Külot Bebek Bezi

Külot Bebek Bezi Fiyatları

727 farklı Külot Bebek Bezi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR adetEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • TürüKülot
 • Beden4 Numara
 • Beden5 Numara
 • Beden6 Numara
 • TürüCırtlı
 • SeriSleepy Natural
 • SeriSleepy Bio Natural
 • ÖzelliklerMayo
 • Fiyatı0 - 250 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL

Önceki Sayfa: 1 / 31 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TürüKülot
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüBedenTümünü GösterSeriÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (727)

5 Numara Bebek Bezi Prima Günlük Rahatlık 5 6 Numara Bebek Bezi Prima Günlük Rahatlık 6 4 Numara Bebek Bezi Prima Günlük Rahatlık 4 Sleepy 5 Numara Sleepy 6 Numara Cırtlı Bebek Bezi Sleepy 4 Numara Baby Turco 5 Numara Molfix 5 Numara

En Çok Karşılaştırılan Bebek Bezleri

Külot Bebek Bezi Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Külot Bebek Bezi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Külot Bebek Bezi:
 1. Baby Turco Doğadan 5 Numara Junior 72'li Külot Bez
 2. Baby Turco Doğadan 6 Numara XLarge 60'lı Külot Bez
 3. Sleepy Natural 5 Numara Junior 160'lı Külot Bez
 4. Sleepy Natural 6 Numara X Large 128'li Külot Bez
 5. Molfix 6 Numara Extra Large 74'lü Külot Bez

En ucuz Külot Bebek Bezi fiyatları Akakçe'de!

Yeni ebeveynler için en göz korkutucu görevler listesinde bebek bezi değiştirmek şüphesiz en üst sıralardadır. Genellikle yeni anne-babalar bez değişimi konusunda yeterince tecrübeli olamadığından veya bebekleri için en doğru bezi seçemediğinden bu durum bir eziyet haline dönüşür. Bebek bezi değişiminin zor olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi de bebeklerin özellikle emekleme döneminde çok hareketli oluşu, bu nedenle bez değiştirme işlemine direnç göstermesidir. Yeni doğan bir bebeğin günde yaklaşık 6-8, emekleme çağındaki bir bebeğin ise ortalama 4-5 kez bez değiştirdiği göz önünde bulundurulduğunda, bez değişiminin kolay bir hale getirilmesi ebeveynler açısından çok önemlidir. Bu anlamda akakce.com anne-babalara her bütçeye uygun olan külot bebek bezi modelleri ile fırsatlar sunmaktadır. Bebek bakımının vazgeçilmezi olan bu kullanışlı ürünlere akakce.com ayrıcalığı ile kolayca sahip olmak mümkündür.
Külot bebek bezi, bebeğe bir külot şeklinde alttan giydirilebilen bir kullan-at bez modelidir. Değişim sırasında bebeklerin yatırılmasını gerektiren standart bezlerin aksine, bu modeldeki bezler bebek ayaktayken birkaç saniye içinde bebeğe kolayca giydirilebilir. Özellikle hareketli bebekler için son derece kullanışlı olan bu bezler bebeğinizin vücudunu tamamen sarar ve ona rahatsızlık vermez. Bir külot görevi görerek bebeğinize tuvalet alışkanlığı kazandırmada oldukça fayda sağlayacak olan bu ürünler, sızdırma gibi riskleri de taşımaz. akakce.com ürün çeşitliliği, güvenli ödeme ve kolay teslimat olanakları ile külot bebek bezi modelleri için bir numaralı adrestir.

En iyi Külot Bebek Bezi Modelleri

Külot bezler birçok lider bebek bezi üreticisi tarafından yaygın olarak üretilmektedir. Bu bezler genellikle bebeğin ağırlığına ve yaşına göre değişik modellere ve boyutlara sahiptir. Külot bezler 3, 4, 5 veya 6 beden olabilir. 3 beden 6-11 kg, 4 beden 9-15 kg, 5 beden 12-17 kg arası ve 6 beden 15 kg üzeri bebekler için uygundur. Hem kız hem de erkek bebekler için rahatlıkla kullanılabilen külot bezler ürünün markasına göre çeşitli renk veya desenlerde üretilir. Bu bez modelleri yeni doğan bebeklerin aksine, emekleme çağında olan veya yeni yürümeye başlayan bebeklere önerilir. Bazı markalar hayvan veya çiçek figürlü beyaz renkte külot bez modelleri tasarlarken, bazıları kot desenli veya daha koyu renkli tasarımlar yapmıştır. Külot bezlerin bir çoğu hassas bebek cildi ile uyumlu, alerji yapmayan, pamuk, bambu veya diğer doğal malzemelerden üretilir. Ürünlerin paketlenme miktarı da markaya ve modele göre değişiklik gösterir. akakce.com’da birbirinden kaliteli markaların son derece rahat ve konforlu olan bebek bezlerini 18’li, 24’lü, 60’lı, 144’lü, 200’lü gibi çoklu ekonomik paketler halinde bulabilirsiniz. Ürün modeline, rengine ve üretildiği malzemeye göre külot bebek bezi fiyatı değişiklik gösterir. En uygun külot bebek bezi fiyatı için akakce.com’un geniş ürün yelpazesine bir göz atabilirsiniz.

Külot Bebek Bezi Yorumları

Eğer bebeğinizin ihtiyacı olan bez modelinden emin değilseniz, akakce.com’un sunduğu ürünler arasında bir karşılaştırma yapmanız faydalı olacaktır. Ayrıca bu ürünleri hâlihazırda kullanan kişilerden fikir almak da size çok yardımcı olacaktır. akakce.com’un en büyük avantajlarından bir tanesi, sunduğu ürünlere ilişkin kullanıcı yorumlarına yer vermesidir. Kullanıcı yorumları hem ürün hakkında en doğru ve tarafsız bilgiyi sağlar; hem de ürünle ilgili deneyimlerin yayılmasına yardımcı olur. Ürünü satın almadan önce ürünün performansı, tasarımı, boyutları, kullanım kolaylığı gibi her türlü detaya yorumlar üzerinden ulaşabilir, en güncel külot bebek bezi yorumları ve tedarikçi bilgilerine kolaylıkla erişebilirsiniz. akakce.com’da bulunan külot bebek bezi yorumları aynı zamanda akakce.com’un kaliteli hizmet anlayışı konusunda da bilgilendirici niteliktedir.

Külot Bebek Bezi İndirimleri ve Kampanyaları

Külot bebek bezi fiyatları bezin modeline, üretildiği malzemeye, boyutuna ve tasarımına göre değişiklik gösterir. akakce.com, geniş ürün çeşitliliği, güvenli ödeme ve kolay teslimat olanakları ile bebek bezi çeşitleri için bir numaralı adrestir. Külot bebek bezi indirimleri ve kampanyaları ile ilgili bilgilendirmeler dönemsel olarak akakce.com üzerinden yapılır. En kaliteli bebek bezi ve bebek ürünleri için akakce.com’u inceleyebilirsiniz.

Külot Bebek Bezi Özellikleri

Bebekler büyüdükçe ve hareketlilik kazandıkça bez değiştirme işlemi zorlaşır. Külot bebek bezlerinin en önemli özelliği, bezin bebeğiniz ayaktayken bile çabucak giydirilebilir olmasıdır. Bu nedenle bu ürünler özellikle emekleme çağında, hareketli bebekleri olan ailelere büyük kolaylık sağlar. Bu pratik bebek bezleri bebeğe tek seferde bir külot gibi giydirilir. Birçoğu 12 saate kadar kuruluk sağlayan bu bezler bebeğinizin belini kavrar ve özgürce hareket etmesine olanak sağlar. Hava kanalları sayesinde bebeğinizin cildinin sürekli hava almasını sağlayan bu ürünler her yerde kolaylıkla kullanılabilir. Bu bezleri yalnızca giydirmek değil, çıkartmak da oldukça pratiktir. Külot bezler kenarlarından kolayca yırtılarak çıkarılır. Ayrıca bez üzerinde bulunan tek kullanımlık bant ile çıkarılan bez kolayca katlanılarak bantlanabilir. Külot bezler bebeğe tuvalet alışkanlığı kazandırmak için çok faydalıdır. Kullanım olarak normal bir külottan farksız, nitelik olarak ise kazaları önleyebilen bir yapıda olduğundan külot bezler ile bebeğiniz özgüven içinde tuvalet alışkanlığı kazanır. Tüm bu özellikleri nedeniyle külot bezler yerinde duramayan bebekler için oldukça idealdir. Sizlere en kaliteli ve sağlıklı külot bezleri en ekonomik fiyatlarla sunan akakce.com üzerinden hemen alışverişe başlayabilirsiniz.