Prima Bebek Bezi

Prima Bebek Bezi Fiyatları

962 farklı Prima Bebek Bezi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR adetEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • MarkasıPrima
 • Beden4 Numara
 • Beden5 Numara
 • Beden6 Numara
 • TürüCırtlı
 • TürüKülot
 • SeriSleepy Natural
 • SeriSleepy Bio Natural
 • Fiyatı0 - 250 TL
 • Fiyatı250 - 500 TL
 • ÖzelliklerMayo
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 41 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıPrima
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüBedenTümünü GösterSeriÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (962)

Bebek Arabaları Kampanyaları Prima Islak Mendil

Prima Bebek Bezi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Prima Bebek Bezi Sıkça Sorulan Sorular

Prima Bebek Bezi

Bebeklerin belli bir süre en önemli ihtiyaçlarından biri olan bebek bezi, ebeveynler tarafından bebek henüz doğmadan satın alınmaya başlanır. Uzun süreli araştırmalar ve öneriler doğrultusunda bebek için pişik yapmayacak ve bebeğin konforunu maksimize edecek ürünler tercih edilir. Bebek bezi konusunda sektörün lider isimlerinden biri olan Prima, tasarladığı ürünler ile hem bebeklerin hem de ebeveynlerin beğenisini kazanır. Bebeklerin hassas ciltleri göz önüne alınarak hazırlanan Prima bebek bezi tek kullanımlık, süper emici formu ile bebeklerin gün boyu kuru kalmasına olanak sağlar. Bebeklerin kilosuna ve ayına göre değişen bebek bezi bedenlerini bebeğinizin ölçülerine göre tercih edebilirsiniz. Dünyaya gözlerini henüz yeni açmış bebeğiniz için Prima 0 numara, 1 numara ya da yenidoğan bebek bezi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin doğum kilosu yaşıtlarına göre fazla ise Prima 1 beden bebek bezi yerine Prima 2 beden bebek bezini tercih edebilirsiniz. Prima bebek bezi numaralarını bebeğinizin ayına göre tercih ederek bebeğiniz için en uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Bebek bezi fiyatları ürünlerin numarasına ve içerisinde bulunan adede göre farklılık gösterir.

Prima Bebek Bezi ile Mutlu Bebekler

Eski yöntemlere kıyasla tek kullanımlık pratik bağlanma stili sayesinde anneleri büyük bir yükten kurtaran hazır bezler, kısa sürede temizlenme sağlar. Özel ve temiz içeriği sayesinde bebeklerin her an mutlu olmasına olanak sağlayan Prima bebek bezi çeşitleri, tamamen bebeklerin hassas cildine göre tasarlanır. Bebeklerin hassas cildine temas eden bezlerin teni tahriş ve pişik etmemesi adına üstün bir teknoloji ile hazırlanan Prima bebek bezleri, olası cilt sorunlarını minimize eder. Yumuşak ve esnek dokusu ile bebeklerin oyun, uyku, beslenme ve aktivite saatlerinde kendilerini daha özgür ve rahat hissetmelerine olanak sağlar. Bebeklerin hareketlerinin arttığı dönemde kullanmaya başladıkları Prima 3 numara bebek bezi ortalama 6-10 kg arası ağırlığa sahip bebekler için uygundur.
Bebeğin ayına ve kilosuna göre Prima 3, 4, 5 beden bebek bezi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bebek bezini kullandığınızda bezin bebeğinizin bedeni için uygun olup olmadığını anlamak için bel ve bacak kenarlarını sıkıp sıkmadığına bakabilirsiniz. Yenidoğan bebekler için rahatlığın çok önemli olduğu dönemde Prima 3-6 kg bebek bezini tercih ederek bebeğinizin konforunu maksimize edebilirsiniz. Prima bebek bezi fiyatlarını Akakçe üzerinden inceleyerek en ucuz ve en uygun Prima bebek bezi paketlerini satın alabilirsiniz.

Prima Bebek Bezi ile Hareketli Bebekler

Bebeğinizin emekleme döneminden sonra daha da aktifleşmeye başladığı yürüme döneminde, genel olarak 9-14 kg arasına denk gelen ve sıkça kullanılan Prima 4 numara bebek bezi, bebeğinizin hareket özgürlüğündeki sınırları ortadan kaldırır. Oldukça rahat bir tasarıma sahip olan Prima bebek bezi, yaklaşık 2000 binin üzerinde bebeğin anatomik ölçüleri incelenerek tasarlanmıştır. Bebeklerin günden güne hızla büyümesi sayesinde uzayan boy ve artan kilo ölçüleri doğrultusunda farklı bedenlerde hazırlanan bezler, bebeklerin kuru kalmasına ek olarak aktif bir yaşam sürmesine de destek olur.
Prima yeni bebek bezi çeşitleri, bebeğin idrarını öncelikle emici üst tabaka sayesinde hızla emer ve iç kısımda muhafaza eder. Bebeğin tenine temas eden üst tabaka daima kuru kalarak bebeğin pişik ve tahriş olma riskini minimize eder. Üst tabakada bulunan yumuşak losyonlu katman bebeğin poposuna aynı zamanda cilt bakımı yapar ve konforlu bir kullanım vadeder. Prima Pure bebek bezi özel yapısı ile hassas ciltler için ideal bir üründür. Vücuda uyum, konfor ve performans açısından oldukça başarılı olan ürün, hem bebekler hem de ebeveynler tarafından beğeni kazanır. Birinci sınıf pamuk ve yumuşak bitki bazlı liftler kullanılarak hazırlanan seride siz de bebeğiniz için uygun olan Prima bebek bezi 3, 4, 5, 6 numara en ucuz paketleri satın alabilirsiniz.

Prima Bebek Bezi ile Bebeğinizin Konforunu Artırın

Ebeveynlerin en çok tercih ettiği serilerden olan Prima Premium Care bebek bezi, nefes alan yüzeyi ve kalp dokulu yumuşak koruması ile bebeklerin konforunu en üst düzeye taşır. Bebeğin kilosuna ve beden ölçüsüne göre tercih edebileceğiniz Prima Premium Care 2, 3 numara bebek bezi, bebeğinizin poposunun gün boyu kuru kalmasına olanak sağlar. Prima bebek bezi yorumları arasında öne çıkan nefes alabilir yüzey özelliği kullanıcılardan tam puan alır. Bebeğin narin cildini korumak için bezin içerisine dolan hava tahriş ve pişik riskini minimize eder.
Bebeklerin doğum anından büyüyene kadar olan tüm süreçleri düşünülerek tasarlanan ürünlerde göbek bağı oyuntusu bulunur. Prima bebek bezi numaraları ve kiloları bebeklerin vücut anatomilerine uygun olduğundan bebekler, bezleri hem temizken hem de kirliyken kendilerini konforlu hisseder. Anne, Bebek, Oyuncak ana kategorisinin Bebek Bezi alt kategorisinin Prima Bebek Bezi bölümünden bebeğinizin kilosuna uygun Prima bebek bezi Premium Care 5 ya da Prima 5 numara bebek bezi tercih edebilirsiniz. Prima bebek bezi indirim ve kampanyalarından yararlanarak en uygun fiyatlarla bebek bezi satın alabilirsiniz.

Prima Bebek Bezinin Özellikleri

Bebek bezi seçimi her ne kadar kolay bir işlem gibi görünse de aslında oldukça zor bir süreçtir. Bebeğin hem bedenine uyum sağlayacak hem de pişik olmasını engelleyecek doğal içerikli bir ürün seçmek gerekir. Prima bebek bezi konforlu formu ve temiz içeriği sayesinde pek çok ebeveynden tam puan alır. Peki, anne ve babaların bebekleri için severek kullandığı Prima bebek bezinin özellikleri nelerdir?

Prima Bebek Bezi Fiyatları

Doğumdan sonra uzun süre yatarak vakit geçiren bebeklerin hareketlenmeye başladıkları dönemde bez değişimi aileler için daha zor bir hal alır. Yerinde durmayan bebekler için kolay giyim imkanı sunan külot bezler bebekler ayaktayken giydirilebilir ya da çıkarılabilir. Özellikle yürüme döneminde oldukça aktif olan bebekler için mükemmel bir kurtarıcı olan Prima 5 numara külot bezi, sızıntılara izin vermez ve etkin bir koruma sağlar. Deniz ve havuz sezonunda henüz bebek bezi kullanan bebekler için özel olarak tasarlanan Prima mayo bebek bezi, sevimli dış tasarımları ile bebeklerin ve ebeveynlerin beğenisini kazanır.
Mayo bez tercihinde bulunurken örnek vermek gerekirse bebeğiniz Prima 6 numara bebek bezi kullanıyorsa siz de 6 numara mayo bez satın almalısınız. Bebeğiniz henüz doğmadan ihtiyacı olan yenidoğan ve 1 numara bebek bez fiyatları hakkında kategori içerisinde araştırma yapabilirsiniz. Prima bebek bezi 1 numara fiyat olarak indirime girdiğinde dilerseniz stok yaparak bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Pişik kremi, vücut losyonu ya da şampuan gibi bebek bakım ürünleri kategorisinde yer alan ihtiyaçlarınızı indirimli fiyatlarla satın almak için Akakçe üzerinden kampanyaları takip edebilirsiniz.