Bebek Kıyafetleri & Bebek Giyim Ürünleri

En Popüler Bebek Giyim Ürünleri

Bebek Arabası Adidas Erkek Bebek Ayakkabısı Defacto Erkek Bebek Ayakkabısı Defacto Erkek Bebek Body Defacto Erkek Bebek Tulum Erkek Bebek Astronot Tulum Erkek Bebek Ayakkabı Erkek Bebek Body Erkek Bebek Mont Erkek Bebek Takımları Erkek Bebek Tulum Erkek Bebek Uyku Tulumu

Popüler Bebek Giyim Markaları

Bebek Giyim

Bebekler için özel olarak tasarlanan bebek giyim, farklı yaş gruplarına ait boyutlarda, tasarımlarda üretilir. Bebek bakım çantası, puset, biberon ve diğer birçok bakım malzemeleri bir arada seçilen bebek kıyafetleri, sıradan giyim/bakım çeşitlerinden farklı özelliklere sahiptir. 0-3, 3-6, 6-9, 9-12, 12, 18, 24 ay olarak belirlenen yaş gruplarına göre tasarlanır. Tasarlanan bebek giyimleri anne babalara kilo ve boya göre belirlenen beden çizelgelerine uygun şekilde sunulur. Bu noktada uygun bebek giyim seçeneklerine ulaşmak için hem kilo hem boy ölçülerini dikkate almak önemlidir. Harekete izin verecek kesime sahip bebek giysileri arasından seçim yapmak çocuğunuza gereken konforu sağlamanın önemli bir yoludur.

Konfor, hareket kabiliyeti ve kolaylığı yeni doğan bebek giyim kıyafetlerinin temelini oluşturur. Genellikle tulum veya tek parçadan oluşan bebek giyimleri hem gündüz hem gece kullanımına uygun şekilde tasarlanır. Amaç, mevsim değişikliklerinde dahi henüz hassas olan yenidoğan, bebek iç giyim bedeninin her açıdan tam korunmasını sağlamaktır. Özellikle 0-1 yaş bebek giyim seçeneklerinde bacak açıklığına uygun kesime sahip modeller öncelik taşır. Bez değişiminin önemli olduğu bu yaş grubu için üretilen kıyafetlerin bebeğin günlük fonksiyonları göz önüne alınarak seçilmesi gerekir. Akakçe sayfalarındaki hesaplı bebek giyim ürünleri ile bebeğinizin ihtiyaçlarına uygun kıyafetlere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bebek Giyim Seçenekleri

Uygun bebek giyimi ararken seçeneklerin rahat, çok yönlü ve şık olması önemlidir. 4 aylık bebek giyim için uygun bir gardırop tasarlarken uzun süre dayanacak kıyafetler seçmenin yanı sıra bu kıyafetlerin mümkün olan en yüksek konfor seviyesine sahip olması hem ebeveynlerin hem bebeğin memnuniyetini belirler. Aşağıda bebek giyim online satış ile sahip olabileceğiniz giyim ürünleri sıralanmıştır.

Yaşa Göre Bebek Giyim: İç Giyim Seçenekleri

1 yaşına kadar tuvalet alışkanlığı kazanmayan bebeğiniz için ilerleyen zamanlarda kullanışlı aynı zamanda bez değişimine yardımcı olan bir iç çamaşırı kullanımına başlanabilir. En kaliteli bebek giyimleri arasından seçilecek iç çamaşırları çocuğunuzun tuvalet veya bez alışkanlığına göre değişebilir. Özellikle 1-3 ay bebek giyim alışverişlerinde iç giyime uygun kıyafetlerin seçimi öne çıkmaya başlar. Kalça ve basen bölgesinde oluşan geniş kesim özelliğiyle dikkat çeken pull-on pantolonlar, bez kullanımıyla birlikte tercih edilebilecek bebek alt giyim seçeneklerinden biridir. Yürümeye başlayanlarda erkek bebek giyim olarak bambu viskozdan yapılmış külotlar idealdir. Yine bambu kumaştan üretilen alt giyim parçaları içerisinden de kullanılabilecek pijamalar kız bebek giyim için kullanışlı bir seçenektir. 3 aylık bebek giyim ürünlerinin ısı düzenleyici özelliğe sahip yumuşak iç yüzeyi, dikişsiz yapıya sahip atletleri iç giyim için birer alternatiftir.

Bebek Giyim Ölçüleri

Bebek giyim tasarımlarının ölçüleri ay bazında değişiklik gösterir. Örneğin bebeğiniz için 18-24 ay bebek giyim bedenleri bebeğinizin ağırlığına göre değişkenlik gösterir. Birçok seçenek arasından doğru bebek üst giyim parçalarına ulaşabilmek zor gibi görünse de bazı temel noktalara dikkat ederek doğru seçimler yapılabilir. Online bebek giyim alışverişinde yaştan çok boy ve kilo özellikleri önemlidir. Henüz doğmamış bebekler için 0-3 yaş bebek giyim öne çıkar. 6 aylık bebekler için 9-12 ay bebek giyim seçeneklerine öncelik verilebilir. Bebeğin mevcut yaşından bir beden büyük kıyafetleri tercih etmek bedene hareket alanı tanıması, hareket kolaylığı sağlaması bakımından önemlidir. Boyutlar bebek giyim markaları arasında değişkenlik gösterebilir. Satın almadan önce beden tablosu içerisinde bebeğinizin ölçümlerine denk düşen aralığı kontrol edebilirsiniz.

Bebek Giyim Ürünleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yetişkin giyiminden farklı olarak bebek kıyafetleri yaşa göre boyutlandıktan sonra dikilir. Markaya bağlı olarak stiller ve boyutlar değişebilir. En iyi bebek giyim markaları arasından seçim yaparken, tercihinizi daha uzun ömürlü ve bebeğinize uygun hale getirmek mümkündür. Bebeğiniz için yapacağınız giyim alışverişlerinde aşağıda yer alan faktörleri göz önünde bulundurarak isabetli seçimler yapabilirsiniz.

Bebek Giyim Fiyatları

En ucuz bebek giyim, üreticisine ve sahip olduğu kumaş özelliklerine göre fiyatlandırılır. 6-9 ay bebek giyimlerinde kullanılan bambu, keten, organik pamuk yüzdesi fiyatlar üzerinde etkilidir. Her markanın üretim maliyetlerine, malzemelerine göre değişen fiyatları bulunur. Farklı dikim özellikleri kıyafetin fiyatını etkiler. Kumaş üzerindeki aksesuar, işleme türleri, takım içerisindeki kombinasyon çeşitleri de fiyat değişkenliği oluşturabilir.Tercih ettiğiniz markanın seçenekleri arasında karşılaştırma yaparak bütçenize uygun seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz. Akakçe’nin sunduğu fırsatlar fiyat karşılaştırması yapmanızı böylelikle doğru seçeneğe ulaşmanızı sağlar. İndirimli bebek giyim ürünleri, bebek arabası, bebek seyahat eşyaları ve çok daha fazlasına ilgili kategori üzerinden ulaşabilir, bebeğinize uygun güvenilir alışverişler yapabilirsiniz. Bebek giyim indirim seçeneklerinden yararlanarak kaliteli tasarıma sahip lisanslı pek çok bebek giyim seçeneğine sahip olabilirsiniz.