Mustela

Mustela Stelatopia Emollient Krem 200 ml

En Popüler 9. Bebek Kremi
Mustela Stelatopia Emollient Krem 200 ml

6 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

520,00 TL Ücretsiz kargo 2.600,00 TL/lt Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 01:40 Stokta 50+ adet 1 iş günü Satıcı: Trendyol/Ceybebe
Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
415,38 TL07.11.2023

En Ucuz Mustela Stelatopia Emollient Krem 200 ml Fiyatları

Tüm fiyatlar (6)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Mustela Bebek Kremleri
Benzer Ürünler

Mustela Stelatopia

Fransa’nın Becorp Sertifikasına sahip markası Mustela’nın 70 yıllık deneyimi ile sunduğu Mustela Stelatopia, bebekler için üretilen nemlendirici bakım kremidir. Bir eczacı girişimi olan marka doğal kökenli bebek bakım ürünleri kategorisinde uzmanlaşmıştır.

Bebeğinizin nazik cildini koruyan ürünleri araştırırken “Mustela Stelatopia krem nedir?” ve “Mustela Stelatopia ne için kullanılır?” gibi sorular ilk akla gelen sorulardır. Mustela Stelatopia kuruyan, atopiye yatkın bebek cildini yatıştıran krem olarak tanımlanabilir.

Fransız organik tarım üreticilerden alınan ayçiçek distilatı formülün etken maddesidir. Ciltteki rahatsızlık, kızarıklık, kaşıntı gibi şikayetleri azaltmaya yardımcıdır. Mustela Stelatopia kullanımında doğumdan itibaren güvenlik garantisi sağlamak amacıyla 450’den fazla ölçüm ve analize tabi tutulmuştur.

Bu sebeple Mustela Stelatopia yenidoğan yoğun bakım ünitesinden yeni çıkmış bebeklerin kullanımına dahi uygundur. Parfümsüz formülü, kolay emilen dokusu sayesinde çok kuru, atopik ciltlerdeki yatıştırıcı etkisi klinik olarak kanıtlanmıştır. Mustela Stelatopia Emollient cream bebeğin yüzüne ve vücuduna günde iki defa güvenle sürülebilir.

Mustela Stelatopia Genel Görünüm

Doğal İçeriği ile Mustela Stelatopia

Mustela Stelatopia 200 ml içerik güvenliği politikasına uygun üretilmiştir. Çok kuru ve atopiye eğilimli bebek cildini yatıştıran Mustela Stelatopia formülü Fransa’da üretilen ayçiçeği tohumu yağından organik yöntemlerle elde edilmiştir.

Bu patentli aktif bileşen nemlendirici, lipid yenileyici özellik sunar. Parfüm içermeyen formülün %89’u doğal kökenli, %11’i kremin yapısını koruyan bileşenlerden oluşur. Patentli ayçiçek yağına ek olarak, hindistan cevizi/palmiye yağı fraksiyonu, hidrojene bitkisel yağ, sarı erik tohumu yağı, kandelilla balmumu, avokado yağı tamamen organik olan diğer bileşenleridir.

%11’ini oluşturan kısım ise krem dokusunu kazandıran koruyucu maddeler içerir. Mustela Stelatopia içeriğindeki ayçiçek tohumu yağının cildi yatıştırıcı ve lipid yenileyici işlevi kanıtlanmıştır.

Aktif relipidasyon olarak adlandırılan özellik cilt bariyerini onararak güçlendirmeye destek olur. Mustela Stelatopia Emollient cream 200 ml ürün ambalajında da geri dönüştürülebilir üretime önem verilmiştir.

200 ml hacimdeki tüp %30 geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiş ve kutusu geri dönüştürülebilen karton üzerine yağ bazlı mürekkep ile basılmıştır. Mustela Stelatopia ile aynı içeriğe sahip balsam ve sadece yüz kremi olan çeşitleri de bulunur.

Dermatolojik Kanıtlanmış Etkinlik: Mustela Stelatopia

Mustela Stelatopia krem 200 ml bebeklerin kaşınan, kızaran ve çok kuruyan ciltlerindeki şikayetlere etkili çözümler sunar. Güvenli içerik politikasına uygun doğal formülü dermatolojik testlerden geçirilmiştir.

Mustela Stelatopia doğumdan itibaren güvenle kullanılabilmesi için cilt uzmanları ile birlikte geliştirilerek 450’yi geçen dermatolojik testler ve ölçümler sonucu ortaya çıkmıştır. Mustela Stelatopia bilimsel olarak çalışılmış etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır.

Ayçiçek yağı distilatının atopiye eğilimli olan ciltlerde kaşıntı hissiyatını giderici yönü keşfedilmiştir. Bu sebeple patenti alınan formül 28 gün süren klinik çalışma ile aşırı kuru cilt özelliğine sahip 65 bebek üzerinde denenmiştir.

Çalışma sonucunda ciltteki kuruluğun azaldığı ve rahatsızlığı yatıştırdığı görülmüştür. Ebeveynlerin %90’ı ve doktorların %91’i bu etkiyi doğrulamıştır. Yine de kullanım öncesinde doktorunuza danışmayı unutmayın.

Bir miktar Mustela Stelatopia Emollient krem iki el arasına sürülerek bebeğin yüz ve vücuduna günde iki kez nazikçe uygulanabilir. Sürdükten sonra bir süre emilmesini bekleyerek verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. “Mustela Stelatopia krem ne işe yarar?” sorusu özetle şu şekilde açıklanabilir:

  • Mustela Stelatopia çok kuruma, kaşıntı, hassasiyet gibi şikayetleri olan bebek cildinde sakinleştirici etkiye sahiptir.
  • Aktif relipidasyon ile ciltte lipid (yağ) oluşumunu uyarma etkisi bulunur,
  • Yoğun nemlendirme özelliği sunar.
  • Cilt bariyerini onarmaya yardımcıdır.

Benzerlerinden Bir Adım Öne Çıkan Mustela Stelatopia

Mustela Stelatopia cream 200 ml atopiye eğilimli bebek cildinde doktorların tavsiye ettiği ürünlerden biridir. Tahriş, kızarıklık ve kaşıntının oluşturduğu rahatsızlığı azaltmada yardımcıdır.

Benzer nitelikteki ürünlerin formülü ve fiyatı bakımından Mustela Stelatopia ile oldukça farklıdır. Mustela Stelatopia hem içeriği hem de işlevi bakımından birebir muadili olan bir krem değildir.

Yakın etki gösteren ürünler genellikle balm formunda iken hızlı emilen dokuda olmadığı söylenebilir. Tahriş olmuş ciltlere uygun olan diğer kremler, Stelatopia Mustela krem yapısına göre daha farklıdır.

Diğerlerinin fiyat olarak daha düşük olmasıyla birlikte miktar açısından da az olduğu gözlemlenir. 200 ml ambalajındaki Stelatopia Emollient bu yönden ekonomik bir alternatif olabilir. Bebeğinizde egzama veya alerjiye yatkın belirtiler görülürse doktorunuza danışarak kullanmak daha sağlıklıdır.

Mustela Stelatopia krem yorumları bölümünü dikkatle incelemek de fikir sahibi olmanızda etkili olabilir. Mustela Stelatopia doktorlar tarafından önerilir, ancak aşırı hassasiyet şikayetleri varsa uzman doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Mustela Stelatopia krem kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerin geneline bakıldığında da memnuniyetin hakim olduğu ön plandadır. Artı yönleri çoğunlukta olan Mustela Stelatopia, olumsuz geri bildirim almamasıyla dikkat çeker.

Mustela Stelatopia Fiyatları

Mustela Stelatopia Emollient yumuşatıcı krem 200 ml zengin dokuya sahip yapısı, güvenli içeriğiyle bebek cilt bakımının favori ürünleri arasında yer alabilir. Üretim prosedürleri, güvenilir testlerden geçmiş olması gibi faktörler kalitesini artıran unsurlardır.

Mustela Stelatopia krem hassasiyet, aşırı kuruluk gibi problemler yaşanan bebek cildinde yatıştırıcı etki gösterir. Bununla birlikte Mustela Stelatopia patentli ayçiçeği tohumu yağı içermesi yoğun nemlendirme özelliği sunarken, lipid oluşumunu destekleyerek cilt bariyerini onarmaya yardımcıdır.

Mustela Stelatopia bebek kremi 200 ml hacmi ve hızlı emilen formülü ile daha uzun süreli kullanım sağlayabilir. Patentli bileşenleriyle benzerlerinden bir adım öne çıkan Mustela Stelatopia fiyat yönünden diğerlerinden biraz daha farklılaşabilir.

Satışını gerçekleştiren mağazalar arasında fiyat değişiklikleri gözlemlenebilir. Mustela Stelatopia Emolyent krem fiyatı kolayca görüntülenebilir. Buna ek olarak Mustela Stelatopia Emollient cream en ucuz fiyat indirim dönemlerinde rastlanabilir. Mustela Stelatopia 200 ml krem güvenli ödeme seçenekleri ve online sipariş imkanıyla temin edilebilir.

Mustela Stelatopia Emollient Krem 200 ml Fiyat Analizi

Mustela Stelatopia Emollient Krem 200 ml son 1 aylık fiyat değişim grafiği
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ürüne puan ver

Mustela Stelatopia Emollient Krem 200 ml Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı