Hipp

Hipp 1 Combiotic Organik Bebek Sütü 350 gr

En Popüler 8. Bebek Maması(42 yorum)
Hipp 1 Combiotic Organik Bebek Sütü 350 gr
Seçenekler:

59 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

180,11 TL Ücretsiz kargo514,60 TL/kgSatıcıya GitSon güncelleme: 17 dakika önceStokta 100+ adet1 iş günüSatıcı: Pttavm/Bebek ve Sağlık

Ürün Özellikleri: Devam Sütü, 1 Numara, Glutensiz, Doğumdan İtibaren, Ağırlık: 350 gr... Devamını gör

4,87 TL fark ile BabyMall seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Hipp 1 Combiotic Organik Bebek Sütü 350 gr Fiyatları

Piyasa fiyatları (5)

Tüm fiyatlar (59)

Hipp 1 Combiotic Organik Bebek Sütü 350 gr paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 0,35 kg paket için kargo dahil en ucuz fiyat: 180,11 TL 514,60 TL/kgDiğer paket seçenekleri:

En Popüler Hipp Bebek Mamaları

Hipp Combiotic 1

Hipp Combiotic 1 1950’li yıllardan beri üretimini gerçekleştirdiği bebek maması kategorisinde lider konuma gelen Hipp tarafından sunulur. Hipp Combiotic 1 doğumdan itibaren çeşitli sebeplerle anne sütü ile beslenemeyen yeni doğanlar için üretilmiş yeni nesil organik devam sütüdür. Tamamen organik ve ekolojik tarım hayvancılık çiftliklerinden elde edilen ham maddelerin 206’nın üstünde kalite kontrol testinden geçirilerek laboratuvarda işlenmesiyle oluşturulur.

Yalnızca organik tarım kurallarına uygun çalışan çiftliklerdeki ineklerin sütlerini içeren Hipp Combiotic 1 bebeğin ihtiyaç duyduğu tüm besin değerlerini bulundurur. Her zaman anne sütünün en iyi besin kaynağı olduğunu savunan marka, doktor tarafından verilmedikçe Hipp Combiotic 1 kullanılmaması gerektiğini belirtir.

Bebeğin ilk aylarında hiçbir gıdanın anne sütünün yerine geçmediği vurgulansa da, Hipp Combiotic 1 sinir sistemi beyin gelişimi için çok önemli olan çoklu doymamış yağ asitleri, bağırsak florasını güçlendiren prebiyotik lif ve mikroorganizmalar gibi öğelerin tamamını ihtiva eder. Hipp Combiotic 1 350 gr ambalajının yanı sıra 800 gr ve 900 gr seçenekleri de sunulur.

Hipp Combiotic 1

Özel Beslenmeye İhtiyaç Duyan Yeni Doğanlar için Hipp Combiotic 1

Hipp Combiotic 1 anne sütü alamayan bebeklerin özel beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilecek beslenme öğelerine sahipir. Hipp 1 350 gr formülü doğal ortamlarında yetişen kümes hayvanları ve sığırların yanı sıra meyve sebzelerin ise pestisit, suni gübre gibi zararlı maddelere maruz kalmadan ekilmiş organik bileşiklerinden elde edilerek geliştirilmiştir.

Ana protein kaynağı organik süt olan Hipp Combiotic 1 içeriği bebeğin ihtiyaç duyduğu esansiyel amino asitlerin tamamını barındırır. Hipp organik Combiotic 1 sağlıklı gelişim için oldukça önemli olan DHA, linoleik, alfa-linolenik, araşidonik ve dokosaheksaenoik asit gibi elzem yağ asitleri de yeterli miktarda yer alır.

Protein ve yağların dışında ilave şeker içermeyen Hipp Combiotic 1 karbonhidrat olarak sadece sütteki laktozu içerir. Bununla birlikte gluten de ihtiva etmeyen Hipp Combiotic 1 tüm gerekli vitamin ve mineral çeşitlerini de bulundurur. Ayrıca bağırsak florasını destekleyen probiyotik bakteri kültürleri doğal mikrobiyomu destekler. Doğal hammaddelerden elde edilen formül tazeliğini koruması amacıyla koruyucu ortamda paketlenir.

Hipp Combiotic 1 Nasıl Kullanılır?

Doğumdan itibaren anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda kullanıma uygun olan Hipp Combiotic 1 bir doktor kontrolünde ihtiyaç duyulduğunda verilir. Ambalaj üzerindeki talimatlar dikkatle okunarak hazırlanmalıdır. Hipp 1 Combiotic paket açıldığından itibaren 3 hafta içerisinde tüketilmelidir. Hipp Combiotic 1 kullanımı bebeğin acıkma sıklığına bağlı olarak istenen porsiyonda olabilir.

Formülündeki proteinlerin denatüre olarak yapısının bozulmaması amacıyla 50-60 derecenin üzerindeki sıcak su ile hazırlanmamalıdır. Bir porsiyonda Hipp Combiotic 1 kaç ölçek kullanılacağı uzman doktor tarafından belirlenmesi daha sağlıklı olur. Doktor tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği sürece paket üzerindeki tabloda bulunan dozlar dikkate alınmalıdır.

Standart Hipp Combiotic 1 porsiyonu 1 ölçeğe 30 ml kaynamış su veya 100 ml içime hazır çözeltide 90 ml suya, 12.9 gr Hipp Combiotic 1 toz (1 ölçek yaklaşık 4.3 gr) olmalıdır. Kullanım sonrası Hipp Combiotic 1 paketi sıkıca kapatılarak ortalama 25ºC sıcaklıkta muhafaza edilmelidir. Her defasında taze yapılmalı, önceden hazırlanıp dolaba konularak herhangi bir ısıtıcıda ısıtılmamalıdır. Hipp Combiotic 1 bu şekilde hazırlanır:

 • Kaynatılmış içme suyunun 40-50ºC’ye kadar soğuması beklenir.
 • 1 ölçeğe 30 ml olacak şekilde kaynamış soğutulmuş sudan gerektiği kadar biberona dökülür.
 • Üzerine önerilen doz kadar Hipp Combiotic 1 ilave edilir.
 • Biberon kapatılarak kuvvetlice çalkalamak gerekir. Daha sonra kalan su da eklenebilir.
 • Biberondaki sıcaklık yaklaşık 37ºC’ye düşene kadar bekledikten sonra bebeğe verilebilir.
Hipp Combiotic 1 Kutu

Hipp Combiotic 1 Benzerlerinden Ayrılan Yönleri

Hipp Combiotic 1 doğumdan itibaren kullanılabilen inek sütü bazlı benzerleriyle kıyaslandığında önemli farklılıklar olmadığı görülür. Hipp Combiotic 1 hammaddenin tedarik edilmesinden paketlenmesine kadar olan sürecin tamamı son derece güvenilir şartlarda ve devamlı kontrol prosedürlerinden geçirilerek raflara gelir. Üretim yeri başta Almanya olmak üzere pek çok önemli Avrupa şehrindeki laboratuvarlarda geliştirilen devam sütü formülleridir.

Hipp Combiotic 1 içindekiler itibariyle bebeklerin 0-6 aylık dönemde ihtiyaç duyduğu besin öğelerini içermekle beraber kaliteli organik bileşiklerden elde edilir. Organik sertifikasıyla sunulan Hipp 1 organik Combiotic formülüne sadece ekolojik tarım ve hayvancılık şartlarını taşıyan çiftliklerden tedarik edilen ürünlerin birçok kalite testinden geçirilip işlenmesiyle dahil edilir.

Gelişimin ilk aylarında oldukça önem teşkil eden DHA ve diğer çoklu yağ asitlerini yeterli oranda bulundurur. Sütteki laktozdan başka ilave şeker içermemesi sayesinde bebeğin zararlı karbonhidrat alımını erken yaşlardan itibaren önlemenin önüne geçebilir. Bebeğin glutene hassasiyeti varsa, formülünde gluten bulunmaması da tercih sebebi olmasını sağlayabilir.

Artı ve Eksi Özellikleriyle Hipp Combiotic 1

Hipp Combiotic 1 hem organik bileşenlerden üretilmesi hem de yüksek kalite standartlarına sahip bir devam sütü niteliği taşıması sebebiyle oldukça güvenilir alternatifler arasındadır. Doğumdan sonra devam sütüne geçmesine karar verilen bebek doktor kontrolünde Hipp Combiotic 1 mamaya başlayabilir.

Avantajlarının çoğunlukta olduğu ürünün artı ve eksi özellikleri kıyaslandığında negatif taraflarının pek olmadığı belirtilir. Hipp Combiotic 1 mama kullananlar tarafından değerlendirmelerde de herhangi bir problem yaşamayanların çoğunlukta olduğu görülür. Ebeveynlerin 1 numaralı tercihleri içerisinde bulunan Hipp Combiotic 1 deneyimleyen bebeklerde gaz, kabızlık gibi şikayetlerin minimum düzeyde gözlemlendiği söylenebilir.

Her bebeğin intolerans gösterebileceği bileşenlerin oldukça değişiklik göstermesi sebebiyle 350 gramlık en küçük boy ambalajının seçilmesi deneme yapmak amacıyla fayda sağlayabilir. Bununla birlikte bebeğinize en uygun mamayı seçmek için Hipp Combiotic 1 yorumlar bölümünü detaylı incelemek fikir edinmenize yardım edebilir. Tercih yapmanızı kolaylaştırabilecek Hipp Combiotic 1 artı ve eksi özellikleri bu şekildedir:

 • Bebeğin 0-6 aylık dönemindeki gelişimi için gerekli olan besin değerleri yeterli düzeydedir.
 • Avrupa’nın en yüksek kalite ve üretim standartlarına sahip laboratuvarında üretilir.
 • Organik sertifikasına sahip ürünün hammaddeleri ekolojik tarım ve hayvancılık şartlarına uygun tesislerden temin edilir.
 • İçerdiği inek sütü tamamen organiktir ve sütteki laktoz haricinde ilave karbonhidrat içermez. Ek olarak, formülasyonunda gluten yoktur.
 • 350 gr, 800 gr, 900 gr olmak üzere 3 ayrı gramaj alternatifi sunar ve fiyat açısından muadillerine kıyasla üst segmentte yer alır.

Hipp Combiotic 1 Fiyatları

Anne sütü verilmesinin mümkün olmadığı ya da yetersiz kaldığı durumlar için üretilen Hipp Combiotic 1 online sipariş ile ve satış noktalarından kolaylıkla temin edilebilir. Hem uzman doktorların sıklıkla tavsiye ettiği hem de ebeveynlerin güvenilir bulduğu kaliteli mamalardan biri olan Hipp Combiotic 1 farklı fiyatlandırma politikasına sahiptir. Pek çok uygun ödeme seçenekleriyle sipariş verilebilecek Hipp Combiotic 1 fiyat olarak da hesaplı alternatifler sunabilir.

Kampanya tarihlerinde bütçe dostu fırsatlar ile karşılaşılabileceği gibi dönemsel olarak değişiklik gösteren fiyatlar kıyaslanarak Hipp Combiotic 1 en ucuz şekliyle de satın alınabilir. Bebeğinizin sevdiği lezzet Hipp Combiotic 1 ise 3, 6’lı gibi adetlerde sunulan çeşitleri daha ekonomik olabilir. Fiyat listesinin arzu edilen kritere göre sıralanmasıyla Hipp 1 Combiotic 350 gr en ucuz olan fiyat daha kolay bulunabilir.

Hipp 1 Combiotic Organik Bebek Sütü 350 gr Fiyat Analizi

Hızlı teslimat (2)
istegelsin189 TL Getir189 TL
Hipp 1 Combiotic Organik Bebek Sütü 350 gr son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Hipp 1 Combiotic Organik Bebek Sütü 350 gr Özellikleri

Türü:   Devam Sütü
Kullanım Aşaması:   1 Numara
Glutensiz:
Kullanım Yaşı:   Doğumdan İtibaren
Ağırlık:   350 gr
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.7188 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • MT3 yorumMustafa T.Ankara10 Kasım 2020
  Kolay SiparişTamistediğin
  Hızlı gönderi güzel ürün teşekkürler
 • 1 yorumBetül Ç.21 Ekim 2020
  Kolay SiparişTamistediğin
  Güzel ürün hızlı kargo
 • TC1 yorumTuğba C.İstanbul20 Ekim 2020
  Kolay SiparişFarmasanal
  Ben ürünü probiyotik içeriği için alıyorum bebeğime iyi gelen tek mama bir sürü marka denedim iyi gelmedi.Bu markadaki sıkıntı iki çeşidi var eski formülde probiyotik yok ve malesef gelen mamalar eski formül görseldekinin aynısı gelmedi satıcıdan yana bir sorun yaşamadım gayet özenli paketleme ilgi alaka çok iyi
 • 1 yorum
  1 beğeni
  Fatma Ö.9 Ekim 2020
  Kolay SiparişFarmasanal
  Ürün güzel hızlı geldi satıcıya teşekkür ederim paketlenmesi gayet basariliydi
 • EMRE CAN K.6 yorum
  17 beğeni
  EMRE CAN K.Ankara29 Eylül 2020
  Kolay SiparişKırmızısepet
  Hipp in kalitesi tartışılmaz zaten. Çevremdeki tüm arkadaşların bebekleri severek tüketiyor. Hızlı kargo için de ayrıca teşekkürler

Hipp 1 Combiotic Organik Bebek Sütü 350 gr İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Hipp 1 Combiotic Organik Bebek Sütü 350 grHipp 1 Organik Bebek Sütü 300 grHipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 800 grHipp 1 Organik Keçi Sütü Bazlı Bebek Sütü 400 gr
 Hipp 1 Combiotic Organik Bebek Sütü 350 grHipp 1 Organik Bebek Sütü 300 grHipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 800 grHipp 1 Organik Keçi Sütü Bazlı Bebek Sütü 400 gr
Fiyat 180,11 TL
59 satıcı
102,00 TL
28 satıcı
339,00 TL
42 satıcı
199,99 TL
11 satıcı
Popülerlik8. Popüler Bebek Maması8. Popüler Hipp Bebek Maması2. Popüler Hipp Bebek Maması9. Popüler Hipp Bebek Maması
Ortalama Puan42 yorum3 yorum1 yorum
Birim Fiyat514,60 TL/kg340,00 TL/kg423,75 TL/kg499,98 TL/kg
TürüDevam SütüDevam SütüDevam SütüDevam Sütü
Kullanım Aşaması1 Numara1 Numara1 Numara1 Numara
Anti ReflüYokYokYokYok
AntikolikYokYokYokYok
GlutensizVarVarYokYok
HipoalerjenikYokYokYokYok
Keçi SütüYokYokYokVar
LaktozsuzYokYokYokYok
Kullanım YaşıDoğumdan İtibarenDoğumdan İtibarenDoğumdan İtibarenDoğumdan İtibaren
Ağırlık350 gr300 gr800 gr400 gr