SMA

SMA Optipro 1 Probiyotik Bebek Sütü 800 gr

(47 yorum)
SMA Optipro 1 Probiyotik Bebek Sütü 800 gr
Seçenekler:

63 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

363,90 TL Ücretsiz kargo 454,88 TL/kg Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 10:52 Stokta Satıcı: Bebekbezidunyasi.com

Ürün Özellikleri: Devam Sütü, 1 Numara, Doğumdan İtibaren


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
343,80 TL03.11.2023

En Ucuz SMA Optipro 1 Probiyotik Bebek Sütü 800 gr Fiyatları

Piyasa fiyatları (4)

Tüm fiyatlar (36)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

SMA Optipro 1 Probiyotik Bebek Sütü 800 gr paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 0,80 kg paket için kargo dahil en ucuz fiyat: 363,90 TL 454,87 TL/kg Diğer paket seçenekleri:

En Popüler SMA Bebek Mamaları
Benzer Ürünler

SMA Optipro 1

Nestle bünyesinde üretimini sürdürmeye devam eden SMA, Türkiye’de 1964 yılında satışa sunulan ilk hazır bebek mamasıdır. Buna ek olarak SMA Optipro 1 yeni doğanların özel beslenme ihtiyaçlarını karşılar. “SMA Optipro 1 nedir?” sorusu bebeğinin beslenmesi konusunda seçici olan ebeveynler tarafından sıklıkla araştırılır.

SMA Optipro 1 doğumdan itibaren 6 aylık olana kadar kullanılabilen hazır bebek sütüdür. Anne sütü üzerine detaylı araştırmalar yürüten marka geliştirilmiş Optipro eşsiz protein teknolojisi sayesinde hem yüksek kalitede hem de benzer amino asit yapısına sahip devam sütü formülü ortaya çıkarmıştır.

Bebek için en zengin besin kaynağının anne sütü olduğu gerçeğinin her zaman vurgulanması ile birlikte anne sütünün yetersiz olduğu veya hiç verilmediği durumlarda tercih edilmesi gerektiği belirtilen SMA Optipro 1 mamaya doktora danışarak başlanır. Buna karşın SMA Optipro 1, ilk 6 aylık dönemde bebeklerin gelişimi için ihtiyaç duyulan tüm besin değerlerini eksiksiz içerir. Biberonla bebeğe verilmeden önce ambalajın saklama koşullarından hazırlama aşamasına kadar kullanım talimatlarının dikkatle okunması ve hijyen şartlarına dikkat edilmesi tavsiye edilir.

SMA Optipro 1

Bebeklerin Gelişimine Destek Olan SMA Optipro 1

Markanın bebek beslenmesi alanındaki uzmanlığı ve yüzyılı aşkın Ar-Ge tecrübesiyle birleşerek ortaya çıkan SMA Optipro 1 formülü, son teknoloji laboratuvarlarda bilimsel yöntemlerle sürekli geliştirilerek kontrol edilir. SMA 1 800 gr ambalajına ek olarak 300 gr, 400 gr ve 1000 gramlık seçeneklerle de sunulur.

Zengin SMA Optipro 1 içeriği doğumdan itibaren gelişimi oldukça önemli beyin, sinir sistemi, görme becerisini destekleyen protein, yağ, vitamin ve mineral değerlerini kapsar. Bu bağlamda DHA (dokosaheksaenoik asit) başta olmak üzere alfa-linolenik, linoleik, asit gibi elzem çoklu yağ asitleri yeterli miktarda bulunur.

Ayrıca kas kemik yapısına katılan peynir altı suyu proteinleri, kazein ve taurin amino asidi gibi antioksidan metabolizmasında kritik rolü olan tüm amino asitleri içerir. Karbonhidrat kaynağı olarak yalnızca sütteki laktozu bulunduran SMA 1 Optipro bebek sütü 800 gr içeriğinde ilave zararlı şeker bulunmaz. Bununla birlikte SMA Optipro 1 formülasyonunda tüm vitamin ve mineral çeşitleri de yer alır. Ayrıca bağırsak florasını destekleyen bakteri kültürleri sindirim aktivitesini düzenlemek için eklenmiştir.

SMA Optipro 1 Nasıl Hazırlanır?

En az %66’sı yenilenebilir bitkisel kaynaklardan üretilen SMA Optipro 1 ölçeği sayesinde kolay hazırlanır. Suyla karıştırılarak yapılan SMA Optipro 1 800 gr toz ambalaj içerisinden sadece ölçek kullanılarak alınmalıdır. Sonrasında ölçü kaşığı için ayrılan özel bölmeye yerleştirilip kapatılarak kuru şartlarda ve oda sıcaklığında muhafaza edilir. Öncesinde mutlaka ellerin yıkanması gerekir. Kutunun açılışından itibaren 3 hafta içerisinde tüketilmesi önerilir.

Biberonun her defasında yeniden hazırlanması ve buzdolabında saklanarak ısıtılmaması gerektiğinin sağlık açısından çok önemli olduğu vurgulanır. 1 ölçü 4.3 gr SMA Optipro 1 toza karşılık gelir. Her ölçeğe 30 ml su denk gelecek şekilde karışım yapılır. SMA Optipro 1 kaç ölçek kullanılacağı paket üzerindeki standart beslenme tablosuna göre belirlenir. Formülündeki protein ve bakteri kültürlerinin zarar görmemesi için kaynamış su eklenmemelidir. SMA Optipro 1 hazırlanırken aşağıdaki adımlar uygulanır:

  • Biberon iyice yıkandıktan sonra kaynar suda bekletilerek sterilize edilir.
  • Beslenme tablosuna göre kaç ölçek gerekli ise o kadar miktardaki suyun kaynatılmasının ardından ılık kalacak şekilde soğuması beklenir.
  • SMA Optipro 1 toz eklenip biberon sıkıca kapatıldıktan sonra iyice çalkalanarak karışması sağlanır.
  • Biberon vücut sıcaklığına düştükten sonra bebeğe verilir.

Benzerlerinden Ayrılan Yönleriyle SMA Optipro 1

SMA mama 1 800 gr 100 yılı aşkın deneyimiyle kaliteli bebek mamalarının başında gelir. Muadilleriyle arasında büyük farklılıklar olmadığı görülen SMA Optipro 1 güvenle tercih edilebilir. Her yaşa uygun planlanan yüksek kalitedeki protein teknolojisiyle üretilen SMA Optipro 1 anne sütü yerine geçmediği sıklıkla ifade edilse de besleyiciliğinin oldukça üst düzey olduğu söylenebilir.

Bebek beslenmesi konusunda uzman kişiler tarafından hazırlanmış SMA Optipro 1 bebek sütü 800 gr formülü 6 aylık gelişim süreci boyunca ihtiyaç duyulan kaliteli hammaddelerin işlenmesiyle oluşturulur. SMA Optipro 1 mama kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerde ebeveynlerin memnuniyeti ön plandadır. Gaz, kabızlık gibi şikayetlerin pek görülmemesi, tadının bebekler tarafından sevilmesi, fiyat yönünden uygun bulunması gibi özellikleri sıklıkla öne çıkarılır.

Farklı hassasiyetlere sahip bebeklerin intolerans gösterdiği bileşenler değişiklik gösterdiğinden dolayı küçük gramalarda alınarak denenmesi daha sağlıklı olabilir. SMA 1 Optipro 800 gr devam sütü 4 ayrı gramaj seçeneği sunması da ebeveynlerin işini kolaylaştırır.

SMA Optipro 1 Artı ve Eksi Özellikleri

Hem popüler hem de içindekiler açısından güvenilir bebek mamaları arasında yer alan SMA Optipro 1 avantajlı özellikleri çoğunluktadır. Herhangi bir olumsuz tarafının öne çıkarılmadığı görülen SMA Optipro 1 kullananlar da olumlu geri bildirimler verir. Bebeğinize hangi mamanın daha uygun olacağını belirleme hususunda faydası olabilecek kullanıcı deneyimleri karar vermenize yardım edebilir. Seçim yaparken göz önünde bulundurabileceğiniz SMA Optipro 1 artı ve eksi özellikleri bu şekildedir:

  • Kalite hammaddelerden elde edilen formül yüksek protein teknolojisiyle işlenerek anne sütüne yakın içerik sunulmuştur.
  • Ambalajın ölçek kaşığını koyabilecek bir bölmeyle tasarlanması SMA Optipro 1 tozun kontamine olmasını önlemeye yardım eder.
  • Karbonhidrat kaynağı yalnızca laktozdur. Besleyiciliği ve doyuruculuğu yüksektir.
  • Gaz, kabızlık problemlerinin yaşanmadığı ifade edilir ve 4 ayrı gramaj alternatifi bulunur.
  • Süt, balık, yağı soya gibi potansiyel alerjenler içerir. Ek olarak, anne sütündeki nükleotidler bu üründe bulunmaz.

SMA Optipro 1 Yorumları

Türkiye’de satışa sunulan ilk bebek mamasını üretme özelliğine sahip SMA markası, SMA Optipro 1 ile anne sütü alamayan yeni doğanların 6 aylık döneme kadar beslenme ihtiyaçlarını karşılama yeterliliğine sahiptir. Yüksek üretim standartlarına sahip laboratuvarlarda işlenen hammaddeler benzersiz SMA Optipro 1 formülasyonunu oluşturduktan sonra pek çok kontrole tabi tutulur. Anne sütündeki proteinlerin yapısı detaylı çalışmayla birlikte bileşimindeki amino asit yapısı paralellik gösterir.

SMA Optipro 1 kullanıcı yorumları incelendiğinde de memnun olan ebeveynlerin oldukça fazla olduğu görülür. Bebeklerin severek tüketmesi, gaz, kabızlık gibi problemler yaşanmaması en sık öne çıkarılan yorumlar arasındadır. Bebeğinizin alerji veya hassasiyet durumunu göz önünde bulundurarak 300 gramlık ambalajlarda ürünü deneyebilir ya da SMA Optipro 1 yorumlar kısmını dikkatlice okuyarak kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz.

SMA Optipro 1 Fiyatları

Online sipariş ile ve satış noktalarından temin edilebilen SMA Optipro 1 mama pratik bir şekilde satın alınabilir. Ebeveynleri ilk tercihleri arasında yer alan SMA Optipro 1 birçok bebeğin beslenmesinde yararlanılan seçeneklerdir. SMA Optipro 1 uygun fiyatlandırma politikasına sahip olmakla beraber güvenli ödeme yöntemleri ile birçok bütçe dostu alternatif sunulur.

SMA Optipro 1 fiyat listesi dönemsel olarak değişiklik gösterir. SMA Optipro 1 800 gr fiyat takibi yapılarak daha hesaplı seçeneklerle karşılaşılabilirken, kampanya tarihlerinde SMA Optipro 1 800 gr en ucuz haliyle sunulabilir. Çoklu adetlerde tercih edilerek alınması ekonomik olabilir. SMA Optipro 1 fiyatlarını istediğiniz şekilde inceleyebilir, bütçenize en uygun olanı belirleyebilirsiniz.

SMA Optipro 1 Probiyotik Bebek Sütü 800 gr Fiyat Analizi

Hızlı teslimat (1)
Migros Hemen499 TL
SMA Optipro 1 Probiyotik Bebek Sütü 800 gr son 1 aylık fiyat değişim grafiği

SMA Optipro 1 Probiyotik Bebek Sütü 800 gr Özellikleri

Türü:   Devam Sütü
Kullanım Aşaması:   1 Numara
Kullanım Yaşı:   Doğumdan İtibaren
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

1 Numara Bebek Maması Devam Sütü

Ortalama Puan
4.7 87 kişi oyladı
Ürüne puan ver

SMA Optipro 1 Probiyotik Bebek Sütü 800 gr İle En Çok Karşılaştırılanlar

 SMA Optipro 1 Probiyotik Bebek Sütü 800 grSMA 1 Gold Bebek Sütü 900 grHipp 1 Combiotic Organik Bebek Sütü 350 grSMA 1 Gold Bebek Sütü 400 gr
 SMA Optipro 1 Probiyotik Bebek Sütü 800 grSMA 1 Gold Bebek Sütü 900 grHipp 1 Combiotic Organik Bebek Sütü 350 grSMA 1 Gold Bebek Sütü 400 gr
Fiyat 363,90 TL
63 satıcı
Fiyat Yok 257,00 TL
98 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik7. Popüler SMA Bebek Maması-5. Popüler Bebek Maması-
Ortalama Puan47 yorum-43 yorum-
Birim Fiyat454,88 TL/kg -734,29 TL/kg -
TürüDevam SütüDevam SütüDevam SütüDevam Sütü
Kullanım Aşaması1 Numara1 Numara1 Numara1 Numara
Glutensiz-VarVarVar
Kullanım YaşıDoğumdan İtibarenDoğumdan İtibarenDoğumdan İtibarenDoğumdan İtibaren
Ağırlık-900 gr350 gr400 gr
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı