Humana Bebek Maması

Humana Bebek Maması Fiyatları

12 farklı Humana Bebek Maması için fiyatlar listeleniyor.

SMA Bebek Maması Eti Bebek Maması Hipp Bebek Maması Aptamil Bebek Maması Bebelac Bebek Maması Humana Bebek Maması

kg En Ucuz Humana Bebek Mamaları

Çok Satanlarkg En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

1 Numara2 Numara3 Numara800 gr1000 grDoğumdan İtibaren1. Yaşından İtibarenDevam SütüKaşık MamasıKeçi SütüSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Humana Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Humana Özellikler Türü Kullanım Aşaması Kullanım Yaşı Ağırlık SatıcıToplam 90 satıcı. Ürün Puanı

Humana Anne İçeceği

En Popüler Humana Bebek Mamaları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Humana Bebek Maması Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Humana Bebek Maması Sıkça Sorulan Sorular

kg en ucuz Humana Bebek Maması hangileri?

En çok satan Humana Bebek Maması hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Humana Bebek Maması:
  1. Humana 3 Devam Sütü 800 gr
  2. Humana 1 Bebek Sütü 800 gr
  3. Humana 2 Devam Sütü 800 gr
  4. Humana 1 Bebek Sütü 2'li 800 gr
  5. Humana Mypack 3 Devam Sütü 800 gr

Humana Mama

Doğal ve sağlıklı içeriğiyle bebekler için özelleştirilmiş formülle hazırlanan Humana mama ebeveynler tarafından sıkça tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Güvenilir marka kalitesiyle benzerlerine göre bir adım öne çıkan Humana mama günlük olarak ihtiyaç duyulan vitamin ve mineralleri karşılamaya olanak sağlar. Humana mama kalitesine ek olarak lezzetli tadıyla da miniklere karşı konulmaz öğünler oluşturur. Pek çok alerji testinden tam puan alan Humana mama farklı yaş aralıklarından bebeklerde kullanılabilir. Mama ihtiyaç dahilinde yenidoğan döneminden 4 yaşına kadar gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Büyümeyi ve gelişmeyi destekleyen formülü sayesinde omega 3 başta olmak üzere kalsiyum ve diğer birçok yararlı besinin aynı anda alınması sağlanır. Probiyotik içerikli mamalar arasında yer alan Humana mama hazımsızlık sorununu azaltır.

Hassas üretim teknolojisi kullanılarak hazırlanan mama güvenle kullanılabilir. Mamanın özel dış ambalajı düşük sıcaklıklarda geliştirilmesi sayesinde açıldıktan sonra uzun süre tazeliğinden ve besin değerinden herhangi bir şey kaybetmeden tüketilebilir. Farklı sebeplerle yenidoğan döneminde anne sütünden yararlanmayan bebekler, Humana mama ile gerekli besini bünyelerine alabilirler. İlerleyen dönemlerde anne sütü almakla birlikte bundan yeteri kadar faydalanamayan bebekler için geliştirilen Humana mama anne sütünden alınabilecek birçok yararlı besini almaya yardımcı olur. Siz de bebeğinizin yaş aralığına uygun Humana mama çeşitlerini tercih ederek sağlıklı büyüme ve gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Humana Mama Nedir?

Tüm dünyada yenidoğan beslenmesi başta olmak üzere farklı yaş aralıklarındaki bebeklerde güvenle kullanılan Humana mamalar geniş bir ürün yelpazesi içerisinde satışa sunulur. Tüm yaş aralıklarına uygun özel formüllerle geliştirilen Humana mama çeşitleri, miniklerin ihtiyaç duydukları besinleri karşılamaya olanak sağlar. Tüm iç organlar başta olmak üzere dolaşım ve sindirim sistemi üzerinde olumlu etkilere sahip Humana mama pediatri uzmanlarının en çok önerdiği mama seçenekleri arasında yer alır. Kıvamı, kokusu ve lezzetiyle miniklerin damak zevkine uyum sağlayan ürünün kullanımı da oldukça zahmetsizdir. Pürüzsüz kıvam sayesinde doğru hazırlık süreci sonrasında güvenle kullanılabilir. Humana mama kullananlar yorumları ve değerlendirmeleri incelediğinizde pek çok kişinin içerikten oldukça memnun olduğunu görebilirsiniz.

Yenilikçi formülle hazırlanan ve anne sütüne en yakın seçenekler arasında yer alan mamanın içerisinde iyot, demir, kalsiyum ve zenginleştirilmiş birçok vitamin-mineral bulunur. Humana mama çeşitlerinin yüksek oranlara sahip vitamin takviyeli içeriği aynı zamanda bağışıklığın güçlenmesinde etkin rol oynar. “Humana mama nerede satılır?” diye merak ediyorsanız online mama satışı yapan markaları ve eczaneleri inceleyebilirsiniz. Yenidoğan döneminden ilerleyen yaşlara kadar beslenme sırasında sıkça kullanılan bebek ağız mendili ebeveynlerin en büyük yardımcılarındandır. Hassas bebek cildine uygun materyaller kullanılarak üretilen ağız mendilleri yumuşak dokuları sayesinde temizleme sırasında tahriş riskini minimize eder. Mendil çeşitleri arasından dilerseniz Akakçe üzerinden sunulan seçeneklere göz atabilirsiniz.

Özel İçerikli Humana Mama Çeşitleri

Humana mama yaş aralıkları gibi aynı zamanda çeşitli sağlık sorunları düşünülerek tasarlanır. Kolik ya da gaz sorunu yaşıtlarına göre daha fazla olan minikler için özel içeriklerle hazırlanan Humana gaz yapmayan mama, kurtarıcı ürünlerdendir. Gaz yapmayan Humana mama içeriği, ebeveynlerine en büyük yardımcılarındandır. Humana gazlı bebekler için mama daha kolay sindirilebilir formülü sayesinde gün içinde yaşanan huzursuzlukları ve uyku sorunlarını minimize eder. Humana mama kullanan anneler tarafından yapılan Humana mama yorum ve değerlendirmelerde gluten hassasiyeti olan bebekler için özel olarak üretilen seçenekler de sıkça önerilir. Gluten içermeyen içeriği sayesinde beslenme sonrasında oluşan hazımsızlık, şişkinlik, gaz ve kusma gibi problemler en aza indirilebilir. Mama çeşitleri her birey için özelleştirilmiş seçenekleri sayesinde hem minikler hem de ebeveynleri ayrıcalıklı hissettirir.

Humana Mama Hangi Yaş Aralıklarında Kullanılır?

Humana mama çeşitleri yenidoğan döneminden 10+ aya kadar kullanılabilir. Humana mama 1 numara 0-6 ay arası, Humana mama 2 numara 6-10 arası ve Humana mama 3 numara ise 10+ dönem için kullanılabilir. Ayrıca Humana prematüre mama özel içeriğiyle prematüre doğan bebeklerde tercih edilebilir. Humana mama içindekiler her ay aralığına özel hazırlandığından döneme göre seçim yapılması önerilir. Humana sütsüz mama seçenekleri gaz sancısı çeken tüm miniklerde çeşitli ay aralıklarında kullanılabilir. Humana mama kullanıcı yorumlarını inceledikten sonra dilerseniz ürünü deneyimlemek amacıyla Humana 0, 4 mama alternatiflerini seçenekler arasında değerlendirebilirsiniz.

Humana Mama Nasıl Hazırlanır?

İlk defa mama hazırlayan ebeveynler “Humana mama nasıl hazırlanır?” sorusunun cevabını oldukça merak eder. Humana mama kullanımı oldukça kolay ve zahmetsiz bir işlemdir. Humana mama hazırlanırken öncelikle eller hijyenik bir şekilde yıkanmalıdır. Mama çeşitleri yaş aralığına göre farklı ölçülerde kullanılır. Sonrasında bebeğin ay aralığına uygun olan Humana mama ölçüleri göz önünde bulundurularak ihtiyaç duyulan mama ve su miktarı ayarlanır. Miktarlara göz atmak için Standart beslenme tablosu incelenebilir. Biberonun içerisine kaynatılmış ve soğutulmuş su konularak üzerine Humana bebek maması eklenir. Sonrasında biberonun ağzı sıkıca kapatılarak homojen şekilde karıştırılır. Humana mama içirilmeden önce sıcaklık testi yapılmasında fayda görülür. Humana mama kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek tecrübeli ebeveynlerin önerilerinden faydalanabilirsiniz.

​​Humana Mama Faydaları Nelerdir?

Humana mama anne sütüne en yakın olan seçenekler arasında yer aldığından ebeveynlerin beklentilerini karşılar. Humana mama çeşitlerinin sağladığı faydalar şu şekilde sıralanabilir:

Humana Mama Fiyatı Ne Kadar?

Humana mama fiyatları kullanıcıların sık sık araştırdığı konular arasında yer alır. Her ay aralığına göre farklı formüllerle hazırlanan mamaların içerikleri fiyat üzerinde oldukça etkilidir. Humana 1, 2 ve 3 numara ürünlerinde fiyat açısından farklılık görülebilir. Humana mamalarında fiyatların çeşitlilik göstermesinin bir diğer nedeni ise gramajlardır. Yüksek gramajlı ürünlerin fiyatları daha üst segmentte yer alır. En ucuz Humana mama seçeneklerini satın almak için dilerseniz belli dönemlerde yapılan indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz kampanya dönemlerinde son kullanma tarihi kontrolü yaparak uygun fiyatlı satın aldığınız mamaları stoklayabilirsiniz. Mama tüketimi sırasında hijyenik bir beslenme için oldukça önemli yere sahip bebek önlüğü çeşitleri geniş ürün yelpazesi içerisinde satışa sunulur. Farklı materyaller kullanılarak üretilen önlük seçeneklerine Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz. Hazır giyim markaları tarafından sunulan önlükleri hem materyal hem de fiyat açısından karşılaştırarak beklentilerinizi karşılayan alternatiflere daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.