Mustela

Mustela Konak Önleyici Yenidoğan Köpük Şampuanı 150 ml

En Popüler 4. Bebek Şampuanı(17 yorum)
Mustela Konak Önleyici Yenidoğan Köpük Şampuanı 150 ml

60 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

118,20 TL Ücretsiz kargo788,00 TL/ltSatıcıya GitSon güncelleme: 11 dakika önceStokta 4 adet1 iş günüSatıcı: Pttavm/UYGUNECZANE

Ürün Özellikleri: Konak Önleyici, Organik, Yenidoğan, Bitkisel, Parfümsüz, Köpük, Boyut: 150 ml, Normal Ciltler... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Mustela Cold Cream İçeren Besleyici Sabun 100 gr
Mustela Konak Önleyici Yenidoğan Köpük Şampuanı 150 ml+Mustela Cold Cream İçeren Besleyici Sabun 100 gr
Pttavm 195,71 TL Ücretsiz kargoBirlikte GörAmazon Türkiye 228,90 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör

En Ucuz Mustela Konak Önleyici Yenidoğan Köpük Şampuanı 150 ml Fiyatları

Tüm fiyatlar (60)

En Popüler Mustela Bebek Şampuanları

Mustela Konak Şampuanı

Mustela konak şampuanı gibi pek çok yararlı dermatoloji ürünü tasarlayan Mustela, bebeklerin cildine iyi gelen kaliteli ve güvenilir içerikler geliştirerek onların ihtiyaçlarını karşılamaya devam eder. 1950 yılından bu yana gelişimini sürdüren Fransız markası Mustela; bebek şampuanı, pişik önleyici krem, nemlendirici, vücut losyonu gibi birçok farklı bebek bakım ürünü üzerinde çalışır.

Ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında Mustela konak önleyici köpük şampuan çeşidi de yer alır. Mustela konak şampuanı, yeni doğmuş bebeklerin doğumunda itibaren kafasında gözlemlenen kahverengimsi pulların giderilmesine yardımcı olan bir formül içerir. Mustela yenidoğan konak önleyici 150 ml bebek köpük şampuanı bünyesindeki içerikler ise bebeklerin kullanıma uygun olacak bileşenlere sahiptir.

Konak şampuanı Mustela, bebeklerde görülen saç derisi pullanmalarını gidermeye yardımcı olan bir üründür. Konak olarak tabir edilen saç derisi pullanmalarını çok kısa bir süre zarfında etkisiz hale getirir. Aynı zamanda yeniden oluşumunu da engellemeye yarayan etkili bir formüldür. Doğumdan itibaren kullanılması uygundur.

Bebekleri ve dolayısıyla ebeveynleri de rahatsız eden kafa derisindeki kaşıntı hissi, Mustela konak şampuanın kullanılmasıyla yatışmaya başlar. Aşırı sebum oluşumunu engelleyerek pulların yeniden oluşumunu önler. Mustela yenidoğan konak önleyici köpük şampuanı 150 ml tüplerde üretilir, kullanımı da oldukça kolaydır. Siz de bebeğiniz için en iyisi olsun istiyorsanız Mustela konak şampuanı seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Mustela Konak Şampuanı

Mustela Konak Şampuanı Ne İşe Yarar?

Doğumdan sonra anneden bebeğe geçen hormonlar nedeniyle bebeğin saç derisi sebum üretmeye başlar. Sebumlar ise bebeğin saç derisinde bazen nadir bezen de yoğun bir şekilde gözlemlenebilen pulların oluşumuna neden olur. Bunlar zaman zaman kaşıntı veya dökülme yaparak bebeği rahatsız eden şikayetler olarak görülür.

Mustela konak önleyici şampuan yardımıyla bu şikayetlerin giderilmesi amaçlanır. %99 oranında doğal bileşenlere yer verilerek üretilen Mustela konak şampuanı, yenidoğan yoğun bakım ünitesinden çıkan prematüre bebekler için de uygundur. Mustela konak önlemeye yardımcı yenidoğan şampuanı bebeğinizin kafa derisini hassas bir şekilde temizlemeye yarar.

En yoğun saç pullanmalarını bile çok kısa sürede ortadan kaldırabilir. Konak oluşumunu önleyerek saç derisini korur. Aynı zamanda göz yakmayan içeriklere sahiptir. Mustela konak önleyici şampuan 150 ml tüplerde üretilir. Günlük olarak rahatlıkla tercih edilebilir. Konak oluşumunu minimize ederek bebeklerin ve dolayısıyla ebeveynlerin rahatlamasına yardımcı olur.

Bebeklerin çok daha rahat bir şekilde uyumasını kolaylaştırır. Mustela konak şampuanı, ergonomik yapıdadır ve gittiğiniz here yere rahatlıkla taşımınızı sağlar. Mustela konak şampuanı yorumları okuyarak ürünü deneyimlemiş olan kullanıcıların düşüncelerini veya değerlendirmelerini göz önünde bulundurmanız mümkündür.

Yorumlar doğrultusunda hem ürün açıklamalarını okuyarak hem de kullanıcı değerlendirmelerini baz alarak Mustela konak şampuanı hakkında daha kapsamlı bir araştırma yapmanız önerilir. Siz de Mustela konak şampuanı içinde kullanılan doğal kökenli bileşenler sayesinde bebeğiniz için güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Mustela Konak Şampuanı ile Doğallık

Mustela yenidoğan köpük şampuanı konak önleyici kullanan ebeveynlerin birçoğunun üründen memnun kaldığı bilinmektedir. Bebeklerin saç derilerinde beliren pulları ortadan kaldıran Mustela konak önleyici bebek şampuanı, saç diplerini koruyan güçlü ve doğal bileşenlerden elde edilir. Mustela konak şampuanı, içeriğinde kullanılan avokado polifenolleri sayesinde saç derilerinin rahatlamasına ve pulların yok edilmesi ne yardımcı olur.

Patentli olarak üretilen Mustela bebek konak şampuanı, dengeleyici aktif bileşenleriyle etkili bir kullanım sunar. Mustela konak şampuanı %99 doğal kökenlidir. Geriye kalan %1 ‘lik kısmı da formüle doku kazandıran ve uzun süreli olarak etkisini sürdüren içeriklerden oluşur. Parfümsüz içeriğiyle de ebeveynleri memnun etmeyi başarır.

Mustela şampuan konak oluşumunu kalıcı olarak ortadan kaldıran etkili bir bileşendir. Hayvansal hiçbir içeriğe yer vermeyen Vegan formülü kullanılır. Doğumdan itibaren güvenlik politikası doğrultusunda sağlık uzmanları tarafından geliştirilen cilt bakım ürünleri arasında yerini alır. Ebeveynlerin değerlendirmelerinde 21 gün süren kullanım deneyimleri de baz alınmıştır. Mustela konak şampuanı kullananlar, formülden hoşnut kaldıklarını belirtmiştir. Siz de bebeğiniz için güvenilir doğal içeriklerden oluşan Mustela konak şampuanını tercih edebilirsiniz.

Mustela Konak Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Yeni doğmuş bebeklerine en iyi şekilde bakmak isteyen ebeveynler, onlar için her zaman kaliteli ve güvenilir ürünler kullanmak ister. Normal bebek şampuanlarından bir hayli farklı olan Mustela konak şampuanı, bebeklerin hassas cildini koruyan ve iyi bakan bileşenlerden oluşur. Aynı zamanda Mustela konak şampuanı kullanımı son derece kolaydır ve bebekler için de rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Köpük yapmaya yarayan özel şişesi, bebekleri yıkarken pratik bir kullanım sağlayacak şekilde detaylandırılmıştır. Aynı zamanda bu özel şişe geri dönüşebilir malzemelerden elde edilmiştir. Bu yönüyle de çevreyi koruyan misyonun bir parçası olduğunu gösterir. Bu noktada güvenliği ispatlanmış olan “Mustela konak önleyici şampuanı nasıl kullanılır?” sorusunun cevabı aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • Saç pullanmalarına karşı özel olarak geliştirilen Mustela konak şampuanı, bebeklerin ıslak saçına bir miktar dökülür ve saç diplerine hafif bir şekilde masaj yapılarak uygulamaya başlanır.
 • Yaklaşık olarak 1 ila 3 dakika beklenir.
 • Gözle temas etmeyecek şekilde durulama yapılmalıdır.
 • İyice duruladıktan sonra kurulama aşamasına geçilebilir.

Mustela konak şampuanı nasıl kullanılır, noktasında ebeveynlerin işini kolaylaştıran bileşenlere yer verilir. Köpüklü dokusu bebeğin hassas cildine iyi gelir ve uygulaması da oldukça kolaydır. Bu yönüyle de Mustela konak önleyici şampuan kullananlar tarafından büyük beğeni toplar.

Mustela Konak Şampuanı Fiyatı

Ebeveynlerin beklentileri doğrultusunda geliştirilen Mustela konak şampuanı, doğal bileşenlerin yardımıyla sağlık uzmanları tarafından üretilir. Mustela konak şampuanı, bebeklerinin ihtiyaçlarını önemseyen ve en ideal olan seçeneğe yönelmek isteyen ebeveynlerin beğenisine sunulur. Kalitesi, güvenilirliği ve etkinliği bakımından ebeveynler tarafından memnuniyetle karşılaşan Mustela konak şampuanı fiyatı da makul olan ürünler arasında yer alır. Mustela konak önleyici şampuan fiyat ve özellik bakımından kullanıcılarını memnun bırakan bir üründür. Test aşamalarını başarıyla geçen Mustela konak şampuanı güvenilirliği ile ön plana çıkar. Mustela konak şampuanı 150 ml’lik ideal boyutu sayesinde her an elinizin altında yer alabilir.

Mustela konak şampuanı yorum yapanların çoğu üründen memnun kaldıklarını ve çok kısa sürede etkisini gösterdiğini dile getirmişleridir. Birçok kullanıcı için önemli olan parfümsüz içeriği ve pratik kullanımı sayesinde herkesin gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri bir şampuan olduğu ifade edilir. Dolayısıyla Mustela konak şampuanı yorumlar bölümünü ayrıntılı olarak okuduğunuzda daha kapsamlı bir öğrenme ortamı elde etmeniz mümkündür. Aynı zamanda Mustela konak önleyici şampuan en ucuz fiyat seçeneğine ulaşmak için benzerleriyle kıyaslama yapmanız ve sizin için en uygun olan Mustela konak şampuanı ürününe ulaşmanız tavsiye edilir. Bebeğiniz için en iyi konak önleme alternatifi olan Mustela markasını detaylı olarak araştırabilir ve diğer tasarımlara da göz gezdirerek size hitap eden Mustela konak şampuanı seçeneğine sahip olabilirsiniz. Siz de Mustela konak şampuanı en ucuz seçenekleri inceleyerek bütçenizi koruyabilirsiniz.

Mustela Konak Önleyici Yenidoğan Köpük Şampuanı 150 ml Fiyat Analizi

Mustela Konak Önleyici Yenidoğan Köpük Şampuanı 150 ml son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Mustela Konak Önleyici Yenidoğan Köpük Şampuanı 150 ml Özellikleri

Konak Önleyici:
Organik:
Yenidoğan:
Bitkisel:
Parfümsüz:
Form:   Köpük
Boyut:   150 ml
Cilt Tipi:   Normal Ciltler
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.840 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • YK10 yorum
  179 beğeni
  Yasemin K.12 Şubat 2021
  Bebeğim doğduğundan beri mustela kullanıyorum. Ancak konak şampuanı değildi kullandığım ürün. Saçında konak oluşmaya başlayınca bu köpük şampuandan aldım. Birkaç kullanımda konağın geçirdi. Çok memnunum hala kullanıyorum.
 • AK3 yorumAysun K.30 Eylül 2020
  Kolay SiparişEczHanem
  Araştırdım ürün sahte değilmiş. Ürün içerik ve kapak değişmiş. Teşekkürler
 • AK3 yorumAysun K.29 Eylül 2020
  Kolay SiparişEczHanem
  1. Eski aldığım 2- yeni gelen ürün. Kokusu bile farklı, acaba çakma mı emin olamadım. Ne yazıkki bu durum beni rahatsız etti..
  • Alışverişçi resmi
 • ED1 yorumErdil D.10 Haziran 2020
  Kolay SiparişDevvitrin
  Zamanında teslimat. Çok işe yaradı.
 • EK3 yorumElif K.Bursa13 Mart 2020
  Kolay SiparişCeybebe
  12.03.20 de sipariş verdim, ertesi gün elime ulaştı. Teslimat gerçekten çok hızlıydı, teşekkür ederim. Ürünler yanında son kullanma tarihlerinin yazıyor olması çok güzel, 2021 yazıyordu, fotoda görüldüğü üzere 2022 olarak geldi en yeni ürünlerden. Bu incelik için ayrıca teşekkür ederim çok memnun kaldım. Bebek ürünleri olduğu için insan ayrıca dikkat ediyor.
  • Alışverişçi resmi