Bosch Beyaz Eşya Seti

Bosch Beyaz Eşya Seti Fiyatları

8 farklı Bosch Beyaz Eşya Seti için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Arçelik Beyaz Eşya Seti Bosch Beyaz Eşya Seti Profilo Beyaz Eşya Seti Altus Beyaz Eşya Seti Samsung Beyaz Eşya Seti Beko Beyaz Eşya Seti

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 TL üstü3'lü4'lüBuzdolabıÇamaşır MakinesiBulaşık MakinesiMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Bosch Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Bosch

Bosch BuzdolabıBosch Derin DondurucuBosch Çamaşır MakinesiBosch Bulaşık MakinesiBosch OcakBosch FırınBosch Çamaşır Kurutma MakinesiBosch Ankastre SetBosch Mikrodalga FırınBosch DavlumbazBosch Su SebiliBosch Aspiratör

En Popüler Bosch Beyaz Eşya Setleri

Bosch Beyaz Eşya Seti Yorumları ve Önerileri

Bosch Beyaz Eşya Seti Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Bosch Beyaz Eşya Seti hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bosch Beyaz Eşya Seti:
  1. Bosch Beyaz Eşya Çeyiz Seti KGN56VXF0N, WGA252XVTR, SMS4IKC60T
  2. Bosch Beyaz Eşya Çeyiz Seti KDN56XIF1N, WAU24T91TR, SMS44DI01T
  3. Bosch Beyaz Eşya Çeyiz Seti KDN56XWF1N, WAU24T91TR, SMS44DW01T
  4. Bosch Beyaz Eşya Çeyiz Seti KGN56VWF0N, WGA142X1TR, SMS4IKW51T
  5. Bosch Beyaz Eşya Çeyiz Seti KGN56AWF0N, WGA142X1TR, SMS4IKW51T

Bosch Beyaz Eşya Seti

Bosch beyaz eşya seti evlerin ihtiyacı olan tüm temel parçaları sizlere sunmayı hedefler. Beyaz eşya sektörünün lider markalarından biri olan Bosch, birbirinden fonksiyonel ürünleri bir araya getirir. Set modellerinde kullanıcı taleplerine göre hareket eden marka sayesinde ihtiyaca yönelik alışveriş süreci elde edilebilir. Beyaz eşyaların birbiriyle uyum içerisinde olmasına öncelik veren Bosch, hem işlev hem de tasarım açısından büyük başarı yakalar. Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ve bulaşık makinesi dahil birçok farklı cihaz Bosch beyaz eşya seti içerisinde bulmak mümkündür. Ev işlerini kolaylaştırmayı hedefleyen ürünler ile zaman ve enerjiden tasarruf edilir. Mutfaklarda kullanılan beyaz eşyalar ise besinlerin saklaması için sağlıklı depolama alanları oluşturmayı hedefler. Pişirme alanları ise birbirinden lezzetli yemeklerin yapılmasına olanak tanır. Bosch beyaz eşya seti farklı fiyat seçenekleri, modelleri ya da tasarımları ile Akakçe üzerinden kolay bir şekilde incelenebilir.

Özellikleri ile Dikkat Çeken Bosch Beyaz Eşya Seti

Bosch beyaz eşya setleri içerisinde yer alan cihazlar hem teknik hem de tasarım özellikleri ile dikkat çeker. Kullanıcıların maksimum performans elde etmesini sağlayan Bosch beyaz eşya seti beraberinde faydalı birçok özelliğe sahiptir. Ürünlerin en faydalı özelliklerinden biri yüksek enerji tasarrufu sağlayan sınıflarıdır. Yüksek enerji sınıflarını oluşturan A, A++ ve üstü, Bosch markasının modelleri arasında mevcuttur. Çevre ile bütçe dostu Bosch beyaz eşya seti sistemleri sayesinde ev ekonomisi korunmaya devam eder. Setlerin bir diğer özelliği fonksiyonel kullanım seçenekleridir. Ankastre ya da solo kullanım seçenekleri sunan tasarımlar ev ortamlarında uyum içerisinde çalışır. Gelişmiş setlerde yer alan fırın, ocak ve davlumbaz aynı anda çalışarak yemek yaparken sizlere keyifli bir ortam yaratır. Bulaşık ve çamaşır makinesi çeşitleri ise sessiz çalışma performansları sayesinde bulunduğu ortamda kullanıcıları rahatsız etmez. Bosch beyaz eşya seti oluşturulurken ürünlerin birbiriyle çalışma performansları test edilir. Böylece sizlerin maksimum verime ulaşması sağlanır.

Bosch beyaz eşya seti özelliklerinin bir diğeri şık tasarım detaylarıdır. Her mutfak dekorasyonuna uyum sağlamaları için cihazlar modern tasarım çizgilerine sahip olur. Teknolojik görünümleri bulunduğu ortamında havasını değiştirmeyi başarır. Lüks Bosch beyaz eşya seti tasarım detayları birçok özelliği de beraberinde getirir. Dijital kullanım panelleri, farklı program seçenekleri ve dahası markanın sistemleri içerisinde yer alır. Geniş renk yelpazesi sunan Bosch beyaz eşya seti, farklı kullanıcı zevklerine hitap etmeyi amaçlar. Bosch siyah beyaz eşya seti klasik takımlar arasında en çok tercih edilenler arasında yer alır. Beyaz ve gri renkleri ise geleneksel beyaz eşya tasarımının bir parçası olarak sıklıkla tercih edilen tasarımlar arasındaki yerini korur. Birbirinden gösterişli tasarımlar arasından kişisel tercihinize göre seçim yapabilir, ev dekorasyonunuzu bir adım öne taşıyabilirsiniz.

Bosch Beyaz Eşya Seti İçerisine Dahil Olan Ürünler

Bosch beyaz eşya takımı içerisinde farklı kullanım alanlarına sahip teknolojilere yer verir. Her cihaz üstün performans oluştururken sizlerin talepleri doğrultusunda hazırlanır. Setler içerisinde öne çıkan beyaz eşyalar şunlar olur:

Beyaz eşya seti Bosch markası tarafından titizlikle oluşturulurken çeşitli kullanıcıların talepleri göz önünde bulundurulur. Bazıları sadece temel eşyalara ihtiyaç duyarken diğerleri kapsamlı setler oluşturmak isteyebilir. Kapsamlı setlerde cihaz arasına mikrodalga fırın, davlumbaz ve ocak seçenekleri eklenebilir. Markanın en büyük avantajlarından biri dilediğiniz takımı oluşturma fırsatını sizlere sunmasıdır. Talep ettiğiniz tüm beyaz eşyaları bir araya getirerek tasarım ve işlev açısından birbiriyle uyumlu sistemler almak mümkün hale gelir.

Bosch Beyaz Eşya Seti Avantajları

Bosch beyaz eşya seti beraberinde birçok avantaj getirir. Öne çıkan avantajlarından biri alışveriş kolaylığı sağlamasıdır. Markanın sizler için bir araya getirdiği Bosch beyaz eşya seti takım halinde sizlere sunulur. Kapsamlı ya da temel takımlar arasından seçim yaparken alışveriş sürecinde zamandan tasarruf etmeniz sağlanır. Bir diğer avantajı her talebe yönelik bir takımın bulunabilmesidir. Bosch 3'lü set beyaz eşya setleri sahil 4’lü ya da 5’li takımlar çeşitli talepleri karşılamaya yönelik tasarlanır. Çok amaçlı Bosch beyaz eşya seti ile yeni eve çıkanlar ya da eşyalarını değiştirmek isteyenler kolay bir süreç geçirebilirler. Bosch beyaz eşya çeyiz seti olarak da yeni evli çiftlerin gözdesi olur. Modern tasarımları ile yeni evli çiftlerin evlerinde yer almaya hazırdır. Bosch beyaz eşya seti zamansız teknolojisi sayesinde öncesinden alınsa bile kullanım tarihine kadar güncelliğini korumaya devam eder.

Markanın setlerinin sunduğu avantajlardan bir diğer kolay kullanım avantajı olur. Her seviyeden kullanıcıya hitap eden sistemler dokunmatik kontrol panelleri, ışıklı göstergeleri ve sesli uyarı sistemleri sayesinde kullanım esnasında sizlere yol gösterir. Avantajlı takımlar uzun ömürlü ürünlerden oluşturur. Dayanıklı malzemelerle üretilen her bir beyaz eşya uzun yıllar sizlere eşlik etmeye devam eder. Takımların sizlere sunduğu avantajlarından bir diğerini ise güvenli kullanım deneyimi oluşturur. Bulaşık ve çamaşır makinelerinde görülen su emniyet sistemi gibi birçok kilit sistem tasarımlarına eklenir. Buzdolaplarında ise elektrik arızalarında çalışmaya devam eden özellikler bulunur. Çocuk kilitleri, otomatik kapanma modları ve dahası güvenlik önlemi olarak sizlere sunulur. Ev ortamında keyifli ve güvenli vakitler geçirmenize olanak tanır.

Cazip Fiyat Seçenekleri Sunan Bosch Beyaz Eşya Seti

Bosch beyaz eşya seti fiyatları cazip bir alışveriş deneyimi yaratır. Birbirinden teknolojik cihazların bir araya geldiği setler ile fiyat açısından avantaj elde edebilirsiniz. Hem alışveriş sürecinin kolaylaşması hem de bütçe açısından uygun seçenekler sunulması markanın setlerinin çok satanlar arasında yer almasını sağlar. Her bütçeden kullanıcı kendi ihtiyacına ya da zevkine uygun bir takım bulabilir. Bosch beyaz eşya takımı fiyatları cep dostu seçenekler sunarak bütçenizi zorlamadan alışveriş yapmanızı mümkün kılar. Markanın yıllara dayanan deneyimi uygun fiyatların yanı sıra sorunsuz alışveriş sürecini de beraberinde getirir. Güvenli bir alışverişle satın aldığınız Bosch beyaz eşya seti uzun ömürlü oluşuyla yıllarca sizlere eşlik eder.

Bosch beyaz eşya seti kampanyaları ekstra kazanç sağlamak için uygun seçenekler oluşturur. Yılın farklı dönemlerinde oluşturulan kampanyaların amacı Türkiye genelinde tüm kullanıcılara ulaşmaktır. Bu doğrultuda yapılan indirimler ile kazançlı bir alışveriş deneyiminde bulunmak mümkün hale gelir. Beyaz eşya seçiminde talep ettiğiniz özellikleri bütçenize uygun olarak bulmak için kampanya fiyatları sizlere fırsat oluşturur. Bulaşık, çamaşır ve buzdolabı ürünlerini oluşturan Bosch beyaz eşya 3'lü set kampanya dönemleri en yoğun ilgiyle karşılaşılan fiyatları oluşturur. Fırın, davlumbaz ve mikrodalga ürünlerinin de dahil olduğu kapsamlı setler temel takımlarda olduğu gibi indirim dönemlerinde yer almayı başarır. Talebinize, zevkinize ve ev dekorasyonunuza uygun seçenekler Bosch markası ile sizlere sunulur. Siz de cazip fiyat seçenekleri karşılaştırmak ve size en uygun olan Bosch beyaz eşya setini bulmak için Akakçe’yi tercih edebilirsiniz.