MSI

MSI MAG FORGE 100R ARGB Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası

En Popüler 10. Bilgisayar Kasası(3 yorum)
MSI MAG FORGE 100R ARGB Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası

22 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.069,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 5 dakika önce

peşin fiyatına 4 taksit, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 9 adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/GÜRSOY BİLGİSAYAR

Ürün Özellikleri: ATX, USB 3.0, Radyatör Uyumluluğu, Şeffaf Yan Panel, Toz Filtresi, Sıvı Soğutma Desteği, RGB, Alüminyum... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz MSI MAG FORGE 100R ARGB Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları

Tüm fiyatlar (14)

Yenilenmiş ve İkinci El MSI MAG FORGE 100R ARGB Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları

En Popüler MSI Bilgisayar Kasaları
Benzer Ürünler

MSI MAG Forge 100R

MSI MAG FORGE 100R modeli, yüksek hava akışı ve soğuk sistem sıcaklığı için özel olarak optimize edilir. Kompakt bir mid-tower kasası olan MSI MAG FORGE 100R, başarılı fan sistemiyle aşırı ısınma problemlerini minimuma indirerek istenilen performansın elde edilmesine yardımcı olur.

Kendi oyun bilgisayarını toplamak isteyenler arasında oldukça popüler olan MSI MAG FORGE 100R, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir. MSI MAG FORGE 100R RGB kaliteli malzemesi ve sunduğu özelliklerle kullanıcılarının çoğu ihtiyacını karşılamayı başarır.

Yeni nesil teknolojilerin entegre edilmesiyle kalite standartlarının üzerinde kalmayı başaran MSI MAG FORGE 100R RGB LED fanlı ATX kasa başarılı inşasıyla oyun oynamaktan hoşlanan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir.

Modern tasarımıyla beraber yüksek hava akışlı bir parça olmasıyla öne çıkan MSI MAG FORGE 100R, doğru donanım öğeleriyle bir araya getirildiğinde istenen performansın rahatlıkla elde edilmesini mümkün hale getirir.

Ayrıca üç adet önceden yerleştirilmiş 120 mm fanı sayesinde ısınma sorunlarını büyük ölçüde engelleyerek kullanıcılarının beklentilerine yanıt verir. İdeal boyutları sayesinde her yere rahatlıkla sığdırılabilir.

Kaliteyi uygun fiyatlarla bir araya getiren MSI MAG FORGE 100R, her bütçeden kullanıcıya hitap etmesiyle de dikkat çeker. Ürünü koyacağınız alanı belirledikten sonra MSI MAG FORGE 100R ARGB led fanlı ATX oyuncu kasa ürününü kolayca yerleştirebilir, dar alanlarda bile etkileyici performans artışları elde edebilirsiniz.

MSI MAG Forge 100R Önden Görünüm

MSI MAG FORGE 100R ARGB Aydınlatma Sistemi

MSI MAG FORGE 100R ARGB sistemiyle hem görsel hem de işlevsel olarak kullanıcılarına birtakım avantajlar sağlar. Genel olarak MSI MAG FORGE 100R ürününde yer alan ARGB, adreslenebilir RGB anlamına gelir.

Adreslenebilir olmasıyla kullanan kişilere renklendirme sistemi üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Tek tek LED’lerin renkleri kontrol edilebilir, istenen şekilde ayarlanabilir ve çeşitli efektler verilebilir.

Böylece istediğiniz tasarımı kolaylıkla elde edebilir, donanımınızı dilediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. MAG FORGE 100R RGB gösterişli sistemler oluşturmak isteyen kişilerin de beklentilerini karşılar.

Aydınlatma sisteminin kullanımı oldukça basit olduğu için de herkese hitap eder. MSI MAG FORGE 100R modelinin tam özelleştirilebilir yapısı, rahatlıkla ayarlanabilmesi ve sunduğu iyileştirmelerle ARGB sistemi, özellikle oyuncu bilgisayarları kuranlar için çekici özellikler arasında yer alır.

Ayrıca MSI MAG FORGE 100R modeli müzik ve oyunlar için de ek aydınlatma efektleri ekleyerek daha farklı bir deneyim elde edilmesine yardımcı olur. Geniş renk paleti sayesinde üç renkle sınırlı kalmadan çeşitli tonları kullanmanıza imkan tanıyan MSI MAG FORGE 100R, istediğiniz ışıklandırmayı elde etmenize yardım eder.

LED anahtar düğmesiyle tanımlanmış olan 9 aydınlatma efekti arasında geçiş yapılabilir. Ayrıca LED şeritleri eklenerek oyun sistemleri daha çekici bir görünüm kazanabilir. MSI MAG FORGE 100R, 1 ile 6 ARGB LED kontrol panosuna sahip olması sayesinde kişisel zevkler doğrultusunda düzenlenebilir.

İstediğiniz görünümü belirledikten sonra MAG FORGE 100R modelini daha yakından inceleyebilir, görsel olarak estetik donanım parçasına kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

MSI MAG Forge 100R Yandan Görünüm

MSI MAG FORGE 100R Fan Sistemi ve Uyumlulukları

100R kullanıcı odaklı olduğundan sahip olduğu fonksiyonlarla kullanıcılarına avantajlar sağlar. ARGB sisteminin sunduğu görsellikle beraber başarılı teknik detaylarıyla da beklentilere karşılık verir. MSI MAG FORGE 100R LED fanlı atx oyuncu kasa uyumluluğu ve özellikleriyle oyun bilgisayarı kurmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir.

İncelendiğinde ATX, Mikro ATX ve Mini ITX anakartlarıyla uyumlu olduğu görülebilir. Uyumluluk konusunda sunduğu çeşitlilik, ürünün fonksiyonelliğini artırır. Üç temel anakart boyutunu desteklediği için hemen her türlü parçayla rahatlıkla kullanılabilir.

Ayrıca üç adet dahili fana sahip olmasıyla beraber altı tanelik kapasiteye sahip olması da soğutma sistemi bakımından başarılı bir parça olduğu anlamına gelir. MSI MAG FORGE 100R ARGB oyuncu kasası ön tarafında iki tane dikey olarak konumlandırılmış 120 mm fan barındırır.

RGB LED fanı olmasıyla görsel olarak da şık bir duruş sergiler. MSI MAG FORGE 100R ürününün arka tarafında ise bir adet 120 mm sistem fanı vardır. Ortalama oyunlar için yeterli performans sunan fanlar, bazı kullanıcıların ekstra kurulum yapmasını gereksiz hale getirir.

Ayrıca üç tane daha eklenebilecek alana sahiptir. MSI MAG FORGE 100R modelinin ön tarafına üç adede kadar 120 mm ya da iki adet 140 mm fan yerleştirilebilir. Üst tarafta iki adet 120 mm ya da 140 mm sığdırılabilecek alan vardır.

Arka tarafa ise 120 mm ölçülerinde bir tane fan yerleştirilebilir. Farklı ölçüleri destekleyen özel yapısı sayesinde kullanıcılarına seçme şansı sağlar. MAG FORGE 100R modelini inceleyerek istediğiniz sistemi kurabilir, ısınma problemleri yaşamadan çoğu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

MSI MAG Forge 100R Sağ Çapraz Görünüm

MSI MAG FORGE 100R Tasarım Detayları

MAG 100R fan sisteminin yanı sıra sahip olduğu teknik detaylarla da kalite standartlarını karşılamayı başarır. İdeal ölçüleri, yapı kalitesi ve radyatör düzeniyle ihtiyaçların karşılanmasını sağlar. MSI MAG FORGE 100R inceleme ve yorumlarından da olumlu geri dönüşler alarak başarısını tesciller.

MSI MAG FORGE 100R ürününün üst ve ön tarafına 120 ya da 240 mm ölçülerinde, arkasına ise 120 mm radyatör sığdırılabilir. Fan sistemini iyi biçimde destekleyen radyatörler, PC’lerin genel ısınma problemlerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Ayrıca ideal ölçüleriyle de işlevselliğini artırır. MSI MAG FORGE 100R ürününün genişliği 210 mm, yüksekliği 499 mm ve derinliği 421 mm’dir. 5.6 kg ağırlığa sahip olduğu için yer değiştirilmesi gerektiğinde bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirmenize imkan tanır.

MSI MAG FORGE 100R kasa siyah renkli tasarımıyla da mistik ve şık bir görünüm kazanır. ARGB sistemiyle kontrast oluşturan ana rengi, özellikle loş ışıklı ortamlarda farklı tecrübeler elde edilmesine yardımcı olur.

Tasarım detaylarıyla beraber donanımının görünümüne önem veren kişilere de hitap eden MSI MAG FORGE 100R, şık çizgileriyle çoğu kişinin beğenisini kazanır. Temperli camdan üretilmesiyle beraber alüminyumla desteklendiği için de hem zarif hem de sağlam bir duruş sergiler.

MSI MAG FORGE 100R özellikleri ile her açıdan kullanıcılarının beklentilerine yanıt vermeyi başarır. MSI 100R modelini yakından inceleyerek aradığınız özelliklere kısa süre içinde ulaşabilir, hayalinizdeki donanımı kolaylıkla kurmaya başlayabilirsiniz.

MSI MAG FORGE 100R ile SHIELD M300 Farkları

MSI MAG FORGE 100R, hem tasarımı hem de teknik özellikleriyle MSI MAG SHIELD M300 modelinin bazı eksikliklerini kapatır. 100R, M300’de olmayan RGB sistemini içermesiyle görsel olarak daha hoş bir duruş sergiler. Ayrıca dahili fanları 40 mm daha büyük olduğu için daha başarılı soğutma sistemi sağlar.

M300’de 2 adet USB 2.0 ve 1 adet 3.2 varken 100R’de 2 adet USB 3.2 olması, ürünü daha kullanışlı hale getirir. Yan bölümünün şeffaf olması da MSI MAG FORGE 100R’yi görsel olarak daha şık bir hale getirir.

MSI MAG Forge 100R Sol Çapraz Görünüm

MSI MAG FORGE 100R Artıları ve Eksileri

MSI MAG FORGE 100R kasa hem tasarımı hem de teknik detaylarıyla sınıfının önemli parçaları arasında yer alır. 100R her açıdan düşünülmüş bir model olmasıyla kullanıcılarına pek çok fayda sunmayı başarır. MSI MAG FORGE 100R ürününün aşağıda verilen olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyerek daha detaylı şekilde bilgi edinebilir, ihtiyaçlarınızı gidermeye başlayabilirsiniz:

 • MSI MAG FORGE 100R üç adet dahili fana sahip olmasıyla kullanıcılarının soğutma ihtiyaçlarını karşılar.
 • Üç adet USB 3.0 girişine sahip olması sayesinde yeni nesil teknolojilerle entegre olabilir. Ayrıca üç adet HDD 2.5 ve iki tane HDD 3.5 bağlantı noktaları barındırır. 7 adet kasa genişletme yuvası içermesiyle fonksiyonel hale gelir.
 • MSI MAG FORGE 100R ürününün alt tarafında toz filtresi olduğu için toz kaynaklı yaşanabilecek problemlerin önüne geçer.
 • MSI MAG FORGE 100R modeli, transparan yan paneli sayesinde RGB aydınlatma sistemi rahatlıkla görülebilir. Ayrıca cam bölme, kolayca çıkarılabilir takılabilir yapısıyla kullanıcılarına avantajlar sağlar.
 • LED anahtar düğmesi sayesinde ışık sistemi istenilen şekilde değiştirilebilir. MSI MAG FORGE 100R gaming değiştirilebilir aydınlatma sistemiyle kullanıcılarına eğlenceli bir deneyim sağlar.
 • PCU içermemesi, olumsuz tarafları arasında yer alır.

MSI MAG FORGE 100R, baştan sistem kurmak ya da kasalarını yenilemek isteyen kullanıcılar için iyi bir seçenektir. MSI MAG FORGE 100R fiyat alternatiflerini inceleyerek kendiniz için kaliteli ve uygun sistemler kurabilirsiniz.

MSI MAG FORGE 100R ARGB Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyat Analizi

MSI MAG FORGE 100R ARGB Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası son 6 aylık fiyat değişim grafiği

MSI MAG FORGE 100R ARGB Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası Özellikleri

Anakart Yapısı:   ATX
USB 3.0:
Radyatör Uyumluluğu:
Şeffaf Yan Panel:
Toz Filtresi:
Sıvı Soğutma Desteği:
RGB:
Kasa Malzemesi:   Alüminyum
Yan Panel Malzemesi:   Temperli Cam
USB 3.2 Sayısı:   2 Adet
Dahili Fan Sayısı:   3 Adet
Fan Yuvası Sayısı:   6 Adet
Fan Genişliği:   120 mm
Disk Yuvası:   2.5"-3.5"
Toplam Disk Yuva Sayısı:   5
Ekran Kartı Uzunluğu:   330 mm
Genişleme Yuvası:   7
CPU Soğutucu Yüksekliği:   160 mm
Güç Kaynağı Konumu:   Alt
Ağırlık:   5.64 kg
Yükseklik:   499 mm
Genişlik:   210 mm
Derinlik:   421 mm
Gaming Oyuncu:
Renk:   Renkli
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.84 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Murat H.4 yorum
  2 beğeni
  Murat H.İstanbul9 Mayıs 2022
  Topladığım sistem ortanın bir tık üstünde sağlam bir sistem ve birçok bileşeni mevcut. Buna rağmen gayet yeterli alana sahip bir kasa. Ek olarak 3 tane daha RGB fan satın aldım. Canavar gibi soğutuyor, hava sirkülasyonu çok güzel. Fiyat performans olarak efsane bir ürün. Fiyatını kesinlikle hak ediyor ama indirimden alırsanız daha da efsane olur
 • Teknoloji M.3 yorum
  25 beğeni
  Teknoloji M.29 Mart 2021
  Kasa soğutma anlamında Corsair Spec Delta RGB-ye benziyor.Önü gerçektende güzel olmuş.Bence önde 1 fan daha koysaydılar ve üçüncü fanın denk geldiği yerdeki plastiğide çıkarıp başka yere taksaydılar ve ya oradaki plastiğin üstündeki meş kuşum bir az daha büyük yapa bilirlermiş.Kablo geçirmek için deliklerde olsa tam olur.Onun haricinde kasa tam bir fiyat performans ürünü. 5 üzerinden 5 veririm ben.
 • YT2 yorum
  17 beğeni
  Yunus Emre T.31 Aralık 2020
  Kasa gayet güzel özellikle önü çok güzel görünüyor. Kargo'da sorunsuz geldi. Teşekkürler.

MSI MAG FORGE 100R ARGB Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası İle En Çok Karşılaştırılanlar

 MSI MAG FORGE 100R ARGB Led Fanlı ATX Oyuncu KasasıMSI MAG FORGE 100M RGB Led Fanlı ATX Oyuncu KasasıMSI MAG FORGE M100A RGB Fan mATX Oyuncu KasasıMSI MAG FORGE 101M Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası
 MSI MAG FORGE 100R ARGB Led Fanlı ATX Oyuncu KasasıMSI MAG FORGE 100M RGB Led Fanlı ATX Oyuncu KasasıMSI MAG FORGE M100A RGB Fan mATX Oyuncu KasasıMSI MAG FORGE 101M Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası
Fiyat 2.069,00 TL
22 satıcı
1.702,00 TL
4 satıcı
1.412,46 TL
4 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik3. Popüler MSI Bilgisayar Kasası7. Popüler Bilgisayar Kasası3. Popüler Bilgisayar Kasası-
Ortalama Puan3 yorum3 yorum--
Anakart YapısıATXATXMicro/ATXATX
USB 3.0VarVar-Var
USB 3.2--Var-
Radyatör UyumluluğuVarVar-Var
Şeffaf Yan PanelVarVarVarVar
Toz FiltresiVarVar-Var
Sıvı Soğutma DesteğiVarVar-Var
RGBVarVarVarVar
Kasa MalzemesiAlüminyum-ÇelikAlüminyum
Yan Panel MalzemesiTemperli CamTemperli CamAkrilikTemperli Cam
USB 3.2 Sayısı2 Adet2 Adet-2 Adet
Dahili Fan Sayısı3 Adet3 Adet4 Adet3 Adet
Fan Yuvası Sayısı6 Adet6 Adet-6 Adet
Fan Ölçüsü12 cm12 cm-12 cm
Disk Yuvası2.5"-3.5"2.5"-3.5"-2.5"-3.5"
Toplam Disk Yuva Sayısı55-5
Ekran Kartı Uzunluğu330 mm330 mm-330 mm
Genişleme Yuvası77-7
CPU Soğutucu Yüksekliği160 mm160 mm-160 mm
Güç Kaynağı KonumuAltAlt-Alt
Ağırlık5.64 kg5.64 kg-5.64 kg
Yükseklik499 mm499 mm-499 mm
Genişlik210 mm210 mm-210 mm
Derinlik421 mm421 mm-421 mm
OyuncuVarVarVarVar
RenkRenkliSiyah-Siyah
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı