Masaüstü Bilgisayar

Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

31.606 farklı Masaüstü Bilgisayar için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Oyun BilgisayarıMini PCAll in One
HP Masaüstü Bilgisayar Dark Masaüstü Bilgisayar Zeiron Masaüstü Bilgisayar MSI Masaüstü Bilgisayar Dell Masaüstü Bilgisayar Lenovo Masaüstü Bilgisayar

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

RTX 3060RTX 3060 TI8 GB16 GBIntel Core i5Intel Core i70 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 5600G5600XSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Özellikler İşlemci Hızı Monitör Bellek Ekran Çözünürlüğü Ekran Kartı Ekran Kartı Hafızası Ekran Kartı Modeli Ekran Kartı Tipi İşlemci Modeli İşlemci Nesli İşlemci Türü İşletim Sistemi Sabit Disk SSD SatıcıToplam 66 satıcı. Ürün Puanı

AirpodsTVLaptop ve NotebookTabletAll in One PCMini PCE-Kitap OkuyucuDokunmatik POS PCMonitörHP Masaüstü BilgisayarDark Masaüstü BilgisayarZeiron Masaüstü Bilgisayar

En Çok Karşılaştırılan Masaüstü Bilgisayarlar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Masaüstü Bilgisayar Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Masaüstü Bilgisayar

Masaüstü bilgisayar modelleri pek çok amaçla kullanılan, İnternet’ten maksimum verim elde etmeye yardımcı olan ürünlerdir. Bilgisayar oyunu oynamak, araştırma yapmak, ofis işlerini tamamlamak gibi pek çok amaçla kullanılır. Eğitim amacıyla okullarda, iş amaçlı ofislerde kullanımı artış gösteren masaüstü PC seçenekleri farklı tasarımlarıyla beğeni kazanır. Cihazlar, çalışma ortamlarında ve oyun amacıyla İnternet kafelerde kullanılabilir. İşlemci hızları, bellek kapasiteleri, ekran kartı hafızası ve cihazların tasarımı farklılık gösterir. Kullanım alanınıza uygun olacak şekilde ekran kartı ve işlemci modeli tercih ederek bilgisayar kullanımınızı verimli hale getirebilirsiniz. Oyun amaçlı kullanılan masaüstü bilgisayar çeşitlerinin büyük bir kısmında düşük gecikme oranı ve yüksek işlemci bulunur. PC masaüstü; oyunda donmayı en aza indiren, işlemleri gecikme yaşamadan gerçekleştiren ve hareketleri anında algılayan teknik donanıma sahiptir. Masaüstü bilgisayar uygun fiyat güvencesiyle kullanıcılara sunulur.

Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Masaüstü bilgisayar setleri içerisinde monitör, kasa, klavye, mouse gibi ekipmanlar bulunur. Ekipmanlar, bilgisayar kullanımını gerçekleştirmek için gereklidir. Bunların yanı sıra kulaklık, mikrofon, kamera gibi ekipmanları da edinerek bilgisayar deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Modeller arasında oyun meraklıları için oyuncu bilgisayarları, ofis işlemleri için ofis bilgisayarları ve eğitim amaçlı kullanılanlar yer alır. Profesyonel kullanımlar amacıyla tercih edilen bilgisayarlar, yüksek güç değerlerine sahiptir. İçerisine iş programları, oyunlar, farklı formattaki dosyalar yüklenebilir. Daha ağır işlemleriniz için yüksek işlemcili modelleri tercih edebilirsiniz. Masaüstü bilgisayar markaları ürünlerin kullanım alanına göre farklı işlemci türleri, RAM, dahili hafıza kullanılır. Masaüstü bilgisayar 8 GB RAM, 12 GB RAM, 16 GB RAM, 32 GB RAM ve daha fazla seçenekle kullanıcıların iş ya da hobi amaçlı kullanımlarına çözüm sunar. 8 GB RAM belleğe sahip düşük kapasiteli ürünleri günlük, hobi amaçlı kullanımlarınızda tercih edebilirsiniz. İş kullanımları için uygun olan 32 GB, 64 GB yüksek RAM kapasiteli ürünler; farklı programları destekleyecek şekilde donatılır. Masaüstü bilgisayar yorumları incelendiğinde yüksek kapasiteli modeller performans gerektiren, ağır ölçekli iş programları için hızlı bir şekilde kullanım imkanı tanır. Yeni nesil masaüstü bilgisayar çeşitleri yüksek depolama alanı sunarak video, görsel, grafik uygulamalarını depolar.Bilgisayarın donanım parçalarından olan kasalar, bilgisayarı çalıştırabilmek için gereklidir. Donanım özellikleri ve tasarımıyla farklılık gösteren modelleri inceleyerek uygun ölçülerde bir bilgisayar kasası satın alabilirsiniz. Bilgisayar kasası fiyatları kasanın özel aydınlatma özelliklerine, anakart ve ekran kartı gibi detaylarına göre farklılık gösterir.

Masaüstü Bilgisayar Özellikleri Nelerdir?

Masaüstü bilgisayarlar gelişen teknolojiyle birlikte yenilikçi özellikler kazanır. Minimal ve hafif yapıya sahip olan ürünler günlük işlemlerin tamamlanmasında kolaylık sağlar. Daha büyük ebatlardaki seçenekler ise ağır işlemlerin gerçekleştirilmesi amacıyla kullanılır. Dayanıklı ve sağlam yapıdaki masaüstü bilgisayar modellerini uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Masaüstü bilgisayar özellikleri tasarımı ve donanımıyla farklılık gösterdiğinden çeşitli ihtiyaçlara çözüm sunar. Işıklı masaüstü bilgisayar modellerinde kasa ve monitör kısmında LED ışıklandırmalara yer verilir. Oyun sırasında ışıklar yardımıyla oyunun seyrini takip edebilirsiniz. Yeni nesil bilgisayarlarda yüksek çözünürlüklü ekranlar bulunur. Masaüstü bilgisayar 64 GB, 500 GB, 1 TB sabit disk değerleri verilerinizi kalıcı olarak saklayabileceğiniz bir depolama alanı sunar. İşlemci modelleri 2200 G, 24000 G, 1050 U, 4700 G, E5 gibi değişik değerlerde olan indirimli masaüstü bilgisayarlar bulunur. İşlemlerinizi gerçekleştirirken göz yormayan, video kalitesiyle net bir görüntü sunan masaüstü bilgisayarları tercih edebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip masaüstü set bilgisayarların içerisinde Wi - Fi, Bluetooth, soket girişi gibi bağlantı özellikleri bulunur. Bilgisayara farklı cihazları bağlamak için soket girişlerinden yararlanabilirsiniz. Bilgisayarınız aracılığıyla pek çok programı çalıştırabilir, günlük işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Masaüstü bilgisayar ucuz fiyat seçenekleriyle üretici markalarına ait kaliteli bilgisayarlara erişimini olanaklı kılar.

Masaüstü Bilgisayar Seçiminde Öne Çıkanlar

Bilgisayar masaüstü modellerini tercih etmeden önce bazı detayları incelemek gerekir. Pek çok farklı model ve kullanım alanına yönelik detay mevcuttur. Ürün seçimi yaparken karşınıza işlemci hızı, bellek kapasitesi, ekran kartı, ekran kartı hafızası, işlemci modeli gibi detaylar çıkar. Oyun ve ağır işlemler için kullanacağınız bilgisayarlarda en az gecikme yaşamak için GHz değeri yüksek bir modeli tercih edebilirsiniz. GHz değerleri 1.20, 1.60, 2.40, 3.40, 3.60, 3.70, 4.0 gibi farklı değerlerde bulunur. 4 GB’dan 128 GB’a kadar uzanan ekran kartı seçeneklerini inceleyerek kullanım alanınıza uygun bir seçimde bulunabilirsiniz. Masaüstü bilgisayar satın alma düşünceniz bulunuyorsa İntel, AMD, NVIDIA ekran kartı türleri incelenebilir. Ofis masaüstü bilgisayar seçenekleri 4, 7, 8, 9, 10 ve 11. nesil işlemcilerden oluşur. Ekran kartı hafızaları 2 GB’dan 24 GB’a kadar uzanır. Paylaşımcı ve harici ekran kartı tipleri arasından kullanımlarınıza yönelik en uygun masaüstü bilgisayara erişebilirsiniz. Oyuncu bilgisayarı tercihi yapmak istiyorsanız oyun sırasında ihtiyaç duyacağınız bazı ekipmanları da edinebilirsiniz. Gerçek bir oyun deneyimi için ekipmanlarınızı tamamlamanız gerekebilir. Direksiyon kolu, pedaller, kontrol düğmeleri bunlardan bazılarıdır. Direksiyon setleri içerisinde direksiyon, pedal, kontrol düğmeleri yer alır. Oyun amaçlı kullanımlarınızda araba yarışı gibi aksiyon oyunlarını tercih ediyorsanız direksiyon seti satın alabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar Kullanımı

Kasalı bilgisayar modellerinde kasa tasarımında ışıklandırma, soket girişi gibi pek çok detaya yer verilir. Ürünlerin kullanımları hakkında kurulum kılavuzlarından faydalanabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz. Montaj kılavuzundan yararlanarak tek başınıza ürünün kurulumunu gerçekleştirmeniz mümkündür. Kullanacağınız alanın güvenli olduğundan, sarsıntı meydana gelmeyeceğinden emin olmalısınız. Kablolarını yerleştirebileceğiniz, tüm ekipmanları için yeterli alan bulunan bir masa tercih edebilirsiniz. Kaliteli masaüstü bilgisayar modelleri, doğru biçimde yerleştirildikten sonra kullanıma hazırdır. En güzel masaüstü bilgisayarlar için kullanıcı değerlendirmelerinden yararlanılabilir. Masaüstü bilgisayar önerileri sunan kullanıcılar, satın almak isteyenlerin net fikir sahibi olmasına yardımcı olur. En iyi masaüstü bilgisayar modellerini inceleyerek hızlı ve verimli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Masaüstü Bilgisayar Modelleri Akakçe’de

Masaüstü bilgisayar fiyatları ürünlerde kullanılan teknolojiye, işlemciye, anakart özelliklerine, ekran kartı gibi detaylara göre farklılık gösterir. Yeni nesil işlemcili, ağır programları destekleyebilen ve çözünürlük değerleri yüksek olan modeller daha maliyetli olabilir. Günlük ve hobi işleriniz için daha düşük RAM kapasiteli bir ürün arıyorsanız masaüstü bilgisayar en ucuz seçeneklere erişebilirsiniz. Masaüstü bilgisayar fiyatları ucuz modellerinin fiyat değerleri farklı bütçelere sahip geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Masaüstü bilgisayar kampanyaları kullanıcıların ürünleri uygun fiyatlarla edinmesini olanaklı kılar. Masaüstü bilgisayar Akakçe üzerinde uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Masaüstü bilgisayar ne kadar belleğe sahip, işlemci modeli ve nesli nedir, ekran kartı hafızası kaçtır gibi pek çok soruya yanıt bulabilirsiniz. Fiyat bilgilerini inceleyebilir, kullanıcı değerlendirmelerinden faydalanarak almak istediğiniz ürüne karar verebilirsiniz.