Bilgisayar Fiyatları ve Modelleri

En Popüler Bilgisayarlar Ürünleri

Oyuncu Laptop MSI B450 Gaming Plus Max Gaming Bilgisayar TV 128 GB Tablet 16 GB Mini PC 16 GB RAM Laptop 7 inç E-Kitap Okuyucu 64 GB Tablet Intel Core i5 All in One PC Intel Core i5 Mini PC RTX 4060 Laptop

Popüler Bilgisayarlar Markaları

En Ucuz Bilgisayar Fiyatları Akakçe'de!

90'lar ve 2000'lerin başından itibaren hayatımızda gittikçe daha fazla yer edinen bilgisayarlar, günümüzün olmazsa olmazıdırlar. Artık bilgisayarlar, sadece eskisi gibi kısıtlı bir zaman diliminde değil; geçirdiğimiz her dakika yanımızda olabiliyorlar. Eskiden bilgisayarlar sadece "ofis tipi" ve "ev tipi" olarak ikiye ayrılırken artık ihtiyaca bağlı olarak daha detaylı kategorize edilmiş durumdalar. Bu sayede bilgisayarlar, gerek çeşitlilik olarak gerekse de performans olarak günden güne hızla gelişmektedirler. Özellikle gittikçe hızlanan teknolojik gelişmelere uyum sağlamak ve gün geçtikçe bilgisayar bileşenlerinin daha da gelişmesi nedeniyle artan performans ihtiyacımızı karşılamak için en iyi bilgisayar markaları ürünlerini devamlı bir şekilde gerek yazılımsal gerekse donanımsal olarak geliştirmektedirler. En yeni ve gelişmiş teknolojili bilgisayar modelleri arasından sizler için en uygun ve ucuz olanları İnternet'ten alışverişin kaliteli ve güvenilir adresi Akakçe'de sizleri bekliyor! Hemen gidip en güncel bilgisayar fiyatlarını bütün avantajları ile akakce.com'dan kontrol edebilirsiniz.

En İyi Bilgisayar Modelleri

Bilgisayarlardaki çeşitliliğin en büyük artılarından bir tanesi de her amaca ve bütçeye yönelik ürün yelpazesine sahip olmalarıdır. Artık bilgisayarlar, sizin için ofis, oyun, tasarım, yazılım gibi belli başlı kategorilere, amaçlara yönelik olarak ayrılıyor. İş yaşantınızda kullanacağınız belli başlı ofis programlarını kullanmak için daha sade ve şık bilgisayar modelleri; oyun oynamak veya tasarım yapmak, fotoğraf işlemek, video düzenlemek gibi işler içinse performans odaklı ürünler tercih ediliyor. Performans bilgisayarları; güçlü ekran kartı, yüksek çözünürlüklü monitör, yüksek RAM kapasitesi, geniş hafıza kapasiteli SSD ve HDD hard disk ile birlikte hızlı işlemci barındırıyor. Grafik odaklı işlerde "performans canavarı" olarak da adlandırılan modellere yönelebilirken yazılım ile ilgileniyorsanız yine yüksek RAM kapasiteli ve geniş hafıza kapasitesine sahip SSD ve HDD hard disk içeren modeller arasından ihtiyacınıza, amacınıza ve bütçenize uygun olanları seçebilirsiniz.
Genel olarak evde vakit geçirmeyi ve evinde kendine ait bir bölge sahibi olmayı sevenler ve evden çalışanlar tarafından çoğunlukla masaüstü bilgisayar tercih edilirken; günümüzün hareketli dünyasında dur durak bilmeden çalışan, sürekli yer değiştirmek zorunda kalıp hareket halinde olan ve kolay taşınabilirliği ve kompaktlığı önemseyip monitör, hoparlör, klavye ve mouse gibi bileşenlerin tek bir üründe olmasını tercih eden bilgisayar kullanıcıları ise seçimlerini laptop ve notebook bilgisayarlardan yana kullanıyorlar. Giderek daha da aktifleşen günümüz dünyasında hayat şartları nedeniyle ve her an her koşulda erişilebilirliğe sahip olan dizüstü bilgisayarlar kullanıcıların gönüllerinde masaüstü bilgisayarların tahtının yavaş yavaş yeni sahibi oluyorlar. Her ne kadar boyut olarak aralarında gözle görülebilir bir fark olsa da günümüzde laptop'lar ve masaüstü bilgisayarlar arasında performans olarak neredeyse hiçbir fark yoktur. Bu da kullanıcılar tarafından dizüstü bilgisayarların tercih edilmesinin bir başka cezbedici sebebidir.

Bilgisayar Yorumları

Bilgisayar almak istediğinizde mutlaka dikkat etmeniz gereken konulardan biri de kullanıcı yorumlarıdır. Bu yorumlar bakmakta olduğunuz ürün hakkında daha önce kullanmış olan kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. Ürün açıklamalarında her ne kadar donanımsal olarak hiçbir kusur yok gibi görünse de bazen istisnai olarak bazen de kronikleşmiş bazı sıkıntılar olabiliyor. Bu yorumlar sayesinde varsa ürünlerdeki yazılımsal veya donanımsal sıkıntılardan haberdar olabilir ya da ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu kullanıcılar, ayrıca ürünü aldıkları İnternet sitesi, ürün fiyatı, ödeme biçimi ve kargo gibi birden fazla konuda tecrübelerini paylaşarak sizin birçok konuda fikir sahibi olmanıza yardımcı olurlar.

En İyi Bilgisayar Markaları

Teknolojiye erişim kolaylaştıkça elinizdeki seçenek sayısı da günden güne artıyor. Bugün bir bilgisayar almak istediğinizde elim-nizin altında farklı bütçelerden tüketicilerin ulaşabileceği, her amaca yönelik onlarca marka ve model seçeneği var. Her gün bu seçeneklerin sayısı daha da artsa da en iyi bilgisayar markaları her zaman diğer markalardan daha çok tercih ediliyor. Bu marklar müşteri memnuniyetine endeksli hizmetleri ve köklü gelenekleri ile müşterileri tarafından diğer markalardan daha önde tutuluyorlar. Monster bilgisayar bu tarz markaların hem ülkemizde hem de dünya çapında en büyük temsilcilerinin başında geliyor. Çoğunlukla oyun tutkunları tarafından tercih edilen Monster markası; yüksek performansı, geniş müşteri desteği ve güçlü müşteri iletişimi ile fark yaratıyor.

Bilgisayar Kampanyaları ve İndirimleri

Özellikle döviz kuruna bağlı olarak artan bilgisayar fiyatları, artık birçokları için cep yakıyor. Fiyatlardaki bu yükseklik, müşterilerin bilgisayarlara olan ilgilerinde azalmaya neden oluyor. Bu durumda da başta öğrenciler olmak üzere bilgisayar kullanıcılarının çok büyük bir kısmı, ihtiyaç duydukları ya da hayalini kurdukları cihaza ulaşabilmek için dört gözle kampanya ve indirim dönemlerini bekliyor. En cazip indirim koşullarını yakalamak için markaların hepsini, tek tek sürekli takip etmek zorunda kalıyor. Ancak, bu iş, oldukça fazla zaman gerektiriyor ve her zaman da etkili sonuç vermeyebiliyor. Bilgisayar arayışında olanalar, bazen çok cazip fırsatlardan haberdar bile olamayarak avantajlı fırsatları kaçırıyor. Akakçe, bu noktada kullanıcıların imdadına yetişiyor. İnternet üzerinden erişebileceğiniz en iyi markaların onlarca çeşit modelini kapsayan en güncel kampanya ve indirimleri Akakçe sayesinde tam zamanında öğreniyor; kazançlı çıkıyorsunuz.. Akakçe, çeşitliliği ve güvenilirliği ile İnternet'ten alışverişi kolaylaştırırken, fiyat/performans oranı olarak da alabileceğiniz en iyi ürünü almış olduğunuza emin olmanızı sağlıyor.