Çocuk Bisikleti

Çocuk Bisikleti Fiyatları

770 farklı Çocuk Bisikleti için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüÇocuk
 • Jant26 Jant
 • Jant28 Jant
 • TürüDağ
 • TürüŞehir
 • Fren TipiHidrolik Disk
 • Fren TipiMekanik Disk
 • CinsiyetKadın
 • CinsiyetErkek
 • Vites sayısı21 Vites
 • Vites sayısı24 Vites
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 33 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TürüÇocuk
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüFren TipiJantTümünü GösterVites sayısıTümünü GösterAğırlıkYaş AralığıKadro MalzemesiLastik KalınlığıSeriCinsiyetÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (770)

26 Jant Bisiklet 26 Jant Dağ Bisikleti 28 Jant Bisiklet 26 Jant Şehir Bisikleti 28 Jant Şehir Bisikleti Hidrolik Disk Fren Bisiklet Dağ Bisikleti Vertech Dağ Bisikleti Erkek Şehir Bisikleti Şehir Bisikleti Erkek Bisiklet Salcano Dağ Bisikleti

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

Çocuk Bisikleti Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Çocuk Bisikleti Fiyatları Akakçe'de!

Çocuklar için bisiklete binmek, her daim heyecan verici bir aktivite olarak görülür. Her çocuk, belli bir yaşa geldikten sonra bisiklete binme deneyimini tatmak ister. Genellikle dört tekerlekli olarak alınan bisikletler, çocuğun bisiklet sürmeyi öğrenmesinin ardından iki tekerlekli olarak değiştirilir. Bisiklet modelleri, farklı büyüklüklerde satışa sunulur. Çocuğun yaşı, boyu ve kilosuna uygun bisiklet modelleri söz konusudur. Çocuk bisikleti fiyatları; genel anlamda çocuk bisikleti modelleri ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Alışverişte ucuzluğun en doğru adresi olan akakce.com, sizin için çocuk bisikleti fiyatlarını hızlı ve pratik bir şekilde listeler. Bu sayede site site dolaşmanıza gerek kalmadan almak istediğiniz ürüne kolayca sahip olursunuz. Ayrıca çocuk bisikleti fiyatı ve özelliklerini karşılaştırma imkanı elde ederek bilinçli bir alışveriş yapmanın keyfini yaşarsınız.

Çocuk Bisikleti Modelleri

Çocuklar bisiklet sürmek adına büyük bir heves duyar. Genellikle 3-4 yaşlarında başlayan bu heves, genç yaşlara gelindiğinde ise adeta bir tutkuya dönüşür. Bisiklet sürmek hem vaktin keyifli şekilde geçmesini sağlar hem de bacak kaslarını güçlendirir. Bu sayede bisiklet sürme etkinliği, çocukların sağlıklı şekilde uzamasına ve gelişmesine de katkı sağlar. Çocuk bisikleti modelleri; vites sayısına, janta, fren tipine ve cinsiyete göre kategorilere ayrılır. Bisiklet seçiminde en önemli kriterler arasında kaç vites olduğu yer alır. Yaygın bilinen inanışın aksine bisiklet sisteminde vitesin hız ile alakası yoktur. Vites, yolun durumuna göre arttırılması ya da azaltılması gereken bir kombinasyondur. Çocuk bisikleti modelleri genellikle 1, 3 ve 21 vitese sahiptir. 1 ve 3 vitesli modeller başlangıç seviyesi için uygundur. Bu tarz bisikletler, dört tekerlekli olarak gönderilir. 21 vites ise, 8-9 yaşından itibaren kullanılabilen ve bisiklet sürmeyi bilen çocuklar için uygundur. Bisiklette sıklıkla karşılaşılan "jant" terimi, yaş, boy ve kilo konusunda dikkat edilmesi gereken bir konudur. Buna göre; 12 jant bisiklet 2-4 yaş arası, 14 jant bisiklet 3-5 yaş, 16 jant bisiklet 4-7 yaş arası, 20 jant bisiklet 5-8 yaş arası ve son olarak 24 jant bisiklet ise 9-13 yaş arası için kullanıma uygundur. Siz de akakce.com üzerinden çocuğunuzun yaşına ve eğilimine uygun şekilde filtreleme yapabilirsiniz. Kriterlerinize uyan yüzlerce model arasından kolay ve uygun şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, diğer kullanıcıların çocuk bisikleti tavsiyeleri ve yorumlarını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Çocuk Bisikleti Tavsiyeleri

Çocuk bisikleti seçimi yaparken hem güvenlik hem de eğlencenin yarım kalmaması adına çok dikkatli davranılmalıdır. Özellikle ilk defa bisiklete binecek çocukların, bisiklet sürmeyi öğrenmesi ve bisiklet sürmekten korkmaması için itina ile seçim yapılmalıdır. Çocuk bisikleti tavsiyeleri dikkate alınarak diğer ebeveynlerin deneyimlerinden de faydalanılmalıdır. Çocuk bisikleti seçiminde bulunurken tekerlek sayısına özellikle dikkat edilmelidir. Çocuk bisikletleri; 2, 3 ve 4 tekerlekli olmak üzere değişiklik gösterir. 3 tekerlekli bisikletler genellikle bebekler için uygundur. 4 tekerlekli bisiklet ise genellikle 5 yaşından itibaren kullanılır ve zamanla arka tekerlekleri çıkartılır. Bunun yanı sıra bebek ile birlikte büyüyebilen modeller de tercih edilebilir. Zamanla büyüyen bisiklet modellerinin taşıma kapasitesi yüksektir. Eğer ekonomik ve uzun ömürlü bir bisiklet arayışındaysanız zamanla büyüyen modelleri satın alabilirsiniz. Çocuk bisikleti tavsiyeleri dikkate alınırken marka ve fiyata da dikkat edilmelidir. Satın alınan çocuk bisikleti fiyatı performansı ile eşdeğer ölçüde olmalıdır. Ekonomik ürünlerin kalitesiz olduğu, pahalı ürünlerin ise kaliteli olduğu düşünülmemelidir. Mutlaka yorum ve önerilere dikkat edilerek seçim yapılmalıdır.

Çocuk Bisikletinde Hangi Özellikler Bulunmalı?

Bisiklet temel olarak el - göz koordinasyonunu ve motor becerilerini geliştirmektedir. Bisiklet sürmenin keyifli hale gelmesi için bir takım özelliklere sahip olması gerekir. Çocukları için ilk kez bisiklet alacak aileler, "Çocuk bisikletinde hangi özellikler bulunmalıdır? sorusuna cevap ararlar. Bebekler için bisiklet seçiminde bulunurken taşıma kapasitesinin yanı sıra ebeveyn kontrolünün olup olmadığı da kontrol edilmelidir. İtme koluna sahip bisikletler, güvenilirlik açısından öncelikli olarak tercih edilebilir. Oturma yerinin rahat ve geniş olması da oldukça önemli kriterler arasında yer alır. Çocuğun, artık kendi kendine bir şeyler yapmaya başladığı için rahat etmesi gerekir. Bisiklette kullanılan malzemeler de bu noktada incelenmelidir. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen bisikletler arasından seçim yapılması gerekir. Bisikletin Avrupa standartlarına uygun olması da oldukça önemlidir. Standartlara uygun olmayan, kalitesiz ya da güvenlik unsurlarının gözardı edildiği bisiklet türleri, çocuğunuzun sağlığını riske atan faktörlerdendir. Bu nedenle kullanılan malzemelere dikkat edilerek seçim yapılmalıdır. Öte yandan, bisiklet ile birlikte mutlaka düşme ya da yaralanmaya karşı tedbir alınmalıdır. En ucuz bisiklet kaskları akakce.com üzerinden alınabilir. Ayrıca, bisiklet koruyucu setler ve fiyatları akakce.com sayesinde takip edilerek en uygun bütçeyle satın alınabilir.

Çocuk Bisikleti İndirimleri

Genel anlamda, bahar ve yaz aylarında çocuk bisikleti alımları ciddi bir artış gösterir. Bu nedenle bahar ve yaz aylarında bisiklet fiyatlarında farklılaşma meydana gelebilir. Buna rağmen akakce.com uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri hızlı ve pratik bir biçimde satışa çıkararak fırsatları yakalamanıza olanak tanır. Dolayısıyla çocuk bisikleti indirimleri takip edilerek daha ekonomik şekilde alışveriş yapma imkanı elde edebilirsiniz. Ayrıca, firmaların çocuk bisikleti indirimleri hakkında bilgi sahibi olmak için zaman zaman akakce.com platformuna girmeniz ve güncel fiyatları kontrol etmeniz gerekir. Güvenilir ve kolay alışveriş imkanı sayesinde çocuğunuzun hayallerini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.