Elektrikli Bisiklet

Elektrikli Bisiklet Fiyatları

159 farklı Elektrikli Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

26 Jant28 JantDağŞehirHidrolik DiskMekanik DiskErkekKadın1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Elektrikli Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Fren Tipi Jant Vites sayısı Ağırlık Kadro Malzemesi Lastik Kalınlığı Menzil Motor Gücü Cinsiyet SatıcıToplam 49 satıcı. Ürün Puanı Renk

28 Jant Bisiklet26 Jant Bisiklet26 Jant Şehir Bisikleti28 Jant Şehir Bisikleti26 Jant Dağ BisikletiŞehir BisikletiDağ BisikletiErkek Şehir BisikletiGhost Dağ BisikletiScott Dağ BisikletiVertech Dağ BisikletiErkek Bisiklet

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

Elektrikli Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Elektrikli Bisiklet hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Elektrikli Bisiklet:
  1. Volta VSM Elektrikli Bisiklet
  2. RKS RS3 Pro Elektrikli Bisiklet
  3. Kuba S15 16 Jant Elektrikli Bisiklet
  4. Volta APEC APB2 Elektrikli Katlanır Bisiklet
  5. Apec APB2 Elektrikli Katlanır Bisiklet

Elektrikli Bisiklet

Çevreci bir dünya yaklaşımının en önemli araçlarından biri olan elektrikli bisiklet ile hem kendi sağlığınızı düzenleyebilir hem de dünyanın korunmasına katkı sağlayabilirsiniz. Fosil yakıtların aksine yenilenebilir enerji modellerinin desteklediği elektrik enerjisi ile çalışan elektrikli bisikletler günden güne yollardaki yerini artırmaktadır. Bisiklet kullanımını kolaylaştıran teknolojik donanımı ile kullanıcıların hem çevreci tercihler yapmasını sağlayan hem de sağlıklı yaşamlarına katkı sunan elektrikli bisiklet modelleri, katlanabilir tercihleri ile dağ veya şehir için üretilen çeşitleri sayesinde farklı yaşam alanlarında kullanım imkânı da sunmaktadır.

Özellikle trafiğin yoğunlaştığı şehir yaşamında hem zamandan hem de yakıttan tasarruf etmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan elektrikli bisiklet modelleri, farklı motor gücü ve menzil özellikleri ile birbirinden ayrılmaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik en iyi elektrikli bisiklet modelini seçmeden önce, genellikle kullanacağınız mesafe ile alanı iyi inceleyerek karar vermek faydalı olacaktır. Bununla birlikte satın almak istediğiniz elektrikli bisiklet özellikleri de önemli bir nokta olarak değerlendirilmelidir. Kullanım alanı ve cihaz özellikleri birlikte düşünülmesi gereken parametreler olduğu için, elektrikli bisiklet kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeleri de göz önünde bulundurmak sağlıklı bir alışveriş sürecini başlatacaktır. Uygun fiyatlı elektrikli bisiklet almak için öncelikle Akakçe’ye göz atabilir ve fiyat karşılaştırması yaparak bütçe dostu seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Elektrikli Bisiklet Özellikleri

Pedallara sağladığı destek ile bisiklet kullanım deneyimini çok daha az eforla sürdürmenizi sağlayan teknolojisi sayesinde kendinize uygun en kullanışlı elektrikli bisiklet modelini seçerken es geçilmemesi gereken bazı teknik özellikler mevcut. Bunların başında incelediğiniz ürünün motor gücü yer almaktadır. Motor gücü seçimi sadece kullanım alışkanlıklarınız ve hız ayarlaması nedeniyle değil, Türkiye’de yer alan yasal düzenlemeler nedeniyle de dikkat edilmesi gereken bir kıstas. 249 W’ye kadar motor gücüne sahip elektrikli bisikletler için herhangi bir ehliyet zorunluluğu yok ancak 250 W ve üzerinde motor hacmine sahip elektrikli bisiklet kullananlar M sınıfı ehliyet sahibi olmalıdır. Bu noktadaki ayrımla birlikte elektrikli bisikletler 220 ile 504 arası değişen W gücünde üretilmektedir.

Tercihlerinize en uygun elektrikli bisiklet modelini seçerken, teknik özellikleri etkileyen en önemli detaylardan birinin de lastik genişliği olduğu unutulmamalıdır. Elbette lastik genişliği bu noktada tek başına etkili bir özellik değil. Geçmişteki incek lastik hızlıdır anlayışının tarihe karıştığı bu günlerde lastik genişliği arttığında yol tutuşu ve sürtünme gibi noktalarda yaşanan denge sonuçları, geniş lastiklerin de hızlı olabileceğini gösterdi. Bununla birlikte lastik kalınlığı da önemli bir faktör. Lastiğin kalınlığı arttıkça çekiş, fren ve dönüş noktalarında yol tutuşu artırılabilir. Buna ek olarak kalın lastiğin zemine uyguladığı dengeli baskı özellikle tırmanışlı yollarda elektrikli bisikletinizin çok daha iyi performans sergilemesini sağlayabilir. Bu noktada en kaliteli elektrikli bisiklet tasarımlarında 1,75”, 1,95” ve 2,25” lastik kalınlıkları tercih edilmektedir.

Elektrikli Bisiklet Modelleri ile İhtiyacınıza Yönelik Tercihler

En kullanışlı elektrikli bisiklet, ihtiyacınıza en yakın özellikleri taşıyandır denilebilir. İhtiyaçlarınıza yönelik en iyi elektrikli bisiklet modelini seçerken şehir içi kullanımda mı tercih edeceğinizi yoksa doğada mı kullanacağınızı belirlemek doğru bir başlangıç olacaktır. Bunlarla birlikte BMX türü arayışında iseniz farklı özellikleri ilk sıraya koymak doğru bir alışverişin kapılarını aralayacaktır. Elektrikli dağ bisikleti modelleri tekerlek genişliği ve kalınlığı ile en büyük farkını ortaya koymaktadır. Zorlu doğa koşullarına karşı koyabilmek adına daha kalın bisiklet tekeri tercih edilmesi gerekir. Aynı şekilde tekerlek genişliğinin arttığı elektrikli dağ bisikletlerinde yol tutuşu ve sağlamlık gibi faktörler söz konusu özellik ile birlikte değerlendirilmelidir. Jant büyüklüğü de yine aynı şekilde elektrikli dağ bisikleti seçiminde dikkat edilmesi gereken özelliklerdendir. 26 ila 29 jant genişliği arasında tercihler sunan elektrikli dağ bisikletleri, gövde donanımları nedeniyle ağırlık bazında da standart modellere göre biraz daha hafif olabilirler.

Şehir içi kullanımda tercih edilen elektrikli bisiklet çeşitlerinde ise ağırlık seviyesi genel olarak 20 kg ve üzeridir. Dağ bisikletlerine nazaran daha engebesiz yollarda tercih edilebilecek olan elektrikli şehir bisikletlerinin birçoğu katlanabilir yapıları ile de ev içi saklama koşullarına uygundur. Genel olarak ince yapılı lastiklerin tercih edildiği elektrikli şehir bisikletlerinde kadro materyali tercihinde genellikle çelik veya alüminyum tercih edilmektedir. Genellikle 28” jant olarak üretilen elektrikli şehir bisikletleri hızlı ve rahat bir kullanım için tercih edilebilir. Kullanım ihtiyacına en uygun elektrikli bisikletler için dikkate alınması gereken noktaların başında gelen söz konusu seçimde, BMX elektrikli bisiklet satın almak isteyen kullanıcıların da bisikletin boyutuna ve manevra kabiliyetine dikkat etmesi gerekir. Gösteri bisikleti olarak da bilinen BMX bisikletlerin kullanım alanı gereği olmazsa olmaz aksesuarların başında ise bisiklet kaskı gelmektedir. Sağlıklı ve korunaklı bir deneyim için mutlaka bisiklet kaskı kullanılmalıdır.

Elektrikli Bisiklet Teknik Detayları

Elektrikli bisiklet satın almadan dikkat edilmesi gereken noktaların başında gelen teknik detaylar, hem alışma sürecinde hem de ilerleyen zamanlarda kullanıcıların elektrikli bisiklet deneyimini bir üst sınıfa taşımalarına yardımcı olacaktır. Şarj noktasında ürün ve marka bazında farklı seçenekler sunan elektrikli bisiklet tasarımları, ortalama 100 km gibi bir menzil ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Elbetteki batarya kapasitesi ile paralel şekilde değişen ürün menzilleri 40 ile 110 kilometre arasında değişmektedir. Söz konusu menzil değişikliğinde bisikletin motor gücü ve ağırlığı gibi noktalar da etkilidir. Fren ve jant genişliği de motor gücü ile paralel olarak tasarlanan elektrikli bisikletlerde; jant, tekerlek genişlikleri de aynı şekilde hesaplanmaktadır. Şehir ve dağ bisikletleri özelinde de farklı detayların yer aldığı tekerlek ve jant seçimlerinde, kullanım alanına yönelik bir tercihte bulunmanın önemi bir kez daha öne çıkmaktadır.

Artı ve Eksileri ile Elektrikli Bisikletler

Elektrikli bisiklet modelleri, doğa dostu olmaları başta olmak üzere birçok artı özelliğe sahiptir ancak ürünü satın almadan önce kullanıcı deneyimi ve teknik detaylar noktasındaki eksi özelliklere de dikkat edilmesi gerektiği unutulmamalıdır. İhtiyacınıza yönelik bir elektrikli bisiklet tercihinde bulunmadan önce incelenmesi gereken artı ve eksi noktalar şu şekilde sıralanabilir:

Elektrikli Bisiklet Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektrikli bisikletler birçok ihtiyaca cevap veren ürün yelpazesi ile karar sürecini zorlaştırabilir. Bir noktada avantajlı olarak görülebilen bu geniş ürün yelpazesi içinde doğru kararı verebilmek için dikkat edilmesi gereken noktalar olduğunu unutmamak gerekir. En iyi elektrikli bisiklet markası en iyi ürünü satar düşüncesinin doğru olmadığını kabul ederek başlayacağınız alışveriş serüvenine elektrikli bisiklet öneri ve yorumlarını inceleyerek çıkabilirsiniz. Elektrikli bisiklet tavsiye blogları da bu noktada satın almadan önce incelenmesi gereken sayfalar olacaktır. Teknik detaylara boğulmadan, birebir kullanıcı deneyimini ölçümlemek isteyen bisikletseverler için faydalı olabilecek elektrikli bisiklet yorum ve önerileri, sağlıklı bir alışveriş için olmazsa olmaz noktalardandır.

Elektrikli Bisiklet Fiyatları ve Yorumları

Sunduğu farklı kullanım tercihleri ve çeşitli avantajları ile çevre dostu olmasının yanı sıra kullanıcılarına zamandan da tasarruf etme imkânı sunan elektrikli bisiklet çeşitleri, sahip oldukları teknik özelliklere uygun bir fiyatlandırma ile de satışa sunulmaktadır. Elektrik bisiklet fiyatları bu noktada her ihtiyaca cevap veren aralıklarla kullanıcıların beğenisine sunulurken, söz konusu fiyat skalasını belirleyen en önemli unsurlardan biri tasarımların sahip olduğu teknik özellik farklarıdır. Jant genişliğinden tekerlek kalınlığına, kadrosunda kullanılan materyal özelliğinden tekerlek genişliğine kadar birçok teknik detay, elektrikli bisiklet fiyatı noktasında belirleyici bir unsur olarak değerlendirilmektedir. Söz konusu ürünü kullanırken sağlıklı bir sürüş deneyimi için bisiklet gözlüğü kullanılmalıdır. Özellikle rüzgârlı havalarda göz sağlığınızı korumak ve sürüş kalitenizi arttırmak adına kaliteli bir bisiklet gözlüğü tercih edebilirsiniz.

En ucuz elektrikli bisiklet fiyatları araştırması yaparken kullanıcı deneyimini de göz ardı etmemek gerekir. Doğru bir tercihte bulunmak için elektrikli bisiklet kullanıcı yorumları ile birincil deneyimlere şahit olabilir ve aklınızdaki soruların cevabını bulabilirsiniz. Satın almadan önce fiziken görmek istediğiniz takdirde ise elektrikli bisiklet incelemesi yapabilmek adına satış yapan mağazaları ziyaret edebilir ve ardından Akakçe ile piyasa fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. İndirimli elektrikli bisiklet modellerini kaçırmadan, bütçenize en uygun tercihte bulunarak, doğru alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.