Corelli

Corelli Snoop 5.3 HD 29 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti

(3 yorum)
Corelli Snoop 5.3 HD 29 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti
Seçenekler:Renk seçenekleri:

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

6.327,03 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 8 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 1 adet Yarın kargoda Satıcı: n11/evises

Ürün Özellikleri: Dağ, Hidrolik Disk, 29 Jant, 21 Vites, 700C, Alüminyum, Lastik Kalınlığı: 2.10", Erkek... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu fiyat son 1 aydaki en ucuz fiyat.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
6.327,03 TL

En Ucuz Corelli Snoop 5.3 HD 29 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti Fiyatları

Tüm fiyatlar (8)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Corelli Bisikletler
Benzer Ürünler

Corelli Snoop 5.3

Corelli Snoop 5.3 modeli, yetişkinler için özel olarak tasarlanır. Dağ bisikleti olarak tasarlanan model, zorlu koşullarda konforlu bir sürüş deneyimi elde edilmesine yardımcı olur. Düz gidona sahip olmasıyla beraber dar toprak yollarda iyi sürüş için geniş lastikler içeren Corelli Snoop 5.3, engebeli yollarda da verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar. Başarılı süspansiyon sistemi sayesinde yoldan gelen darbeleri minimuma indirerek kullanıcılarına avantajlar sunar.

Ayrıca dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde herkesin güvenle kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Dar toprak yollardan engebeli zeminlere kadar geniş bir yerde kullanılabilmesiyle kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırır. Asfalt olmayan yollarda kullanımı kolay olduğu için özellikle şehir içinde sıklıkla kullanılır. Corelli Snoop 5.3, dağ bisikleti olmasına rağmen şehir içinde de konforlu bir kullanım sağladığı için geniş kullanım alanına sahiptir.

Farklı kullanım amaçlarına uyum sağlama yeteneğiyle Corelli Snoop 5.3 yorum ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar alır. Off-road sporuyla ilgilenen ya da outdoor aktiviteleri hayatının parçası haline getiren kişiler için de kalitesiyle öne çıkan model, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir.

Corelli Snoop 5.3, profesyonellerden yeni kullanmaya başlayanlara kadar herkese hitap etmesi sayesinde geniş bir kitleye seslenir. Snoop 5.3 büyük jantları ve sağlam inşasıyla kaliteli araç arayan kişilerin göz atması gereken seçenekler arasında yer alır. Gereksinimlerinizi belirledikten sonra Corelli Snoop 5.3 29 jant HD. disk fren dağ bisikleti modelini inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı vakit kaybetmeden karşılamaya başlayabilirsiniz.

Corelli Snoop 5.3

Corelli Snoop 5.3 Şık Detayları

Corelli Snoop 5.3 sunduğu özellikler sayesinde bir dağ bisikletinden beklenen çoğu fonksiyonu karşılamayı başarır. Yeni nesil teknolojilerin kaliteli malzemeyle bir araya gelmesinin sonucunda üretilen Corelli Snoop 5.3, sınıfının öne çıkan alternatifleri arasında yer alır. Yetişkinler için tasarlanması ile beraber boyu 170 cm’in üzerinde olan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Erkeklerin anatomik yapısı dikkate alınarak tasarlanan modelinde kadronun üst bölümü daha düz bir şekilde gelir. 18 inç ya da 46 cm kadro boyuna sahip olan Corelli Snoop 5.3, ideal ölçüleri sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Toplam 15.490 gr olmasından dolayı bir yere giderken elinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Yaklaşık 15,5 kiloya sahip olduğu için outdoor sporlarla ilgilenen kişilerin dilediği yere rahatlıkla gitmesini mümkün hale getirir.

Ayrıca Corelli bisiklet Snoop 5.3 şık detaylarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Kadrosunun alt bölümünde markanın logosu yer alır. İki renkli tasarıma sahip olan Corelli Snoop 5.3, jantlarda da aynı renkleri uyumlu olacak biçimde devam ettirerek bütün bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Üst kadrodaki ufak şeritler ve orta borudaki tamamlayıcı desenler de ürünün genel olarak şık hale gelmesine yardımcı olur. Alacağınız ürünün tasarımına önem veriyorsanız Corelli Snoop 5.3 29 jant size hitap edebilir. Fiyat alternatiflerini inceleyerek aradığınıza kısa süre içinde ulaşabilir, hem şık hem de işlevsel bir araca vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

21 Vitesiyle Corelli Snoop 5.3

Tasarımıyla beraber Corelli Snoop 5.3 özellikleri ile de kullanıcılarına avantajlar sunmaya devam eder. Malzeme kalitesinin üst seviyede tutulduğu Corelli Snoop 5.3, kalite standartlarını karşılamasıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır. Ayrıca 21 vitesli özel yapısı sayesinde her türlü ortamda kontrolü sürücünün ele almasını mümkün kılar.

Corelli Snoop 5.3, çok vitesli yapısı sayesinde değişen arazilerde farklı hızlarda rahatlıkla sürülebilir. Her hız, farklı bir vites kombinasyonunu ifade ettiği için yol koşulları değişse bile modelin kolaylıkla ortama uyum sağlamasına yardımcı olur. Ön tarafında üç ve arka tarafında yedi adet vites bulunan Corelli Snoop 5.3, yokuşlardan çıkarken ya da eğimli yollarda aşağı inerken kendinizi rahat hissedeceğiniz şekilde ince ayarlamalar yapmanızı mümkün hale getirir.

Gidon üzerinde konumlandırılan vites değiştirici sayesinde kolaylıkla ayarlanabilen Corelli Snoop 5.3, profesyonel sürücülerden yeni kullanmaya başlayanlara kadar herkes tarafından zorlanılmadan kullanılabilir. Corelli Snoop 5.3, konforlu vites yapısının yanı sıra ölçüleriyle de kullanıcılarına konfor sağlamayı sürdürür. Kadro boyunun yüksekliği 457 mm, arka çatal uzunluğu 598 mm ve arka çatal uzunluğu 455 mm’dir.

Orta boru açısı 72 ºC ve ön maşa açısı 70 ºC olduğu için inip binerken herhangi bir problem yaşanmaz. Kullanıcı odaklı olacak şekilde dizayn edilen Corelli Snoop 5.3, kullanıcıların çoğu gereksinimine yanıt vermeyi başarır. Vites özellikleri ve ideal ölçüleriyle Corelli Snoop 5.3 yorumlar ve incelemelerinden de olumlu yorumlar alır. Corelli Snoop 5.3 29 jant HD. disk fren dağ bisikleti ve fiyatlarını inceleyerek aradığınız ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Corelli Snoop 5.3 Sarı

Corelli Snoop 5.3 Fren Sistemi ve Malzemesi

Erkekler için özel olarak tasarlanan Corelli Snoop 5.3, üst seviyedeki malzeme kalitesiyle kullanıcılarının günle kullanabileceği bir ürün haline gelir. Kadrosu alüminyum alaşımdan üretildiği için oldukça sağlam bir yapıdadır. Kolay kolay eğrilmemesi ve dikkatli olunduğunda uzun süreli bir kullanım sunmasıyla pek çok kişinin beğenisini kazanır.

Corelli Snoop 5.3 modelinin ön tarafında konumlandırılan amortisör, süspansiyonun başarılı olacak şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Sürüş sırasındaki güvenliğin sağlanmasına yardımcı olmasıyla beraber zeminden gelen darbeleri minimize eden amortisör ile zorlu koşullarda konforlu bir deneyim elde edebilirsiniz.

Ayrıca hidrolik disk frenli olmasıyla da kullanıcılarına kontrol avantajı sunar. Disk fren, olumsuz hava koşullarında kayma benzeri durumların önüne geçerek pratik şekilde aracın durdurulmasını sağlar. Ayrıca fren balataları uzun ömürlü olduğu için ekstra bakım işlemlerini gereksiz hale getirir.

En güçlü bisiklet frenlerinden birini içeren Corelli Snoop 5.3, güçlü duruşu sayesinde engeller karşısında ani şekilde durabilmenize yardımcı olur. Frenleme gücü ve çok yönlülüğü sayesinde kullanıcılarına konfor alanı sağlar. Fren sistemi, jant yerine direkt olarak rotora bağlandığı için kontrollü duruşlar için idealdir.

Öngörülebilir durma gücü, ürünü kullandıkça daha rahat hareket edilmesine olanak tanır. Corelli Snoop 5.3 29 jant HD. disk fren dağ bisikleti hem fren sistemi hem de malzemesiyle kalite standartlarını üst seviyeye taşımayı başarır. Corelli Snoop 5.3 29 jant hd. disk fren detaylarıyla fiyatlarını daha yakından inceleyebilir, aradığınız fonksiyonlara vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Corelli Snoop 5.3 ile Corelli Snoop 4.2 Farkları

İkisi de dağ bisikleti olarak tasarlansa da Corelli Snoop 5.3, bazı özellikleriyle Corelli Snoop 4.2 modelini geride bırakır. 4.2’nin jant ölçüsü 24 inç iken 5.3’te 29 inçtir. Böylece uzun mesafelerin daha kısa süre içinde gidilmesini mümkün hale getirir.

Üst boru uzunluğu 53 mm daha yüksek olduğu için daha konforlu bir sürüş elde edilmesini sağlar. 4.2’de mekanik fren varken 5.3’te hidrolik fren yer alır. Bu özellik, ürünü acil durumlarda ürünü daha rahat durdurmanıza yardımcı olur.

Corelli Snoop 5.3 Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Corelli Snoop 5.3 hd 29 jant 21 vites dağ bisikleti sahip olduğu özelliklerle kullanıcılarının çoğu gereksinimine başarılı şekilde yanıt verir. “Corelli Snoop 5.3 nasıl?” diye merak ediyorsanız ürünün aşağıda bulunan olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyerek aklınızdaki soru işaretlerinin cevabını bulabilirsiniz:

 • Corelli Snoop 5.3, hidrolik fren sistemi sayesinde güçlü frenleme yaparak ani durumlarda hızlı şekilde aksiyon alınabilir.
 • 29 inç tekerleği sayesinde çok fazla çaba sarf edilmeden uzun mesafeler rahatlıkla alınabilir.
 • Corelli Snoop 5.3 kırmızı rengiyle görsel olarak da kullanıcılarının beklentisini karşılar. Şık çizgilerle donatılması sayesinde tasarıma önem veren kişilere seslenir.
 • Engebenin yoğun olduğu zorlu koşullarda başarılı süspansiyon sistemi sayesinde konforlu bir sürüş deneyimi sağlar. Ayrıca alüminyum kadrosu, sağlam hissettirir.
 • Amortisörün sadece ön tarafta olması olumsuz özelliklerinden sayılabilir.

Özelliklerinin yanı sıra Corelli Snoop 5.3 fiyat seçenekleriyle de kullanıcılarını memnun eder. Uygun fiyata kaliteli bir ürün almak istiyorsanız Corelli Snoop 5.3 en ucuz alternatiflerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Corelli Snoop 5.3 HD 29 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti Fiyat Analizi

Corelli Snoop 5.3 HD 29 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Corelli Snoop 5.3 HD 29 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti Özellikleri

Türü:   Dağ
Fren Tipi:   Hidrolik Disk
Jant:   29 Jant
Vites sayısı:   21 Vites
700C:
Kadro Malzemesi:   Alüminyum
Lastik Kalınlığı:   2.10"
Cinsiyet:   Erkek
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

29 Jant Bisiklet 21 Vites Bisiklet Alüminyum Bisiklet Dağ Bisikleti Erkek Bisiklet Hidrolik Disk Fren Bisiklet

Ortalama Puan
4.0 4 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • HA 1 yorum
  8 beğeni
  Halil A. Antalya 20 Eylül 2021
  Aldım iyikide almışım gayet güzel tatmin edici bir bisiklet harika performansı var özellikleri çok güzel vites geçişleri kusursuz bence bu fiyata alina bilecek en iyi Bisiklet
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • AD 1 yorum
  42 beğeni
  Abdülkadir D. Kocaeli 24 Haziran 2021
  Kesinlikle almanızı tavsiye etmiyorum. Aşırı kalitesiz her yerden maliyetten kaçılmış. Öncelikle 70kilo birisiyim ne kadar zorlayabilirim bisikleti. İlk hafta pedallardan gıcırdama sesi gelmeye başladı. İkinci hafta pedal yamuldu. 3.hafta göbek dağıldı aynı gün pedal koldan koptu. Bisikleti serviste toplattim gidon civatasini takarken yalama yapmışlar. Gidon yükseltme kiti için boğazı sokarken ben de civatayi yalama yaptirdim. O kadar kalitesiz bir civata görmedim. Gidon yükseltme kiti taktim. Ön fren hortumu yetişmedi. Yani maliyetten kısmak için hortumu bile kısa tutmuşlar. Vitesleri hiç bir şekilde ayar tutmuyor hep ses geliyor attırıcılardan. Frenler desen hem titriyor hem tutmuyor hem gıcırdama sesleri var. Garanti meselesine gelince de. Garantinin geçerli olmasi için belli aralıklarda servise ücretli bakıma gitmek gerekiyormuş. Zaten hiç bir şekilde cevap verilmiyor muhattabiniz da yok. Kısacası fiyat performans diyenlere inanıp bu bisikleti almayın.
Tüm Yorumlar
 • BA 1 yorum
  12 beğeni
  Burak A. 30 Nisan 2023
  Çok kötü ürün daha 2. Gün vites kırıldı fren sistemi çok kötü fiyatına inanmayın en kötü bisiklet parmağınıza yazık telefondan sipariş veriyorsunuz yazık çok KÖTÜ
 • HA 1 yorum
  8 beğeni
  Halil A. Antalya 20 Eylül 2021
  Aldım iyikide almışım gayet güzel tatmin edici bir bisiklet harika performansı var özellikleri çok güzel vites geçişleri kusursuz bence bu fiyata alina bilecek en iyi Bisiklet
 • AD 1 yorum
  42 beğeni
  Abdülkadir D. Kocaeli 24 Haziran 2021
  Kesinlikle almanızı tavsiye etmiyorum. Aşırı kalitesiz her yerden maliyetten kaçılmış. Öncelikle 70kilo birisiyim ne kadar zorlayabilirim bisikleti. İlk hafta pedallardan gıcırdama sesi gelmeye başladı. İkinci hafta pedal yamuldu. 3.hafta göbek dağıldı aynı gün pedal koldan koptu. Bisikleti serviste toplattim gidon civatasini takarken yalama yapmışlar. Gidon yükseltme kiti için boğazı sokarken ben de civatayi yalama yaptirdim. O kadar kalitesiz bir civata görmedim. Gidon yükseltme kiti taktim. Ön fren hortumu yetişmedi. Yani maliyetten kısmak için hortumu bile kısa tutmuşlar. Vitesleri hiç bir şekilde ayar tutmuyor hep ses geliyor attırıcılardan. Frenler desen hem titriyor hem tutmuyor hem gıcırdama sesleri var. Garanti meselesine gelince de. Garantinin geçerli olmasi için belli aralıklarda servise ücretli bakıma gitmek gerekiyormuş. Zaten hiç bir şekilde cevap verilmiyor muhattabiniz da yok. Kısacası fiyat performans diyenlere inanıp bu bisikleti almayın.

Corelli Snoop 5.3 HD 29 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Corelli Snoop 5.3 HD 29 Jant 21 Vites Dağ BisikletiCorelli Snoop 4.3 MD 29 Jant 24 Vites Erkek Dağ BisikletiCorelli Snoop 5.1 HD 27.5 Jant 21 Vites Dağ BisikletiCorelli Snoop 5.0 HD 26 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti
 Corelli Snoop 5.3 HD 29 Jant 21 Vites Dağ BisikletiCorelli Snoop 4.3 MD 29 Jant 24 Vites Erkek Dağ BisikletiCorelli Snoop 5.1 HD 27.5 Jant 21 Vites Dağ BisikletiCorelli Snoop 5.0 HD 26 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti
Fiyat 6.327,03 TL
8 satıcı
5.640,00 TL
14 satıcı
6.102,76 TL
47 satıcı
6.000,00 TL
52 satıcı
Popülerlik2. Popüler Corelli Bisiklet3. Popüler Corelli Bisiklet1. Popüler Corelli Bisiklet8. Popüler Corelli Bisiklet
Ortalama Puan3 yorum1 yorum-
TürüDağDağDağDağ
Fren TipiHidrolik DiskMekanik DiskHidrolik DiskHidrolik Disk
Jant29 Jant29 Jant27,5 Jant26 Jant
Vites sayısı21 Vites24 Vites21 Vites21 Vites
700CVarVar--
Kadro MalzemesiAlüminyumAlüminyumAlüminyumAlüminyum
Lastik Kalınlığı2.10"2.10"2.10"2.10"
CinsiyetErkekErkekErkekErkek
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı