Kron

Kron Fold 3.0 V 20 Jant Katlanır Bisiklet

(2 yorum)
Kron Fold 3.0 V 20 Jant Katlanır Bisiklet
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmiÜrün resmi
Renk seçenekleri:

Ürün Özellikleri: Dağ, V-Fren, 20 Jant, 7 Vites, Katlanır, Ağırlık: 15.25 kg, Bagajlı, Çamurluklu... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Kron Bisikletler
Benzer Ürünler

Kron Fold 3.0

Modern tasarımıyla bisiklet modelleri içerisinde önemli bir yere sahip olan Kron Fold 3.0, şehir içindeki ulaşım ihtiyacınızı başarılı bir şekilde karşılar. Portatif tasarımıyla kullanıcılarına büyük bir kolaylık sunan Kron Fold 3.0 katlanabilir bisiklet, depolama noktasında yaşayacağınız zorlukları minimize etmeyi hedefler.

Katlandığında minimum düzeyde yer kaplayan Kron Fold 3.0, basit bir müdahale ile açılarak kullanım için uygun forma kolayca ulaşır. Kron Fold 3.0 üretiminde kullanılan materyallerin sağlam ve dayanıklı yapıda olması sürüş sırasında yaşanacak olumsuz deneyimleri ortadan kaldırır.

Siyah renkli çarpıcı tasarımı, tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayarak estetik kriterlerinizi de karşılar. Kron Fold 3.0 V 20 jant profesyonel katlanır bisiklet, ulaşım ihtiyacınızı karşılamanın yanı sıra gün içinde keyifli vakit geçirmenize de olanak tanır.

Güzel havaların tadını çıkarmak için Kron marka Fold 3.0 ile keyifli bir tur atabilir, gün içinde kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Fiziksel özelliklerinizle uyumlu hale getirdiğiniz Kron Fold 3.0 ile yolculuklarınızı güvenli, eğlenceli, pratik hale getirmeniz mümkündür.

Kron Fold 3.0 Siyah Kırmızı

İşlevsel Tasarımlı Kron Fold 3.0

Her yaştan kişinin severek kullandığı araçlar içerisinde yer alan Kron Fold 3.0, trafik sıkıntısını ortadan kaldırır. Çevre dostu tasarımıyla ekolojik dengeye zarar vermeden ulaşım gereksinimlerinize yanıt verebileceğiniz Kron Fold 3.0 katlanır bisiklet, portatif kullanım özelliklerine sahiptir.

Tasarımında yer alan özel aparatı tek hamleyle Kron Fold 3.0 aracınızı katlamanıza yardımcı olur. Toplu taşıma ile seyahatleriniz sırasında fazla yer kaplamaması adına kolayca katlayabileceğiniz Kron Fold 3.0, hafif yapısıyla taşıma kolaylığı sunar.

Geliştirilmiş Kron Fold 3.0 özellikleri, sürüş sırasında yaşayacağınız olumsuz deneyimleri ortadan kaldırmayı hedefler. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen Kron Fold 3.0, olası darbe ile çarpmalardan aracınızın en az hasarla ayrılmasını mümkün kılar. Ayarlanabilir sele detayıyla farklı boy uzunluğundaki kişiler için kullanım fırsatı sunan Kron markasına ait Fold 3.0 ile sizler de güzel havanın keyfini çıkararak yolculuklarınızı tamamlayabilirsiniz.

Yüksek yol tutuş performansı, konforlu oturma alanı, güvenli sürüş detaylarıyla kullanıcılarından tam puan almayı başaran Kron Fold 3.0 ile sizlerin de unutulmaz bir deneyim elde etmesi mümkündür. Sizler de Kron Fold 3.0 kalitesi ile hem sağlıklı hem de güvenli bir yolculuk deneyimi yaşayabilir, fiyat karşılaştırması yaparak bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.

Kron Fold 3.0 Siyah Turuncu

Kron Fold 3.0 Modelini Diğerlerinden Ayıran Özellikleri

Gerek ulaşım ihtiyacına yanıt vermek gerekse boş vakitleri verimli ve sağlıklı bir şekilde değerlendirmek Kron Fold 3.0 V ile mümkündür. Kalitesi ve üstün performanslı sürüş detaylarıyla diğer modellerden ayrılan Kron markasına ait Fold 3.0, kullanıcılarından tam puan almayı başarır.

Katlanabilir olma özelliğiyle son derece pratik bir kullanım deneyim sunan Kron Fold 3.0, 15 kg’lık ağırlıyla taşınma kolaylığı sağlar. Katlayarak minimal boyuta ulaştırdığınız aracınızı istediğiniz noktada güvenle muhafaza edebilirsiniz. 11 inçlik kadro ebatıyla yüksek denge ve kontrol becerisi sağlayan Kron Fold 3.0, sürüş sırasında maksimum verim elde etmenize yardımcı olur.

Kron Fold 3.0 üretiminde kullanılan paslanmaz çelik malzemeler, bu araçların uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanımını mümkün kılar. V fren sistemiyle son derece güvenli bir kullanım deneyimi sağlayan Kron Fold 3.0 20 jant, şehir içinde kullanım için uygun tekerlek çapına sahiptir.

Üstün yol tutuş performansı sergileyen Kron Fold 3.0 20 jant 7 vites katlanır bisiklet tasarımı ile sizler de günlük aktivitelerinize eğlence kazandırabilirsiniz. Modern ve estetik tasarımıyla beklentilerinize yanıt vermeyi başaran Kron marka Fold 3.0 sayesinde ulaşım rutinlerini sağlıklı şekilde tamamlamanız mümkündür.

Kron Fold 3.0 Siyah Yeşil

Kron Fold 3.0 Artı ve Eksi Yönleri

İş yerine, okula, markete, durağa veya yakın mesafedeki farklı alanlara yorulmadan ulaşmanızı sağlayan özel tasarımlı Kron Fold 3.0 kullanımı, aktif olarak fiziksel harekette bulunduğunuz için konfor sunar. Kaliteli ve yüksek performanslı kullanım özellikleriyle şehir içindeki seyahatlerinizi eğlenceli bir şekilde tamamlamanıza imkân tanıyan Kron Fold 3.0, geliştirilmiş teknik detaylarıyla beklentileri karşılamayı başarır.

Kron Fold 3.0 V fren 20 jant tasarımları, çeşitli zemin koşullarında kullanmak üzere özel olarak dizayn edildiğinden geniş bir kullanım alanına sahiptir. Geniş kullanım alanına sahip Kron Fold 3.0 aracının artı ve eksi yönlerini araştırmanız, faydalı bir kullanım deneyimi elde edebilmeniz için önem taşır. Kron Fold 3.0 artı ve eksi yönleri şu şekildedir:

  • Katlanır özelliğe sahip olması portatif bir kullanım sunar.
  • Üretimde kullanılan çelik malzemeler, uzun süre boyunca deforme olmadan kullanımı mümkün kılar.
  • 20 jant çapındaki tekerlekleri zemin üzerinde maksimum uyumluluk sağlar.
  • Arka kısımda yer alan çelik bagaj alanı, eşyalarınızı güvenle taşımanıza fırsat sunar.
  • Çamurluk detaylarıyla zenginleştirilen Kron Fold 3.0, ayakkabılarınızın ve giysilerinizin bulaşmasını engeller.
  • Tasarımında orta amortisör detaylarına yer vermeyen Kron Fold 3.0, sarsıntılardan olumsuz etkilenmenize neden olur.

Kron Fold 3.0 Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şehrin yoğun ve sıkışık trafiğinden etkilenmeden gitmek istediğiniz noktaya ulaşmanıza yardımcı olan Kron Fold 3.0, ideal boyutu ve ağırlığıyla zahmetsiz bir kullanım deneyimi sunar. Sürüş imkanının bulunmadığı yerlerde katlayarak kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz Fold 3.0, çarpıcı dış tasarımıyla odak noktası olmayı başarır.

Kron Fold 3.0 V fren 20 jant profesyonel katlanır bisiklet kullanımı sırasında birtakım detaylara dikkat etmeniz, bu araçlardan maksimum verimle faydalanmanıza yardımcı olur. Kron Fold 3.0 en ucuz fırsatlarından faydalanarak sahip olduğunuz bisikletinizi kullanırken kask, dizlik ve dirseklik kullanmanız olası kazalardan en az hasarla kurtulmanızı mümkün kılar.

Sürüş sırasında zorluk yaşamamak adına yüksek eğimli yollarda daha dikkatli olmanız önerilir. Kron Fold 3.0 aracınızın zincir ve yağ bakımlarının düzenli olarak yapılması, güvenli sürüş sunar. Kron Fold 3.0 inceleme videolarını ve yazılarını araştırarak sizler de ulaşım ihtiyacınıza başarılı bir şekilde yanıt verebilirsiniz.

Trafikte şık ve göz alıcı görünümüyle dikkatleri üzerinize toplamanıza olanak sunan Kron Fold 3.0, güvenli sürüş kriterlerini de destekler. Kron Fold 3.0 modelinin portatif ve hafif yapısı kullanım sırasında ayrıcalık tanır. Sizler de tercihinizi Kron Fold 3.0 katlanır bisiklet modelinden yana kullanarak özel fırsatlardan kolayca faydalanabilirsiniz.

Kron Fold 3.0 Fiyatları

Hayatı kolaylaştırmak üzere tasarlanan ve kullanıma sunulan Kron Fold 3.0 aracı, yüksek performansıyla dikkat çeker. Kron Fold 3.0 kullananlar tarafından adından başarıyla söz ettiren özel ürün, kısa süreli seyahatlerinizi eğlenceli, hızlı şekilde tamamlamanızı sağlar. Kron Fold 3.0 yorumlar alanında daha önce bu araçları deneyimleyen ve memnuniyetlerini dile getiren kişilerin görüşlerine ulaşabilir, bisiklet hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kron Fold 3.0 fiyat noktasında yaptığınız detaylı araştırma, bütçeniz doğrultusunda bir seçim yapmanızı daha kolay hale getirir. Bu sebeple, satın almadan önce ihtiyacınızla birlilkte bütçenizi belirlemeniz önerilir. Çeşitli satın alma koşullarına sahip olan ve birçok kişi için cazip fırsatları beraberinde getiren Kron Fold 3.0 fiyatları, her bütçeye hitap etmeyi başarır.

Kaliteden, şıklıktan, üstün performanstan taviz vermeden uygun fiyat fırsatlarını da beraberinde getiren Kron Fold 3.0 bisikleti, estetik tasarım detaylarını da kullanıcılarına sunar. Seyahat etmediğiniz zamanlarda katlayarak kolayca muhafaza edebileceğiniz Kron Fold 3.0 V katlanabilir bisiklet aracıyla sağlıklı, eğlenceli ve güvenli bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Kron Fold 3.0 V 20 Jant Katlanır Bisiklet Özellikleri

Türü:   Dağ
Fren Tipi:   V-Fren
Jant:   20 Jant
Vites sayısı:   7 Vites
Katlanır:
Ağırlık:   15.25 kg
Bagajlı:
Çamurluklu:
Kadro Malzemesi:   Çelik
Lastik Kalınlığı:   1.75"
Cinsiyet:   Unisex
Ortalama Puan
5.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Kron Fold 3.0 V 20 Jant Katlanır Bisiklet İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Kron Fold 3.0 V 20 Jant Katlanır BisikletCarraro Flexi 121 20 Jant 21 Vites Katlanır BisikletKron FD 1000 20 Jant 7 Vites Katlanır BisikletÜmit 2034 Cunda 20 Jant 6 Vites Katlanır Bisiklet
 Kron Fold 3.0 V 20 Jant Katlanır BisikletCarraro Flexi 121 20 Jant 21 Vites Katlanır BisikletKron FD 1000 20 Jant 7 Vites Katlanır BisikletÜmit 2034 Cunda 20 Jant 6 Vites Katlanır Bisiklet
FiyatFiyat Yok 9.000,81 TL
87 satıcı
Fiyat Yok 4.553,17 TL
83 satıcı
Popülerlik-2. Popüler Carraro Bisiklet-6. Popüler Ümit Bisiklet
Ortalama Puan2 yorum2 yorum1 yorum
TürüDağ---
Fren TipiV-FrenV-FrenV-Fren-
Jant20 Jant20 Jant20 Jant20 Jant
Vites sayısı7 Vites21 Vites7 Vites6 Vites
KatlanırVarVarVarVar
Ağırlık15.25 kg---
BagajlıVarVar--
ÇamurlukluVarVar-Var
Kadro MalzemesiÇelikAlüminyum-Alüminyum
Lastik Kalınlığı1.75"1.75"-1.75"
CinsiyetUnisexUnisexUnisexUnisex
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı