Katlanır Bisiklet

Katlanır Bisiklet Fiyatları

335 farklı Katlanır Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

26 Jant28 JantDağŞehirErkekKadın0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL Hidrolik DiskMekanik DiskSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 14Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Katlanır Kaydet

Fiyatı
- 0 - 3.000 TL3.000 - 4.500 TL4.500 - 6.000 TL6.000 - 7.500 TL7.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Fren Tipi Jant Vites sayısı Ağırlık Kadro Malzemesi Lastik Kalınlığı Cinsiyet SatıcıToplam 42 satıcı. Ürün Puanı Renk

Çocuk Kaykay 26 Jant Bisiklet 26 Jant Dağ Bisikleti 26 Jant Şehir Bisikleti 28 Jant Bisiklet 28 Jant Şehir Bisikleti Şehir Bisikleti Dağ Bisikleti Erkek Şehir Bisikleti Vertech Dağ Bisikleti 24 Jant Dağ Bisikleti Erkek Bisiklet

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

Katlanır Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Katlanır Bisiklet Fiyatları Akakçe'de!

Son zamanlarda şehir içinde kullanımı sıkça artmaya başlayan katlanabilir bisikletler, kolay taşınabilme özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Günlük hayatın yoğunluğu her geçen gün artmakta ve insanlar, trafik sorunu ile kozmopolit şehirlerde daha fazla yüzleşmektedirler. Kullanıcıları bu sorunlardaki yükünü hafifletmeye yarayan bu ürünü; katlanır bisiklet fiyatı, markası, modeline göre akakce.com’da kolaylıkla karşılaştırabilir, kampanya ve indirimlerden faydalanabilir ve hoşunuza giden modeli rahatlıkla satın alabilirsiniz.
Ürünler, katlanabilme özelliği sayesinde trafikte, otomobillere ve toplu taşıma araçlarına güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkmakta, pratik ve sağlıklı bir ulaşım aracı olması sebebiyle geleneksel bisikletlere göre daha çok tercih edildiği bilinmektedir. Bisiklet kullanmayı sevenler, Akakçe’de yer alan uygun fiyata katlanır bisiklet fiyatları ile tüm markaları karşılaştırabilir ve beğendiği ürünü rahatlıkla satın alabilirler.

Katlanır Bisiklet Modelleri

Katlanır bisiklet modelleri konusundan önce genel olarak bisikletler beş türe ayrılmaktadır. Şehir-tur bisikleti, ulaşım ya da yarış amacı dışında daha çok hobi veya egzersiz kullanımı için üretilen bisiklet türleridir. Dağ bisikleti, ortalama ağırlıkları 12-18 kg arasında, zorlu arazi koşullarında kullanımı elverişli olarak üretilmektedir. Yol bisikleti, vites ve dişli sayısının fazla olma durumu ve geometrik yapısıyla birlikte tasarımı sayesinde, sürerken yüksek hıza çıkabilen bisiklet türleridir. Elektrikli bisiklet, son zamanlarda kullanımı git gide yaygın olmaya başlayan bir ulaşım aracı olan, pedal desteği ile harekete geçen elektrikli motoru sayesinde istediğiniz yere yorulmadan gitmenizi sağlayan bisikletlerdir.
Katlanır bisiklet modelleri, ele alınacak olursa bu ürünler, genel olarak kısa mesafelerde kullanmak amacıyla tercih edilen, oldukça az yer kaplayan ve kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla üretilen bisiklet türleridir. Kullanıcılar Akakçe’de yapacakları kısa bir araştırma ile en ucuz bisiklet fiyatları değerlendirmesi yapabilir; Bisan, Carraro, Corelli, Dahon, Kron, Mosso, Peugeot, Salcano, Tern ve Ümit gibi katlanır bisiklet marka ve fiyatlarını karşılaştırarak tercihlerini yapabilirler.

Katlanır Bisiklet Yorumları

Çeşitli kullanıcılar tarafından yapılan katlanır bisiklet yorumları içerisinde Dahon marka katlanır bisikletler de tavsiye edilmektedir.
Bu ürünlerin pratik olabilmesi için bir iki hareketle kolay ve hızlı bir şekilde katlanabilir olması gerekmektedir. Kullanıcıların yorulmaması ve ürünün katlama mekanizmalarının kolay olması gerekir. Zamanı az ama vakti değerli olan kullanıcılar, katlandığında bir çantaya koyabilecek tasarıma sahip olması ve yanlarında taşıyabilecekleri için katlanır bisiklet kullanımını tavsiye etmektedirler.
Katlanır bisiklet yorumları göz önüne alındığında; bu ürünlerin genellikle şehir içi ulaşımda kullanılacağı için günlük kıyafetler ile kullanılabilmesi açısından çamurluk gibi aksesuarların bulunması da avantaj olarak öne sürülmüştür. Dolayısıyla ürün, güvenli park yeri ve çalınma endişesi gibi sorunlara çözüm sunmaktadır.
Akakçe’de aradığınız uygun katlanır bisiklet fiyatı ile karşılaşabilir; marka ve modellere kolayca ulaşabilir, ihtiyacınıza en uygun olan ürünün kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca siz de bu platformda fikirlerinizi paylaşabilir, diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Katlanır Bisiklet Nedir?

Katlanır bisiklet veya katlanabilir bisiklet, intermodal ulaşım şeklini destekleyen ve kullanımı kolaylaştıran bisiklet türüdür. Bisiklet iskeletinin üzerinde, belirli yerlerden katlanabilme özelliğine sahip olan ve daha az yer kaplama durumu ve taşıma kolaylığı bulunan, ergonomik yapıya sahip olan bisiklet türüne katlanabilir bisiklet adı verilir. Katlanır olması kullanıcılara birçok yerde kolaylıklar sağlar. Katlanır bisiklet ile birlikte size ulaşım kolaylığı sağlayan bu araç; metrobüse, tramvaya, otobüse ve bagaja rahatlıkla konulmaktadır. Şehir içinde toplu taşıma araçları yerine katlanabilir bisiklet kullanmak, kullanıcılara hem sağlık açısından sayısız fayda hem de istedikleri yerlere kolay ve rahat bir şekilde gitme özgürlüğü sağlamaktadır. Şehirlerdeki trafiğin yoğun olması, toplu taşıma araçlarının kalabalık ve yorucu olma durumu ve otomobillere göre ekonomik olması, bu ürünlerin tercih edilmesinde başlıca etkenlerdir. Bu bisikletlerin tercih edilmesindeki bir diğer önemli sebep ise çevre dostu olarak karşımıza çıkmasıdır.

Katlanır Bisiklet Nasıl Seçilmeli?

Katlanır bisiklet nasıl seçilmeli sorusuna cevap olarak bisikletin teknik özellikleri, ağırlığı ve vites sistemi yanıtları verilebilir.
İlk olarak bisikletin ağırlığı konusu göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Katlanır bisikletin tercih edilmesinin sebepleri kullanıcıların yanında kolayca taşıyabilmesi, apartmanın üst katına rahatlıkla çıkarabilmeleri, tramvaya, metrobüse veya arabaya koyup diledikleri yere götürebilmeleridir. Bu sebeple olabildiğince hafif olmalı ve kullanıcıların bu konuda dikkatli olup mantıklı kararlar vermeleri gerekir.
Altı vitesli olan ve eğime uyumlu olan katlanır bisikletler, şehir içinde kullanımı uygun görülürken, üç vitesli olan ürünler de kaliteli bisikletler arasında yer almaktadır.
Fren sistemi ele alındığında, genel olarak çelik frenlere yer verildiği için hızlı frenlemeye olanak verdiği ve teknik özelliklere bağlı fiyatların değiştiği görülmektedir.
Diğer önemli bir konu gidon ve sele ayarlarıdır. Sele borusunun her bisiklet modelinde bulunduğu ancak gidon ayarının her modelde olmadığı bilinmektedir. Gidon ayarının önemli olduğu ileri sürülmektedir. Kullanıcıların gidon ayarı yapamadıkları bisiklette çok konforlu gidemeyeceklerini bilmeleri gerekir. Bundan dolayı gidon ayarı olan veya farklı gidon tercihleri bulunan katlanır bisiklet almaları önerilmektedir.
Katlanır bisikletlerde arka bagaj ve çamurluk olması son derece önemli bir özellik olmaktadır. Havanın açık ve yağmur yağmadığı günlerde bile kullanıcıların her ihtimale karşı yollarda karşılaşabilecekleri su birikintilerini göz önünde bulundurmaları ve kıyafetlerinin kirlenmemesi için çamurluğun bulunmasına özen göstermeleri gerekmektedir. Bazı bisiklet marka ve modellerinde ön kısmında sepet ya da bagaj seçeneklerinin olması ancak boyut durumundan dolayı yeterli imkân sağlayamaması sebebiyle arka bagajın bulunması da kullanıcıya oldukça kolaylık sağlamaktadır. Son olarak kılıf, yan ayak, aydınlatma ve LED ışıkları gibi aksesuarları bulunan katlanır bisikletler de, daha kullanışlı olması açısında tavsiye edilir.