Şehir Bisikleti

Şehir Bisikleti Fiyatları

675 farklı Şehir Bisikleti için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüŞehir
 • Jant26 Jant
 • Jant28 Jant
 • TürüDağ
 • Fren TipiHidrolik Disk
 • Fren TipiMekanik Disk
 • CinsiyetErkek
 • CinsiyetKadın
 • Vites sayısı21 Vites
 • Vites sayısı24 Vites

Önceki Sayfa: 1 / 29 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TürüŞehir
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüFren TipiJantTümünü GösterVites sayısıTümünü GösterAğırlıkYaş AralığıKadro MalzemesiLastik KalınlığıSeriCinsiyetÜrün PuanıSatıcıRenk
Temizle Ürünleri Gör (675)

Silikon Teker Kaykay 26 Jant Bisiklet 26 Jant Dağ Bisikleti 26 Jant Şehir Bisikleti 28 Jant Bisiklet 28 Jant Şehir Bisikleti Dağ Bisikleti Erkek Şehir Bisikleti Vertech Dağ Bisikleti Erkek Bisiklet 29 Jant Dağ Bisikleti Hidrolik Disk Fren Bisiklet

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

Şehir Bisikleti Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Şehir Bisikleti hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Şehir Bisikleti:
 1. Kron TX100 V 28 Jant Şehir Bisikleti
 2. Bisan Roadstar Classic 26 Jant Erkek Hizmet Bisikleti
 3. Kron TX150 HD 28 Jant 24 Vites Erkek Şehir Bisikleti
 4. Mosso Legarda 2321 MSM H 28 Jant 21 Vites Erkek Şehir Bisikleti
 5. Bisan Hardy 28 Jant 21 Vites Şehir Bisikleti

En Ucuz Şehir Bisikleti Fiyatları Akakçe'de!

Bisiklet sporu her geçen gün daha fazla insan tarafından tercih edilen bir fiziksel aktivite hâlini alır. Bu sporla uğraşan amatör ya da profesyonel kullanıcılar farklı özelliklerdeki bisiklet modelleri içerisinden tercih yapmak durumunda kalır. Kent hayatında kullanıma uygun olarak tasarlanan bisiklet modellerine şehir bisikleti denir. Özellikleri itibariyle kent yaşamında pratik bir kullanım imkânı sunan şehir bisikleti fiyatları itibariyle de farklılıklar gösterir. İnce yapılı lastikler tercih edilerek tasarlanan bu tarz ürünler, kalın tekerlekli modellere göre daha seri ve hızlı bir kullanım imkânı sunar. Hafiflik bisikleter için en önemli konular arasında yer alır. Özellikle kadro yapımında kullanılan malzeme hafiflik üzerinde doğrudan belirleyicidir ve Şehir bisikleti fiyatı üzerinde de doğrudan etkiye sahiptir. Geniş seçenekler ve uygun şehir bisikleti fiyatları ile alışveriş listeleri hayalinizdeki ürüne ulaşmanızı mümkün kılar.

Şehir Bisikleti Modelleri

Kent yaşamında kullanılmak üzere tasarlanmış şehir bisikleti modelleri, günlük yaşamda ulaşım ihtiyacına alternatif çözüm olarak öne çıkar. Küresel iklim değişikliğiyle ortaya çıkan aşırı hava kirliliğine karşı çevreci bir alternatif olmasıyla da öne çıkan ürünler, ortak yaşam alanlarındaki trafik gibi olumsuz durumları önlemek için de tercih edilir. Asfaltta kullanıma uygun olan ince tekerleklere sahip olan şehir bisikleti modelleri, modern yaşamda kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bir işleve sahiptir. Görece büyük ve ince tekerleklerin tercih edildiği şehir bisikleti modelleri daha az eforla daha fazla güç ortaya çıkarılmasını mümkün kılar. Trafikte rahat bir kullanım şekli sunan ürünler hem ulaşım hem de sporu bir arada sunmasıyla öne çıkar. Dayanıklı bir kadro yapısına sahip olan bu tarz bisikletler günlük yaşamda rahatlıkla kullanılır. Dik bir sürüş pozisyonu sunan modeller yolda rahat ve güvenli bir sürüşe zemin hazırlar. Hava şartlarına uyum sağlayabilmek adına çamurluk gibi ekstra materyallerle de kullanılabilen bisiklet modelleri farklı beklentilere cevap sunabilmesiyle öne çıkar.

Şehir Bisikleti Tavsiyeleri

Bir bisiklet seçerken kullanım amacının ne olacağına önceden karar verilmiş olması büyük önem taşır. Örneğin engebeli bir arazide kullanım öngörülüyor ise ürün tercihinin de buna göre olması önemli olur. Şehir bisikleti tavsiyeleri sunanlar ürünlerin farklı özelliklerini öne çıkarır. Kent yaşamının olumsuz getirilerinden biri olan trafik sorununa alternatif bir ulaşım aracı olarak da öne çıkan bisiklet modelleri özelleştirilmiş kullanımlar sunar. Şehir bisikleti tavsiyeleri arasında öne çıkan bir husus ürünün kullanıcının fiziksel özellikleriyle uyumlu olması gerekliliğidir. Kullanıcının bacak uzunluğu ve kilosuna göre seçim yapılmış olması rahat ve verimli bir kullanımı mümkün kılar. Farklı donanımlar sunan ürünler, fren seçiminde de alternatifli kullanımlara sahiptir. V frenlerin yanı sıra disk frenlerle de tercih edilebilen bisikletler, güvenlik beklentilerine de tam manasıyla cevap sunar. Şehir bisikleti tavsiyeleri için en büyük yardımcılarınızdan biri ise kullanıcı yorumları olacaktır. Kişisel kullanım deneyimlerine dayanan bisiklet kullanıcı yorumları aklınızdaki pek çok soruya yanıt bulmanızı ve en doğru ürünü seçmenizi sağlar.

Şehir Bisikleti İndirimleri

Doğayla baş başa keyifli zaman geçirmenin yollarından olan bisiklet kullanmak, sağlıklı bir yaşam sürmek için de pek çok avantajı beraberinde getirir. Geniş bir ürün gamıyla kullanıcıya sunulan bisiklet alternatifleri, 7’den 70’e tüm kullanıcıların beklentilerini karşılar. Günlük yaşamda işe veya okula gitmek için kullanılabildiği gibi keyifli bir hafta sonu kaçamağı ya da şehre bir nefes molası vermek için gidilen bir kamp için de değerlendirilebilecek ürünler farklı teknik ve tasarım özellikleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Yıl boyunca güncellenen kampanyalarla şehir bisikleti indirimleri ve avantajları sunan akakce.com alışveriş sayfaları, hayalinizdeki ürüne sahip olmanız ve sağlıklı bir yaşama adım atmanız için en büyük yardımcınız konumunda yerini alır. Dilediğiniz kritere göre karşılaştırma yapabileceğiniz ürünler arasından beklentilerinize en uygun ürünü seçebilir ve sportif bir yaşama ilk adımı atabilirsiniz.

Şehir Bisikleti Nasıl Olmalı?

Farklı arazi şartları farklı bisiklet modellerinin kullanımını gerekli kılar. Peki, şehir bisikleti nasıl olmalı? Öncelikle ince lastikler ve daha dar bir gidon yapısına sahip olan modeller, şehir içi trafikte rahat bir kullanım sunmasıyla öne çıkar. Akıcı bir sürüş imkânı sunan modeller, trafikte etrafa hâkim olmayı ve güvenli bir sürüşü mümkün kılar. Günlük yaşamın yanı sıra zaman zaman farklı zeminlerde kullanım planı olanların tercihi ise hibrit bisiklet modelleri olur. Farklı lastik kalınlık ölçüleriyle tercih edilebilen hibrit modeller amortisör detayı da sunar. Kilitlenebilen ve ihtiyaca göre aktif hale getirilebilen amörtisör seçenekleri de sunan hibrit modeller farklı beklentilere cevap sunabilen tek bir ürün olmasıyla göz doldurur. Şehir bisikleti nasıl olmalı sorusu için en büyük yardımcılarınızdan biri de kullanıcı yorumları olur. Pek çok farklı modelin kullanıcıların beğenisine sunulduğu alışveriş sayfaları birbirinden değerli markaların ürün gruplarını içerir. Dünyaca ünlü markaların son teknoloji ürünlerinin yanı sıra en ucuz Bianchi şehir bisikleti modelleri de sporseverlerin ilgisine sunulur. Bisiklet kullanırken en önemli husulardan biri de güvenliktir. Güvenli önlemlerinin başında ise uygun bir bisiklet kaskı kullanmak gelir. Bisikletlerin yanı sıra en güvenli ve kaliteli bisiklet kaskları da alışveriş sayfalarında bisiklet tutkunlarının ilgisine ve beğenisine sunulur. En uygun şehir bisikleti fiyatı ve modellerine ulaşmak akakce.com ile hem pratik hem güvenli.