Şehir Bisikleti

Şehir Bisikleti Fiyatları

881 farklı Şehir Bisikleti için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

26 Jant28 JantDağŞehir750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL ErkekKadınHidrolik DiskMekanik DiskSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 37Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Şehir Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Şehir Fren Tipi Jant Vites sayısı Ağırlık Yaş Aralığı Kadro Malzemesi Lastik Kalınlığı Menzil Motor Gücü Seri Cinsiyet SatıcıToplam 46 satıcı. Ürün Puanı Renk

26 Jant Bisiklet26 Jant Dağ Bisikleti26 Jant Şehir Bisikleti28 Jant Bisiklet28 Jant Şehir BisikletiDağ BisikletiErkek Şehir BisikletiVertech Dağ Bisikleti29 Jant Dağ BisikletiErkek BisikletHidrolik Disk Fren Bisiklet24 Jant Dağ Bisikleti

En Çok Karşılaştırılan Bisikletler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Şehir Bisikleti Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Şehir Bisikleti Fiyatları Akakçe'de!

Bisiklet sporu her geçen gün daha fazla insan tarafından tercih edilen bir fiziksel aktivite hâlini alır. Bu sporla uğraşan amatör ya da profesyonel kullanıcılar farklı özelliklerdeki bisiklet modelleri içerisinden tercih yapmak durumunda kalır. Kent hayatında kullanıma uygun olarak tasarlanan bisiklet modellerine şehir bisikleti denir. Özellikleri itibariyle kent yaşamında pratik bir kullanım imkânı sunan şehir bisikleti fiyatları itibariyle de farklılıklar gösterir. İnce yapılı lastikler tercih edilerek tasarlanan bu tarz ürünler, kalın tekerlekli modellere göre daha seri ve hızlı bir kullanım imkânı sunar. Hafiflik bisikleter için en önemli konular arasında yer alır. Özellikle kadro yapımında kullanılan malzeme hafiflik üzerinde doğrudan belirleyicidir ve Şehir bisikleti fiyatı üzerinde de doğrudan etkiye sahiptir. Geniş seçenekler ve uygun şehir bisikleti fiyatları ile alışveriş listeleri hayalinizdeki ürüne ulaşmanızı mümkün kılar.

Şehir Bisikleti Modelleri

Kent yaşamında kullanılmak üzere tasarlanmış şehir bisikleti modelleri, günlük yaşamda ulaşım ihtiyacına alternatif çözüm olarak öne çıkar. Küresel iklim değişikliğiyle ortaya çıkan aşırı hava kirliliğine karşı çevreci bir alternatif olmasıyla da öne çıkan ürünler, ortak yaşam alanlarındaki trafik gibi olumsuz durumları önlemek için de tercih edilir. Asfaltta kullanıma uygun olan ince tekerleklere sahip olan şehir bisikleti modelleri, modern yaşamda kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bir işleve sahiptir. Görece büyük ve ince tekerleklerin tercih edildiği şehir bisikleti modelleri daha az eforla daha fazla güç ortaya çıkarılmasını mümkün kılar. Trafikte rahat bir kullanım şekli sunan ürünler hem ulaşım hem de sporu bir arada sunmasıyla öne çıkar. Dayanıklı bir kadro yapısına sahip olan bu tarz bisikletler günlük yaşamda rahatlıkla kullanılır. Dik bir sürüş pozisyonu sunan modeller yolda rahat ve güvenli bir sürüşe zemin hazırlar. Hava şartlarına uyum sağlayabilmek adına çamurluk gibi ekstra materyallerle de kullanılabilen bisiklet modelleri farklı beklentilere cevap sunabilmesiyle öne çıkar.

Şehir Bisikleti Tavsiyeleri

Bir bisiklet seçerken kullanım amacının ne olacağına önceden karar verilmiş olması büyük önem taşır. Örneğin engebeli bir arazide kullanım öngörülüyor ise ürün tercihinin de buna göre olması önemli olur. Şehir bisikleti tavsiyeleri sunanlar ürünlerin farklı özelliklerini öne çıkarır. Kent yaşamının olumsuz getirilerinden biri olan trafik sorununa alternatif bir ulaşım aracı olarak da öne çıkan bisiklet modelleri özelleştirilmiş kullanımlar sunar. Şehir bisikleti tavsiyeleri arasında öne çıkan bir husus ürünün kullanıcının fiziksel özellikleriyle uyumlu olması gerekliliğidir. Kullanıcının bacak uzunluğu ve kilosuna göre seçim yapılmış olması rahat ve verimli bir kullanımı mümkün kılar. Farklı donanımlar sunan ürünler, fren seçiminde de alternatifli kullanımlara sahiptir. V frenlerin yanı sıra disk frenlerle de tercih edilebilen bisikletler, güvenlik beklentilerine de tam manasıyla cevap sunar. Şehir bisikleti tavsiyeleri için en büyük yardımcılarınızdan biri ise kullanıcı yorumları olacaktır. Kişisel kullanım deneyimlerine dayanan bisiklet kullanıcı yorumları aklınızdaki pek çok soruya yanıt bulmanızı ve en doğru ürünü seçmenizi sağlar.

Şehir Bisikleti İndirimleri

Doğayla baş başa keyifli zaman geçirmenin yollarından olan bisiklet kullanmak, sağlıklı bir yaşam sürmek için de pek çok avantajı beraberinde getirir. Geniş bir ürün gamıyla kullanıcıya sunulan bisiklet alternatifleri, 7’den 70’e tüm kullanıcıların beklentilerini karşılar. Günlük yaşamda işe veya okula gitmek için kullanılabildiği gibi keyifli bir hafta sonu kaçamağı ya da şehre bir nefes molası vermek için gidilen bir kamp için de değerlendirilebilecek ürünler farklı teknik ve tasarım özellikleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Yıl boyunca güncellenen kampanyalarla şehir bisikleti indirimleri ve avantajları sunan akakce.com alışveriş sayfaları, hayalinizdeki ürüne sahip olmanız ve sağlıklı bir yaşama adım atmanız için en büyük yardımcınız konumunda yerini alır. Dilediğiniz kritere göre karşılaştırma yapabileceğiniz ürünler arasından beklentilerinize en uygun ürünü seçebilir ve sportif bir yaşama ilk adımı atabilirsiniz.

Şehir Bisikleti Nasıl Olmalı?

Farklı arazi şartları farklı bisiklet modellerinin kullanımını gerekli kılar. Peki, şehir bisikleti nasıl olmalı? Öncelikle ince lastikler ve daha dar bir gidon yapısına sahip olan modeller, şehir içi trafikte rahat bir kullanım sunmasıyla öne çıkar. Akıcı bir sürüş imkânı sunan modeller, trafikte etrafa hâkim olmayı ve güvenli bir sürüşü mümkün kılar. Günlük yaşamın yanı sıra zaman zaman farklı zeminlerde kullanım planı olanların tercihi ise hibrit bisiklet modelleri olur. Farklı lastik kalınlık ölçüleriyle tercih edilebilen hibrit modeller amortisör detayı da sunar. Kilitlenebilen ve ihtiyaca göre aktif hale getirilebilen amörtisör seçenekleri de sunan hibrit modeller farklı beklentilere cevap sunabilen tek bir ürün olmasıyla göz doldurur. Şehir bisikleti nasıl olmalı sorusu için en büyük yardımcılarınızdan biri de kullanıcı yorumları olur. Pek çok farklı modelin kullanıcıların beğenisine sunulduğu alışveriş sayfaları birbirinden değerli markaların ürün gruplarını içerir. Dünyaca ünlü markaların son teknoloji ürünlerinin yanı sıra en ucuz Bianchi şehir bisikleti modelleri de sporseverlerin ilgisine sunulur. Bisiklet kullanırken en önemli husulardan biri de güvenliktir. Güvenli önlemlerinin başında ise uygun bir bisiklet kaskı kullanmak gelir. Bisikletlerin yanı sıra en güvenli ve kaliteli bisiklet kaskları da alışveriş sayfalarında bisiklet tutkunlarının ilgisine ve beğenisine sunulur. En uygun şehir bisikleti fiyatı ve modellerine ulaşmak akakce.com ile hem pratik hem güvenli.