Nurse Harvey's

Nurse Harvey's 20 ml Gaz Giderici Damla

En Popüler 2. Bitkisel İçecek(18 yorum)
Nurse Harvey's 20 ml Gaz Giderici Damla

56 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

106,90 TL +19,90 TL kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 21:41StoktaSatıcı: Farmakozmetika.com.tr

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Nurse Harvey's 20 ml Gaz Giderici Damla Fiyatları

Tüm fiyatlar (35)

En Popüler Nurse Harvey's Bitkisel İçecekler
Benzer Ürünler

Nurse Harvey’s Damla

Nurse Harvey's damla zengin formülü ile bebek sağlığına destek olan bir üründür. “Nurse Harvey's damla ne işe yarar?” sorusunun cevaplarında özel formülünün sunduğu faydalar açığa çıkar. Nurse Harvey’s damla bitkisel içeriği ile öne çıkar ve bebeklerin gaz sorunlarına yardımcı olur. Gaz giderici özelliği sayesinde sindirim sistemine destek olan yapısı dikkat çeker.

Nurse Harvey’s damla bebek sağlığına ve metabolizmasına olumlu katkıda bulunmak için değerlendirilen bir formüle sahiptir. İçeriği ile öne çıkan Nurse Harvey’s damla zeytinyağı, simetikon, A ve E vitaminlerine sahiptir. Artı olarak ilave edilen koenzim ise dengeli bir bileşen listesinin ortaya çıkmasını sağlar.

Çok yönlü kullanım avantajı sunan Nurse Harvey’s damla içeriği kolik başta olmak üzere gaz sorunlarının giderilmesine destek olmayı hedefler. Gaz sorunlarına destek olmasının yanı sıra bebeğinizin ihtiyaç duyduğu günlük vitamin değerlerini karşılamasına da yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine katkıda bulunan özel formül soğuk algınlığına karşı etkili bir koruma kalkanı oluşturmayı hedefler.

Nurse Harvey’s damla içeriğinin özel bileşenleri sayesinde bebeğinizin gaz ve kabızlık sorunlarında destekleyici bir ürüne ulaşmak mümkün hale gelir. İçeriğinde şeker ya da tatlandırıcı benzeri katkı maddesine yer vermeyen Nurse Harvey’s damla güvenli formülünü öne çıkarır. Günlük kullanıma uygun olması ve pratik kullanım deneyimi sağlayan şişesi ile Nurse Harvey’s damla bebeğiniz için en faydalı ürünler arasındaki yerini almaya hazırdır.

Nurse Harvey’s Damla

Nurse Harvey’s Damla Nasıl Kullanılır?

Nurse Harvey's gaz giderici damla sindirim sistemini rahatlatan etkileri ile öne çıkar. “Nurse Harvey's gaz damlası nasıl kullanılır?” sorusu ise ebeveynlerin ürün hakkında merak ettiği sorular arasında yer alır. Nurse Harvey's damla kullanımı bebeklerin yaşına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Nurse Harvey's gaz damlası kullananlar pratik kullanım deneyimi elde ederek avantaj kazanır.

“Nurse Harvey's günde kaç damla kullanılır?” sorusunda öncelikli olarak yenidoğanlar hususunda yanıt verilir. Nurse Harvey's damla 0 ile 1 yaş arasındaki bebekler için 20 damla olacak şekilde kullanılır. Günlük 1 ile 2 kez kullanım yapmanız yeterlidir. Nurse Harvey's damla 1 ile 3 yaş arasındaki bebekler için günde 3 kez olmak üzere kullanılabilir. Bu yaşlar arasındaki bebekler için aynı şekilde 20 damla kullanımda bulunmak yeterlidir.

Nurse Harvey's damla 3 yaş ve üzeri bebeklerin kullanımı için ortalama 20 ile 40 damla arasında belirlenebilir. Günlük kullanım miktarı ise 4’e kadar çıkabilir. Tek doz yani 20 damla Nurse Harvey's damla içeriğinde 40 mg simetikon bulunur. Ürünü tercihen yemeklerden sonra ağız yolu ile bebeğinize vermeniz sizlere fayda sağlar. Nurse Harvey's damla ürününü kullanmadan önce şişesini iyice çalkalamanız tavsiye edilir.

Nurse Harvey's damla şişesini ise 25 derecenin altındaki oda sıcaklığında saklamanız önerilir.

Artı olarak kullanılmadığı zamanlarda çocukların ulaşamayacağı bölgelerde tutmanız önem teşkil eder. Ürün hakkında en çok sorulan sorulardan bir diğeri “Nurse Harvey's damla yetişkinlerde kullanılır mı?” olur. Nurse Harvey's damla içeriğinin yetişkinlerde kullanılmasında bir sakınca görülmez. Çocuklar ya da yetişkinlerde gaz sorununa destek olmak amacıyla Nurse Harvey's damla kullanımında bulunabilirsiniz.

Nurse Harvey’s Damla Kutu

Nurse Harvey’s Damla Seleflerinden Ayrılan Yönleri

Nurse Harvey's gaz damlası özel formülü ile selefleri arasından sıyrılarak dikkatleri üzerine çeker. Bebek sağlığına özel olarak geliştirilen formülü bitkilerin iyileştirici gücünden ilham alan bileşenlere sahiptir. Nurse Harvey's damla içeriği arasında zeytinyağı, simetikon, koenzim, A ve E vitaminlerini bulmak mümkündür. Nurse Harvey's damla içindekiler listesinde yer alan her bir bileşen kendine has özellikleri ile ürün farkının ortaya çıkmasına izin verir.

Zeytinyağı bileşimi sindirim sistemine destek olan özellikleri ile öne çıkar. Zeytinyağının simetikon bileşeni ile tamamlanması ise kolik ve gaz sorunlarına çözüm geliştirmeyi hedefler. Ürün içeriğinde yer alan vitaminler ise bebeklerin günlük ihtiyaçlarına uygun olarak eklenir. Nurse harvey's gaz giderici damla 20 ml içeriği sayesinde bebeklerin günlük olarak ihtiyaç duyduğu A ve E vitamin değerleri karşılanabilir.

Nurse Harvey's damla içeriğinde klinik testler doğrultusunda geliştirilen Koenzim Q10 bileşeni de yer alır. Bu özel bileşen özellikle sindirim sisteminin rahatlamasında rol oynar. Nurse Harvey's damla içeriğinin seleflerinden ayrılmasının bir diğer nedeni artı olarak sunduğu faydalardır. Ana görevi sindirim sistemini ve gaz sorunlarını rahatlamak olmasının yanı sıra bağışıklık sistemini güçlendirici etkiler geliştirmeyi ihmal etmez.

Her anlamda bebek sağlığına destek olması ebeveynler tarafından onay almasını sağlar. Benzerleri arasında farkını açığa çıkaran temiz formülü herhangi bir katkı maddesi içermez. Tamamen doğal olan bitkisel formülü şeker ya da tatlandırıcı gibi bileşenlerden arındırılır. Bebeklerin gaz sorununa etkili bir çözüm getirmeyi hedefleyen Nurse Harvey's damla ile güvenilir içeriğe ulaşmak mümkün hale gelir.

Nurse Harvey’s Damla Artı ve Eksileri

Nurse Harvey's damla yenidoğan bebeklerde kullanımı artı ve eksi noktaları ile değerlendirilir. Öne çıkan artı noktalar ise şunlar olur:

 • Güvenli ve etkili bir şekilde gaz sorunlarının giderilmesine destek olur.
 • İçeriğinde zeytinyağı, koenzim, simetikon, A ve E vitaminleri bulunur.
 • Formülünde yer alan vitaminler sayesinde vücudun bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur.
 • Zeytinyağı içeriği sindirim sisteminin düzenlenmesine katkıda bulunur.
 • Gaz sancısı ya da kabızlık gibi sorunlarda sindirim sisteminin rahatlatılmasına destek olmayı hedefler.
 • Özel olarak geliştirilen formülünde şeker ya da tatlandırıcı gibi katkı maddeleri yer almaz.
 • Günlük kullanıma uygun olması sayesinde bebeklerin gaz sorunlarında her an destekleyici içeriğini sunmaya hazırdır.
 • Bitkisel formülü bebek sağlığına uygun olarak özenle bir araya getirilir. Klinik testlerden onay olması kalitesini kanıtlar niteliktedir.
 • Gaz giderici etkisinin yanı sıra kolik durumlarında da olumlu etkiler sunmayı hedefler. Bebeklerin tüm gün keyifli ve huzurlu hissetmesine destek olur.

Nurse Harvey's damla yorum ve değerlendirmeleri göz önünde bulundurulduğunda eksi nokta olarak belirtilen özelliği şu olur:

 • Her ne kadar bitkisel bir formüle sahip olsa da bebeğiniz için alerjen madde olarak tanımlanabilen bileşenlere sahip olabilir. Alışveriş öncesinde içerik listesini kontrol etmeniz ve doktorunuza danışmanız önerilir.

Nurse Harvey’s Damla Fiyat Aralıkları

Nurse Harvey’s damla bebeklerin gaz sorunlarına yardımcı olan içeriğiyle dikkat çeker. Bebeğinizin için yapılan alışverişlerde sıklıkla karşılaştığınız Nurse Harvey’s damla bütçe dostu fiyat seçeneklerine sahiptir. Nurse Harvey's damla fiyat aralıklarının cazip seçenekler sunması sayesinde her bütçeden kullanıcı kazançlı alışveriş deneyimine sahip olabilir. Nurse Harvey's gaz damlası fiyat aralıkları dönemsel olarak farklılıklar gösterebilen seçeneklerden oluşur.

Genel olarak uygun fiyat seçeneklerinin sunulması ise markanın çok satanlar listesinde yer alma nedenlerinden bir olur. Benzerleriyle karşılaştırıldığında Nurse Harvey's damla en ucuz fiyat aralıklarını yaratarak dikkatleri üzerine çekmeye devam eder. Uygun fiyatlarla satın aldığınız Nurse Harvey’s damla içeriği beraberinde birçok olumlu etki getirir. Kabızlık ve gaz sorunlarının giderilmesine katkıda bulunmasının yanı sıra bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine de destek olur.

Nurse Harvey’s damla içeriğinde katkı maddesine yer verilmemesi ise güvenli alışveriş deneyimi oluşturmayı başarır. Markanın yetkili satış mağazaları aracılığıyla satın alabileceğiniz ürünü ekstra kazanç sağlamanıza olanak tanır. Nurse Harvey’s damla içeriğini deneyimleyerek bebeğinizin sindirim sistemine destek olabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları sayesinde avantajlı Nurse Harvey’s damla alışverişine sahip olmanız mümkündür.

Nurse Harvey's 20 ml Gaz Giderici Damla Fiyat Analizi

Nurse Harvey's 20 ml Gaz Giderici Damla son 6 aylık fiyat değişim grafiği
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.531 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 4 yorum
  5 beğeni
  Vahdettin Ö.Erzurum27 Ocak 2021
  Orijinal ürünler. Hızlı teslimat. Teşekkürler
  • Alışverişçi resmi
 • 4 yorum
  5 beğeni
  Vahdettin Ö.Erzurum16 Ocak 2021
  Eczaneden aldığım ilacın aynısı. Hızlı teslimat süresi.
 • HK1 yorumHasan K.24 Kasım 2020
  Teslimat hızlı ve sorunsuz. Ürünü mevcut yorumlara göre aldım çocukta kasılmalar geçti fakat bir huzursuzluk aldı çocuğu.
 • 2 yorumDavut Ç.3 Kasım 2020
  Fiyatı uygun bir ürün, etkisi bebekten bebeğe değişiyordur büyük ihtimalle, gaz sancılarını azalttı biraz..
 • MY1 yorum
  4 beğeni
  Mustafa Y.29 Ekim 2020
  4 buçuk aylık kızım için aldım diğer bilindik markaların aksine bu daha faydalı oldu diğerlerinide kullandım en etkilisi bu oldu Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem her cocuğun bünyesinde aynı etkiyi göstermeye bilir
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı