Black Friday İndirimleri 2023

Black Friday 2023 - Efsane Cuma & Kara Cuma İndirimleri Burada! | Akakçe

Çok Satanlar Birim En Ucuz En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat Diğer En Yüksek Puan En Yeniler

Önceki Sayfa: 1 / 21 Sonraki

Filtrele
Fiyatı
-

Sonuçları Filtrele: Anne, Bebek, Oyuncak (35) Elektronik (327) Ev, Ofis, Yaşam (18) Hobi, Kitap, Müzik (4) Kozmetik, Kişisel Bakım (44) Saat, Giyim, Aksesuar (9) Spor, Outdoor (12) Süpermarket (35) Yapı Market, Oto, Bahçe (16)

Markası Özellikler İşletim Sistemi Enerji Sınıfı Cinsiyet Satıcı Ürün Puanı Renk

Black Friday İndirimleri 2023 Sıkça Sorulan Sorular

Black Friday Nedir?

Black Friday ya da Kara Cuma: ABD’de ortaya çıkan; marka, mağaza ve e-ticaret platformlarının yüksek indirim oranları sunduğu, büyük kampanya ve fırsatların yer aldığı bir alışveriş festivalidir. Black Friday, Türkiye’de Kara Cuma olarak da bilinmektedir.

Kara Cuma (Black Friday) Ne Zaman?

Kara Cuma, her yıl Şükran Günü’nden sonraki ilk Cuma’ya denk gelir. Black Friday, bu yıl da 24 Kasım 2023 Cuma günü.

Hangi Mağazalarda 24 Kasım Black Friday İndirimi Var?

Kara Cuma'da markalar, mağazalar ve online alışveriş platformları birçok indirim ve kampanya düzenler. Black Friday boyunca indirim ve fırsatlarla alışveriş tutkunlarına birçok imkân sunan e-ticaret platformları ve markalar:

 • Trendyol
 • Hepsiburada
 • Amazon
 • N11
 • Çiçeksepeti
 • Pazarama
 • PttAVM
 • Ebebek
 • Boyner
 • MediaMarkt
 • Teknosa
 • Zara
 • Mavi

Black Friday Gününe Özel İndirimli Ürünler Nelerdir?

Black Friday’e özel indirimlerde en çok tercih edilen ürünler:

Black Friday Günü Ne Kadar İndirim Oluyor?

Black Friday yani Efsane Cuma günü, gece yarısı başlayan indirimler gün boyu devam etmektedir. Mağazalarda ve online satış platformlarındaki kampanyalar ile %50’nin üzerine varan indirim fırsatları sunulmaktadır. Bununla birlikte hediye çeki, kupon ve çekilişler ile tam bir alışveriş festivaline dönen Black Friday, yıl boyu görülmeyen indirimlere ev sahipliği yapmaktadır.

Black Friday İndirimleri Ne Zaman Bitiyor?

Black Friday indirimleri 24 Kasım Cuma gününü kapsamaktadır. 24 Kasım gece 00.01 itibarıyla başlayan indirimler bir sonraki gece yarısına kadar devam etmektedir. 2023 yılında Black Friday'in bitiş tarihi 24 Kasım Cuma günü gece yarısı 23.59’dur. Genellikle bir gün süren Efsane Cuma indirimleri, e-ticaret platformları ve markaların insiyatifine göre uzatılabilmektedir.

Black Friday

Yılın en büyük indirim dönemi geldi çattı! Türkiye’de ve tüm dünyada heyecanla beklenen indirim dönemi Black Friday; binlerce üründe çeşitli indirim ve kampanyaların gerçekleştiği, ihtiyaç ve isteklerin bütçe dostu fiyatlarla karşılanabildiği bir alışveriş festivali. Teknolojiden ev tekstiline, süpermarketten kişisel bakıma kadar geniş bir yelpazede sayısız kampanyanın düzenlendiği dönemde birçok marka ve e-ticaret platformu çeşitli indirimler yapıyor.

E-ticaret hacminin arttığı Black Friday indirimlerinde Trendyol, Hepsiburada, N11 ve Amazon gibi birçok e-ticaret platformu çeşitli kampanya ve fırsatlar düzenlemektedir. Türkiye’de Black Friday’in yanı sıra Efsane Cuma, Efsane Kasım, Kara Cuma ve Muhteşem Cuma gibi birçok isimle anılan söz konusu indirim dönemi, özellikle 24 Kasım 2023 günü göz kamaştıran kampanyalarla zirvesini yaşamaktadır.

Yıl içerisindeki çeşitli indirimlere göre ışıltılı ve göz alıcı bir kampanya dönemi yaşamanızı sağlayan Black Friday indirimlerinde alışveriş severlerin en çok ilgi gösterdiği televizyon, beyaz eşya, oyun konsolu, kozmetik, giyim ve süpermarket gibi kategorilerde ciddi indirim oranlarına ulaşılmaktadır. Böylelikle Efsane Kasım öncesi hazırlanan listeler ile bu özel döneme hazırlıklı girmek hem bütçeniz için hem de doğru alışveriş için fazlasıyla önemli!

Black Friday Ne Zaman?

”Black Friday ne demek” sorusunun cevabını merak edenler için; 1932 yılına dayanan ve Noel alışverişi olarak bilinen geçmişi ile aslen Amerika Birleşik Devletleri’nde ortaya çıkmıştır ve 1961 yılından bu yana giderek büyüyen bir alışveriş festivali olarak tüm dünyada kendine yer edinmektedir. İnternet kullanımının artması ve alışveriş alışkanlıklarının e-ticarete evrilmesi ile birlikte bambaşka bir boyuta taşınan Black Friday’in çıkış hikayesi ise ABD’nin Philadelphia eyaletine dayanmaktadır.

Kara Cuma ne zaman?” sorusunun yanıtı için öncesinde tarihine göz atmakta fayda var. 1961 yılının Şükran Günü ertesindeki Cuma’ya dayanan indirim dönemi, insanların Noel hediyesi için erkenden açılan mağazalara akın etmesi ile başlar. Gece geç saatlere kadar şehirde bir alışveriş çılgınlığı yaşanır ve izdiham sebebiyle trafik dahi durma noktasına gelir. Şehirdeki karmaşa ve mağazalarda yaşanan izdiham nedeniyle o günü Kara Cuma olarak tanımlayan markalar, sonrasında bunun global bir alışveriş geleneğine dönüşeceğini bilemiyorlardı elbette.

Kara Cuma’nın ardından özellikle ABD’de her geçen gün gelişen ve büyüyen bir geleneğe dönüşen söz konusu indirim günü, zamanla tüm dünyaya yayıldı ve Türkiye’de de e-ticaretin büyümesi ile birlikte kendine önemli bir yer edindi. Her yıl Şükran Günü’nden sonraki Cuma gününe denk gelmesi nedeniyle tarihi değişen Black Friday indirimleri 2023 yılında ise 24 Kasım’a denk gelmektedir.

Başta e-ticaret platformları olmak üzere birçok marka ve mağaza Black Friday’i bekleyerek bu devasa indirim dönemi için hazırlıklar yapmaktadır. Elbette tek hazırlık yapan markalar ve platformlar değil, ihtiyaç ve isteklerini en uygun fiyatlara satın almak isteyen kullanıcılar da. Black Friday öncesi hazırlanan alışveriş listeleri ile verimli bir kampanya dönemi geçirmek isteyen milyonlar, doğru fiyata ulaşmak için de birçok araştırma yapmaktadır. Fiyat karşılaştırmaları ile listelerine ekledikleri onlarca ürüne ait binlerce fiyatı inceleyerek doğru tercih yapmaya çalışan alışveriş tutkunları, bu yıl da dört gözle Efsane Cuma’yı beklemektedir.

Kara Cuma İndirimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Black Friday; göz alıcı alıcı indirim oranları ve göz kamaştıran kampanyalar ile tam bir indirim festivali. Milyonlarca üründe tahmin dahi edilemeyecek oranda fiyat düşüşleri yaşanırken; kupon, hediye çeki ve çekilişler ile de çeşitli kampanyalara denk gelmek mümkün. Ancak karşılaştığımız her indirim gerçek mi? Takip listemizdeki bir ürüne gelen indirim doğru mu? İndirimli fiyatlar gerçekten ucuz mu?

Alışverişin ve e-ticaretin insan yaşamındaki hacminin gittikçe arttığı şu günlerde; özellikle de müşteri dostu birçok marka ve e-ticaret platformu olmasına karşın Black Friday gibi özel indirim dönemlerini fırsata çeviren ve pek de iyi niyetli olmayan fırsatçılar olduğunu gördükçe bu soruları sormadan alışveriş yapmak imkânsız görünüyor. Bu noktada doğru ve güvenilir bir indirim dönemi geçirmek için dikkatli olmakta fayda var. Önceliğiniz bütçe kontrolü olurken, ardından sizlere sunulan indirimlerin gerçekliği üzerine kısa bir araştırma yapmak gerekiyor. Bu araştırmayı sizlere fiyat karşılaştırma tablolarından fiyat takip alarmına, fiyat değişim grafiğinden telefon karşılaştırma sayfalarına dek birçok müşteri dostu olanak sunan Akakçe ile yapabilirsiniz.

Sunulan indirim oranı yüksek olarak görünse de, ilgili ürünün fiyatı artırılmış olabilir ve karşılaştığınız devasa indirim aslında ürünün bir hafta önceki fiyatı ile eşdeğer hale getirilmiş olabilir. Bu gibi durumlardan kaçınmak için Akakçe’nin fiyat değişim grafiğini inceleyerek, ürünün son 1 yıla ait fiyat değişimlerini inceleyebilir ve size sunulan indirimin gerçek olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Böylelikle bütçenizi koruyabilir, gerçek ve en ucuz fiyatlara güvenle ulaşabilirsiniz.

Peki, “Black Friday nedir?” ve bu muhteşem alışveriş festivalinde nelere dikkat etmeliyiz:

Gerçek Black Friday İndirimleri Akakçe’de!

Black Friday indirimleri ile ilgili tüm detaylar Akakçe’de! Efsane Cuma, Efsane Kasım, Muhteşem Cuma, Efsane İndirimler, Şahane Cuma indirimleri, Çılgın Cuma… ve daha birçok isim. Black Friday’i nasıl anmak istiyorsanız hepsi Akakçe’de! Bütün indirimlerin odağı, karşınıza çıkabilecek tüm fiyatların toplu adresi, Black Friday’den de önce Akakçe!

Black Friday indirimleri süresince milyonlarca ürüne uygulanan yüzbinlerce indirimi en doğru haliyle yakalamak istiyorsanız doğru adres Akakçe! Bilindiği üzere Kasım ayı boyunca günlük ve saatlik indirimler ile binlerce kampanya sizleri bekliyor. Söz konusu kampanyaları anlık olarak takip edebilmek, doğru fiyat ve indirimleri yakalamak için Akakçe’nin anlık olarak değişen fiyat tablosunu incelemeniz gerekiyor!

Verilen indirim oranı gerçekten ürünün en ucuz fiyatı mı? Bu fiyat gerçek mi? En ucuz fiyatı gerçekten yakaladım mı? gibi sorularınızın en doğru cevabını Black Friday 2023’de de Akakçe ile alabilirsiniz. Fiyat karşılaştırma temelinden hareketle, aradığınız ürüne veya ürün gruplarına ait en ucuz fiyat; tuvalet kağıdı, bebek bezi gibi kategorilerde en ucuz birim fiyatı; fiyat değişim grafiği ile verilen indirimin gerçek olup olmadığı ve takip listesi ile indirim geldiği an ekranınıza düşen bildirimler… Bunların hepsi her zaman olduğu gibi Kasım ayı boyunca da tüm Black Friday indirimleri sürecinde Akakçe’de!

Ayrıca yıl boyu en çok tercih edilenleri, markaların ve e-ticaret platformlarının en çok indirim yaptığı ürünleri de Akakçe’nin Black Friday özel sayfasından görüntüleyebilirsiniz. İlgi alanlarınız için ayrılan ve en çok tercih edilen ürünleri Black Friday Akakçe özel sayfası ile rahatlıkla inceleyebilir, Efsane Cuma’nın bütün indirimlerini en doğru haliyle bir arada görüntüleyebilirsiniz.

Hepsiburada ile Efsane Cuma!

Türkiye’nin en önemli e-ticaret platformlarından biri olan Hepsiburada Efsane Cuma indirimleri Akakçe’de! Özellikle teknoloji ürünleri noktasında kullanıcıların güvenle tercih etmeye devam ettiği Hepsiburada’nın Efsane Kasım indirimleri ile listelediği buzdolabı, televizyon, fritöz ve daha yüzlerce ürünün fiyat ve özelliklerini Akakçe ile karşılaştırabilir, indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz! Efsane Cuma indirimleri ile hayalinizdeki ürünlere kavuşabilir, Akakçe ile de bütçenizi koruyabilirsiniz!

Efsane Günler Trendyol’da!

E-ticaret noktasında ürettiği kampanyalar ve sunduğu ürünler ile günden güne kullanıcının sevgisini kazanmaya devam eden platformun; Trendyol Efsane Günler indirimleri de Akakçe’de! Yüzbinlerce indirimin yer aldığı Trendyol Efsane Cuma ile bebek bezi, bebek arabası ve kadın giyim gibi yüzlerce kategoride dilediğiniz fiyata ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı karşılamadan önce Akakçe ile fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Trendyol Black Friday indirimleri ile ilgili kampanyalarında kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerine yönelik ürünleri listeler. Her yıl Kasım döneminde öne çıkan birçok kampanya sunan Trendyol ile Black Friday indirimlerini takip edebilirsiniz!

N11 Efsane Cuma İndirimleri

Black Friday indirim günlerinin önemli e-ticaret platformlarından biri olan N11 ile Kasım ayındaki alışveriş keyfinizi artırabilirsiniz. N11 Efsane Cuma indirimleri ile lastik, yapı market ürünleri ve spor, outdoor malzemeleri noktasında cazip fiyatlara erişebilirsiniz. Özellikle uzun yıllardır Black Friday indirimlerinde kupon dağıtarak kullanıcılarına önemli ölçüde indirimler sunan platformda listelenen ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilir, en doğru tercihi yapmadan önce Akakçe’ye göz atabilirsiniz!

Amazon Black Friday İndirimleri

24 Kasım 2023 Black Friday indirimlerinin en gözde e-ticaret platformlarından biri de Amazon. Kasım ayını kasıp kavuran indirim furyasını, geçmişten gelen birikimini günümüz e-ticaret alışkanlıkları ile yoğuran Amazon’a uğramadan tamamlamamalısınız! Amazon Black Friday indirimlerine yönelik fiyat incelemelerine Akakçe ile göz atabilir, hazırlayacağınız listeleri takibe ekleyebilir ve Amazon Gülümseten Kasım Fırsatları’ndaki fiyat düşüşlerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz!

Birçok Markanın Black Friday İndirimleri Akakçe’de

Akakçe Black Friday indirimlerine özel hazırladığı ürün listeleri ile birçok marka ve e-ticaret platformundaki fiyatları sizin için sıralıyor. En ucuz fiyattan en çok satana dek birçok ayrıcalık sunan Akakçe ile giyim endüstrisinde Zara Black Friday kampanyalarından Boyner Black Friday indirimlerine, teknoloji noktasında MediaMarkt Efsane Cuma indirimleri ile Teknosa Black Friday fırsatlarına erişebilirsiniz.