El Blender

El Blender Fiyatları

434 farklı El Blender için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüEl
 • Güç1000 W
 • Güç1500 W
 • Güç1700 W
 • TürüSet
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi1500 ml
 • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi2000 ml
 • ÖzelliklerBuz Kırma
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 19 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TürüEl
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüGüçSeriHız KademesiDoğrayıcı Hazne KapasitesiÖlçü Kabı KapasitesiBıçak SayısıÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (434)

1500 W Blender 1000 Watt Blender 1700 W Blender Buz Kırıcı Blender Blender Seti Sürahi Blender 4 Bıçaklı Blender Smoothie Blender Antrasit Blender Arzum Prostick Blender Bakır Blender Bej Blender

En Çok Karşılaştırılan Blender'lar

El Blender Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz El Blender Fiyatları Akakçe'de!

Günümüzde mutfakta hız ve pratiklik en önemli unsurdur. Hız ve pratiklik için ise teknolojiden faydalanmak gerekir. Bu nedenle blenderlar mutfakta başvurulan en önemli elektronik küçük ev aletlerindendir. Bebeğinize mama hazırlamak, çorbanızı pürüzsüz hale getirmek veya yaz aylarında serinletici ve yeşil detoks suları hazırlamak gibi çok yönlü işlevleri bulunur. Bütün bunları doğrama, karıştırma ve ezme gibi işlemleri gerçekleştirerek yapar. Elektrikli üst aksam ve yıkanabilir parçalayıcı uç olarak iki bölümden oluşur. Çorba yaparken pişme aşamasında dahi tencere içerisinde bile rahat kullanım sağlayan bir üründür. Çorbanızı kolayca pürüzsüz hale getirebilir veya yemeklerinizi püre yapabilirsiniz.Geniş renk yelpazeleri sayesinde de mutfağınızın tasarımına ve zevkinize uygun modeller tercih edilebilirsiniz. Tercih yaparken mutfağınıza uyum yanında bütçenize uygunluk da önemli bir unsurdur. Bunun için el blender indirimleri için uygun zamanı yakalamak, el blender fiyatları konusunda karşılaştırmalar yapmak amacıyla akakce.com’dan faydalanabilirsiniz.

El Blender Modelleri

El blender modelleri, tasarım olarak renklerine göre, teknik özellikleri olarak ise hazne boyutu ve kapasitesine, ürünlerin güçlerine ve farklı aksesuarlarından ek parçalarına göre çeşitlilik gösterir. Eğer sadece smoothie veya mevye-sebze suları hazırlamak istiyorsanız kendisinden hazneli, daha küçük boyutlarda bir ürün modeli tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin bir diğer faydası ise üzerindeki haznesiyle hazırladığınız karışımları taşıyabilmeniz ve tüketebilmenizdir. Smoothie özelliği için satın alacağınız blender modellerinde buz kırma özelliğinin olmasına dikkat etmelisiniz. Hamur, kek karışımları hazırlamak gibi daha geniş bir kullanım amacınız var ise daha geniş hazneli ve daha fazla işleve sahip blender seti size daha uygun olabilir. Ancak blender setlerinin gerek hazne kapasitesinin büyüklüğü ile gerekse, ek aksesuarları sebebiyle fiyatının daha yüksek olduğu görülür. Bu nedenle blender modeli tercih ederken kullanım amacınızın belirlenmesi ekstra önemlidir.
Genellikle el blender modelleri normal ve turbo hız olmak üzere iki kademeli motor gücüne sahiptir. İri parçalı bir karışım tercih ediyorsanız normal hız yeterli olur. Tamamen püre hale getirmek hatta sıvı halde tüketmek istediğiniz karışımlarda ise turbo gücü kullanarak daha etkili bir parçalama sağlayabilirsiniz. Yanı sıra el blender modelleri arasında tercih yapılırken ürünlerin watt güçlerine dikkat etmek gerekir. Etkili bir parçalama sağlanması için kullanım amacına uygun güçte ürün seçilmesi gerekir. Örneğin parçalama gücü yüksek ve profesyonel bir ürün tercih ediliyorsa 1500 ile 1000 watt arası bir ürün uygun olur. Yalnızca yumuşak gıdalar, meyve suları hazırlamak için ise 600 ile 500 watt'lık ürünler yeterlidir. Rendeleme ve dilimleme bıçaklarının sayısı da modelden modele değişir. Bazı el blenderlerında çırpıcı aparatı da bulunur. Hazne kapasitesinin artması ise oluşabilecek bulaşık probleminin önüne geçer ve tek seferde işlemin gerçekleşmesini sağlar. Bir diğer önemli özelliği ise parçalarına ayrılarak az yer kaplaması ve paslanmaz çelik olduğu için elektrikli aksam dışındaki parçalarının bulaşık makinesinde yıkanabilmesidir. Paslanmaz çelik ürünler olmasına rağmen parçaların ıslak kalmadığına emin olmak, ürünün kullanım ömrü açısından önemli bir detaydır. Uzun ömürlü kullanım için gereken bir diğer husus ise kullanım sırasında cihazın fazla ısınmasına izin vermemektir. Kullanım sırasında kısa aralıklarla ürünün soğumasına ve dinlenmesine izin verilmelidir.

El Blender Yorumları

Mutfağınızda birden fazla görevi yerine getirecek olan bu küçük ev aleti için birçok kriteri göz önünde tutarak tercih yapmalısınız. Bunlar fiyat, performans, daha önceki el blender yorumları gibi kriterlerdir. Bunun için akakce.com'da el blender fiyatı bakımından karşılaştırmalar yaparken sitenin bir başka özelliğini daha kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü satın almadan önce el blender yorumları ve sizin baktığınız ürünü satın almış kişilerin puanlamalarını inceleyebilirsiniz. Sizinle aynı kullanım koşullarına sahip kişilerin aldığı verimleri görerek, ürünün pozitif ve negatif yönlerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca siz de ürünü satın aldıktan sonra el blender yorumları bölümüne kendi yorumunuzu bırakabilirsiniz. Kullanıcıların yorumlarına göre el blender fiyatı, performansına ve özellikle zamandan tasarruf sağlamasına göre oldukça tatmin edicidir. Cihazlar, özellikle ev hanımları tarafından her evde olması gereken kullanışlı, pratik bir ürün olarak tanımlanmıştır.

El Blender Kampanyaları

El blender kampanyaları, yılın çeşitli dönemlerinde olabilir. Mutfakta zamandan tasarruf sağlamak, hijyenik karışımlar hazırlamak, ev işlerinde kolaylık sağlamak daha işlevsel ürünler tercih etmek için bu kampanya dönemlerini yakalamak faydalı olabilir. Örneğin yılın hangi dönemlerinde el blender indirimleri olduğunu vedönemler içerisinde ürünün fiyat değişimlerini görmek için akakce.com işlevsel panelini kullanabilirsiniz. Bu panel almak istediğiniz ürünün en düşük ve en yüksek fiyatlarını gösterir ve bütçenize en uygun zamanı, kampanyaları yakalamak için idealdir. Böylece bütçenizi zorlamadan, bütün bu özelliklere sahip bir ürün satın alabilirsiniz.

El Blender İndirimleri

Birbirinden farklı renklerle, tasarımlarla ve özelliklerle ev hanımlarının zamandan tasarruf etmesini sağlayan, aynı zamanda pratik ve çok yönlü bir ürün olan blenderlar, kullanım amacına ve motor gücüne göre fiyat bakımından da farklılık gösterir. Özellikle motor gücü yüksek bir ürün almanız uzun ömürlü ve verimli olarak ürünü kullanabilmenizi sağlar. Arzum, Tefal ve Braun blender modelleri kullanıcılar tarafından tanınmış, garantili ve her cebe uygun el blender fiyatları olan markalardır. Bu küçük ev aletleri indirim zamanlarını takip ederek, hem bütçenizi zorlamadan hem de marka güvencesiyle ürün sahibi olabilirsiniz.