Arzum

Arzum AR1032 Shake'N Take Kişisel 300 W Smoothie Blender

En Popüler Blender(8 yorum)
Arzum AR1032 Shake'N Take Kişisel 300 W Smoothie Blender
Renk seçenekleri:

25 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

916,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 17 dakika önce

peşin fiyatına 8 taksit, peşin fiyatına 7 taksit

Stokta 100+ adet2 iş günüSatıcı: Evkur6,6 45 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Smoothie, Güç: 300 W, Buz Kırma, Hız Kademesi: 1, Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 570 ml, Bıçak Sayısı: 4... Devamını görEn Ucuz Arzum AR1032 Shake'N Take Kişisel 300 W Smoothie Blender Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)
İndirim broşürlerinden fiyatlar (1)
 • Broşür ürün resmiMigrosSon gün Çarşamba649 TL

Tüm fiyatlar (19)

En Popüler Arzum Blender'lar
Benzer Ürünler

Arzum AR1032 Shake'N Take Blender

Arzum Shake N Take içecekleri hızlı bir şekilde hazırlamak için oldukça kullanışlı bir üründür. Hafif oluşu, kompakt boyutları, pratik kullanımı ve taşınmasının kolay olması sayesinde Arzum’un Shake N Take modelinde bütün gereksinimlerinize karşılık bulabilirsiniz.

İçeceğin aynı kapta hazırlanıp tüketilmesini mümkün kılan pratik tasarımı ile kullanıcılarının günlük hayatına kolaylık katar. İşe veya okula gitmeden önce sağlıklı içeceklerinizi kısa süre içinde hazırlayabilir, vakit kaybetmeden dışarı çıkabilirsiniz.

Yeni nesil işçilik yöntemleriyle üretilmesi sayesinde uzun süreli bir kullanım sunan cihaz, kaliteli bir blender ihtiyacı olanların arayışına son verir. Yaşam tarzınıza bağlı olarak taşınabilir bir blender sizin için iyi bir seçenek olabilir. Diyet yapıyor ve sağlıklı içecekler hazırlıyorsanı Arzum blender 1032 cihazı ile bütün ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz.

Taşınabilir bir karıştırıcıya sahip olmak sadece dışarı çıkarken değil mutfak ortamında da tariflerin daha hızlı bir şekilde hazırlanmasına yardımcı olur. Tek veya iki kişilik bir çorba hazırladıysanız ve blenderdan geçirmeniz gerekiyorsa bu ürün yardımıyla bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Geleneksel bir mutfak blenderından sadece boyutlarıyla ayrılan cihaz, yemek veya tatlı tariflerinde de kullanışlı hale gelebilir. Arzum AR1032 en ucuz seçeneklerini inceleyerek hem ev hem de dışarıda kullanmak için pratik bir ürüne sahip olabilir, ihtiyaçlarınızı daha hızlı bir şekilde gidermeye başlayabilirsiniz.

Arzum AR1032 Shake'N Take Kullanımı

Arzum AR1032 kullanımının kolay olmasıyla kullanan kişilerin beğenisini kazanmayı başarır. Herkesin kullanabileceği pratikliğe sahip olduğu için geniş bir kitle tarafından tercih edilir.

Aynı zamanda kompakt boyutları sayesinde mobilitesi yüksek bir ürün olma özelliği gösterir. Dışarı çıkarken, dilediğiniz yere giderken yanınızda taşıyabilir, içereceklerinize her an kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Temizliğinin kolay bir şekilde yapılması, Arzum AR1032 blender modelinin bakımının kolaylaşmasını sağlar. Ürünün parçaları temizledikten sonra kullanılmaya başlanabilir. Kolay bir şekilde hijyenik hale gelebilmesi, ürünü güvenle kullanılabilir hale getirir.

Blender modelini kullanmadan önce kapağını, bıçak tabanını, kaydırmazlık halkasını ve karıştırma şişesini bir miktar köpüklü su ile temizleyip yıkamanız önerilir. Ayrıca motor ünitesinin de nemli bir bezle temizlenerek daha hijyenik hale getirilmesi önemlidir.

İlk olarak blender düz bir zemine yerleştirilmelidir. Motorlu bölüm hazırlandıktan sonra karışım malzemelerini şişeye koyabilirsiniz. Sonrasında arka tarafından tarifin malzemeleri yerleştirilir. Bıçak tabanı saat yönünün tersinde çevrilerek sabitlendikten sonra şişe, motorlu bölüme yerleştirilmek için hazır hale gelir.

Karıştırma şişesini, tabanı aşağı gelecek şekilde ters çevirdikten sonra motor gövdesine yerleştirebilirsiniz. Kapağın üzerinde bulunan üç emniyet klipsini motorlu bölümün gövdesindeki boşluklara gelecek şekilde oturttuktan sonra saat yönünde çevirerek kilitleyebilirsiniz. Sonrasında cihaz fişe takılarak çalıştırılmaya başlanabilir.

Pratik kullanımıyla Arzum AR1032 yorum ve değerlendirmelerinden olumlu geri bildirimler alır. Malzemeleri kısa sürede istenilen kıvama getirdiği için vakitten de emekten de tasarruf elde edilmesini sağlar. Arzum Shake N Take kişisel blender modeliyle içeceklerinizi kolaylıkla hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Arzum AR1032 Dolu Görünüm

Arzum AR1032 Shake'N Take Parçaları

Arzum AR1032 Shake N Take kişisel blender modeli, pratik kullanımının yanı sıra içerdiği parçalarla da kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır.

Blender, motor gövdesi, 570 ml karıştırma şişesi, kapak, bıçak tabanı, kaydırmaz silikon halka, çalıştırma düğmesi, askı aparatı ve 400 ml yedek karıştırma şişesinden oluşur. Ekstra yedek bir şişeye sahip olması sayesinde aynı anda iki kişilik içecekler hazırlanmasını mümkün kılar.

Ayrıca ana karıştırma şişesi dışarıda kaybedilse bile kullanıcıların bu durumdan etkilenmesinin önüne geçmeyi başarır. Kaydırmaz silikon halka, şişenin üzerinde bulunur.

Taşıma sırasında karıştırma şişesinin elden düşmesini engelleyerek daha konforlu bir kullanım elde edilmesini sağlar. Kapak ise şişeyi tam anlamıyla sararak dökülme gibi istenmeyen durumların yaşanmasını engeller.

Ağız kısmının ergonomik bir şekilde tasarlanması sayesinde içim keyfini bir üst seviyeye çıkarmayı başarır. Aynı zamanda kapak sayesinde şişeyi dış mekanlarda da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Askı aparatı, karışımın yapıldığı şişeyi ipe bağlamanızı mümkün kılar. Böylece dış mekanlarda kullanırken kaybetme olasılığının azaltılmasına yardımcı olur.

Paslanmaz çelikten üretilen bıçaklar ise karıştırma kabına konulan meyve veya sebze gibi malzemelerin kolay bir şekilde küçük parçalara ayrılmasını sağlar. Sağlam ve dayanıklı bir yapıda olması sayesinde çoğu malzemenin karıştırılmasına yardımcı olur.

İşlevsel parçaları sayesinde Arzum AR1032 Shake N Take kişisel blender yorum ve incelemelerinden yüksek puanlar alır. Kullanıcı memnuniyetini üst seviyede tutmasıyla her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir.

Arzum AR1032 Bos Görünüm

Arzum AR1032 Shake'N Take Öne Çıkan Özellikleri

Arzum AR1032 Shake N Take portatif bir karıştırıcı isteyen kullanıcılar için pratik bir seçenek olma özelliği gösterir. Ürün hakkında daha yakından bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilir, satın alma kararınızı kolay bir şekilde verebilirsiniz.

 • İki farklı boyda şişeye sahip oluşuyla ihtiyaç duyulan miktar kadar içecek hazırlanmasını mümkün kılar.
 • Damlamayı önleyen özel bir içme kapağına sahip oluşu, cihazın kullanımını kolaylaştırır. Ayrıca kapak tasarımı, şişeye şık bir görünüm kazandırır.
 • Karıştırma bıçaklarının paslanmaz çelikten oluşu sayesinde uzun süreli bir kullanım sunar. Ayrıca buz gibi sert maddelerin de rahatlıkla ezilmesine yardımcı olur.
 • Kaydırmaz silikon halka, şişenin daha rahat bir şekilde tutulmasını sağlar. Aynı zamanda elden düşürme gibi istenmeyen durumların yaşanmasını engeller.
 • Tuşa basılı tutularak çalıştırılması sayesinde istenilen anda durdurulabilir. Böylece hazırlanan tariflerin ideal kıvamda olmasını sağlar.
 • Taşıma halkasının katlanabilir yapısı, şişeyi her yere rahat bir şekilde taşımanıza imkan tanır. Ayrıca halka uca ip takarak şişeyi her an yanınızda tutabilirsiniz.
 • Hazırlanması zor gibi duran karışımların tek bir tuşla yapılmasına olanak tanır. İçeceklerin yanı sıra çorbaların da pişirildikten sonra pürüzsüz bir kıvam almasına yardımcı olur.

Arzum AR1032 Shake N Take kişisel blender en ucuz seçeneklerini birbiriyle karşılaştırarak bütçenize uygun olanı kısa sürede bulabilir, ürünün sunduğu bütün avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Arzum AR1032 Kullanım

Arzum AR1032 Modelinin Selefinden Ayrılan Yanları

AR1032, Arzum AR1091 modeli ile karşılaştırıldığında daha pratik bir kullanıma sahip olmasıyla öne çıkar. Ek olarak tutma halkasına sahip olması sayesinde daha ergonomik bir tutuş sunar.

Ayrıca set halinde iki tane şişe içermesi, bu modelle aynı anda birkaç kişiye içecek hazırlayabilmenizi kolaylaştırır. Taşıma halkası sayesinde dışarıda daha rahat bir şekilde kullanılır. Önceki modelinde 2 bıçak bulunurken AR1032’de 4 bıçak bulunması, katı malzemelerin kolay bir şekilde ezilmesini sağlar.

Şık ve Kullanışlı Arzum AR1032 Shake'N Take

Shake and Take Arzum modeli kaliteli malzemesi ve özenli işçiliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Kompakt boyutları sayesinde ele rahat bir şekilde oturan şişesi ve güçlü motoruyla çoğu malzemenin ezilmesini sağlayan karıştırıcı, ürünü pek çok kişi için tercih sebebi haline getirir.

Basit ve sade bir kullanıma sahip olması sayesinde herkes tarafından kullanılabilen ürün, materyal kalitesiyle de dikkatleri üzerinde toplar. Karıştırıcının tabanında bulunan bıçaklar, paslanmaz çelikten üretilir.

Sert bir malzeme olmasından dolayı buz, meyve veya sebzelerin rahatlıkla karıştırılmasını mümkün kılar. Karıştırıcıyla sporcu besinleri, meyveli yoğurt, smoothie, ayran, buzlu kayve veya sebze karışımlarını rahatlıkla hazırlayabilir, tariflerinize ayrı bir doku kazandırabilirsiniz.

Malzeme kalitesi sayesinde karıştırma sırasında içindeki gıdaların doğal lezzetini etkilemeyen ürün, taze ve lezzetli tarifler hazırlanmasına yardımcı olur.

Özellikle yürüyüş yapmaktan hoşlanan veya outdoor aktivitelerle ilgilenen kullanıcılara hitap eden karıştırıcı, kullanışlı olmasıyla beraber şık görünümüyle de dikkatleri üzerinde toplar.

Zarif bir duruş sergileyen şişesi ve kullanışlı kapağıyla kullanıcılarının çoğu ihtiyacını karşılamayı başarır. Arzum AR1032 fiyat alternatiflerini inceleyerek aradığınız portatif karıştırıcıya kısa süre içinde ulaşabilir, içeceklerinizi her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

Hem fonksiyonel hem de şık olmasıyla Arzum AR1032, herkesin beğenisini kazanmayı başarır. Güçlü bıçakları sayesinde malzemeleri içine yerleştirdikten sonra kısa sürede hazırlayarak zamandan tasarruf sağlayarak güne vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Arzum AR1032 Kapak

Arzum AR1032 Shake'N Take Kişisel 300 W Smoothie Blender Fiyat Analizi

İndirim broşürlerinden fiyatlar (4)
 • Broşür ürün resmiMigrosSon gün Çarşamba649 TL
 • Broşür ürün resmiCarrefourSAMayıs 2023699 TL
 • Broşür ürün resmiÖzdilekMayıs 2023899 TL
 • Broşür ürün resmiCarrefourSAMayıs 2023749 TL

Arzum AR1032 Shake'N Take Kişisel 300 W Smoothie Blender Özellikleri

Türü:   Smoothie
Güç:   300 W
Buz Kırma:
Hız Kademesi:   1
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:   570 ml
Bıçak Sayısı:   4

Arzum AR1032 Shake'N Take Kişisel 300 W Smoothie Blender Detayları

 • Performans
 • Kap kapasitesi 970 l
 • Maksimum tank kapasitesi 570 l
 • Tasarım
 • Tip Masa üstü blender
 • Çıkartılabilir kase Evet
 • Ürün rengi Pembe, Siyah
 • Teçhizat/materyal
 • Karıştırma kasesi malzemesi Plastik
 • Enerji yönetimi
 • Güç 300 W
 • Güç kaynağı AC
 • Ağırlık & boyutlar
 • Ağırlık 3,05 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.76 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • NA7 yorum
  22 beğeni
  Nail A.6 Haziran 2020
  Amazon/trendyhomee üzerinden aldım ürünü gerçekten muazzam ve fiyatı da çok iyiydi. İnanılmaz derecede ilgilendiler alacak arkadaşlara tavsiye ederim :)
 • AG1 yorum
  18 beğeni
  Ali G.3 Şubat 2020
  Arzum doğrayıcı aldım,iki kullanımda bozuldu Konyada servisine götürdüm 40 tl ücret talep ettiler şok oldum Tüketici Hakem heyeti aracılığı ile ürünü satınaldığım firmaya iade ettim.Birdaha ARZUM ürünü yok.
 • 1 yorum
  10 beğeni
  Seda Ç.10 Eylül 2019
  Ürünüm bugün elime ulasti fakat calismiyor ...anlayamadim umarim magdur edilmem ve ürunum degistirilir...
 • AK41 yorum
  147 beğeni
  Ahmet K.Ankara24 Ocak 2019
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • ZD1 yorum
  25 beğeni
  Zeynep D.26 Mayıs 2018
  Maydanozu tamamen parçalıyor mu acaba?

Arzum AR1032 Shake'N Take Kişisel 300 W Smoothie Blender İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arzum AR1032 Shake'N Take Kişisel 300 W Smoothie BlenderTefal OnTheGO 300 W Smoothie BlenderFakir Dynamic 600 W Kişisel BlenderArzum AR1101 Shake'N Take Joy 600 W Kişisel Blender
 Arzum AR1032 Shake'N Take Kişisel 300 W Smoothie BlenderTefal OnTheGO 300 W Smoothie BlenderFakir Dynamic 600 W Kişisel BlenderArzum AR1101 Shake'N Take Joy 600 W Kişisel Blender
Fiyat 916,00 TL
25 satıcı
929,07 TL
13 satıcı
699,00 TL
36 satıcı
938,95 TL
47 satıcı
Popülerlik1. Popüler Blender3. Popüler Tefal Blender3. Popüler Fakir Blender7. Popüler Blender
Ortalama Puan8 yorum-3 yorum1 yorum
TürüSmoothieSmoothieSmoothieSmoothie
Güç300 W300 W600 W600 W
Buz KırmaVarVarVarVar
Hız Kademesi1121
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi570 ml600 ml570 ml970 ml
Bıçak Sayısı44-4
Doğrama-Var-Var
Turbo Fonksiyonu-Var--
Pulse Fonksiyonu-Var-Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı