Fakir

Fakir Sportic 600 W Sürahi ve Smoothie Set Blender

(1 yorum)
Fakir Sportic 600 W Sürahi ve Smoothie Set Blender

5 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.838,90 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 18 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 2 adet 1 iş günü Satıcı: n11/ziyaticaret

Ürün Özellikleri: Sürahi, Güç: 600 W, Buz Kırma, Hız Kademesi: 2, Ölçü Kabı Kapasitesi: 570 ml, Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 1200 ml, Bıçak Sayısı: 4... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
1.478,13 TL16.11.2023

En Ucuz Fakir Sportic 600 W Sürahi ve Smoothie Set Blender Fiyatları

Tüm fiyatlar (5)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Fakir Blender'lar
Benzer Ürünler

Fakir Sport Blender

Fakir Sport Blender, kendi meyve ve sebze içeceklerini kısa sürede rahatlıkla hazırlamak ve yanında taşımak isteyenlere imkân sağlayan bir üründür. Teknolojiyi evlere taşıma hedefiyle yola çıkan Fakir geniş ürün yelpazesiyle farklı ihtiyaçlara çözüm sunmaya devam eder.

Fakir Sport Blender ve sürahi üstün Alman teknolojisi ile tasarlanan, kullanıcılardan oldukça beğeni toplayan ürünlerden biridir. Fakir Sport Blender Sürahi paslanmaz çelik bıçakları, güçlü motor performansı, buz kırabilme özelliği ve sürahi tipi tasarımıyla kullanıcıların birçok beklentisini aynı anda karşılar.

Doğraması zor olan meyve ya da sebzeleri bile 600 Watt motor gücüyle kolaylıkla parçalayarak pürüzsüz kıvamda içecekler hazırlamanızı sağlar. Fakir Sport Blender ve Sürahi ne işe yarar sorusuna yanıt arayanlar için; Fakir Sport Blender ve sürahi 600 W ile smoothie, milkshake, buzlu kahve, meyve ya da sebze karışımları veya sporcu içeceklerini kolaylıkla hazırlamak mümkündür.

Fakir Sport Blender kullanımı da oldukça kolaydır. Ayrıca ergonomik tasarımı ile beraber taşıma halkasına sahip kapaklı şişesi ile hazırladığınız içeceği yanınıza alabilir, işte, sporda veya okulda dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz.

Fakir Sport Blender Sürahi plastik gövde kısmı, geniş hacme sahip sürahiyle saklama şişesinden oluşur. Fakir Sport Blender teknik özelliklerini, benzer ürünler ile farklarını, artı eksi özelliklerini, en ucuz fiyat, yorumlarını detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Fakir Sport Blender Genel Görünüm

Paslanmaz Çelik Bıçaklı Fakir Sport Blender

Fakir Sport Blender kendi içeceğini pratik şekilde hazırlamak isteyenlere şık bir tasarımla beraber kullanım kolaylığı sağlar. Sürahisiyle beraber saklama şişesi ile set halinde sunulan Sport Blender oldukça geniş bir hazne kapasitesine sahiptir.

Hacmi 1,2 l olan sürahisi, 0,5 l olan saklama şişesi insan sağlığı üzerine ciddi zararları olduğu bilinen BPA içermeyen malzemeden yapılmıştır. Fakir Sport Blender özel paslanmaz çelik bıçakları buz kırabilme özelliği sağlarken soğuk kahve gibi içecekleri hazırlamanıza da olanak tanır.

Bu sayede, yazın en çok tercih edilen soğuk içeceklere kolaylıkla ulaşmak için ideal bir seçenek haline gelir. Fakir Sport Blender ve Sürahi 600W kaydırmaz silikon tutucuları, kaymaz tabanı, sızdırmaz kapağı ile ergonomik bir tasarım sunar.

Kapak üzerinde bulunan taşıma halkası saklama şişesini rahatlıkla tutup taşımanıza yardımcı olur. Fakir Sport Blender sürahi bu tasarım özellikleriyle kullanıcıdan beğeni toplayan ürünler arasındadır. Fakir Sport Blender kullanımı oldukça pratiktir.

İstenilen meyve ya da sebzeler hem doğrama hem de karıştırma işlemi için karıştırma haznesine atılır, sızdırmaz kapak kapatıldıktan sonra cihaz tek tuşla çalıştırılır. Fakir Sport Blender altındaki kaymaz taban cihaz çalışırken sabit durmasını sağlar. İçeceğini hazırladıktan sonra hemen tüketmek istemeyenler için saklama şişesine alarak yanlarında taşıma imkânı sunar.

Buz Kırma Özelliği İle Fakir Sportic 600 W Sürahi ve Smoothie Set Blender

Mutfaklarında şık tasarımı, teknolojiyi ve pratikliği bir arada görmek isteyenler için Sport Blender ve Sürahi modeli değerlendirilmesi gereken bir seçenek sunar. Fakir Sport Blender ve Sürahi 1,2 l doğrayıcı hazne kapasitesine, 0,57 l saklama şişesi haznesine sahiptir.

Teknik özellikleri bakımından incelendiğinde motor gücü 600 W olan Fakir Sport Blender 4 adet paslanmaz çelik öğütme bıçağı içerir. Etkili motor gücü, paslanmaz çelik bıçaklarıyla öğütülmesi zor sert meyve ya da sebzeleri bile kolayca parçalarken buz kırma özelliği de bulunur.

Hız kademe sayısı 2 olan Fakir Sport Blender ve Sürahi 600 W güvenli kilit sistemi ve kablo sarma yuvasına sahiptir. Hız ayar düğmesi sayesinde istenilen devirde çalıştırılır. Böylece, meyve ve sebze içeceklerinizde arzu edilen kıvamı elde etmek mümkündür.

Fakir Sport Blender kullanım kolaylığı sağlayan aksesuarlar olarak kaydırmaz taban, saklama şişesi, taşıma halkasına sahip kapaklı şişe parçalarından oluşur. Saklama şişesinde bulunan silikon tutucuları ile el yakmayan kullanışlı ve ergonomik bir tasarımı bulunur.

Sport Blender ve sürahi paslanmaz çelik dayanıklılığı ve kaliteli malzemesi sayesinde uzun süre rahatlıkla kullanıma uygundur. Merak ettiğiniz noktalar için Fakir Sport Blender sürahi 600 Watt teknik özellikleriyle ürün detaylarını inceleyebilirsiniz.

Fakir Sport Blender ile Fakir Dynamic 600 W Kişisel Blender Arasındaki Farklar

Fakir Sport Blender hem doğrayıcı hazne kapasitesi hem özellikleriyle Fakir Dynamic 600 W Kişisel Blender modelinden farklıdır. Fakir Sport Blender sürahi tipindedir, böylece çok sayıda kişi kullanabilir. Kişisel kullanımı tercih edenler de Fakir Dynamic 600 W Kişisel Blender modelini değerlendirebilir.

İki farklı karıştırma şişesi bulunan ancak doğrayıcı hazne kapasitesi 570 ml olan Dynamic 600W, büyük hazne arayışında olanların ihtiyaçlarına yanıt vermeyebilir. Bu bakımdan 1200 ml haznesiyle Fakir Sport Blender öne çıkar.

Fakir Sport Blender Özellikleri

Fakir Spor Blender Artı Eksi Özellikleri

Fakir Sport Blender yorum kısmına bakıldığında kullanıcılardan oldukça ilgi topladığı görülür. Fakir Sport Blender kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelere göre ürünün bazı artılarıyla eksileri vardır. Bunlar kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Kaydırmaz tabanı, taşıma halkası bulunan sızdırmaz kapağı, silikon tutucuları, el yakmaz özelliği sayesinde kullanımı oldukça kolaydır.
  • Fakir Sport Blender ve sürahi 600 W motor gücüyle hem hızlı hem de kullanışlı bir modeldir. Öğütülmesi zor gıdaları hatta buz gibi sert malzemeleri kolaylıkla parçalar.
  • Saklama şişesi sayesinde hazırlanan içeceğin istenilen yere kolaylıkla taşınmasını sağlar.
  • Sürahi tipindeki benzer ürünlere göre doğrayıcı hazne kapasitesi oldukça geniştir. Hem kendinize hem de sevdiklerinize tek seferde smoothie gibi içecekler hazırlamanız mümkündür.
  • Fakir Sport Blender ayarlanabilir hız kademesiyle malzemelerin istenilen kıvamda hazırlanmasını kolaylaştırır.
  • Doğrama, dilimleme, rendeleme ya da "pulse" olarak binilen darbe özelliği yoktur. Bu nedenle, kullanılan sert malzemeler hazne içerisinde sıkışırsa karıştırma kabının çıkarılması ardından temizlenmesi gerekir.
  • Ürün üzerinde dijital göstergeyle elektronik kontrol paneli bulunmaz.
  • Turbo fonksiyonu yoktur. Ayarlanabilir 2 hız kademesi ile Fakir Sport Blender modelini çalıştırmak mümkündür.

Fakir Sport Blender ve Sürahi yorumları bölümünden kullanıcı deneyimlerini, puanları inceleyerek hem artı hem de eksi özellikleri hakkında daha fazla fikir edinebilirsiniz.

Fakir Sportic Blender Fiyat ve Yorumları

Tasarımı, geniş doğrayıcı hazne kapasitesi, etkili motor gücü, diğer teknik özellikleri sayesinde Fakir Sport Blender kullananlar tarafından beğeni toplayrak benzer ürünler arasında üst sıralarda yer alan bir üründür. Kalitenin yanı sıra ürün özelliklerine göre de Fakir Sport Blender fiyatı ulaşılabilir seçenekler ile sunulur.

Fakir Sport Blender en ucuz fiyat için seçenekleri karşılaştırarak bütçenize uygun fiyatlı ürüne sahip olabilirsiniz. Fakir Sport Blender 600 Watt uygun fiyata kullanımı kolay olduğu kadar gelişmiş özelliklere sahip bir model arayanlar için dikkate almaya değer bir üründür.

Fakir Sport Blender yorum bölümüne bakıldığında, ürünün kullanım özellikleri sayesinde sağlıklı içeceklere pratik şekilde ulaşmak isteyenler için uygun bir fırsat sağladığı görülür. BPA içermeyen malzemesiyle insan sağlığını ön plana alan Fakir Sport Blender ve sürahi modeli, paslanmaz özelliğiyle uzun süre kullanıma olanak verir.

Yoğun yaşam tarzında zaman kazanmak isteyenler için kullanışlı bir tasarım sunan Fakir Sport Blender ile ister kahvaltı için hızlı bir smoothie hazırlamak ister gün sonunda dinlenmek için buzlu bir kahve yapmak mümkündür.

Hazne kapasitesinin geniş hacmiyle öne çıkan Fakir Sport Blender sayesinde tek seferde içeceklerinizi hazırlayarak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Ürünün teknik özellikleriyle Fakir Sport Blender en ucuz fiyat seçeneklerini karşılaştırarak kararınızı verebilirsiniz.

Fakir Sportic 600 W Sürahi ve Smoothie Set Blender Fiyat Analizi

Fakir Sportic 600 W Sürahi ve Smoothie Set Blender son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Fakir Sportic 600 W Sürahi ve Smoothie Set Blender Özellikleri

Türü:   Sürahi
Güç:   600 W
Buz Kırma:
Hız Kademesi:   2
Ölçü Kabı Kapasitesi:   570 ml
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:   1200 ml
Bıçak Sayısı:   4
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

4 Bıçaklı Blender Buz Kırıcı Blender Sürahi Blender

Ortalama Puan
4.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Fakir Sportic 600 W Sürahi ve Smoothie Set Blender İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Fakir Sportic 600 W Sürahi ve Smoothie Set BlenderFakir Dynamic Comfort 600 W Kişisel BlenderArzum AR1032 Shake'N Take Siyah Kişisel 300 W Smoothie BlenderArzum AR1079 Shake'N Take Pro 800 W Kişisel Blender
 Fakir Sportic 600 W Sürahi ve Smoothie Set BlenderFakir Dynamic Comfort 600 W Kişisel BlenderArzum AR1032 Shake'N Take Siyah Kişisel 300 W Smoothie BlenderArzum AR1079 Shake'N Take Pro 800 W Kişisel Blender
Fiyat 1.838,90 TL
5 satıcı
999,00 TL
9 satıcı
1.067,14 TL
42 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik-3. Popüler Fakir Blender8. Popüler Blender-
Ortalama Puan1 yorum-8 yorum1 yorum
TürüSürahiSmoothieSmoothieSmoothie
Güç600 W600 W300 W800 W
Buz KırmaVarVarVarVar
Hız Kademesi2212
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi1200 ml570 ml570 ml600 ml
Ölçü Kabı Kapasitesi570 ml---
Bıçak Sayısı4-46
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı