Vestel

Vestel Mix Go 300 W Smoothie Blender

Seçenekler:Renk seçenekleri:

30 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

819,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 6 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 1 iş günü Satıcı: Hepsiburada

Ürün Özellikleri: Smoothie, Güç: 300 W, Buz Kırma, Hız Kademesi: 1, Ölçü Kabı Kapasitesi: 300 ml, Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 600 ml... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Vestel Mix Go 300 W Smoothie Blender Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (21)

En Popüler Vestel Blender'lar
Benzer Ürünler

Vestel Mix Go

Vestel Mix Go blender sağlıklı beslenme düzeni oluşturmanıza yardımcı olan özellikleriyle sizlere sunulur. Kompakt tasarımıyla adından sıkça söz ettiren üründe öncelikli olarak “Vestel Mix Go blender ne işe yarar?” sorusunu cevaplandırmak faydalı olabilir. Vestel Mix Go vitamin ve mineral deposu olan tüm gıdaları en hızlı şekilde meyve suyu, smoothie ya da püre haline getirmenizi sağlar. Mix and Go Vestel tasarımı sayesine günlük almanız gereken protein ya da vitamin miktarını tek bir içecekle tüketmeniz hedeflenir.

Sebze, meyve, tahıl ve kuruyemişleri birbiriyle karıştırarak sıvı hale getiren ürün aynı zamanda en lezzetli tarifleri oluşturmanıza da izin verir. Vestel Mix and Go kullananlar mutfaklarda zaman ve enerji tasarrufunda bulunabilir. Fonksiyonel özellikleri sayesinde karışım hazırlamada maksimum hız vadeden cihaz sayesinde istediğiniz tarifi kısa sürelerde hazırlayabilirsiniz. Vestel Mix Go meyve ve sebzelerin posalarını süzmeden içecekler hazırlamanızı mümkün hale getirir. En sağlıklı kısımların posalar olduğunu vurgulayan sağlık uzmanları dikkate alındığında Vestel Mix Go tasarımının bu özelliği sağlıklı tariflerin hazırlanmasını mümkün hale getirmeyi başarır.

Vestel Mix Go sağlıklı karışım hazırlama avantajının yanında kullanım kolaylığı sunmayı da ihmal etmez. Tek tuşla karıştırma özelliği her seviyeden kullanıcıya hitap etmesini sağlar. Renk seçenekleri ise mutfak dekorasyonuna eğlenceli dokunuşlarda bulunur. Kullanılmadığı zaman da tezgâh üzerinde zarif görünümüyle muhafaza edilebilir. Portatif tasarım özelliğine sahip olduğu için opsiyonel olarak mutfak dolapları içerisinde de muhafaza edilebilir. Vestel Mix Go ile blenderdan beklediğiniz tüm performans sizlere sunulur.

Vestel Mix Go Kırmızı

Vestel Mix Go Fonksiyonel Tasarımı ile Sağlıklı İçecekler

Vestel Mix Go blender tasarımı fonksiyonel özelliklerini öne çıkaran detaylarla donatılır. Portatif boyutu sayesinde en küçük tezgahlara bile sığabilen Vestel blender Mix Go en lezzetli içecekleri hazırlamanız için özenle üretilir. Karıştırma performansında rol oynayan motor gücü kullanıcıların aklında “Vestel Mix Go kaç watt?” sorusunu doğurabilir. Vestel Mix Go 300W güç ile en sert yiyecekleri bile püre haline getirmeyi başarır.

Tasarımında kullanılan paslanmaz keskin bıçak kalitesi ise güçlü motor performansına eşlik eder. Vestel Mix Go özellikleri arasında iki farklı karıştırma şişesi yer alır. Büyük ve küçük olarak üretilen karıştırma şişeleri opsiyonel olarak tercih edilebilir. Vestel Mix Go karıştırma şişeleri sızdırmayı engelleyen içme kapağıyla birlikte üretilir. Böylece karışım hazırladıktan sonra başka şişeye aktarma ihtiyacı duymak zorunda kalmazsınız.

Damak tadınıza en uygun içecek karışımını hazırladıktan sonra tek yapmanız gereken karıştırma şişesine içme kapağını takmaktır. Ardından içeceğinizi dilediğiniz yere götürebilir, afiyetle tüketebilirsiniz. Ürün özelliklerinde sıklıkla merak edilen bir diğer soru ise “Vestel Mix and Go buz kırar mı?” olur. Paslanmaz çelik bıçakları ve 300W gücü ile Vestel Mix Go buz kırma performansında da başarı sağlar. Yazın bunaltıcı sıcaklarında kendinize ve sevdiklerinize lezzetli soğuk içecekler hazırlayabilir ve ferahlığın tadını çıkarabilirsiniz.

Vestel Mix Go Siyah

Kompakt Yapısı ile Vestel Mix Go Kolay Kullanım Deneyimi

Vestel Mix and Go kompakt yapısıyla kolay kullanım deneyimini beraberinde getirir. Vestel Mix Go kullanımı tek tuşla çalıştırma özelliği sayesinde oldukça basittir. Vestel Mix & Go blender kullanımı için karıştırma şişesine en sevdiğiniz malzemeleri ekleyerek tarifinizi oluşturabilirsiniz. Bu aşamada şişedeki max ml. seviyesini geçmediğinizden emin olmanız gerekir. Ardından şişe üzerinde Vestel Mix Go karıştırma bıçağı sabitlenir. Vestel Mix Go 300W blender düz bir tabana yerleştirildikten sonra fişe takılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Vestel Mix Go karıştırma şişesi cihaz gövdesine ters çevrilerek takılır. Bıçak bölmesinde ok işaretlerini takip ederek şişenin motor gövdesine sabitlenmesi gereklidir. Şişe ve motor kilitlendikten sonra tek yapmanız gereken çalıştırma tuşuna basmaktır. Bas çalıştır özelliğine sahip olan Vestel Mix Go dakikalar içerisinde sizlere istenilen karışımı sunar.

Vestel Mix and Go kullanıcı yorumları ürünün kolay temizlik sürecini de açığa çıkarır. Vestel Mix Go blender şişesi ve bıçağı leke tutmaz özellikleri sayesinde su altında kısa sürede yıkanabilir. Motor gövdesini ise nemli bezle silmek yeterlidir. Sizler de birbirinden eğlenceli Vestel Mix and Go renkleri ile en sevdiğiniz tasarımı seçebilir, kolay içecek hazırlama deneyimine sahip olabilirsiniz.

Vestel Mix Go Yeşil

Vestel Mix Go Artı ve Eksileri

Mix Go Vestel yüksek performanslı blender modelleri arasından sıyrılarak öne çıkar. Ürün sistemini daha yakından tanımak için artı ve eksilerini incelemek faydalı olabilir. Bu aşamada Vestel Mix Go tasarımında öne çıkan artı noktalar şunlardır:

 • Vestel Mix Go 300W motor özelliğiyle güçlü motor sistemi yaratır.
 • Buz kırabilme özelliği soğuk içecek hazırlama aşamasında avantaj sağlar.
 • Büyük karıştırma şişesi 600 ml ölçüsündedir. Birden fazla içecek porsiyonu hazırlamak istendiğinde kullanılabilir.
 • Vestel Mix Go küçük karışma şişesi 300 ml ölçüsünde üretilir. Tek kişilik içeceklerde ideal seçimdir.
 • Tek tuşla kolayca çalıştırılır. Ürünün durması için parmağınızı tuştan çekmeniz yeterlidir.
 • Vestel Mix Go kaymaz taban detayıyla mutfak içerisinde güvenli cihaz performansı yaratır.
 • Karıştırma şişeleri BPA içermeyen en sağlıklı materyallerden üretilir.
 • Kapakta kolay içim deneyimi yaratan içme başlığı bulunur. Karışımları başka şişeye aktarma zahmeti ortadan kaldırılır.
 • Vestel Mix Go paslanmaz çelik bıçak uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Vestel Mix Go blender yorum ve puanları içerisinde öne çıkan eksi noktaları ise şunlardır:

 • Hız kademe ayarlarının olmaması besin türüne göre ayar yapılmasının önüne geçer.
 • Vestel Mix Go plastik karıştırma şişeleri sıcak içecek hazırlama sürecinde zayıf kalır.

Vestel Mix Go ve Vestel Tarçın Blender Farkları

Vestel Mix Go ve Vestel Tarçın blender modellerinin her ikisi de gıda işleme, öğütme ve parçalama alanında performans sağlar. Aralarındaki en büyük fark ise kullanım kolaylığı olur. Vestel Mix Go buz kırıcı özelliğiyle beraber iki farklı şişesiyle tarifleri kolayca hazırlamanıza olanak tanır. Vestel Tarçın modelinde ise buz kırma özelliği bulunmaz. Besinleri el blenderı ile özel parçalama kabında karıştırmanız gerekir. Bu doğrultuda Vestel Mix Go daha kolay ve hızlı bir kullanım deneyimi oluşturur.

Vestel Mix Go Fiyatları

Vestel Mix Go son zamanların en çok tercih edilen mutfak ekipmanlarından biri olarak karşınıza çıkar. Fonksiyonel kullanıcı deneyimi sıklıkla tercih edilme nedenleri arasında yer alırken fiyat seçenekleri de bu konuda oldukça aktif bir rol oynar. Vestel Mix Go fiyat performans açısından en verim sağlayan mutfak ekipmanları arasında yer almayı başarır. Vestel Mix Go blender fiyat seçeneklerinin üzerinde performans yaratarak çoğu kullanıcının evinde kendine yer bulur.

Sağlıklı içecek hazırlama işleminde güçlü motoruyla üstün başarı sağlayan blender modelinde marka tasarımcıları ulaşılabilir fiyat seçenekleri oluşturur. Selefleriyle karşılaştırıldığında Vestel Mix Go en ucuz fiyat aralıklarını yaratarak alışverişinizde ekstra kazanç sağlamanıza olanak tanır. Vestel Mix Go en uygun fiyat seçenekleri yetkili satış mağazaları tarafından sunulur. Vestel Mix and Go indirim dönemleri ise fiyat aralıklarında cazip seçenekler yakalamak isteyenler için fırsatlar sunar. Vestel Mix&Go kampanya dönemlerini takip ederek mutfağınıza kapsamlı bir blender tasarımı satın alabilirsiniz.

Vestel Mix&Go blender fiyat seçenekleri ile meyve, sebze, tahıl dahil birçok besini smoothie, meyve suyu ya da püre haline hızlı şekilde getirmek mümkün hale gelir. Blender çeşitleri arasında Vestel Go Mix en ucuz fiyatı yaratarak farkını ortaya koyar. Vestel markasının kaliteden taviz vermeden ürettiği Vestel Mix Go modeli mutfağınızda en sevdiğiniz ekipmanlardan biri olmaya hazırdır. Sizler de sağlıklı ve lezzetli karışımları hızlı şekilde hazırlamak isterseniz Vestel Mix Go blender en ucuz fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Vestel Mix Go 300 W Smoothie Blender Fiyat Analizi

Vestel Mix Go 300 W Smoothie Blender son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Vestel Mix Go 300 W Smoothie Blender Özellikleri

Türü:   Smoothie
Güç:   300 W
Buz Kırma:
Hız Kademesi:   1
Ölçü Kabı Kapasitesi:   300 ml
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:   600 ml

Vestel Mix Go 300 W Smoothie Blender Detayları

 • Performans
 • Kap kapasitesi 0,6 l
 • Buz kıracağı Evet
 • Tasarım
 • Tip Masa üstü blender
 • Çıkartılabilir kase Evet
 • Ürün rengi Mavi, Beyaz
 • Kaymayan ayak Evet
 • Bulaşık makinası su geçirmez parçaları Evet
 • Teçhizat/materyal
 • Hamur palası Paslanmaz çelik
 • Enerji yönetimi
 • Güç 300 W
 • Güç kaynağı AC
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 120 mm
 • Derinlik 130 mm
 • Yükseklik 390 mm
 • Ağırlık 1,38 kg
 • Ambalajlama bilgisi
 • Ambalaj genişliği 225 mm
 • Ambalaj derinliği 163 mm
 • Ambalaj yüksekliği 241 mm
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Buz Kırıcı Blender Smoothie Blender

Ürüne puan ver

Vestel Mix Go 300 W Smoothie Blender Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Vestel Mix Go 300 W Smoothie Blender İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Vestel Mix Go 300 W Smoothie BlenderTefal OnTheGO 300 W Smoothie BlenderArzum AR1032 Shake'N Take Kişisel 300 W Smoothie BlenderVestel Mix Go Inox 350 W Smoothie Blender
 Vestel Mix Go 300 W Smoothie BlenderTefal OnTheGO 300 W Smoothie BlenderArzum AR1032 Shake'N Take Kişisel 300 W Smoothie BlenderVestel Mix Go Inox 350 W Smoothie Blender
Fiyat 819,00 TL
30 satıcı
1.995,48 TL
8 satıcı
1.129,55 TL
43 satıcı
1.195,08 TL
7 satıcı
Popülerlik1. Popüler Vestel Blender7. Popüler Tefal Blender4. Popüler Blender-
Ortalama Puan--8 yorum2 yorum
TürüSmoothieSmoothieSmoothieSmoothie
Güç300 W300 W300 W350 W
Buz KırmaVarVarVarVar
Hız Kademesi1111
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi600 ml600 ml570 ml600 ml
Ölçü Kabı Kapasitesi300 ml---
Bıçak Sayısı-44-
Doğrama-Var--
Turbo Fonksiyonu-Var--
Pulse Fonksiyonu-Var--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı