Harman Kardon

Harman Kardon Aura Studio 3 Bluetooth Hoparlör

En Popüler 9. Bluetooth Hoparlör(3 yorum)
Harman Kardon Aura Studio 3 Bluetooth Hoparlör

26 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

7.469,01 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 3 dakika önce

peşin fiyatına 4 taksit, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 3 adet1 iş günüSatıcı: Pttavm/TİCARY

Ürün Özellikleri: Çıkış Gücü: 130 W, Bluetooth Versiyonu: 4.2, Aux, Ses Seviyesi: 80 dB, Genişlik: 23.2 cm, Yükseklik: 28.36 cm, Derinlik: 23.2 cm, Ağırlık: 3600 gr... Devamını gör

29 TL fark ile Teknosa seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Harman Kardon Aura Studio 3 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Piyasa fiyatları (5)

Tüm fiyatlar (24)

En Popüler Harman Kardon Bluetooth Hoparlörler
Benzer Ürünler

Harman Kardon Aura Studio 3

Harman Kardon Aura Studio 3 yumuşak titreşimli ışıklarla donatılmış, kablolu, kubbe şeklinde Bluetooth hoparlördür. Önceki nesil Aura Studio 2'nin yükseltilmiş versiyonu olan Harman Kardon Aura Studio 3 hoparlör, dengeli ses profiline sahip oluşuyla çeşitli ses içeriklerini dinlemenize uygundur. 360 derecelik tasarımı sayesinde geniş, doğal bir ses alanı oluşturan mükemmel yönlendirme özelliğine sahiptir. HK Aura 3 hoparlörün sesi, oldukça yüksek seviyelere çıkabilir.

Bununla birlikte, maksimum seviyelerde ses netliğini etkileyebilecek miktarda sıkıştırma yapar. Kardon Aura Studio 3, her türlü müziği dinlemek için uygun özelliklere sahiptir. Orta ses aralığı dengelidir, bu sayede vokallerle ana enstrümanlar net, duyulabilir şekilde üretilir. Pilli olmaması ve kablo ile güç kaynağına bağlı kalması gerekliliği, bu büyük hoparlörün taşınabilir olma kapasitesini ortadan kaldırır. Kumaş kaplı taban üzerine dikey olarak oturan Harman Kardon Aura Studio 3 Bluetooth, benzersiz kubbe şeklindeki tasarımıyla şık bir ev hoparlörüdür.

Harman Kardon Aura Studio 3 özellikleri arasında küçük dalga benzeri estetik aydınlatma tasarımı oldukça dikkat çekicidir. Kubbenin içinde açıp kapatabileceğiniz yumuşak titreşimli ışıklandırma sistemi çalışır. Odalarınızı dolduracak çıkış gücüne sahip Harman Kardon Aura Studio 3 ev kullanımı için yeterlidir. Aura Studio 3 Harman Kardon ses kalitesiyle kulağa hoş gelen işlevsel bir ses ekipmanı olmanın yanı sıra üst seviyede stil ve zarafetiyle şık görünümlüdür.

Harman Kardon Aura Studio 3

Harman Kardon Aura Studio 3 Ödüllü Tasarım

Etkileyici görünümü, üstün ses kalitesi sayesinde Aura Studio 3, 2020 iF Tasarım Ödülü ile 2020 Red Dot Tasarım Ödülü kazanmıştır. Harman Kardon Aura Studio 3, tamamen kapalı bir tasarımı benimser. Görünüş olarak, Harman Kardon Aura Studio 3, önceki bas tüpüne sahip değildir. Bunun yerine, şeffaf, kristal benzeri kubbe şekli, Harman Kardon Aura Studio 3 hoparlörün görünümünü mükemmel hale getirerek dekorasyonunuza uyumunu artırır. Harman Kardon Aura Studio 3 kubbe yapısı, puslu silindirik küre hissi verir.

Yumuşak bir simetri içeren tasarımı, zarafeti yansıtır. Harman Kardon Aura Studio 3 hoparlörün minimal tasarımı nötr gri rengiyle birleştiğinde dikkat çekici estetik oluşturur. Ortalama dayanıklılığa sahip renkli plastik malzemeden yapılan Harman Kardon Aura Studio 3 sürümündeki kubbe, kalın füme cam gibi görünür. Yapımında kullanılan kaliteli plastik, darbe ve düşmelere karşı dayanıklı olduğu izlenimi verir.

Kardon Aura Studio 3 Bluetooth kablosuz hoparlör minimal tasarımını dokunmatik düğmelerle tamamlar, tüm işlevleri dokunmatik ekranla kontrol edilir. Harman Kardon Aura Studio 3 speakerın kontrol düğmeleri, kubbesiyle tabanı arasında yer alan kauçuk şerit üzerine yerleştirilir. Üzerinde az sayıda düğme bulunan Harman Kardon Aura Studio 3 hoparlör, Bluetooth’a ek olarak ses seviyesi ayarlama ve ışık düğmesine sahiptir. Güç ile Bluetooth eşleştirme kontrolleri arkada; ses kontrolleri ise ışık kontrolünün her iki yanında yer alır.

Harman Kardon Aura Studio 3 Genel

İşlevsel Kullanımlı Harman Kardon Aura Studio 3

Harman Kardon Aura Studio 3, şeffaf kubbenin alt kısmında su dalgalarını andıran benzersiz oluklu yapıya, yerleşik 360° LED ışığa sahiptir. Etkileyici Aura Studio 3 aydınlatması, ilk olarak cihazın açıldığını bildiren beyaz ışığın yavaş yükselişiyle başlar. Müzik çaldığı sürece Harman Kardon Aura Studio 3 hoparlördeki müzikle birlikte hareket eden dalgalı ışık, açılış ışığı olan beyaza nüfuz eder. Işık yayan alan esas olarak çevre ve üst konumlarda yoğunlaşır ayrıca, müziğin melodisine uygun farklı kombinasyonlar oluşturabilir.

Müziğin ritmini takip ederek dalgalanma efekti ile geniş bir aydınlatma alanı oluşturabilir. Nispeten karanlık ortamlarda Harman Kardon Aura Studio 3 cihazın yavaşça değişen ışık efekti hoş duygular verir. Tabanı kumaşla kaplı Harman Kardon Aura Studio 3 hoparlörün altında üç sağlam plastik ayak bulunur. Bluetooth sürümü 4.2 üzerinden kablosuz bağlantının yanı sıra kayıpsız bağlantı için 3,5 mm aux kablosu üzerinden kablolu giriş seçeneği de sunar.

On metrelik menzile kadar iyi çalışan kablosuz bağlantı, cihazlar arasında hızlı şekilde bağlantı kurmanın en kolay yoludur. Hoparlörün altında yer alan subwoofer'ının boyutu, bulunduğu odayı ayrıntılı ve eksiksiz bas seslerle doldurabilir. Toz ile suya dayanıklılık için IP derecesine sahip olmadığından suya, neme maruz kalabileceği alanlara yerleştirmekten kaçınmak en iyisidir. Harman Kardon Aura Studio 3, satın alabileceğiniz en şık Bluetooth hoparlörlerden biridir.

Harman Kardon Aura Studio 3 Arka

360° Surround Ses ve Harman Kardon Aura Studio 3

Aura Studio 3'ün şekli göz önüne alındığında, hoparlör ızgarasının arkasında, eşit aralıklarla yerleştirilmiş altı adet yerleşik 40 mm orta-yüksek frekans birimi, cihazın 360° ses efekti oluşturmasını kolaylaştırır. Üçüncü nesil ürün olan Harman Kardon Aura Studio 3 hoparlörün düşük frekans birimi tamamen güncellenir.

Harman Kardon Aura Studio 3 kabininin altındaki düşük frekanslı woofer ünitesinin 130 mm çapı ve 100 W gücü, düşük frekans performansını artırmak için mükemmel temel oluşturur. Ancak hoparlör, içinde yerleşik pili bulunmadığından her zaman güç kablosuna ihtiyaç duyar. Herhangi bir açı ve konumda istikrarlı dinleme deneyimi sunan akustik tasarımıyla ev kullanımı için idealdir.

Harman Kardon Aura Studio 3 en ucuz seçenekler arasında yer almasa da yüksek kaliteli sesinin yanı sıra zarif görünümlü ıle de favori tercihler arasına girer. Harman Kardon Studio 3 ses seviyesi yüksek ancak aşırı değildir, orta yüksek frekansları boğmayan keyifli dinleme deneyimi sunar.

Geniş çaplı, yüksek çıkışlı düşük frekanslı sürücü ünitesiyle düşük frekans performansı, en belirgin ses kalitesini oluşturur. Bununla birlikte, grafik EQ veya ön ayarlar gibi sesi özelleştirmeye izin veren kontrollerden yoksundur. Müziği hoparlörden yaklaşık üç ile beş metre uzakta dinliyorsanız, ses seviyesini yalnızca %60'a getirmeniz yeterli olur. Stili ve üstün ses kalitesine ek olarak işlevsel yapısı Aura Studio 3 fiyat etiketini haklı çıkarır.

Harman Kardon Aura Studio 3 Panel

Harman Kardon Aura Studio 3 ile Onyx Studio 6 Karşılaştırması

Harman Kardon Aura Studio 3 ve Harman Kardon Onyx Studio 6 farklı güce sahiptir. Aura Studio 3, daha açık, etkileyici bir ses alanı oluşturup maksimum ses seviyesinde daha az sıkıştırma ile daha yüksek ses çıkarabilir. Bununla birlikte, Onyx Studio 6 hoparlörün pille çalışması, yerleşik taşıma kolunun bulunması onu daha taşınabilir hale getirir. Onyx Studio 6 aynı zamanda daha iyi yapılandırılmasına ek olarak Aura'dan biraz daha geniş alçak baslar üretebilir.

Harman Kardon Aura Studio 3 Artıları ve Eksileri

Harman Kardon Aura Studio 3 Bluetooth hoparlör, Aura Studio Bluetooth kablosuz hoparlör serisinin üçüncü neslidir. Harman Kardon Aura Studio 3 fiyat ve kalite açısından lüks ses ekipmanları arasında yer alır. Aura Studio 3, şeffaf tasarımın zeminine zarif ışık efektleri ekleyerek yeni ortam aydınlatması kullanır. Ayrıca, tek güç kablosu ile güç kaynağını tamamlayarak yerden tasarruf sağlayan yerleşik güç adaptörüne sahiptir. Harman Kardon Aura Studio 3 inceleme sonuçlarına göre hoparlörün artıları şöyle sıralanabilir:

 • Harman Kardon Aura Studio 3, 360° tasarımı sayesinde geniş, doğal ses verir.
 • Dengeli ses profiline sahip olması, onu çeşitli müzik türlerini dinlemeye uygun hale getirir.
 • Yüksek ses seviyesi evinizin herhangi bir odasında keyifli dinleme deneyimi için yeterlidir.
 • Şık ve yumuşak görünüm sayesinde ev dekorasyonunuza iyi uyum sağlar.

Harman Kardon Aura Studio 3 yorum ve değerlendirmelerine göre eksileri şunlardır:

 • Düşük basların yeniden üretiminde zorlandığından bas ağırlıklı müzikte derin tonları hissedemezsiniz.
 • Sesini beğeninize göre ayarlamaya yardımcı herhangi bir ses özelleştirme unsuruna sahip değildir.

Harman Kardon Aura 3 hoparlör sunduğu görselliğin yanı sıra etkileyicisi ses kalitesine ek olarak her iki kulağa eşit duyma imkanı sunan akustik tasarımıyla beğeni toplar. Basit kontrol özellikleri, mükemmel tasarım ve yüksek müzik ses kalitesi sunan kablosuz hoparlör arıyorsanız, Harman Kardon Aura Studio 3 sizin için mükemmel seçimi oluşturabilir.

Harman Kardon Aura Studio 3 Bluetooth Hoparlör Fiyat Analizi

Harman Kardon Aura Studio 3 Bluetooth Hoparlör son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Harman Kardon Aura Studio 3 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

Çıkış Gücü:   130 W
Bluetooth Versiyonu:   4.2
Aux:
Ses Seviyesi:   80 dB
Genişlik:   23.2 cm
Yükseklik:   28.36 cm
Derinlik:   23.2 cm
Ağırlık:   3600 gr
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.710 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • TK1 yorum
  10 beğeni
  Tuan K.6 Nisan 2021
  Gayet güzel bir ürün üst kalite bas. Fotoğraflarını yükledim. Fiyatı yüksek evet ama daha kalitelisinim bulunduğunu düşünmüyorum. Ayrıca süs niyetine de kullanılıyor.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • FB4 yorum
  8 beğeni
  Funda B.8 Şubat 2021
  arkadaşımda var erçekten çok kaliteli ve güzel ama daha uygun fiyatlı olabilirdi
 • 8 yorum
  40 beğeni
  Sevgi Ç.7 Ocak 2021
  Sesi olsun bass belirginliği olsun çok güzel bir de tasarımı çok hoşuma gitti

Harman Kardon Aura Studio 3 Bluetooth Hoparlör İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Harman Kardon Aura Studio 3 Bluetooth HoparlörHarman Kardon SoundSticks 4 Bluetooth HoparlörHarman Kardon Go Play Mini Bluetooth HoparlörJBL Boombox 2 Bluetooth Hoparlör
 Harman Kardon Aura Studio 3 Bluetooth HoparlörHarman Kardon SoundSticks 4 Bluetooth HoparlörHarman Kardon Go Play Mini Bluetooth HoparlörJBL Boombox 2 Bluetooth Hoparlör
Fiyat 7.469,01 TL
26 satıcı
Fiyat Yok 6.749,00 TL
29 satıcı
9.989,00 TL
10 satıcı
Popülerlik9. Popüler Bluetooth Hoparlör-3. Popüler Harman Kardon Bluetooth Hoparlör-
Ortalama Puan3 yorum-1 yorum3 yorum
Çıkış Gücü130 W40 W100 W80 W
Suya Dayanıklı---Var
Müzik Çalma Süresi--8 Saat24 Saat
Bluetooth Versiyonu4.22.14.15.1
Taşıma Kulpu--VarVar
AuxVarVarVarVar
Ses Seviyesi80 dB-80 dB80 dB
Şarj Süresi---390 dk
Genişlik23.2 cm5.1 cm41.7 cm48.5 cm
Yükseklik28.36 cm25.4 cm21.1 cm25.7 cm
Derinlik23.2 cm5.1 cm18.1 cm20.1 cm
Ağırlık3600 gr3600 gr3430 gr5900 gr
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı