JBL

JBL Flip 5 Bluetooth Hoparlör

(1 yorum)
Seçenekler:Renk seçenekleri:

5 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.490,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 01:51Stokta 1 adet1 iş günüSatıcı: ÇiçekSepeti/UMUT İNTERNET

Ürün Özellikleri: Çıkış Gücü: 20 W, Suya Dayanıklı, Müzik Çalma Süresi: 12 Saat, JBL Flip, Bluetooth Versiyonu: 4.2, Type-C, Ses Seviyesi: 80 dB, 150 dk... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz JBL Flip 5 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Tüm fiyatlar (3)

Yenilenmiş ve İkinci El JBL Flip 5 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Bütçenize uygun teşhir, yenilenmiş ve ikinci el JBL Flip 5 Bluetooth Hoparlör fiyatlarını inceleyebilir, ürünleri sıfır fiyatları ile karşılaştırıp en doğru kararı verebilirsiniz.

En Popüler JBL Bluetooth Hoparlörler

JBL Flip 5

1946 yılında kurulan JBL, Amerika’nın önemli teknoloji üreticileri arasında bulunur. Güçlü özellikleri sayesinde sesin kaliteli bir şekilde çıkmasını sağlayan JBL Flip 5 modeli ise, ek özellikleriyle kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sağlar. JBL Flip 5, tasarım özellikleri ve teknik yanları ile öne çıkan bir cihazdır.

Su geçirmeme özelliğine sahip olması, her türlü ortamda rahat bir şekilde kullanılmasını mümkün kılar. Havuz kenarında ya da duşta pratik bir şekilde kullanabilir, müzik keyfinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Ayrıca sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde kamp yapmaktan hoşlanan kullanıcılar için de iyi bir seçenek haline gelir.

Kaliteli malzemeyi yeni nesil işçilik yöntemleriyle bir araya getiren model, her yere adapte olabilen sağlam bir yapıdadır. Kablosuz çalışması ve bluetooth üzerinden bağlantı kurması, JBL Flip 5 modelinin daha işlevsel hale gelmesini sağlar. Telefonunuz ya da tabletiniz ile bluetooth üzerinden bağlantı kurabilir, pratik bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özelliklerinin yanı sıra tasarımıyla da dikkatleri üzerinde toplayan model, şık ve sağlam bir görünüme sahiptir. Beyaz, mavi, gri ya da pembe gibi renk seçeneklerine sahip olmasıyla da herkese hitap etmeyi başarır. JBL Flip 5 fiyat seçeneklerini inceleyerek aradığınız ürüne kısa süre içinde ulaşabilir, kaliteye uygun fiyat aralıkları içinden sahip olabilirsiniz.

JBL Flip 5 Mavi

JBL Flip 5 Teknik Özellikleri

JBL Flip 5 özellikleri ile kullanıcılarının günlük hayatına kolaylık katmayı başarır. Hızlı bluetooth bağlantısının yanı sıra etkileyici Flip 5 özellikleri ile bütün gereksinimlerinize anında karşılık bulabilirsiniz. Azami frekansının 20000 Hz olması sayesinde seslerin daha berrak ve tiz çıkmasını sağlayan cihaz, müzik keyfini bir üst seviyeye taşımayı başarır. Ses seviyesi arttırıldıkça bozulmaların ortaya çıkmasını engellemesiyle JBL Flip 5 kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerinden de olumlu geri bildirimler alır.

Kullanıcı ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz eden marka, Flip 5 modelinde çoğu ihtiyaca karşılık verir. Yüksekliği 69 mm, genişliği 181 mm ve derinliği 74 mm’dir. Kompakt boyutları sayesinde dilediğiniz yere rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Enine bir tasarıma sahip olan model, kolay taşınan bir hoparlör isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir.

Ayrıca 360 °C’lik çevresel ses özelliğine sahip olması sayesinde sesin etrafa dengeli bir şekilde yayılmasını sağlar. Hoparlör ızgarası bütün çevresini sarar. Böylece ses konusunda daha verimli sonuçlar elde edilmesini mümkün kılar. Aynı zamanda pasif radyatörler içermesi sayesinde derin tonların daha iyi bir şekilde üretilmesini sağlar.

Neredeyse büyük hoparlör kabinleriyle benzer ses dalgası çıkışları sunmasıyla beraber daha küçük boyutlarda olması, ürünün önemli teknik ayrıntıları arasında bulunur. JBL Flip 5 en ucuz alternatiflerini inceleyerek siz de bütün bu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri arasında kaliteye ulaşılabilir fiyatlardan sahip olabilir, bütçenizi zorlamadan başarılı bir elektronik alet edinebilirsiniz.

JBL Flip 5 Kırmızı

Etkileyici Tasarımıyla JBL Flip 5

JBL Flip 5 hoparlör şık tasarımı ve etkileyici çizgileriyle dikkatleri üzerinde toplar. Hoparlör ızgarasının üzerinde bulunan JBL logosu ürüne şık bir görünüm kazandırır. Ayrıca ızgaranın hoparlörün neredeyse tamamını kaplaması, hem tasarım hem de güç bakımından ürünün işlevselliğini artırır. Dayanıklı bir kumaş malzemeye sarılan JBL Flip 5, hoş dokusuyla da kullanıcılarının dikkatini çeker.

Ayrıca her iki ucundaki açıklıkta kalan bass radyatörlerini koruyan sert plastik, ürünün daha sağlam bir yapıya bürünmesini sağlar. Üstün malzeme kalitesi ile güven içinde kullanabileceğiniz bir hoparlör olma özelliği gösterir. Cihazın arka tarafında güç ve bluetooth eşleştirme düğmeleri yer alır. Ayrıca hoparlörü şarj etmek için USB Type-C girişi de modelin arka tarafında bulunur. Bütün girişlerin aynı yerde toplanması, cihazın daha pürüzsüz bir duruş sergilemesine yardımcı olur.

Yan taraflarında herhangi bir tuş bulunmaması sebebiyle daha zarif bir görünüm kazanır. Aynı zamanda arka tarafta bulunan tuşların ışıklı olması da hem kullanım hem de tasarım açısından cihazı geliştirmeyi başarır. Ön tarafında bulunan ızgaranın, ürünün genel rengiyle aynı olması da cihaza kibar bir hava katar. Şık ve işlevsel olacak şekilde tasarlanan Flip 5, bluetooth hoparlör arayan kişiler için iyi bir seçenektir. JBL Flip 5 fırsatlarını takip ederek cihaza uygun fiyat avantajlarından ulaşabilirsiniz.

JBL Flip 5 Pembe

Hızlı Bağlantısıyla JBL Flip 5 Bluetooth Hoparlör

JBL Flip5 Bluetooth hoparlör modeli hızlı ve akıcı bağlantısıyla dikkatleri üzerinde toplar. JBL Flip 5 özellikleri ile kullanımının oldukça pratik ve rahat olmasını mümkün kılar. Ürünü açtıktan sonra cihazınıza pratik bir şekilde bağlayabilir, hemen kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Tablet ve telefonlarla kısa süre içinde bağlantı kurabilmesi, ürünün fonksiyonelliğini artırır. Bağlantı hızının yüksek olması sayesinde farklı elektronik aletlerle zorlanmadan işletişim kurabilir.

Bluetooth versiyonunun 4.2 olması sayesinde her türlü cihazla hızlı bir şekilde bağlantı kurabilir. Bluetooth 4.2 sayesinde daha az güç kullanarak cihazınıza hızlı bir şekilde bağlanır. Sinyal gürültü oranının 80 dB olması sayesinde de ortalamanın üzerinde bir performans ortaya çıkaran model, gürültü ya da cızırtı gibi istenmeyen durumların yaşanmasının da önüne geçer.

Android ya da iOS fark etmeksizin her türlü işletim sistemine sahip olan telefonla rahat bir şekilde bağlantı kurabilmesi sayesinde herkese hitap etmeyi başarır. Ayrıca pratik kullanımı, hoparlörü her yaş grubu tarafından da kullanılabilir kılar.

Kablosuz bağlantı kurabileceğiniz bir alternatife ihtiyacınız varsa JBL Flip 5 satın al seçeneğini kullanarak gereksinimlerinizi kısa süre içinde karşılayabilirsiniz. JBL Flip 5 özellikleri ve seçeneklerini inceleyerek istediğiniz aralıktaki ürünü anında bulabilir, bütçenizi zorlamadan kaliteli bir hoparlöre sahip olabilirsiniz.

JBL Flip Essential Modelinden Farkları

İki ürün de tasarım bakımından birbiriyle benzerlik gösterse de JBL Flip 5 bazı özellikleriyle selefinden ayrılır. JBL Flip Essential modelinin çıkış gücü 16W iken bu modelde 20 W’dır. Ayrıca selefinde olmayan 360 °C çevresel ses özelliğiyle de daha kaliteli bir deneyim sunar. Dolu pille çalışma süresinin daha uzun olmasıyla da işlevsellik kazanır. Flip Essential’da bluetooth versiyonu 4.1 iken bu modelde 4.2’dir. Böylece cihazlara daha hızlı bağlanır.

JBL Flip 5 Sarı

JBL Flip 5 Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

JBL Flip 5 çoğu özelliğiyle ortalamanın üzerinde bir performans sunsa da satın almaya karar vermeden önce bazı parametreleri incelemeniz gerekir. Aşağıda bulunan listeden ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerine göz atabilir, kararınızı bu bilgiler ışığında daha kolay bir şekilde verebilirsiniz.

 • JBL Flip 5 su geçirmez ve toza karşı dayanıklı yapısıyla dikkatleri üzerinde toplar. Genellikle sınıfında olmayan bu özellikleri sayesinde daha kullanışlı bir seçenek haline gelir.
 • Tam dolu pille uzun bir şarj ömrü sunar. 12 saate kadar aralıksız kullanabilirsiniz. Şarj için USB Type-C girişi kullanması sayesinde daha kısa süre içinde pili tamamen doldurabilirsiniz. Cihazı 2.5 saat içinde tamamen şarj edebilirsiniz.
 • 44 mm boyutundaki sürücü birimi sayesinde güçlü sesler üretir. Ayrıca büyük sürücüsü, bass üretiminin de başarılı olmasını mümkün kılar.
 • Kompakt boyutları sayesinde rahatlıkla taşınabilen bir yapıdadır. Dışarı çıkarken yanınızda taşımak istiyorsanız JBL Flip 5 ihtiyaçlarınıza yanıt vermeyi başarır.
 • Pil seviye göstergesi içermesi sayesinde cihazın şarj durumunu kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.
 • Sesli komut özelliğinin olmaması, ürünün olumsuz özelliklerinden sayılabilir. Ayrıca uzaktan kumanda edilememesi de dezavantajları arasında bulunur.

Özellikleri sayesinde JBL Flip 5 yorum ve incelemelerinden iyi geri dönüşler almayı başaran model, uygun fiyata kaliteli bir hoparlör isteyen kişilere hitap eder. Fiyat seçeneklerini inceleyerek aradığınız ürüne vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

JBL Flip 5 Turkuaz

JBL Flip 5 Bluetooth Hoparlör Fiyat Analizi

JBL Flip 5 Bluetooth Hoparlör son 6 aylık fiyat değişim grafiği

JBL Flip 5 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

Çıkış Gücü:   20 W
Suya Dayanıklı:
Müzik Çalma Süresi:   12 Saat
Seri:   JBL Flip
Bluetooth Versiyonu:   4.2
Type-C:
Ses Seviyesi:   80 dB
Şarj Süresi:   150 dk
Genişlik:   18.1 cm
Yükseklik:   6.9 cm
Derinlik:   7.4 cm
Ağırlık:   540 gr
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Fatmanur Ö.458 yorum
  2158 beğeni
  Fatmanur Ö.13 Eylül 2020
  Dayanıklı malzemeden üretilmiş. On iki saate kadar çalıyor. Birden fazla PartyBoost uyumlu hoparlörü birbirine bağlamaya olanak tanıyan teknoloji kullanılmış. Ses kalitesi gayet iyi. Su geçirmezlik sertifikası bulunuyor.
  • Alışverişçi resmi

JBL Flip 5 Bluetooth Hoparlör İle En Çok Karşılaştırılanlar

 JBL Flip 5 Bluetooth HoparlörJBL Flip 6 Bluetooth HoparlörAnker Soundcore Motion Plus A3116 Bluetooth HoparlörJBL Flip 4 16 W Bluetooth Hoparlör
 JBL Flip 5 Bluetooth HoparlörJBL Flip 6 Bluetooth HoparlörAnker Soundcore Motion Plus A3116 Bluetooth HoparlörJBL Flip 4 16 W Bluetooth Hoparlör
Fiyat 2.490,00 TL
5 satıcı
2.760,00 TL
127 satıcı
2.229,00 TL
8 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik-6. Popüler JBL Bluetooth Hoparlör2. Popüler Anker Bluetooth Hoparlör-
Ortalama Puan1 yorum-11 yorum3 yorum
Çıkış Gücü20 W20 W30 W16 W
Suya DayanıklıVarVarVarVar
Wi-FiYokYokYokYok
Müzik Çalma Süresi12 Saat12 Saat12 Saat12 Saat
SeriJBL Flip JBL Flip Anker SoundCore JBL Flip
Bluetooth Versiyonu4.25.15.0 4.2
Taşıma Kulpu-YokYok-
Aux-YokVar-
Lightning-YokYok-
Type-CVarYokVar-
USB-Yok--
SD-YokYok-
Micro SD-YokYok-
Ses Seviyesi80 dB---
Şarj Süresi150 dk---
Pil Kapasitesi--6.700 mAh-
Genişlik18.1 cm-25.6 cm-
Yükseklik6.9 cm-7.8 cm-
Derinlik7.4 cm-8.1 cm-
Ağırlık540 gr-1047 gr-
Gaming OyuncuYokYokYokYok