Apple Bluetooth Kulaklık

Apple Bluetooth Kulaklık Fiyatları

12 farklı Apple Bluetooth Kulaklık için fiyatlar listeleniyor.

Apple Bluetooth Kulaklık JBL Bluetooth Kulaklık Samsung Bluetooth Kulaklık QCY Bluetooth Kulaklık Xiaomi Bluetooth Kulaklık Anker Bluetooth Kulaklık

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Kulak İçiKulak Üstü100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL Aktif Gürültü Önleme5.25.36 saat8 saatSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Apple Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Apple Özellikler Türü Seri Bluetooth Versiyonu Bekleme Süresi Konuşma Süresi Müzik Dinleme Süresi Kutu Seçeneği Düşük Frekans Yüksek Frekans Şarj Olma Süresi Kullanım Mesafesi Uzunluk Genişlik Yükseklik Ağırlık Şarj Giriş Tipi Toplam Kullanım Süresi SatıcıToplam 149 satıcı. Ürün Puanı Renk

Watch 8 iPhone 14 iPhone 14 Pro Max Apple SE 3 Watch 7 iPhone 13 iPhone 7 Fiyat iPhone 8 iPhone 8 Plus Fiyat iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone XS

En Popüler Apple Bluetooth Kulaklıklar

Apple Bluetooth Kulaklık Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Apple Bluetooth Kulaklık Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Apple Bluetooth Kulaklık hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Apple Bluetooth Kulaklık:
  1. AirPods Pro 2. Nesil
  2. AirPods 2.Nesil
  3. AirPods 3.Nesil
  4. AirPods Pro
  5. AirPods 3.Nesil ve MagSafe Şarj Kutusu

iPhone Bluetooth Kulaklık, Apple Bluetooth Kulaklık

Bluetooth kulaklık iPhone modelleri kulak içi ve kulak üstü olmak üzere iki farklı seçenek şeklinde sunulur. iPhone bluetooth kulaklık orijinal kulak içi kulakları kolaylıkla kurulabilen, kulağınıza uyum sağlayıp tam olarak yerleşme konforu sunan güçlü teknik özelliklere sahip ürünlerdir. Çanta ya da cebinize kolaylıkla sığdırabileceğiniz, hareket ettiğiniz anlarda da rahat bir deneyim sunan kulak içi kulaklık modelleri öncelikle dış ortam kullanımları için idealdir. Kulak üstü kulaklıklar ise özellikle çok konforlu olmaları ve yüksek ses kaliteleri ile dikkat çekicidir. Bluetooth kulaklık çeşitlerinde kablo bulunmaz, ayrıca boyundan takılacak şekilde tasarlanan modeller de yoğun ilgi görür. Apple tarafından tasarlanan kulaklıkların birçoğunda otomatik açılma kapanma özelliği ön plana çıkar. Tek bir dokunuşla kurulumları gerçekleşirken ürün, sensörleri sayesinde kulaklık başlıklarının takıldığını algılar ve otomatik açılır. Kulaklıklar kulağınızda olmadığında ise ses duraklar.

Her Yerde Şarj Edilebilen iPhone Bluetooth Kulaklık Tasarımları

Apple bluetooth kulaklık siyah renk ve tasarım özellikleri bakımından en uyumlu, sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Kablosuz kulaklık modellerinde renk seçenekleri fazladır, canlı ve enerjik tasarımları sevenler için de çok sayıda alternatif bulunur. Markanın kablosuz kulaklık tasarımlarında kendinize en uygun stili bulmanız oldukça kolaydır. Modern ve özgün detaylar modellerde ön plana çıkar. Ergonomik tasarım kullanıcı deneyiminin kalitesini artıran en önemli unsurlardan biri olarak değerlendirilebilir.
Görünümleri kadar performanslarıyla da kullanıcılardan genel itibarıyla olumlu yorumlar alan bluetooth kulaklık çeşitleri kuvvetli teknik özellikleriyle benzer segmentteki birçok üründen ayrılır. Kulaklıklardan net ve güçlü bir ses alınabilmesi performans açısından çoğu kullanıcıyı yüksek ölçüde tatmin eder. Özel şarj kutularıyla satışa sunulan kulaklıklar kısa sürede şarj edilebilirken sizi yarı yolda bırakmaz ve modeline göre değişkenlik göstermekle beraber uzun bir dinleme / konuşma süresi sunar. Güçlü çipleri sayesinde ise markanın kulaklık modelleri sürekli ve sorunsuz şekilde bağlantıda kalmayı başarır.

Apple Bluetooth Kulaklıkların Özellikleri

Apple bluetooth kulaklık çeşitleri temel olarak benzer özelliklere sahiptir. Ancak modele göre bazı değişiklikler görülebilir. iPhone kulaklık bluetooth çeşitleri kullanıcı konforunu ve deneyim kalitesini ön planda tutar. Yenilikçi teknolojileri ve orijinal tasarımları ile ilgiyi üzerinde toplayan kulak içi ve üstü kulaklık modelleri kalite bakımından üst düzey olarak değerlendirilir. Apple bluetooth kulaklık özellikleri arasında öne çıkan unsurlar şunlardır:

iPhone Bluetooth Kulaklıkların Kullanımı

iPhone bluetooth kulaklık çeşitleri kullanıma hazır şekilde gönderilir ve pratik şekilde kurulduktan sonra cihazınıza sürekli olarak bağlı kalır. Bluetooth kablosuz kulaklık iPhone iPad, MAC, Apple Watch ve iPhone cihazlar ile uyumludur. Bazı kulaklık modelleri Android cihazlara da bağlanma özelliğine sahiptir. “iPhone bluetooth kulaklık nasıl kullanılır?” sorusuna cevap olarak bir - iki aşamadan bahsetmek mümkündür. Apple bluetooth kulaklık kullanımı için kutunun içinden çıkan kulak içi kulaklıkların her ikisinin de üst kısmında bulunan bir tuşa basarak ürünü cihazla eşleşmesi için hazır duruma getirebilirsiniz. Kulak üstü modellerde de bluetooth eşleşme düğmesine basabilir ve işlemi başlatabilirsiniz. “Apple bluetooth kulaklık nasıl kullanılır?” sorusunu yanıtlarken sonraki aşama cihazla bağlantının sağlanmasıdır. Kulaklığı bağlayacağınız cihazın bluetooth özelliği açılarak ürünün ismine tıklanır ve eşleşme gerçekleşerek bağlantı kurulur.
Apple kulaklık bluetooth çeşitleri kullanım alanı olarak birçok yerde size eşlik eder. Kulak içi kulaklıklar özellikle daha rahat taşınabilmeleri, yer kaplamamaları, cebinize bile sığabilmeleri ve hafif olmaları açısından dış ortamlarda sıklıkla tercih edilir. Firmanın kulak üstü modelleri de çok konforludur, ses performansları yüksektir ve katlanabilir özellikleriyle taşınma kolaylığı sunar. Sporcular için hareket halinde kişiye çok iyi uyum sağlayan, özel tasarım kulaklık modelleri de kategoride yer alan alternatifler arasındadır. En iyi bluetooth kulaklık seçenekleri için Akakçe’nin sunduğu imkanlardan faydalanabilir, ürünleri en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Apple Bluetooth Kulaklıkların Avantajları

Apple bluetooth kulaklık kullananlar, ürünlerin bu segmentteki birçok kablosuz kulaklık modeline göre artısı olduğunu belirtir. Hem şeffaf hem gürültü engelleme modu bulunan kulaklık modelleri kullanıcılar tarafından büyük rağbet görür. Şeffaf moddayken dışarıdaki sesleri duymak ve doğal bir ses deneyimi yaşamak mümkün olmaktadır. Aktif gürültü engelleme modu ise kullanıcılar için tamamen sese odaklanabilecekleri bir deneyim imkanı sunar. Özellikle toplu taşıma araçlarında, kalabalık ve gürültülü ortamlarda kullanım için idealdir. Kablosuz şarj kutusu sayesinde kulaklıkları ihtiyaç duyduğunuz anda şarj edebilir ve minimal, hafif tasarım sayesinde ürünü yanınızda taşımakta hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.
Apple tarafından tasarlanan özel H1 çipi yerleştirilen kulaklıklarda bağlantı sorunsuz şekilde gerçekleşir. Sensörler bakımından da firmanın kulaklık tasarımları çok gelişmiş bir düzeydedir ve ileri teknolojilerin sağladığı kolaylıklar hemen dikkat çeker. Özellikle kulaklıkların kulağınıza takılıp çıkarılmasını algılayan özel sensörler otomatik çalma ve duraklatma niteliğini de devreye sokar. Herkesin stiline, kullanım amacına ve kulak yapısına uygun ürün çeşitleri mevcuttur. Kablosuz kulaklıklar kablo nedeniyle koyulan sınırlamaları da ortadan kaldırır ve daha özgür bir deneyim sunar. Apple bluetooth kulaklık fiyat seviyeleri ise kullanıcıların geneli tarafından ürün performansı ile kıyaslandığında uygun olarak değerlendirilir. Uzun süreli kullanım sonrasında kullanıcılar herhangi bir rahatsızlık duymadıklarını sıkça ifade eder.

iPhone Bluetooth Kulaklıklarında En Ucuz Fiyat Avantajları

iPhone bluetooth kulaklık çeşitleri arasında kulak üstü ve kulak içi modeller özgün tasarımları, yenilikçi teknolojileri ile piyasaya sürülür. iPhone bluetooth kulaklık orijinal fiyatı farklı satıcılar üzerinden gerçekleşen kampanyalar ile listelenir. Bluetooth kulaklık Apple orijinal ürünler için her zaman fiyat karşılaştırması yapmanız ve en uygun koşullarla alışverişinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. “iPhone bluetooth kulaklık ne kadar?” sorusu markanın ürünlerine büyük ilgi gösteren çok sayıda kullanıcı tarafından yöneltilir. iPhone bluetooth kulaklık fiyatı ürünün modeline, teknolojisine, özelliklerine ve satıcıya göre farklılık gösterebilir.
Kampanyalardan anında haberdar olabilir ve aynı ürünün farklı yerlerde hangi fiyatla satışa sunulduğunu takip edebilirsiniz. Kolaylıkla kontrol edip bir tuşla arama yanıtlayabileceğiniz, istediğiniz anda modlar arasında geçiş yapabileceğiniz, Siri ile bağlantı kurabileceğiniz kablosuz kulaklık modelleri için indirim fırsatları çok avantajlıdır. Siz de Apple bluetooth kulaklık en ucuz fiyat seçeneklerine Akakçe üzerinden ulaşarak alışverişinizi çok kazançlı hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda diğer telefon aksesuarları için de ilgili kategoride birçok seçenek ve indirim fırsatı sunulmaktadır.