Bose Bluetooth Kulaklık

Bose Bluetooth Kulaklık Fiyatları

34 farklı Bose Bluetooth Kulaklık için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Bose Bluetooth Kulaklıklar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıBose
 • TürüKulak İçi
 • TürüKulak Üstü
 • ÖzelliklerAktif Gürültü Önleme
 • Fiyatı0 - 250 TL
 • Fiyatı250 - 500 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • Bluetooth Versiyonu5.1
 • Bluetooth Versiyonu5.2
 • Bluetooth Versiyonu5.3
 • ÖzelliklerMikrofonlu
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBose
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüSeriBluetooth VersiyonuBekleme SüresiKelime ile FiltreleKonuşma SüresiMüzik Dinleme SüresiKutu SeçeneğiDüşük FrekansYüksek FrekansGüçEmpedans DeğeriSes SeviyesiŞarj Olma SüresiKullanım MesafesiSürücü ÇapıUzunlukGenişlikYükseklikAğırlıkŞarj Giriş TipiToplam Kullanım SüresiÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (34)

Airpods Pro 2 Bose Bluetooth Hoparlör Bose Akıllı Gözlük Bose Soundbar Bose Kulaklık Aksesuarı Bose Ev Sinema Hoparlörü Bose Amplifikatör Bose Subwoofer

En Popüler Bose Bluetooth Kulaklıklar

Bose Bluetooth Kulaklık Yorumları ve Önerileri

 • HA 3 yorum
  22 beğeni
  BoseBose Noise Cancelling 700 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkHASAN A. 11 Şubat 2022
  Bose Noise Cancelling 700 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
  Siyah renkli olanını Almanya'dan aldım. Yaklaşık 2 yıl iyi dayandı. Ancak sonrasında arada cızırtı yapmaya başladı. Ayrıca ped kısmının yapışkanı hafif ayrıldı. Ben Sony de test ettim. Noise Cancelling özelliği çok iyi. Estetik ve dokunmatik tuşları olması ayrı bir hava katıyor. Kimileri Sony tercih ediyor, pil süresi vb nedenlerle. Ancak ben estetik ve kullanım olarak 10/10 veririm. Buna karşın kullanım konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Sony gibi (Sony WH-1000xm3 için söylüyorum) zorlamaya gelmeyecek bir ürün. 20 saat pil kullanım süresi var. Bana gayet yeterli geliyor. Ayrıca hızlı şarj oluyor. Yaklaşık yarım saat şarj ile 10 saatin üzerini görebilirsiniz kullanımda. Telefona BOSE uygulamasını indirip kullanıyorsunuz. Kullanacağınız cihazları uygulamaya tanıtıyorsunuz ve aynı anda iki cihaza bağlanabiliyor. Altta yer alan bir tuş ile de bu cihazlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Yani telefondan bilgisayara tek tuşla geçiş yapabiliyorsunuz.
 • 7 yorum
  62 beğeni
  BoseBose QuietComfort 35 II Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkKerem Ş. 1 Aralık 2021
  Bose QuietComfort 35 II Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
  Ürün gayet güzel. Dış sesi ciddi oranda kesiyor. Ses kalitesi güzel. Aynı anda iki cihaza bağlanabilir olması çok hoş. Bu sayede bilgisayarda odaklanarak iş yaparken telefon çağrılarını da kaçırmıyorsunuz. Film ve müzik performansı da oldukça iyi.
  • Alışverişçi resmi
 • Maziar D.1 yorum
  7 beğeni
  BoseBose QuietComfort Earbuds TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkMaziar D. İstanbul 28 Mart 2021
  Bose QuietComfort Earbuds TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
  Harika ürün ve benzeri hiç yok kesilikle tavsiye ederim her kese
Tüm yorumları gör

Bose Bluetooth Kulaklık Sıkça Sorulan Sorular

Bose Bluetooth Kulaklık

Kulaklık kullanımı günlük hayatta pek çok farklı alanda hem amatörler hem de profesyoneller için son derece önemlidir. Amatör ve profesyonel kullanıcılar özellikle müzik dinlemek ve farklı ses medyalarını oynatmak için kulaklıklara ihtiyaç duyar. Gelişen teknolojiyle birlikte kişilerin hayatına giren kablosuz teknolojiler Bose Bluetooth kulaklık modelleri ile deneyim edilebilir. Standart kulaklıkların aksine herhangi bir kablo bağlantısı gerektirmeyen Bluetooth kulaklık ürünleri enerjisini entegra şekilde bulunan dahili bataryadan alır. Cihazın sahip olduğu dahili bataryanın kapasitesi cihazın boyutuna ve türüne göre çeşitlilik gösterebilir. Bose Bluetooth kulaklıklar arasında bulunan kulak içi modeller hem daha yüksek kullanım süresi sağlamak hem de kolay taşıma imkanı sunmak için taşıma kutusu ile birlikte gelir. Her iki model kulaklık ürünlerini de kablolu bağlantılar ile belirli aralıklarla şarj ettikten sonra kullanabilirsiniz. Özellikle kullanım sıklığına bağlı olarak 4 gün ile 1 hafta aralığında periyotlarla şarj işlemi gerçekleştirmek yeterlidir. Ses sistemleri ve kulaklık ürünlerinde kullanıcıların beğenisini kazanan Bose modellerine kablosuz ürün seçeneklerini özellikle efsane kasım döneminde daha uygun fiyatlarla Akakçe’den kolayca ulaşabilirsiniz.

Bose Kablosuz Kulaklık Özellikleri

Bluetooth 5.0 teknolojisi barındıran Bose kulaklık ürünleri kullanıcılara birbirinden avantajlı özellikler sunar. Bose kablosuz kulak içi kulaklık ve kulak üstü kulaklık modellerinde ortak olarak bulunan özelliklerden öne çıkanlar şu şekilde sıralanabilir:

Dünya çapında pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen Bose kablosuz kulaklık modelleri yüksek uyumluluk gösterir. Özellikle günlük hayatta akıllı telefonlarla birlikte kullanılan bu modeller hem iOS hem de Android işletim sistemleriyle tam uyumludur. Böylece birbirinden farklı akıllı telefonlar ile sorunsuz şekilde kullanılabilir. Üstelik bunlara ek olarak laptop ve tablet gibi cihazlarla da Bluetooth bağlantısı kurarak bağlantı sağlayabilir, pratik kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Bose Bluetooth Kulaklık Modelleri

Standart kulaklık ürünlerinde olduğu gibi kablosuz modellerde de en önemli ayrım kulak içi ve kulak üstü olarak yapılabilir. Kulak içi modeller özellikle daha küçük sürücüler ile son derece başarılı sesler üretebilir. Boyutu diğer modellere kıyasla küçük olan bu ürünlerin sahip olduğu batarya da daha küçüktür. Bu nedenle tek şarj ile kullanım süresi olarak 4 - 6 saat aralığında performans sergilerler. Bose kulaklık Bluetooth modelleri arasında bulunan kulak üstü ürünler ise büyük boyutları sayesinde daha yüksek kapasitelere sahip bataryalar taşıyabilir. Bu nedenle kulaklıkların sahip olduğu batarya tek bir şarj ile 12 saate kadar kullanım ömrü sunar. Bose Bluetooth kulak içi, kablosuz kulaklık modelleri ise küçük dahili bataryasına rağmen bir adet taşıma kutusu ile birlikte gelir. Taşıma kutusu da kulaklıklardan yüksek kapasiteye sahip olacak şekilde bir adet dahili bataryaya sahiptir ve taşıma sırasında sürekli olarak kulaklıkları şarj eder. Böylece kulaklıklar kullanım dışında kalan süreler boyunca şarj edilerek bir sonraki kullanım için hazır hale getirilir.

Bose Kablosuz Kulaklık Seçenekleri

Kulak içi kulaklık modelleri günlük kullanımda en sık tercih edilen çeşitlerin başında gelir. Pratik taşıma ve kullanım imkanı sebebiyle hemen her kullanıcının çantasında yer alan bu ürünleri Bose güvencesi ile tercih edebilirsiniz. Üstelik geleneksel ürünlerin aksine Bluetooth bağlantı imkanı sunan Bose kulaklık kablosuz seçeneklerinin üstün özelliklerinden faydalanabilirsiniz. 800 ile 1200 mAh aralığında değişen kapasitelerde dahili bataryalara sahip olan Bose Bluetooth kulaklık ürünleri tek bir şarjla 4 - 6 saat aralığında kullanım imkanı sunar. Taşıma kutusunun sahip olduğu bataryanın da kapasitesiyle birlikte kulaklıkların kullanım süresi 12 - 16 saat aralığına yükselir. Kulaklıkların şarj işlemi taşıma kutusu üzerinden gerçekleştirilir. Taşıma kutusunun üzerinde bulunan şarj girişi ile kutunun dahili bataryasını şarj edebilirsiniz. Sonraki aşamada kulaklıkları şarj etmek için kutuya yerleştirmeniz yeterlidir. Böylece kulaklıkların taşıma sırasında şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Bose Bluetooth kulaklık ürünleri arasında yer alan kulak içi kulaklık ürünlerini birbirinden farklı amaçlar için değerlendirebilirsiniz. Spor aktiviteleri sırasında kullanmak üzere kulağa ideal şekilde oturan seçenekler ile en hareketli aktivitelerinizi bile sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bose Bluetooth Kulaklık Avantajları

Bluetooth bağlantı imkanına sahip olan kablosuz kulaklık modellerinin kullanımı pek çok avantajı beraberinde getirir. Bose Bluetooth kulaklık seçenekleri özellikle Bluetooth 5.0 teknolojisinin yüksek bağlantı kalitesi sayesinde ses kaynağı cihazla harika iletişim kabiliyetine sahiptir. 10 metreye kadar sorunsuz bağlantı sağlayan kablosuz teknoloji aynı zamanda geliştirilmiş tepki süreleriyle etkili kullanım sağlar. Kulaklık üzerinde bulunan kontrol tuşları ile ses kaynağından gelen sesi duraklatabilir ya da değiştirebilirsiniz. Bluetooth kulaklık Bose modellerinin sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösteren bu fonksiyonlar hakkında detaylı bilgi almak için ürünlerin açıklamalarını inceleyebilirsiniz. Versiyon 5.0 olarak bilinen sürümü Bluetooth araç kiti cihazlarında da bulabilirsiniz. Bose Bluetooth kulaklık modellerinin sahip olduğu diğer avantajlara örnek olarak uzak mesafelerden kullanım imkanı gösterilebilir. Özellikle ses ve görüntü kaynağına uzak konumda yapılan aktiviteler sırasında bile bağlantıyı asla kaybetmeden takip edebilirsiniz. Üstelik uzun batarya ömrü sayesinde de saatler boyunca kopma yaşamadan kulaklığı tüm aktiviteleriniz sırasında kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bose Bluetooth Kulaklık Fiyat Seçenekleri

Kulaklık ürünleri ve modelleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Ürünlerde görülen bu özellik farkları benzer şekilde ürünlerin fiyat etiketlerine de etki eder. Bose kablosuz kulaklık fiyat etiketleri ürünün sahip olduğu fonksiyonlara göre şekillenir. Kulak içi ve kulak üstü olarak ayrılan ürünler en temel fiyat kriterlerini oluşturur. Bu noktadan sonra modellerin sahip olduğu spesifik özelliklere göre Bose Bluetooth kulaklık fiyatları değişkenlik gösterir. Bu duruma örnek olarak yüksek batarya kapasitesine sahip modellerin daha yüksek fiyat etiketleriyle kullanıcılara sunulması gösterilebilir. Bunlara ek olarak üstün ses kalitesi hedefleyen kullanıcılara yönelik olarak tasarlanan büyük sürücülere sahip kulaklık modelleri de diğer seçeneklerden daha farklı ücretlerle sunulabilir. Bu nedenle Bose Bluetooth kulaklık modelleri arasından seçim yapmadan önce ihtiyaç duyduğunuz özellikleri belirleyerek bunları filtreleme aşamasında kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı fonksiyonlara sahip modelleri için Akakçe’nin geniş ürün yelpazesini inceleyebilir, farklı kulaklık modellerini kolayca kıyaslayabilirsiniz. Siz de beklentilerinize en uygun Bose Bluetooth kulaklık modeline avantajlı fiyat seçenekleriyle sahip olma fırsatını sakın kaçırmayın!