Apple

AirPods 3.Nesil

En Popüler 4. Bluetooth Kulaklık(4 yorum)
Model seçenekleri:

30 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.899,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 24 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta14:00Bugün kargodaSatıcı: Media Markt9,3 663 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Çoklu Bağlantı, Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, AirPods, Bluetooth Versiyonu: 5, Konuşma Süresi: 4 saat, Müzik Dinleme Süresi: 5 saat... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz AirPods 3.Nesil Fiyatları

İndirim broşürlerinden fiyatlar (1)
  • Broşür ürün resmiMigrosSon gün Çarşamba3.999 TL

Tüm fiyatlar (27)

En Popüler Apple Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler
Apple Airpods 3. Nesil

Yepyeni Tasarım: Apple Airpods 3. Nesil MPNY3TU/A 2021

Uzun süredir beklenen yeni Airpods 3. nesil, 5 Kasım’da kullanıcıların beğenisine sunuldu. Apple Airpods 3. nesil, bu yıl şimdiye kadar sunulan tüm Airpodslardan tamamen farklı bir tasarımla ortaya çıktı.

Bir önceki Airpodslara göre gövde oranı %33 kısalan 3. nesil, artık çok daha şık görünüyor. 3. nesil yeni Airpods’un kardeşi olan Airpods Pro’dan ayrılan bir diğer özelliği ise artık uçlarında silikon olmaması denebilir.

Tüm bu tasarımsal değişiklerin yanı sıra Airpods 3. nesilde de değişmeyen yegane şey, iPhone, iPad, Mac, Apple TV ve Apple Watch dahil olmak üzere Apple ekosistemindeki kullanım kolaylığı olabilir.

Apple’ın dünyasında yaşıyorsanız, Airpods 3. nesil, sahip olmak isteyeceğiniz özelliklerle bu yıl ses ve konuşma ile ilgili beklentilerinizi karşılamaya hazır!

Büyüleyici Ses Deneyimi: Airpods 3. Nesil Özellikleri

En son 2019 yılında bir Bluetooth kulaklık çıkaran Apple, 2 yılın ardından Airpods 3. Nesil Bluetooth kulaklık ile beklentileri karşılamaya hazır.

Önceki Airpodslardan hem tasarım hem özellik olarak farklılıkları bulunan Airpods üçüncü nesil, tanıtıldığı andan itibaren Pro modeli ile pek çok kıyaslamaya maruz kaldı.

Yenilenmiş bir tasarıma sahip olan Airpods 3. Nesil, Apple’ın Dolby Atmos yani uzamsal ses teknolojisine sahip yeni nesil bir kablosuz kulaklık olarak tanıtıldı.

Apple’ın yeni nesil Airpods’u tanıttığı lansmanında özellikle vurgulanan uzamsal ses teknolojisi, daha önce yaşamadığınız bir dinleme deneyimi vaad ediyor.

Sesleri konumuna göre 3 boyutlu olarak duymanızı sağlayan bu teknoloji, sizi duyduğunuz her şeyin içine dahil edip o atmosferi daha gerçekçi bir şekilde yaşamanıza imkan sağlıyor.

Özellikle işi gereği sık sık uzun telefon görüşmeleri yapan kullanıcılar için de ideal bir cihaz olan Airpods 3. Nesil’in hüzmeleme özellikli çift mikrofonu ve iç kısım mikrofonu ile kesintisiz ve net görüşmeler yapmanız mümkün.

Suya karşı da dayanıklılığı olan Airpods 3. Nesil, IPX4 dayanıklılık teknolojisine sahip olduğu için su ve tere karşı oldukça iyi güvenilir bir performans gösteriyor.

Apple Airpods 3. Nesil’in diğer öne çıkan özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • H1 Kulaklık Çipi,
  • Bluetooth 5.0,
  • Hey Siri,
  • Otomatik Geçiş,
  • Android Uyumu

Apple Airpods 3. Nesil

Müziksiz Yaşayamayanlar için Tasarlandı: Airpods 3. Nesil

3. Nesil, Pro modelinde de olan Adaptif EQ ile o an sesleri nasıl duyduğunuzu anlayarak ses frekanslarını kulağınızın içine ve şekline göre ayarlar. Bu da sesleri daha net ve temiz duymanızı sağlar.

Apple’ın özel teknolojisi olan bir amplifikatörden güç alan dinamik sürücüsü, müziğin her frekansını duymanızı sağlayacak bir deneyim sunuyor üstelik bunu yükses ses ile kaliteden ödün vermeden yapıyor.

Müziksiz yapamayanlardansanız Apple Airpods 3. Nesil Bluetooth kulaklık ile birlikte artık müziğin basları daha derin, temiz ve keyifli olurken tizler de daha dengeli olacak.

Özellikle Apple Music kullanan kullanıcılar için oldukça ideal olan 3. Nesil kablosuz kulaklık, uzamsal ses özelliğine sahip müzikleri dinlerken sesler arasında atmosferik bir yolculuğa çıkacaksınız.

Apple Airpods 3. Nesil

Şarj Süresi: Airpods 3. Nesil Kulaklık ile Sesiniz Hiç Kesilmesin

2. Nesil ve Pro’ya göre çok daha iyi bir şarj süresi sunan Apple 3. Nesil ile birlikte tek şarjda kesintisiz 6 saatlik dinleme ve 4 saatlik konuşma süresi sunuyor.

Önceki nesilde bu sayılar 5 saatlik dinleme ve 3 saatlik konuşmayken Pro’da 4.5 saat dinleme ve 3.5 saat konuşma süresi ile sınırlıydı.

Her iki nesline karşı da galip çıkan 3. Nesil Airpods Bluetooth kulaklık, şarj kutusunda 5 dakikalık bir şarj ile kullanıcılarına 1 saatlik dinleme ya da konuşma süresi sağlayarak acil durumların da kurtarıcısı oluyor.

Magsafe şarj kutusu ile gelen Apple 3. Nesil, kablosuz şarj imkanı ile priz arama sorununa da son veriyor.

Apple Airpods 3. Nesil

Apple Airpods 3. Nesil 2’den Neden Daha İyi?

Airpods 2. Nesil 2016 yılında iPhone 7 ve Apple Watch 2 ile birlikte piyasaya sürülmüştü. Airpods 3 ise 5 sene sonra yani 2021 yılında tanıtıldı.

Apple’ın resmi satış rakamlarına göre iki nesil arasındaki fiyat farkı ise Kasım 2021 fiyatlarına göre 550 TL şeklinde.

Aralarında 5 sene olan iki ürünün fiyat farkının bu kadar az olması kullanıcılar tarafından kafa karışıklığına sebep olacağı için iki ürünü karşılaştırmak faydalı olacaktır.

3. Nesil’in 2’den en büyük farkı Dolby Atmos teknolojisine sahip olması denebilir. Ses kalitesini ve deneyimini maksimuma çıkaran Dolby Atmos teknolojisi sayesinde 3. Nesil oldukça yenilikçi bir cihaz.

IPX4 dayanıklılık sertifikasına sahip olan Apple 3. Nesil, ter ve suya karşı dayanıklıyken 2. Nesil’de herhangi bir koruma bulunmuyor.

2. Nesil’in 5 saatlik dinleme süresine karşın 3. Nesil kablosuz kulaklığın 6 saatlik dinleme süresi bulunsa da geçen 5 yılda tatmin edici bir artış olduğu söylenemez.

Magsafe şarj kutusuna sahip olan Airpods 3. nesil Bluetooth kulaklık kablosuz şarja imkan tanırken 2. Nesil standart bir şarj kutusuna sahip olması ile daha eski bir şarj teknolojisi sunuyor.

Apple Airpods 3. Nesil

Airpods Pro Apple 3. Nesil’den Neden Daha Pahalı?

2019 yılında çıkan Airpods Pro modeli, Airpodslar arasındaki en yüksek fiyata sahip model olma özelliğini hala koruyor. Apple Airpods 3. Nesil’den Kasım 2021 fiyatlarına göre 900 TL daha pahalı olan Pro modeli, hala en iyi Airpods mu ?

Pro yıl bazında daha eski bir cihaz olmasına rağmen Aktif gürültü önleme ve şeffaf mod gibi 3. Nesil’de bulunmayan özelliklere sahip. Aynı zamanda Airpods 3. Nesil’in öne çıkan Dolby Atmos teknolojisi Pro modunda da bulunuyor.

3. Nesil’in Pro’dan daha iyi olduğu tek konunun ise dinleme süresi olduğu söylenebilir. Pro’nun 4.5 saatlik dinleme süresine karşın Apple 3. Nesil kablosuz kulaklık 6 saatlik bir dinleme süresi vaad ediyor.

Tasarımsal olarak ise %33 daha küçülen 3. Nesil aynı zamanda silikon uçlara sahip olmadığı için daha farklı görünse de Pro modelinin basınç eşitleme için havalandırma sistemi bulunuyor.

Apple Airpods 3. Nesil

Apple Airpods Pro 3. Nesil Fiyatları

Apple Airpods 3. Nesil, MPNY3TU/A kodu ile 5 Kasım’da satışa sunuldu. Airpods 3. Nesil fiyat olarak Türkiye için 1.999 TL olarak açıklandı. ABD satış fiyatı ise 179$ olan Airpods 3. Nesil, Apple’ın en güncel teknolojisine sahip kablosuz kulaklığı olma özelliği taşıyor.

Müzik dinlemeyi sevenler ya da uzun süreli telefon konuşması yapanlar için ideal özellikler sunan Apple Airpods 3, uzun yıllar kulaklık sorunu çekmek istemeyenler için en iyi seçeneklerden biri.

Fiyat olarak Türkiye standartlarına göre yüksek bir segmentte satışa sunulan Apple Airpods 3. Nesil en ucuz Bluetooth kulaklık seçeneklerini özellikle indirim dönemlerinde daha uygun fiyatlarla satın almanız mümkün.

AirPods 3.Nesil Fiyat Analizi

İndirim broşürlerinden fiyatlar (4)
  • Broşür ürün resmiMigrosSon gün Çarşamba3.999 TL
  • Broşür ürün resmiTeknosa.comKasım 20223.849 TL
  • Broşür ürün resmiCarrefourSAEylül 20223.399 TL
  • Broşür ürün resmiCarrefourSAEylül 20223.199 TL
AirPods 3.Nesil son 6 aylık fiyat değişim grafiği

AirPods 3.Nesil Özellikleri

Çoklu Bağlantı:
Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Seri:   AirPods
Bluetooth Versiyonu:   5
Konuşma Süresi:   4 saat
Müzik Dinleme Süresi:   5 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Uzaktan Kumandalı:
Hızlı Şarj:
Mikrofonlu:
Şarj Olma Süresi:   90 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Uzunluk:   30.79 mm
Genişlik:   18.26 mm
Yükseklik:   19.21 mm
Ağırlık:   4.28 gr
Şarj Giriş Tipi:   Lightning
Toplam Kullanım Süresi:   30 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.04 kişi oyladı
Ürüne puan ver

AirPods 3.Nesil İle En Çok Karşılaştırılanlar

 AirPods 3.NesilAirPods 2.NesilAirPods ProAirPods Pro ve MagSafe Şarj Kutusu
 AirPods 3.NesilAirPods 2.NesilAirPods ProAirPods Pro ve MagSafe Şarj Kutusu
Fiyat 3.899,00 TL
30 satıcı
2.699,00 TL
95 satıcı
5.045,00 TL
8 satıcı
4.899,00 TL
33 satıcı
Popülerlik4. Popüler Bluetooth Kulaklık2. Popüler Bluetooth Kulaklık4. Popüler Apple Bluetooth Kulaklık6. Popüler Apple Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan4 yorum13 yorum2 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeYokYokVarVar
Çoklu BağlantıVarYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokYok-Yok
TWSVarVarVarVar
SeriAirPodsAirPodsAirPodsAirPods
Bluetooth Versiyonu5555
Bekleme Süresi-150 Saat--
Konuşma Süresi4 saat-3.5 saat3.5 saat
Müzik Dinleme Süresi5 saat-4.5 saat4.5 saat
Kablosuz Şarj-Yok-Var
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıVarYokVarYok
NFC-YokYokYok
Hızlı ŞarjVarYokVarYok
MikrofonluVarVarVarVar
Kafa Bandı YastığıYokYokYokYok
Şarj Olma Süresi90 dk30 dk120 dk-
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m-
Uzunluk30.79 mm40.5 mm30.9 mm30.9 mm
Genişlik18.26 mm16.5 mm21.8 mm21.8 mm
Yükseklik19.21 mm18 mm24 mm-
Ağırlık4.28 gr8 gr5.4 gr5.4 gr
Şarj Giriş TipiLightningLightningLightningLightning
Toplam Kullanım Süresi30 saat24 saat24 saat24 saat
OyuncuYokYokYokYok
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı