Apple

AirPods Max

AirPods Max
Renk seçenekleri:

40 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

15.810,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 31 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 100 TL WorldPuan75 TL MaxiPuan Stokta 4 adet Yarın kargoda Satıcı: Pttavm/CLİPSPHONE

Ürün Özellikleri: Aktif Gürültü Önleme, Müzik Dinleyebilme, Kulak Üstü, AirPods, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 20 saat, Konuşma Süresi: 20 saat... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz AirPods Max Fiyatları

Piyasa fiyatları (6)

Tüm fiyatlar (38)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Apple Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

AirPods Max

AirPods Max yüksek ses kalitesiyle tasarlanır ve kişiye özel bir dinleme imkânı sunar. Bu sayede müzik dinleme zevkini olağanüstü bir seviyeye çıkarabilirsiniz. Aktif gürültü engelleme ve şeffaf mod özelliği kulaklığı en etkili şekilde kullanmanızı sağlar. Uzamsal ses ile sinematik bir deneyim yaşamanız mümkündür. Sadece teknik özellikler açısından değil tasarım detaylarıyla da fark yaratır.

AirPods Max birbirine kusursuz derecede uyan parçalara sahiptir. Eşsiz bir kombinasyonla tasarlanan Apple AirPods Max yenilikçi çizgilerle karşınıza çıkar. Kulaklık çevresi yeni özelliklerle donatılan modelde konforlu kullanım ön plana çıkar. Yumuşak bir dokunuş sağlayarak kulaklara tam oturan kulak yastıkları baş üzerinde ağırlık yapmayan taç kısmı ile tamamlanır. AirPods Max kafa yapınıza kusursuzca uyum sağlar. Bu sayede maksimum derecede yalıtım gerçekleşir.

AirPods Max Gümüş

AirPods Max Özellikleri

AirPods Max özellikleri arasında ince tasarım detaylarından ses kalitesine kadar birçok avantaj yer alır. Ürünü benzerlerinden ayıran özellikleri tercih edilme sebebini artırır. Örneğin; AirPods Max kulaklığın kafaya denk gelen taç kısmında file detayı yer alır. Yumuşak dokulu örgü ağ başınızın hava almasını sağlarken aynı zamanda kulaklığın ağırlığınızı eşit olarak dağıtır. Bu özelliği kafanızın üzerinde oluşabilecek baskıyı azaltır.

AirPods Max kulaklığın gövde kısmı çelik materyali kullanılarak kaplanır. Bu durum paslanmaz çelik gövdenin daha sağlam bir yapıda olmasına neden olur. Her iki tarafta bulunan teleskobik kolları ayarlanabilir olduğundan dolayı dilediğiniz uzunlukta sabitleyerek kullanabilirsiniz. Ürünün dış kısmında yer alan anodize alüminyum kulaklık kapakları tasarıma şıklık katar. Her bir kapağın diğerinden bağımsız bir şekilde dönmesi, basıncın dengelenmesi için özel olarak kazandırılan bir özelliktir.

AirPods Max kulaklık başlıkları, konforlu bir şekilde müzik dinleyebilmeniz için özel ağ kumaşla dizayn edilir. Bu sayede uzun süreli dinleme etkinliklerinde bile gerçekçi yastık hissi oluşturduğu için kulaklarınız rahat kalır. Ayrıca hafızalı köpük desteği ses yalıtımı sağlayarak akustik duyma deneyimini güçlendirir. Bunun yanında “Dijital Crown” sayesinde kulaklığınızın kontrolü sizde olur.

Bu özellik duyumsal veri düzeyini arzu ettiğiniz doğrultuda ayarlamanızı ve parçalar arasında geçiş yapmanızı sağlar. Ayrıca müzik dinlediğiniz sırada gelen aramaları cevaplama imkânı da tanır. Siri’yi aktif hale getirmek için en patik yoldur. AirPods Max birbirinden çarpıcı beş farklı renk ile karşınıza çıkar. Böylece stilinize daha uygun olanı seçme fırsatı yakalayabilirsiniz.

AirPods Max Pembe

AirPods Max Kulaklığı Seleflerinden Ayıran Üstün Ses Deneyimi

AirPods Max sektördeki en iyi gürültü engelleme özelliğine sahip olduğundan dolayı yüksek ses kalitesi sunar. AirPods Max sürücüleri özel olarak tasarlanır ve her biri net duyulabilir. Frekans aralıkları kusursuz düzeyde distorsiyonlu ses sunmayı amaçlar. Bu duyumsal veriler arasında derin baslar, orta frekanslı sesler ve tiz tonlar mevcuttur. Her ses çeşidini en temiz şekilde kulağınıza taşır.

Gürültü engelleme özelliğini detaylı incelerken AirPods Max kulaklığa altı adet dış mikrofon eklendiğini görebilirsiniz. Toplam altı adet dış mikrofon çevredeki gürültüyü tespit ederken iki adet iç mikrofon da duyulan sesleri ölçer. Mikrofonların tamamı hüzmeleme teknolojisi ile donatılır. Bu özellik telefon görüşmeleri sırasında sesinizi en iyi şekilde süzer ve karşı tarafa yalıtımlı olarak yansıtır. Böylece AirPods Max ile rüzgârlı havalarda bile sesinizi görüşme halinde olduğunuz kişiye kolayca iletebilirsiniz

AirPods Max Apple tarafından dinamik sürücülerle donatılır. Ayrıntılı işitme deneyimi sunan AirPods Max sesleri geniş bir frekans aralığıyla yansıtır. Böylece tüm sesler zengin bir şekilde her ayrıntısıyla ortaya çıkar. Ayrıntılı işitme deneyimi ile favori şarkıları sanki daha önce dinlememiş gibi doğru frekanslarla algılayabilirsiniz. AirPods Max kulaklığın her bir hoparlörü kule şeklinde dizayn edilir. Bu sürücülerin sahip olduğu çift neodyum halka mıknatıslı motor ses aralığını artırır.

Duyulabilir frekans aralığı artınca harmonik distorsiyonu en aza iner. Bu özelliği sayesinde en yüksek seste bile temiz bir işitme deneyimi yaşayabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak AirPods Max kulaklığın her iki yanında Apple üretimi güçlü H1 çip yer alır. Akustik deneyim amaçlayan bu kriter aynı zamanda gelişmiş bir yazılıma sahiptir. Her çipte bulunan 10 ses çekirdeği bilişimsel ses teknolojisini sunar. Bu sayede eşsiz bir yalıtım sağlanır ve izlediğiniz filmleri en gerçekçi şekliyle deneyimlemenize imkân verir.

AirPods Max Uzay Grisi

AirPods Max Nasıl Kullanılır?

AirPods Max kullanım kolaylığı ön planda tutularak tasarlanan bir kulaklıktır. Kablosuz olarak özgür hareket alanı tanıyan kulaklık modeli aynı zamanda zahmetsiz bir bağlantı ağına sahiptir. Siri komutları ile dilediğiniz aygıta kolayca bağlanır ve kurulumu kısa sürede gerçekleşir. iPhone ya da iPad cihazlarınıza tek tuşla bağlamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken AirPods Max kulaklığı cihazınıza yakın tutmak ve ardından ekranda çıkan “Bağlan” seçeneğine dokunmaktır.

Bunun yanında aygıtlar arasında kusursuz geçiş yapabilir, iPhone, iPad, Mac ve Apple TV arasında geçişler sağlanabilir. Bu özellik kullanma kolaylığının yanında zaman tasarrufu ve pratik çağrı yanıtlama imkânı da sağlar. Herhangi bir cihaza bağlı olan AirPods Max telefonunuza arama gelmesi halinde otomatik olarak iPhone’a bağlanır. Bu sayede çağrı yanıtlarken hızlı aksiyon alabilirsiniz. AirPods Max yorum bölümlerinde detaylı kullanıcı analizine rastlayabilirsiniz.

Artı ve Eksi Yönleriyle AirPods Max

AirPods Max artı ve eksi yönleriyle detaylı şekilde incelenebilir. Bu inceleme sonucunda ürünü kullanmak istediğiniz alanları tespit ederek akıllıca bir seçim yapabilirsiniz.

AirPods Max artı yönleri şunlardır:

  • 20 saat boyunca size eşlik edebilir. Lightning konnektörü ile şarj edilebilir. Zamanınız olmadığından sadece 5 dakikalık hızlı şarj ile bir buçuk saat kullanılabilir.
  • Kafa algılama modu sayesinde AirPods Max kulaklığı başınızdan çıkardığınız an sesler durur. Kulaklığınızı çıkarmak istemiyorsanız şeffaf mod özelliğinden yararlanarak dışarıdaki sesleri duyabilir şekli getirmeniz mümkündür.
  • Tere ve suya dayanıklı olduğundan dolayı sert hava koşullarında da kullanılabilir.
  • Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip AirPods Max telefon görüşmeleri sırasında net sesler duymanızı sağlar.

AirPods Max eksi yönleri ise aşağıdaki gibidir:

  • AirPods Max kulaklık benzerlerinden farklı olarak farklı bir boyuta sahiptir. Diğer kablosuz kulaklıklara göre daha çok yer kaplar.
  • AirPods Max fiyat aralığının fazla olması ürünün bir başka eksi yönünü oluşturur.
AirPods Max Yeşil Yan

AirPods Max Fiyatları

AirPods Max kablosuz kulaklık uzun süren şarjı ile gün boyu müzik dinleme imkânı verir. Estetik ve donanım açısından özenle tasarlanan modelde konforlu bir kullanım ön planda tutulur. Kafa kısmına denk gelen taç örgü dokuma fili ile kaplıdır. Bu sayede yumuşak bir dokunuş yaparak uzun süreli kullanımlarda bile ağırlık hissi vermez. Diğer cihazlarla bağlanarak kolayca kurulum sağlanır.

Aramalar sırasında gürültü engelleme özelliğini aktif hale getirebilirsiniz. Kulak başlıkları özel yastıklama sistemiyle üretilir. Bu özellik başlıkların kulağınıza kusursuz şekilde oturmasını ve seslerin daha net duyulmasını sağlar. Özel tasarım çipler ise akustik ve farklı frekanslardaki ses çıkışlarını destekler. Bunun yanında Siri asistanla kolayca komut vererek ayarlamaları yapabilirsiniz. Birçok avantajı elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz AirPods Max en ucuz şekilde temin edilebilir.

AirPods Max Fiyat Analizi

AirPods Max son 6 aylık fiyat değişim grafiği

AirPods Max Özellikleri

Aktif Gürültü Önleme:
Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak Üstü
Seri:   AirPods
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   20 saat
Konuşma Süresi:   20 saat
Müzik Dinleme Süresi:   20 saat
Kutu Seçeneği:   Kutusuz
Mikrofonlu:
Kafa Bandı Yastığı:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Kullanım Mesafesi:   10 m
Uzunluk:   168.62 mm
Genişlik:   187.27 mm
Yükseklik:   83.44 mm
Ağırlık:   384.8 gr
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

İPhone 15 Pro Max iPhone 15 Pro iPhone 15 İPhone 15 Plus Huawei P60 Pro Renkleri Apple Vision Pro iPhone 14 Pro Max Fiyat iPhone 11 Fiyat Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık ANC Bluetooth Kulaklık Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık AirPods

Ortalama Puan
2.3 6 kişi oyladı
Ürüne puan ver

AirPods Max Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

AirPods Max İle En Çok Karşılaştırılanlar

 AirPods MaxSony WH-1000XM5 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkSennheiser Momentum 4 Wireless Siyah Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkSony WH-1000XM5 Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
 AirPods MaxSony WH-1000XM5 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkSennheiser Momentum 4 Wireless Siyah Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkSony WH-1000XM5 Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
Fiyat 15.810,00 TL
40 satıcı
15.199,00 TL
7 satıcı
10.579,01 TL
11 satıcı
15.199,00 TL
4 satıcı
Popülerlik7. Popüler Apple Bluetooth Kulaklık1. Popüler Sony Bluetooth Kulaklık4. Popüler Sennheiser Bluetooth Kulaklık8. Popüler Sony Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan---
Aktif Gürültü ÖnlemeVar---
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
TürüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
SeriAirPods-Sennheiser Momentum-
Bluetooth Versiyonu55.25.25.2
Bekleme Süresi20 saat---
Konuşma Süresi20 saat24 saat-24 saat
Müzik Dinleme Süresi20 saat30 saat60 saat30 saat
Kutu SeçeneğiKutusuzKutusuz-Kutusuz
Uzaktan Kumandalı--Var-
MikrofonluVarVar-Var
Kafa Bandı YastığıVar-Var-
Düşük Frekans20 Hz20 Hz6 Hz20 Hz
Yüksek Frekans20 kHz20 kHz22 kHz20 kHz
Güç--1 mW-
Ses Seviyesi-102 dB107 dB102 dB
Şarj Olma Süresi-150 dk120 dk150 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m-10 m
Sürücü Çapı-30 mm42 mm30 mm
Uzunluk168.62 mm---
Genişlik187.27 mm---
Yükseklik83.44 mm---
Ağırlık384.8 gr250 gr-250 gr
Şarj Giriş TipiType-CType-C-Type-C
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı