Anker

Anker SoundCore Life Q10 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

(17 yorum)
Anker SoundCore Life Q10 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
Model seçenekleri:Renk seçenekleri:

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak Üstü, Anker SoundCore, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 150 saat, Müzik Dinleme Süresi: 60 saat, Kutusuz... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Anker Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Anker SoundCore Life Q10

Anker SoundCore Life Q10, kablosuz ve kulak üstü tasarımlı kulaklık tercih edenlerin sıkça değerlendirdiği modellerden biridir. Eşsiz ses kalitesi sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Yüksek ve alçak ses düzeylerinde mükemmel netlik sağladığı için dinleme deneyimini bir üst seviyeye taşır.

Şarj edilerek kullanılabilen bir ürün olması nedeniyle kablo ihtiyacını ortadan kaldırır ve maksimum konfora olanak tanır. İsteğe bağlı olarak kablolu olarak da kullanımı mümkündür. Üstelik bağlı bulunduğu cihazdan belli bir uzaklığa kadar sesi iletmeye devam ettiği için rahat bir şekilde hareket edebilmenize destek olur.

Müzik dinlemek, film, dizi ya da trend videoları izlemek, oyun oynamak için olduğu kadar telefon görüşmeleri yapmak için de ideal bir kulaklıktır. Çünkü gelişmiş bir dahili mikrofon teknolojisine sahiptir. Arka plandaki sesleri büyük oranda baskılayarak hem sizin hem karşı tarafın sesinin net bir biçimde aktarılmasına yardımcı olur.

Ailenizle, dostlarınızla veya iş arkadaşlarınızla olan görüşmelerinizi en kaliteli şekilde yapmanıza imkan sağlar. Bunun dışında cihazda kullanıcı konforu odaklı bir tasarım anlayışı ön plandadır. Kulak yastıkları ve ayarlanabilen kafa bandı sayesinde rahat etmenize yardımcı olur. Siz de kaliteli, ergonomik ve yeni nesil teknoloji ile geliştirilmiş bir kulaklık kullanmak için Anker markasının SoundCore Life Q10 modelini satın alabilirsiniz.

Anker SoundCore Life Q10 Genel Görünüm

Anker SoundCore Life Q10 Teknik Özellikleri

Anker SoundCore Life Q10 teknik özellikleri bakımından oldukça zengindir. Pek çok fonksiyonu sayesinde de eğlenceli ve pratik bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlar. Üründe yer alan teknik özelliklerden bazıları şöyledir:

 • Şık ve modern tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Anker SoundCore Life Q10 cihazı, Bluetooth 5.0 teknolojisine sahiptir. Telefonlarla ya da tablet, bilgisayar gibi cihazlarla bağlantısı kurulabilir.
 • Cihazın yüksek frekans değeri 40 kHz, düşük frekans değeri ise 16 Hz’dir. Müzik ve filmlerde derin bas sunarken bir yandan da gelen seslerin her seviyede net olmasını sağlar.
 • Ürün, bağlandığı cihazları hafızasında saklar. Maksimum 8 adet cihazı kaydeder. Böylece bağlanma sürecinin hızlanmasını sağlar, sizi de her seferinde bağlantı kurma zahmetinden kurtarır.
 • Eşsiz tasarımıyla her an rahat hissetmenizi sağlayan Anker SoundCore Life Q10 kablosuz Bluetooth 5.0, USB Type-C desteği sayesinde yeni nesil ürünlerin kablo ve adaptörleri ile kullanılabilir.
 • Kulaklığın üst kısmında dört farklı tuş yer alır. Bir tanesi bas seviyesini ayarlamaya yardımcı olurken diğer tuşlar da ses seviyesinin değişikliğini ve açma-kapama işlemlerini gerçekleştirir.
 • 40 milimetrelik bir sürücüye sahip olması, modeli farklı kılan teknik detayları arasındadır. Normal ve yoğun bas sistemi opsiyonlarını sunması nedeniyle dinlediğiniz müziğe veya oynadığınız oyuna uygun tercih yapmanızı sağlar.

Siz de teknik özellikleri ve üst düzey performansı ile yoğun bir ilgi gören Anker SoundCore Life Q10 kulaklığı gönül rahatlığıyla tercih edebilir, avantajlı fiyat fırsatlarıyla satın alabilirsiniz.

Anker SoundCore Life Q10 Yandan Görünüm

Anker SoundCore Life Q10 Kullanım Alanları

Anker SoundCore Life Q10, sağladığı kolaylıklar açısından çoğu alanda kullanılmak üzere tercih edilen bir cihazdır. En sevdiğiniz müzikleri, podcastleri dinlemek için idealdir. Keyifli anlar geçirmenize, aradığınız motivasyonu ve enerjiyi bulmanıza yardımcı olur.

Kablosuz olduğu için yolculuklarda rahatlıkla tercih edilebilecek bir cihazdır. Aynı şekilde yürüyüş yaparken de sunduğu konfor ve ses kalitesi ile sıkça kullanılır. Kulağı çevreleyen ve destekleyen özel yapısı sayesinde zorlu egzersizlerin üstesinden gelmeniz için ihtiyaç duyduğunuz desteği verir.

Favori müzik listelerinizle birlikte motive olmanıza imkan sağlar. Anker markasına ait olan SoundCore Life Q10 modeli, meditasyon yaparken maksimum konsantrasyon sağlamanıza yardımcı olur.

Dışarıdan gelen seslerin çoğunluğunu engellediği için dinlediğiniz melodilere odaklanmanızı çok daha kolay bir hale getirir. Bununla birlikte ofiste veya dışarıda bir mekanda vakit geçirirken işinize, okuduklarınıza konsantre olmanızı sağlar.

Cihazda mikrofon desteği mevcut olduğu için telefon görüşmeleri ve online toplantılarda işinizi kolaylaştırır. Kendi sesinizi ve karşı tarafın sesini mükemmel şekilde aktarır. Bulunduğunuz ortam ne kadar kalabalık ya da gürültülü olursa olsun iletişimi maksimum netlik sayesinde kurmanız mümkün olur.

Anker SoundCore Life Q10 oyun oynamayı sevenler için de kusursuz bir alternatiftir. Özellikle online oyunlarda arkadaşlarınızla iletişim kurmanızı kolaylaştırır, eğlenceli anlar yaşamanıza imkan sunar.

Anker SoundCore Life Q10 Tasarım

Anker SoundCore Life Q10 Artı ve Eksi Özellikleri

Zamansız ve etkileyici dizaynı sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanan Anker SoundCore Life Q10 özellikleri arasında hem artı hem de eksi yönler ön plandadır. Ürünün artı ve eksi yönlerinden birkaçı şu şekildedir:

 • Cihazda Bass Up teknolojisi mevcuttur. Müzik, film ve oyundaki seslerde bulunan basların vurucu ve güçlü olmasına yardım eder. Böylelikle maksimum keyif yaşama olanağı sunar.
 • Kulaklığın tamamen şarj olma süresi hemen hemen 2 saattir. Buna karşın 60 saate varan aralıksız bir kullanım deneyimi yaşatır. Sıkça şarj etme problemini ortadan kaldırarak işinizi kolaylaştırır.
 • Üründe hızlı şarj fonksiyonu da bulunur. Acele etmeniz gereken durumlarda yalnızca 5 dakika boyunca kulaklığınızı şarj ederek neredeyse 5 saate varan bir performanstan yararlanmanız mümkün olur.
 • 15 m’lik mesafede kullanılabilen Anker SoundCore Life Q10 kulak üstü kulaklıkta 3.5 mm’lik bir jack girişi bulunur. Dolayısıyla ihtiyacınıza ve isteğinize göre kablolu bir kullanım da sunar.
 • Ürün kutusuz şekilde sizlere sunulur. Bu eksi özelliklerinden biridir.
 • Cihazın eksi özelliği ise suya dayanıklı bir tasarıma sahip olmamasıdır. Bu nedenle sıvı temasından uzak tutulmalıdır.

Anker Life Q10 hakkındaki yorumlara bakılarak bütün artı, eksi özellikler keşfedilebilir ve bu doğrultuda karar verilebilir. Ayrıca fiyatları karşılaştırılarak Anker SoundCore Life Q10 kablosuz Bluetooth 5.0 kulaklık en ucuz alternatif rahatlıkla bulunabilir.

Anker SoundCore Life Q10 ile Anker SoundCore Life Q20 Modelinin Farkları

Her detayıyla dikkatleri üzerinde toplayan Anker kulaklık ile Anker SoundCore Life Q20 arasında bazı farklılıklar mevcuttur. Kullanım süresi, en çok dikkat çeken farklar arasındadır. Q10’un 60 saate varan bir kullanımının olmasına karşın Q20’de bu süre 40 saattir.

Q10’da 8 farklı cihaza bağlantı imkanı vardır ancak Q20’de çoklu bağlantı fonksiyonu bulunmaz. Bununla birlikte hızlı şarj sonrasında Q20 4 saat, Q10 ise 5 saat boyunca kullanılabilir.

Anker SoundCore Life Q10 Şarj Özelliği

Avantajlı Anker SoundCore Life Q10 Fiyat Seçenekleri

Maksimum ses performansı sayesinde benzerlerinden farkını ortaya koyan, tasarımı ile göz dolduran ve üstün konfor sağlayan Anker SoundCore Life Q10 fiyat bakımından ulaşılabilir seçeneklere sahiptir.

Uzun bir kullanım süresine sahip olması, dayanıklılığı ile uzun ömürlü bir deneyim yaşatmasına karşın oldukça uygun fiyatlarla kullanıcıların çoğunun bütçesine hitap eder. Kampanyalarda da indirime girdiği için çok daha uygun fiyat fırsatlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulur.

Dolayısıyla cep dostu ürünlerden biri haline gelir. Anker SoundCore Life Q10 yorum kısmında ses kalitesinden ne kadar memnun kalındığını görmeniz mümkündür. Genellikle ergonomik tasarımdan, bas ayarlarından ve mikrofon kalitesinden bahsedilir.

Ancak cihazda bulunan olumsuz özelliklere de rastlamak mümkündür. Bu açıdan farklı modeller arasından bir karar vermeye çalışan kullanıcıların işini kolaylaştırır. Eğer kulağınızı tam çevreleyen ve yastıklama sistemiyle rahat ettiren, ses kalitesi yüksek, kullanım süresi uzun, kaliteli yapılı bir kulaklık arıyorsanız, Anker SoundCore Life Q10 kablosuz Bluetooth 5.0 kulaklık, tercih edebileceğiniz uygun seçeneklerden biridir. Fiyatlarına göz atarak Anker SoundCore Life Q10 en ucuz alternatifi anında bulabilirsiniz.

Anker SoundCore Life Q10 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak Üstü
Seri:   Anker SoundCore
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   150 saat
Müzik Dinleme Süresi:   60 saat
Kutu Seçeneği:   Kutusuz
Uzaktan Kumandalı:
Mikrofonlu:
Kafa Bandı Yastığı:
Düşük Frekans:   16 Hz
Yüksek Frekans:   40 kHz
Empedans Değeri:   16 ohm
Şarj Olma Süresi:   120 dk
Kullanım Mesafesi:   15 m
Sürücü Çapı:   40 mm
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.513 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • EY1 yorumEmir Kağan Y.Malatya4 gün önce
  Ben Satın Aldığımda 400 500 TL bişeydi ve ben ortalama 2, 2 buçuk yıldır kullanıyorum ve gayet memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum
 • ŞÖ1 yorum
  6 beğeni
  ŞAHİN Ö.Karabük9 Mart 2023
  Öve öve bitiremediniz kulaklığı 300 lira olan kulaklık eski model olmasına rağmen oldu kaçpara almayın düşsün böyle bir artış yok dolar 48 TL mi oldu
 • Ömer Can I.77 yorum
  554 beğeni
  Ömer Can I.Niğde4 Şubat 2023
  satıcılar kafayı yemiş fırsatçılık bu kadar olamaz q30 daha ucuz :D
 • Ömer Can I.77 yorum
  554 beğeni
  Ömer Can I.Niğde11 Aralık 2022
  2020de 300 civarı fiyata almıştım yıllar geçtikce padlerin dikişleri açıldı. Kullanım kaynaklı değil bu herkesde oluyor. Suni deri dökülüyor. Pad değiştirme yok en büyük sorunu bu. Kendiniz söküp başka pad taksanız aynı hissi vermeyebilir. Muhtemelen değişmeme sebebi bass özelliğinden. Ses kalitesi mükemmel zaten hi-fi var ses yüksekliği de kablosuz kulaklığa göre oldukca iyi. Bangır bangır müzik dinlemek için ekolayzırlar kullanmalısınız onlar da ses kalitesini düşürecek.Kablolu çok daha yüksek sese ulaşabilirsiniz ama bass bost özelliği çalışmıyor kablolu o yüzden çok zevk vermiyor bass müziklerinde.
 • ÖD2 yorum
  8 beğeni
  Özcan D.3 Ekim 2021
  Tam bir fiyat performans ürünü.

Anker SoundCore Life Q10 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Anker SoundCore Life Q10 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkAnker SoundCore Life Q10i ANC Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkAnker SoundCore Life Q20 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkJBL Tune 500BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
 Anker SoundCore Life Q10 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkAnker SoundCore Life Q10i ANC Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkAnker SoundCore Life Q20 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkJBL Tune 500BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
FiyatFiyat Yok 1.288,00 TL
11 satıcı
3.034,39 TL
1 satıcı
899,00 TL
11 satıcı
Popülerlik-9. Popüler Bluetooth Kulaklık--
Ortalama Puan17 yorum-2 yorum9 yorum
Aktif Gürültü Önleme-VarVar-
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
TürüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
SeriAnker SoundCoreAnker SoundCoreAnker SoundCoreJBL Tune
Bluetooth Versiyonu5554.1
Bekleme Süresi150 saat--16 saat
Müzik Dinleme Süresi60 saat60 saat40 saat16 saat
Kutu SeçeneğiKutusuzKutusuzKutusuzKutusuz
Uzaktan KumandalıVar-Var-
Hızlı Şarj-Var--
MikrofonluVar-VarVar
Kafa Bandı YastığıVar-VarVar
Düşük Frekans16 Hz40 Hz16 Hz20 Hz
Yüksek Frekans40 kHz40 kHz40 kHz20 kHz
Empedans Değeri16 ohm-16 ohm-
Şarj Olma Süresi120 dk120 dk-120 dk
Kullanım Mesafesi15 m10 m15 m5 m
Sürücü Çapı40 mm40 mm40 mm32 mm
Ağırlık---155 gr
Şarj Giriş TipiType-CType-C-Micro USB
Toplam Kullanım Süresi-60 saat--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı