Bose

Bose QuietComfort 35 II Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Bose QuietComfort 35 II Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
Renk seçenekleri:

9 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

9.496,84 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 12 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Desibela.com

Ürün Özellikleri: Aktif Gürültü Önleme, Müzik Dinleyebilme, Kulak Üstü, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 20 Saat, Müzik Dinleme Süresi: 20 Saat, Kutusuz... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bose QuietComfort 35 II Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Tüm fiyatlar (7)

Yenilenmiş ve İkinci El Bose QuietComfort 35 II Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Bütçenize uygun teşhir, yenilenmiş ve ikinci el Bose QuietComfort 35 II Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık fiyatlarını inceleyebilir, ürünleri sıfır fiyatları ile karşılaştırıp en doğru kararı verebilirsiniz.

En Popüler Bose Bluetooth Kulaklıklar

Bose QuietComfort 35 II

Gürültü önleme teknolojisinin öncülerinden olan Bose, Bose QuietComfort 35 II modeli ile de öne çıkar. Bulunduğunuz her yerde dış ortam seslerinden bağımsız olarak dinlediğiniz içeriğe odaklanmanıza imkân tanıyan tasarım aynı zamanda telefon konuşmalarında daha temiz ses kalitesi sağlar. Ayrıca Bose QuietComfort 35 II ile Google Assistant ve Alexa’yı kullanarak sesli komutlarla birçok işi gerçekleştirebilirsiniz.

Şıklık ile konforu bir arada barındıran Bose QuietComfort 35 II minimal çizgileriyle dikkat çeker. Gümüş ve siyah renk alternatifleri sunar. Oldukça kolay kurulabilir olması sayesinde NFC ile Android destekli aygıtlar veya Bluetooth bağlantısı sayesinde tüm cihazlarla hızlıca eşleştirilebilir. Akıllı telefonunuza indireceğiniz Bose Connect uygulamasından; kalan şarj durumuna, kişiselleştirilebilir ekolayzer ayarlarına, müzik-video oynatma gibi pek çok özelliğe erişebilirsiniz.

Kutu içerisinden USB şarj kablosu, kablolu kullanmak isteyenler için jak kablosu ve korunaklı hard case taşıma çantasıyla çıkan Bose QuietComfort 35 Series II kulaklık gövdeleri korozyona dayanıklı paslanmaz çelik ve cam dolgulu plastik karışımından üretilmiştir. Oldukça esnek tasarıma sahip Bose QuietComfort 35 II sağlam bir yapı sunarken, kulaklığın üst bölümü araçlarda da kullanılan alcantara kumaştır. Kulaklık pedleri sentetik proteinden yapılmış olmasından dolayı oldukça konforlu ve hafif hissettirir.

Bose QuietComfort 35 II Siyah

Aktif Gürültü Engelleme Teknolojisine Sahip Bose QuietComfort 35 II

Aktif gürültü önleme (ANC) performansıyla kendi segmentinde üst sıralarda yer alan Bose QuietComfort 35 II, dış ortamdan soyutlanmak istediğinizde konsantrasyonunuzu artırmak için hazırdır. 10 yılı aşkın süredir üzerinde çalışılan patentli gürültü engelleme teknolojisi sayesinde Bose QC35 II çalışırken dışarıdaki sabit sesler izlenerek ölçülür.

Daha sonra ters sinyal çıkışıyla seslerin duyulmasını önlemeye yardım eder. Bununla birlikte ANC seviyesini Bose Connect ile kontrol edebileceğiniz; yükseltme, azaltma ve kapatma olmak üzere 3 farklı ayar seçeneği de sunulur. Gelen ve giden aramalarda da oldukça iyi bir ANC performansı sergileyen Bose QuietComfort 35 II kablosuz kulaklık çift mikrofon sistemiyle her seviyede dengeli, net ses kalitesi sağlayarak gürültülü ortamlarda bile rahat konuşabilmenizi sağlar.

Bluetooth versiyonu 5.0 olan Bose QuietComfort 35 II aynı anda iki aygıta birden bağlanabilir olmasıyla bilgisayarda başka bir iş yaparken telefona gelen aramaları cevaplama imkânı da tanır. 310 gr ağırlığa sahip olması sayesinde ise kullanım sırasında rahatsız etmeyerek hafif ve konforlu bir kulaklık deneyimi yaşatır.

Bose QuietComfort 35 II Pembe

Bose QuietComfort 35 II Bose Connect ile Kolay Erişim

Eşleştirme işleminin, Bluetooth bağlantısı ve Bose QuietComfort 35 II güç düğmesini açarak kolayca gerçekleşmesinin ardından kullanabileceğiniz cihaz ile Bose Connect uygulaması da telefonunuza otomatik yüklenir. Bu uygulama sayesinde QuietComfort 35 II tüm özellikleri kolay bir şekilde aktifleştirilebilir. Music Share özelliğiyle diğer Bose aygıtlarla müzik paylaşımı yapılabilir. Pil durumunu kontrol edebilir, ses ve ekolayzır ayarlarını yönetebilirsiniz.

Find My Buds özelliği kulaklığınızın kaybolması durumunda bulunmasına yardım eder. StandBy Timer özelliği kulaklık kullanılmadığında otomatik kapanarak şarjdan tasarruf etmeyi sağlar. Noise Cancellation ayarlarıyla dış sesi engelleme düzeyi kontrol edilir. Voice Prompt açılarak Google Assistant ve Alexa’ya sesli komut verilmesi aktifleştirilir.

USB kablosuyla şarj edilebilen Bose QuietComfort 35 II tam şarj kapasitesine 2.25 saat sürede ulaşır. Şarjı bittiğinde acil kullanımlar için 15 dakikada 2.5 saat yetecek kadar pil seviyesi sağlanabilir. Kablosuz olarak 20 saate kadar olan kullanım imkânı, kablolu şekilde 40 saate kadar çıkabilir ve uzun süreli bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Bose QuietComfort 35 II Gümüş

Bose QuietComfort 35 II Kulaklık Üzerinden Nasıl Yönlendirilir?

Bose QuietComfort 35 II sol kulaklık gövdesinin ortasında konumlanan düğme hem açma kapama hem de Bluetooth bağlantısı için kullanılır. Bose QuietComfort 35 II kulaklık üzerinden medya oynatma, ses seviyesi, çağrı cevaplama, gürültü engelleme ve sesli komut verme fonksiyonları kontrol edilebilir. Çalma/duraklatma için Bose QuietComfort 35 II kulaklığın kenarındaki çok fonksiyonlu düğmeye ileri atlamada 2, geri atlamada 3 kez basılır.

Ses seviyesi artırırken +, azaltırken ise - düğmesi kullanılır. Telefon görüşmesinde gelen çağrıyı cevaplamak ve sonlandırmak için çok fonksiyonlu düğmeye 1 kez basılır. Reddetmek isteniyorsa aynı tuşa 1 saniye boyunca basılı tutulur. Gürültü giderme ayarları Bose QuietComfort 35 II kulaklık üzerinden yapıldığında ise aksiyon tuşuna 1 kez basılıp bırakıldığında sesli yönlendirme hangi ayarda bulunduğunu bildirir.

İstenilen seviyeye ulaşana kadar tuşa basılır. Sesli komutlarda ise Google Assistant Bose QuietComfort 35 II ile entegre olarak gelir. Ayrıca Siri ve Android işletim sistemindeki diğer sesli komut programları da tercih edilebilir. Çok fonksiyonlu düğmeye 1 saniye basılı tutulduğunda sesli kontrollerin aktif olduğunu belirten bir ses duyulur.

Artı ve Eksi Yönleriyle Bose QuietComfort 35 II

Popüler kulak üstü kulaklık modelleri arasında olan Bose QuietComfort 35 II kulaklığın avantajlı taraflarının çoğunlukta olmasının yanı sıra eksi özellikleri olduğu da gözlemlenir. Bose QuietComfort 35 kablosuz kulaklık II hakkında yapılan yorumlarda olumlu kullanıcı deneyimleri dikkat çeker.

Bose QuietComfort 35 II inceleme yazılarında ise en çok karşılaştırılan ve beğenilen modellerin başında gelir. Kablosuz bluetooth kulaklıklar arasında kararsız kalıyorsanız Bose QuietComfort 35 II yorum alanlarını detaylı analiz edebilir, inceleme videolarından faydalanabilirsiniz. Seçim yapmanıza katkısı olabilecek Bose QuietComfort 35 II artı ve eksi özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Bose QuietComfort 35 II birinci sınıf gürültü önleyici teknoloji ile üretilmiştir. ANC özelliğinin hem devre dışı bırakılabilir olması hem de azaltılıp artırılabilmesi avantajlıdır.
 • Kulaklıkların gövde bölümünün korozyona dirençli paslanmaz çelik olması, kaliteli pedlerin konforlu hissettirmesi rahat bir kullanım deneyimi sağlar.
 • Maksimum çalışma ve tam şarj olma süresi ortalama düzeydedir. Kolay kurulumlu olmasına ek olarak bluetooth bağlantısı sorunsuz gerçekleşir.
 • Aynı anda iki farklı cihaz ile Bluetooth bağlantısı yapılabilir. Google Assistant ve Alexa ile sesli komut verilmesi tercih edilmediğinde kulaklık üzerinden de kontrolü oldukça kolaydır.
 • Playstation ve XBox ile uyumludur. Type-C USB bağlantısı yoktur. aptX ses kodunu desteklemez.

Bose QuietComfort 35 II Benzerlerinden Ayrılan Özellikleri

Birçok noktada sınıfının önde gelen modelleri arasına girmeyi başaran Bose QuietComfort 35 II yüksek performansıyla öne çıkar. Bose QuietComfort 35 II modelinin en öne çıkan özelliğinin gürültü önlemedeki üst düzey becerisi olduğu net bir şekilde söylenebilir. Bose QuietComfort 35 II kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerde de dış ortamdaki gürültüyü çok iyi derecede engellediği sıklıkla öne çıkarılır. Bununla birlikte ANC özelliğini tamamen kapatma, artırma ve azaltma ayarlarının da bulunması kullanıcıya kolaylık sağlar.

Aynı anda iki farklı cihaz ile Bluetooth bağlantısının kurulabilmesi kullanım sırasında önemli avantajlar sunar. Ayrıca Playstation ve XBox ile de uyumludur. Bose QuietComfort 35 II hem kulaklığın hem de pedlerinin tasarımı ve üretim malzemesi bakımından açık ara daha konforludur. Oldukça yeterli olan maksimum çalışma süresi, tam şarj konumuna ulaşma zamanı gibi yönlerden benzerleriyle yarışabilecek kapasitededir.

Müzik dinlerken sunduğu ses kalitesi tüm kanallarda dengeli dağılım sergiler. Bose QC35 II fiyat açısından ortalamanın üzerindedir. Ancak Bose QuietComfort 35 II en ucuz fiyatlı modellerle de kıyaslandığında hem kalite hem de kullanım ömrü açısından oldukça önde olduğu görülür. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir tercihte bulunmak için Bose QuietComfort 35 II modelini değerlendirebilirsiniz.

Bose QuietComfort 35 II Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Bose QuietComfort 35 II Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bose QuietComfort 35 II Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Aktif Gürültü Önleme:
Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak Üstü
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   20 Saat
Müzik Dinleme Süresi:   20 Saat
Kutu Seçeneği:   Kutusuz
Kafa Bandı Yastığı:
Mikrofonlu:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Şarj Olma Süresi:   120 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Uzunluk:   18 mm
Genişlik:   12 mm
Yükseklik:   8.1 mm
Ağırlık:   310 gr
Şarj Giriş Tipi:   USB
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver
 • 7 yorum
  59 beğeni
  Kerem Ş.1 Aralık 2021
  Ürün gayet güzel. Dış sesi ciddi oranda kesiyor. Ses kalitesi güzel. Aynı anda iki cihaza bağlanabilir olması çok hoş. Bu sayede bilgisayarda odaklanarak iş yaparken telefon çağrılarını da kaçırmıyorsunuz. Film ve müzik performansı da oldukça iyi.
  • Alışverişçi resmi

Bose QuietComfort 35 II Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bose QuietComfort 35 II Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkSony WH-1000XM3 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkSony WH-1000XM2 Siyah Gürültü Önleyici Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkBose Quietcomfort 35 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
 Bose QuietComfort 35 II Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkSony WH-1000XM3 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkSony WH-1000XM2 Siyah Gürültü Önleyici Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkBose Quietcomfort 35 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
Fiyat 9.496,84 TL
9 satıcı
6.533,01 TL
6 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok
Popülerlik9. Popüler Bose Bluetooth Kulaklık---
Ortalama Puan1 yorum4 yorum1 yorum-
Aktif Gürültü ÖnlemeVarVarVarYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Suya DayanıklıYokYokYokYok
TWSYokYokYokYok
Bluetooth Versiyonu54.24.1-
Bekleme Süresi20 Saat200 Saat200 Saat-
Müzik Dinleme Süresi20 Saat30 Saat38 Saat20 saat
Kablosuz ŞarjYokYokYokYok
Kutu SeçeneğiKutusuzKutusuzKutusuz-
Uzaktan KumandalıYokVarYokYok
NFCYokVarYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
MikrofonluVarVarYokYok
Kafa Bandı YastığıVarVarYokYok
Düşük Frekans20 Hz4 Hz--
Yüksek Frekans20 kHz40 kHz--
Empedans Değeri-32 ohm--
Ses Seviyesi-104 dB--
Şarj Olma Süresi120 dk180 dk--
Kullanım Mesafesi10 m10 m--
Sürücü Çapı-40 mm--
Uzunluk18 mm---
Genişlik12 mm---
Yükseklik8.1 mm---
Ağırlık310 gr254 gr--
Gaming Oyuncu---Yok
Gaming OyuncuYokYokYok-