Haylou

Haylou GT1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(4 yorum)
Haylou GT1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Model seçenekleri:

23 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

395,10 TL Ücretsiz kargoSatıcıya Git

Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü!

Son güncelleme: 16 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adet2 iş günüSatıcı: Hepsiburada/Vip Trend

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 300 saat, Müzik Dinleme Süresi: 3.5 saat, Kutulu, Mikrofonlu... Devamını gör


KASIM AYI BİLGİLENDİRMESİBu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü!

Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
329,55 TL
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Haylou Solar LS05 Akıllı Saat
Haylou GT1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık+Haylou Solar LS05 Akıllı Saat
Pttavm950,00 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör

En Ucuz Haylou GT1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Tüm fiyatlar (23)

En Popüler Haylou Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Haylou GT1 Pro

Haylou GT1 Pro kablosuz kulaklık ergonomik, göze hitap eden tasarımıyla birlikte teknik özellikleri ile kullanıcılara hitap eder. Görsel özelliklerinin yanı sıra uzun şarj süresi, yeni kablosuz bağlantı teknolojisine ek olarak güçlü sürücüleriyle fark yaratır.

İçerisinde stereo ses çıkışı bulunan Haylou GT1 Pro aynı zamanda iOS ve Android işletim sistemlerini destekler. Bununla birlikte kulaklık kullanıcılara hem Siri hem de Google Asistan desteği sunar. Haylou GT1 Pro kulaklık kısmi ses önleyici tasarımıyla birlikte dışarıdan gelen sesleri minimuma indirirken kaliteli bir müzik keyfine olanak sağlar.

Güçlendirilmiş sürücüleri ve yaşanabilecek bağlantı kopmalarını engellemek için geliştirilmiş yeni nesil Bluetooth özelliğiyle birlikte konforlu kullanımı ön plana çıkarır. Haylou GT1 Pro kullanıcıların taleplerini karşılamakla birlikte fiyat performans olarak öne çıkan bir tasarıma sahiptir.

Haylou GT1 Pro kompakt kutusu ile beraber gün içerisinde sizlere eşlik etmeye devam eder. İş, okul, seyahat ya da sporda kesintisiz çalışma performansı yaratarak üstün ses teknolojisinden faydalanmanıza olanak tanır. Haylou GT1 Pro modeli ileri teknoloji ile donatılan teknik özellikleri, şık tasarımı ve hafifliği en sevdiğiniz kulaklık tasarımlarından biri olmaya adaydır.

Haylou GT1 Pro Genel Görünüm

IPX5 Sertifikalı Haylou GT1 Pro

Kullanıcıların taleplerini karşılamak için bütün faktörleri düşünen marka GT1 Pro Haylou modeliyle birlikte IPX5 suya dayanıklılık özelliği sunar. IPX5 suya dayanıklılık özelliği spor yaparken kulaklığın terden zarar görmesini engeller.

Yağışlı havalarda suya karşı koruma özelliğiyle birlikte Haylou GT1 Pro aynı segmente bulunan ürünlerin önüne geçmeyi başarır. Direnç gösteren özellikleri arasında sağlam materyallerle üretilen kutusu da yer alır.

Düşme, çarpma ve darbelere karşı zarar görmeyen Haylou GT1 Pro uzun ömürlü kulaklık kullanım performansı oluşturmayı başarır. Sağlam yapısının eşlik ettiği tasarım özelliklerine marka modern dokunuşlar yapmayı da ihmal etmez.

Kulaklık uçlarının dokunmatik kontrol tuşlarıyla donatılması sayesinde kolay kullanım avantajı kazanılır. Haylou GT1 Pro dokunmatik kulaklık uçlarına müzik parçası değiştirme, ses seviyesi ayarlama ya da telefonun asistan özelliğini aktif etme gibi birçok görev atabilir.

Kişiselleştirilen Haylou GT1 Pro kullanım deneyimi ile opsiyonel tercihler yapmak da mümkün hale gelir. Sadece ses kalitesi, güçlü sürücüleri, uzun pil ömrü ile yetinmeyen Haylou GT1 Pro Bluetooth kulaklık rahat bir kullanım sağlar. Yürüyüş ya da koşu gibi aktiviteler yaparken aynı zamanda telefon konuşmaları yapmak için de kullanılır.

Haylou GT1 Pro Mavi Görünüm

Güçlü Pil Ömrü ve Bağlantı Özellikleriyle Yeni Nesil Haylou GT1 Pro

Haylou GT1 Pro özellikleri kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eder. Güçlü şarj kapasitesi ve uzun süreli kullanım süresine ek olarak göze hitap eden tasarımıyla Haylou GT1 Pro Bluetooth kulaklık birçok kişinin tercihi olur.

Haylou GT1 Pro pil ömrü bir günü aşan kullanım süresiyle yenilenen Bluetooth 5.0 teknolojisiyle GT1 Pro Haylou kesintisiz müzik zevkine olanak sağlar. İçerisinde bulunan 7.2 mm’lik güçlü sürücüsüyle multimedya dosyalarındaki sesleri kesintisiz biçimde oynatmaya olanak sağlayan ürün ekolayzer ayarlarıyla birlikte kişileştirilerek maksimum performansı sunmayı amaçlar.

Bluetooth 5.0 teknolojisiyle birlikte hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ya da tabletlerle kullanılabilir. Buna ek olarak Haylou GT1 Pro cihazı bilgisayarla eşleştirilerek oyunları, videoları, multimedya dosyalarını kullanabilirsiniz.

Haylou GT1 Pro TWS kablosuz Bluetooth kulaklık özellikleri arasında geliştirilmiş şarj süresi öne çıkar. GT1 Pro Haylou 1,5 saatlik şarj ile birlikte 26 saate kadar kullanımının yanı sıra 43 mAh kapasiteye sahip bataryasıyla 300 saatlik bekleme süresi sunar.

Haylou GT1 Pro şarj süresi ürünün batarya durumuna göre değişiklik gösterebilir. Kutusundan belirli seviyede şarjla birlikte çıkan ürünün tam performansını sergilemesi için her iki kulaklığın da tamamen şarj edilmesi gerekir.

Üründe bulunan mikrofonları ise sadece telefon görüşmelerine kolaylık sağlamaz aynı zamanda Siri ve Google Asistan gibi sesli asistanları kullanmanıza olanak sağlar. Kulaklık üzerinde bulunan dokunmatik düğmelerle multimedya kontrollerini kolayca tamamlanabilir.

3.9 gram ağırlığa sahip olan kulak konforlu kullanım deneyimi oluşturur. “Haylou GT1 Pro nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtını ürün, kolay kullanımıyla cevaplamayı başarır. Kullanım kılavuzunda yer alan yönlendirmelerle birlikte doğru şekilde cihazla eşleştirilen Haylou GT1 pro günün her anında size eşlik eder.

Haylou GT1 Pro Üstten Görünüm

Haylou GT1 Pro Artı ve Eksileri

Haylou GT1 Pro kulaklık tasarımı markanın ince dokunuşlarıyla optimum ses performansı yaratır. Kullanıcılar tarafından değerlendirilen özellikleri ürün performansını yakından incelemek için sizlere fayda sağlayabilir.

Bu doğrultuda yapılan Haylou GT1 Pro inceleme ve yorumlarını değerlendirmek artıyla eksilerini açığa çıkarır. “Haylou GT1 Pro alınır mı?” sorusuna olumlu yanıt veren kullanıcıların en beğendiği özellikler şunlardır:

 • 7.2 mm ses sürücüsüyle ses dinleme deneyimini üst seviyelere taşıyarak kullanıcı deneyimini iyileştirir.
 • Haylou GT1 Pro kablosuz bağlantı özelliği hareket kabiliyetinin sınırlarını genişletmeyi başarır.
 • 5.0 yeni nesil Bluetooth teknolojisi telefon, tablet ve bilgisayar cihazlarıyla anında bağlantı kurmasına olanak tanır.
 • Tek şarjda toplam 3.5 saatlik aralıksız kullanıcı deneyimi sunar. Kutusuyla birlikte kullanıldıklarında ise 26 saate varan müzik dinleme performansı elde edilebilir.
 • Hızlı şarj özelliği sayesinde 90 dakika gibi kısa bir sürede pili tamamen dolar.
 • Haylou GT1 Pro 10 metre kullanım mesafe aralığı eller serbest müzik dinleme deneyimi oluşturur. Özellikle spor antrenmanlarında kolaylık sağlamak mümkün hale gelir.
 • Ergonomik kulak uçları kulak yapısını kavrayarak konforlu bir deneyim yaşatır.
 • Pasif gürültü engelleme özelliğiyle çağrı yanıtlarken dış ortam sesleri görüşmeleri etkilemez.
 • Haylou GT1 Pro akıllı şarj kutusu üzerinde yer alan LED göstergeler pil seviyesinin anlaşılmasına yardımcı olur.
 • Dokunmatik kontrol panelleri Siri ve Google Asistan özelliklerini aktif edebilmeyi sağlar. Böylece sesli komut avantajı oluşturulur.
 • Haylou GT1 Pro üzerinde yer alan dokunmatik kontrol paneli çağrı yanıtlama, müzik değiştirme gibi ayarları yapılmasına da olanak tanır.

Haylou GT1 Pro tasarımının eksi noktaları ise:

 • Aynı anda iki farklı cihazda kullanım olanağı model tasarımına dahil edilmez.
 • Aktif gürültü engelleme özelliği bulunmaz.
Haylou GT1 Pro Şarj Kutusu

Haylou GT1 Pro ile Haylou GT5 Farkları

Haylou GT1 Pro TWS ile Haylou GT5 kulaklık modelleri arasında teknik açıdan bazı farklılıklar bulunur. Haylou GT1 Pro modeli 90 dakikada dolarak hızlı şarj özelliği sunar. Haylou GT5 tasarımında ise bu süre 120 dakika olarak belirlenir. Bununla beraber Haylou GT1 Pro şarj kutusuyla 26 saat kullanılabilirken Haylou GT5 24 saatlik pil ömrü sunar.

En Uygun Haylou GT1 Pro Fiyat Seçenekleri

Haylou GT1 Pro fiyat seçenekleri ile teknolojik donanımının ulaşılabilir aralıklarda sizlere sunulmasına izin verir. Adından sıklıkla söz ettiren ürün kullanıcıların aklında “Haylou GT1 Pro nasıl?” sorusunu doğurabilir. Bu sorunun cevabında öne çıkan yanıt ise fiyat performans açısından sunduğu verimliliktir.

Haylou GT1 Pro earbuds modeli en uygun fiyat seçeneklerini yaratarak üstün ses teknolojisinden yararlanmanızı sağlar. Haylou GT1 Pro yorum ve incelemelerinde öne çıkan dayanıklılık özellikleri ise fiyatının üzerinde performans sergilediğinin bir kanıtı olur.

Haylou GT1 Pro en ucuz fiyat seçenekleri bütçeye uygun bir seçim yapabilme olanağı sunar. Konforlu olduğu kadar modern özelliklerle donatılan kulaklık arayışındaysanız, ​​Haylou GT1 Pro sizlere kazançlı bir alışveriş fırsatı yaratır.

Bütçe dostu fiyat seçeneklerinden yararlanarak kablosuz kulaklık alışverişinde avantaj sağlayabilirsiniz. Haylou GT1 Pro ile her alanda kusursuz ses özelliklerini deneyimlemek, akıllı cihazları etkili bir şekilde kullanmak mümkündür.

Haylou GT1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Haylou GT1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Haylou GT1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   300 saat
Müzik Dinleme Süresi:   3.5 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Mikrofonlu:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Empedans Değeri:   32 ohm
Ses Seviyesi:   110 dB
Şarj Olma Süresi:   90 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   7.2 mm
Ağırlık:   3.9 gr
Şarj Giriş Tipi:   Micro USB
Toplam Kullanım Süresi:   26 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.47 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • Fatih Ö.415 yorum
  2137 beğeni
  Fatih Ö.11 Eylül 2020
  Çift taraflı mikron özelliği dikkat çekiyor. Kutudan çıkar çıkmaz otomatik olarak açılıp bağlanır moda geçmesi kolay kullanım açısından fayda sağlıyor. Suya ve tere karşı dayanıklı olduğunu gösteren sertifikası bulunuyor. On iki saatlik kullanım süresi bulunuyor. Üç kere dokunulduğunda sesli asistan etkinleştirilebiliyor.
  • Alışverişçi resmi
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • KP13 yorum
  504 beğeni
  Kemal P.Ankara7 Kasım 2020
  Haylou'nun eski gri kutularının aac'li (oyun desteği bulunmayan) versiyonu yerini beyaz kutulara bırakmış. Anlaşılan haylou elinde kalan aac'li ürünü pazarlamak için kutuyu değiştirmiş. Bu şekilde düz gt1 modeline kıyasla kulaklık kutusunun şarj göstergesinden başka hiçbir ekstrası kalmıyor. Alacak arkadaşlar gri kutunun sağ altında (Wireless 5.0'ın altı) aac ibaresi yazanları ve beyaz kutuları tercih etmesin. Kulaklığa gelince bas ve tizler net, çok yüksek ses seviyesi alamıyorum. Mikrofona gelince konuşma esnasında ses derinden gidiyor ama kapalı ortamlarda gayet iyi anlaşıyoruz. 3 ölçüde kulak içi silikon çıkıyor. Kulakta düşmeden durması için biraz bastırmak lazım. Şarjı 3 saate yakın gidiyor, kutu 4 defa şarj edebiliyor. Kutusu cepte biraz batıyor. Daha kaliteli ses almak isteyenler gt1 plus versiyonu tercih etsinler.
Tüm Yorumlar
 • AY1 yorum
  3 beğeni
  Asilhan Y.14 Mayıs 2021
  Ben 1 yıldır kullanıyorum çok güzel suya ve toza dayanıklı kutusu ile ve ayrı olarka kulaklığı çok düşürün hic bir şey olmadı bazen bisey dinlerken gece kulaklık ile uyuya kalıyorum altımdan çıkıyor yine sorun çok memnunum ama sadece bi kere bir sorun du 1 hafta boyunca sol kulaklık çalismadi bende kutuya koyarken parmak izli yere basılı tutup koydum çalıştı
 • SN1 yorum
  4 beğeni
  Saa N.3 Aralık 2020
  10 gündür kullanıyorum. Günde 10-15 telefon görüşmesi(ortalama5-10 dakika?) ve 1 saatlik video izliyorum. Şarjı henüz yarıya geldi. Ses kalitesi olarak kapalı ortamda çok iyi. Dışarıda biraz kısık kalabiliyor ama benim için çok önemli değil. İlk Bluetooth kulaklık tecrübem ve bu fiyata(120 ye aldım) değer.
 • KP13 yorum
  504 beğeni
  Kemal P.Ankara7 Kasım 2020
  Haylou'nun eski gri kutularının aac'li (oyun desteği bulunmayan) versiyonu yerini beyaz kutulara bırakmış. Anlaşılan haylou elinde kalan aac'li ürünü pazarlamak için kutuyu değiştirmiş. Bu şekilde düz gt1 modeline kıyasla kulaklık kutusunun şarj göstergesinden başka hiçbir ekstrası kalmıyor. Alacak arkadaşlar gri kutunun sağ altında (Wireless 5.0'ın altı) aac ibaresi yazanları ve beyaz kutuları tercih etmesin. Kulaklığa gelince bas ve tizler net, çok yüksek ses seviyesi alamıyorum. Mikrofona gelince konuşma esnasında ses derinden gidiyor ama kapalı ortamlarda gayet iyi anlaşıyoruz. 3 ölçüde kulak içi silikon çıkıyor. Kulakta düşmeden durması için biraz bastırmak lazım. Şarjı 3 saate yakın gidiyor, kutu 4 defa şarj edebiliyor. Kutusu cepte biraz batıyor. Daha kaliteli ses almak isteyenler gt1 plus versiyonu tercih etsinler.
 • Fatih Ö.415 yorum
  2137 beğeni
  Fatih Ö.11 Eylül 2020
  Çift taraflı mikron özelliği dikkat çekiyor. Kutudan çıkar çıkmaz otomatik olarak açılıp bağlanır moda geçmesi kolay kullanım açısından fayda sağlıyor. Suya ve tere karşı dayanıklı olduğunu gösteren sertifikası bulunuyor. On iki saatlik kullanım süresi bulunuyor. Üç kere dokunulduğunda sesli asistan etkinleştirilebiliyor.
  • Alışverişçi resmi

Haylou GT1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Haylou GT1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou GT1 Plus TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou GT1 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Haylou GT1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou GT1 Plus TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou GT1 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat395,10 TL
23 satıcı
489,99 TL
5 satıcı
425,00 TL
2 satıcı
320,61 TL
54 satıcı
Popülerlik3. Popüler Haylou Bluetooth Kulaklık--1. Popüler Haylou Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan4 yorum1 yorum1 yorum4 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeYokYokYokYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokYokYokYok
TWSVarVarVarVar
Bluetooth Versiyonu5555
Bekleme Süresi300 Saat--150 Saat
Konuşma Süresi---3.5 Saat
Müzik Dinleme Süresi3.5 saat5 Saat3 Saat3.5 Saat
Kablosuz ŞarjYokYokYokYok
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıYokVarVarYok
NFCYokYokYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
MikrofonluVarVarVarVar
Kafa Bandı YastığıYokYokYokYok
Düşük Frekans20 Hz20 Hz20 Hz-
Yüksek Frekans20 kHz20 kHz20 kHz-
Empedans Değeri32 ohm32 ohm32 ohm-
Ses Seviyesi110 dB-110 dB-
Şarj Olma Süresi90 dk-90 dk120 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m15 m
Sürücü Çapı7.2 mm-7.2 mm6 mm
Ağırlık3.9 gr7.8 gr8 gr-
Şarj Giriş TipiMicro USBType-CType-CType-C
Toplam Kullanım Süresi26 saat18 saat-60 saat
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı