Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Haylou

Haylou GT3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Haylou GT3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

499,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 52 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 1 adet3 iş günüSatıcı: N11/nuralpticaret

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Bluetooth Versiyonu: 5, Müzik Dinleme Süresi: 4 saat, Kutulu, Mikrofonlu, Düşük Frekans: 20 Hz... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
En Popüler Haylou Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Haylou GT3

Güçlü donanımı ve şık dizaynı ile tüm gözleri üzerine çeviren Haylou GT3 kablosuz kulaklık modeli, günlük yaşantının pek çok alanında tercih edilir. Ergonomik bir yapıya sahip olduğu için kulak içine tam oturur, dolayısıyla gönül rahatlığı ile hareket etmenize olanak sağlar.

En sevdiğiniz müzikleri ve podcastleri dinlemenize, film ve dizileri maksimum ses kalitesi eşliğinde izlemenize yardımcı olur. Üründe mevcut olan gelişmiş mikrofon teknolojisi, görüşmelerinizi rahatlıkla yapmanızı sağlar. Böylelikle telefonu yanınızda taşımaya gerek kalmadan, son derece konforlu bir şekilde gelen aramaları yanıtlamanız mümkün olur.

Haylou GT3 kulaklık, modern ve yenilikçi tasarımı itibari ile hemen hemen tüm kullanıcıların zevkine hitap eder, stilinizi girdiğiniz her ortamda ön plana çıkarmanıza imkân sunar. Ürünün dikkat çekici özellikleri arasında kulaklıkların dokunmatik kontrolle yönetilebiliyor olması yer alır.

Çalan müziği durdurmak, bir sonrakine ya da öncekine geçmek, cep telefonuna gelen aramayı yanıtlamak, reddetmek veya sonlandırmak için hafif bir dokunuş yeterli olur. Böylelikle son derece kolay ve eğlenceli bir kullanım sunar.

Siz de gün içinde rahatça hareket ederken bir yandan görüşmelerinizi yapmak ya da müzik dinlemek istiyorsanız, Haylou markasına ait olan GT3 kablosuz kulaklık seçeneğini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Haylou GT3

Haylou GT3 Teknik Özellikleri

Kulak içi tasarımlı olan Haylou GT3, her yaştan kullanıcının favorileri arasındadır. Sahip olduğu teknik özellikler ve birçok fonksiyon sayesinde eşsiz bir kullanım sunar. Haylou GT3 özellikleri şu şekildedir:

 • GT3’te Bluetooth 5.0 teknolojisi mevcuttur. Birçok cihaza saniyeler içerisinde bağlanarak kullanılabilir. Tanımlanan cihazları kaydederek sonraki kullanımlarda otomatik olarak bağlanır.
 • Haylou markasına ait olan GT3 kulaklığın kullanım mesafesi 10 metredir. Dolayısıyla evdeyken ya da ofisteyken farklı odalara geçtiğiniz zaman görüşmelerinizi devam ettirmeniz mümkün hale gelir.
 • Haylou GT3 TWS Bluetooth 5.0 kulak içi kulaklık modelinde dokunmatik sensör yer alır. Sensör yardımı ile çalan müzikler kontrol edilebilir, gelen aramalar yanıtlanabilir veya reddedilebilir.
 • Cihazın gelişmiş şarj kutusunun tamamen şarj edildikten sonraki kullanım süresi yaklaşık olarak 24 saattir. Kulaklıklar ise 4 saat boyunca herhangi bir duraksama olmadan kullanılabilir.
 • Haylou’nun GT3 kablosuz kulaklığında ses kalitesi maksimum seviyededir. Ayrıca son derece güçlü ve derin bas efektleri sunar. Böylece en sevdiğiniz müzikleri dinlerken eşsiz bir keyif sunar.
 • Üründe özel bir mikrofon sisteminin mevcut olması, dikkat çeken özelliklerinden biridir. Araç kullanırken ya da hareket halindeyken görüşmeleri üst düzey konfor eşliğinde yapmak mümkündür.
Haylou GT3 Genel

Haylou GT3 Kullanım Alanları

Haylou GT3 nasıl kullanılır sorusu kullanıcılar tarafından sıkça sorulur. Minimal tasarımı ve fonksiyonel detayları ile Haylou GT3 kullanımı oldukça pratiktir. Tek yapılması gereken şey, akıllı telefon ile Bluetooth bağlantısını gerçekleştirmektir.

Ürünün sunduğu bu pratiklik, birçok alanda kullanılabilmesini sağlar. Kullanım alanlarının başında ise spor gelir. Yapılan günlük yürüyüşlerde ya da yoğun tempolu egzersizlerde sık sık tercih edilir. Çünkü kulak içine ideal bir şekilde oturur ve her hareketin rahatlıkla yapılmasını destekler.

Beğenilen podcast ya da playlistlerin dinlenerek konsantrasyonun, motivasyonun ve buna bağlı olarak dayanıklılığın artmasına yardımcı olur. Ayrıca spor esnasında cep telefonuna gelen aramalardan haberdar olunmasını sağlar.

Haylou GT3 Bluetooth kulaklık modelinin bir diğer kullanım alanı da meditasyondur. Dışarıdan gelen sesleri büyük ölçüde engellediği için odaklanmanızı artırır. Böylece kendinize ayırdığınız vaktin verimli geçmesine imkân sağlar.

Haylou GT3 kablosuz Bluetooth kulaklık, iş yaşantısında kullanmak için de ideal seçeneklerden biridir. Ofis içerisinde hareket ederken bir yandan görüşmelerinizi yapmanız mümkün olur. Online toplantılar yapılırken karşı tarafın sesi net bir şekilde duyulur.

Siz de Haylou markasına ait olan GT3 kablosuz kulak içi kulaklık alternatifi hakkında daha önceden yapılmış olan kullanıcı yorumlarına göz atabilir ve daha birçok kullanım alanına hakim olabilirsiniz.

Haylou GT3 Kulaklıklar ve Kutu

Haylou GT3 ile GT3 Pro Arasındaki Farklar

Göz alıcı tasarımı ile yoğun bir ilgi gören ürün ile Haylou GT3 Pro kablosuz kulaklık modeli arasında birçok benzerlik yer alsa da bazı farklılıklar da mevcuttur. Farkların başında ses seviyesi gelir. GT3’deki son ses seviyesinin yüksek olmasına karşın GT3 Pro modelinde son ses seviyesi daha düşüktür.

Bununla birlikte GT3 Android ve iOS cihazlarla uyumlu iken GT3 Pro iOS, Android ve Mac cihazlarla uyum sağlar. Ayrıca GT3’te dinamik sürücü yer alırken GT3 Pro’da 2 sürücülü hibrit bir sistem bulunur.

Haylou GT3 Suya Dayanıklılık

Haylou GT3 Artı ve Eksi Yönleri

Haylou GT3 TWS kulaklık, sağladığı tüm kolaylıklarla en çok tercih edilen teknolojik aksesuarlar arasında yerini alır. Özel fonksiyonları sayesinde kulaklık kullanımını oldukça keyifli bir hale getirir. Bunun dışında cihaz, bazı artı ve eksi yönleri ile dikkatleri üzerine çeker:

 • DSP gürültü önleme teknolojisine sahip olması, ürünün fark yaratan artı özelliklerinden birisidir. Dijital parazitleri tamamen ortadan kaldırarak sese odaklanabilmenize yardımcı olur.
 • Haylou GT3 TWS Bluetooth kulaklık çeşidindeki şarj kutusunda özel bir LED ekran yer alır. Ekran üzerinden pil göstergesini görmek mümkündür. Böylece kulaklığın şarj durumu anlık olarak kontrol edilebilir.
 • Haylou markasına ait olan ürünün tasarımı suya ve toza karşı dayanıklıdır. Dolayısıyla spor yaparken ya da sıcak havalarda telefon görüşmeleri yaparken veya müzik dinlerken terlediğinizde kulaklık hiçbir şekilde etkilenmez.
 • Farklı işletim sistemlerine sahip olan cihazlarla uyumlu olması, kullanışlılığını artıran olumlu özellikleri arasındadır. Hem iOS hem de Android modeller ile rahatlıkla kullanılabilir.
 • Kulaklığın olumsuz yönü ise kullanım süresinin 4 saat olmasıdır.

Siz de kullanıcı yorumlarını inceleyerek Haylou GT3 Bluetooth kulaklık özellikleri hakkında daha birçok detayı öğrenebilir, kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz.

Avantajlı Haylou GT3 Fiyat Seçenekleri

Haylou’nun GT3 kulaklığı ergonomik tasarımı sayesinde kullanım sırasında rahat etmenizi sağlar. Bununla birlikte Haylou GT3 fiyat olarak ulaşılabilir aralıklardadır. Özellikle fonksiyonel detayları, güçlü donanımı, performansı ve sunduğu pratikliği dikkate alındığı zaman oldukça uygun fiyat seçeneklerine sahip olduğu görülür.

Ürünün darbelere karşı ekstra dayanıklı bir yapıda olması, deforme olma ihtimalini minimum seviyeye indirir. Dolayısıyla çantada taşırken ya da yere düştüğünde kolay kolay çizilme veya kırılma meydana gelmez, ilk günkü görünümünü uzun bir süre boyunca korur.

Böylece yeni bir kablosuz kulaklık satın alma ihtiyacı duymanıza engel olur ve bütçenize destek sağlar. GT3 modelinin pek çok kampanya döneminde indirime girdiğini görmek mümkündür. Çok daha avantajlı fiyat fırsatları ile kullanıcıların beğenisine sunulduğu için kampanya dönemlerinde satın almak, bütçenizi korumak için uygundur.

Bunun dışında Haylou GT3 yorumları, genel olarak ses kalitesinden ve ergonomik dizayndan duyulan memnuniyeti gösterir niteliktedir. Kullanıcılar bütün izlenimlerini ve fikirlerini yorumlar ile aktardığı için gerçek deneyimlere göz atmanıza fırsat sunar. Böylece cihazı her açıdan incelemenize olanak tanır. Eğer konforlu, kaliteli, uzun ömürlü, dayanıklı ve şık bir kablosuz kulaklık satın almak istiyorsanız, Haylou’nun bu modeli sizin için uygundur. Ayrıca fiyat seçeneklerini karşılaştırarak Haylou GT3 en ucuz alternatifini dakikalar içerisinde bulabilir, bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.

Haylou GT3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Haylou GT3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Haylou GT3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Bluetooth Versiyonu:   5
Müzik Dinleme Süresi:   4 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Mikrofonlu:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Şarj Olma Süresi:   120 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Toplam Kullanım Süresi:   24 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Haylou GT3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Haylou GT3 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Haylou GT3 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T13 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou GT3 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Haylou GT3 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T13 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou GT3 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat499,00 TL
1 satıcı
344,56 TL
30 satıcı
268,00 TL
22 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik-1. Popüler Haylou Bluetooth Kulaklık4. Popüler Bluetooth Kulaklık-
Ortalama Puan-4 yorum2 yorum-
Aktif Gürültü ÖnlemeYokYokYokYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokYokYokYok
TWSVarVarVarVar
Bluetooth Versiyonu5555
Bekleme Süresi-150 Saat30 Saat24 Saat
Konuşma Süresi-3.5 Saat5 Saat-
Müzik Dinleme Süresi4 Saat3.5 Saat8 Saat-
Kablosuz ŞarjYokYokYokYok
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıYokYokVarVar
NFCYokYokYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
MikrofonluVarVarVarVar
Kafa Bandı YastığıYokYokYokYok
Düşük Frekans20 Hz-20 Hz20 Hz
Yüksek Frekans20 kHz-20 kHz20 kHz
Şarj Olma Süresi120 dk120 dk60 dk-
Kullanım Mesafesi10 m15 m10 m10 m
Sürücü Çapı-6 mm7.2 mm7.2 mm
Ağırlık--48 gr7.8 gr
Şarj Giriş TipiType-CType-C--
Toplam Kullanım Süresi24 saat60 saat40 saat-
Gaming OyuncuYokYokYokYok