Haylou

Haylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(4 yorum)
Haylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

33 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

457,88 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 14 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 100+ adetYarın kargodaSatıcı: N11/ceptelefonu-online

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, Suya Dayanıklı, TWS, Bluetooth Versiyonu: 5, Konuşma Süresi: 3.5 saat, Müzik Dinleme Süresi: 3.5 saat, Kutulu... Devamını gör

260 TL'ye varan fiyat avantajı ile yenilenmiş ve ikinci el seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Haylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (17)

Yenilenmiş ve İkinci El Haylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Haylou Solar LS05 Akıllı Saat
Haylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık+Haylou Solar LS05 Akıllı Saat
Amazon Türkiye 1.138,90 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör
En Popüler Haylou Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Haylou T15

Haylou T15 modeli, uygun fiyatlı Bluetooth kulaklık modelleri içinde kalitesi ve ek fonksiyonlarıyla dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. Uygun fiyatına rağmen kablosuz şarj kutusu desteği sunması, Haylou T15 kablosuz Bluetooth kulaklık modelini pek çok kişi tarafından tercih sebebi haline getirir.

Şık tasarımıyla öne çıkan Haylou T15, bütçe dostu Bluetooth kulaklık arayışında olan kişiler için iyi bir seçim haline gelir. Fasulye benzeri tasarıma sahip olan uçlar, kulağa tam oturmasıyla öne çıkar.

Böylece yürüyüşe çıkarken kullanmak için aksesuar arıyorsanız Haylou kulaklık T15 sizin için doğru seçim olabilir. Ucunda kaliteli yumuşak silikonlar olduğu için kulağa iyi bir şekilde tutunarak düşme gibi istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer.

Ayrıca silikonlar, T15 uzun saatler boyunca takılsa bile kulak bölgesini tahriş etmeyecek şekilde tasarlanır. Böylece uzun saatler boyunca rahatlıkla film izleyebilir veya müzik dinleyebilirsiniz.

Konforlu olmasıyla dikkatleri üzerinde toplayan ürün, Haylou T15 yorumlar ve değerlendirmelerinden olumlu geri dönüşler almasıyla da kalitesini tescil eder. Güçlü bağlantı desteğiyle de öne çıkan Haylou T15, cihazlarla hızlı bir şekilde senkronize olarak yaşanabilecek vakit kayıplarını ortadan kaldırır.

Uygun fiyata kalite standartlarını karşılayan bir aksesuar araştırıyorsanız, Haylou T15 gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık modelini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Haylou T15 Genel Görünüm

Dokunmatik Sensörlü ve LED Görtergeli Haylou T15

Haylou T15 gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık modeli, şık tasarımı ve etkileyici detaylarıyla segmentinde bulunan ürünlerden ayrı bir yerde konumlanır. Kutu içerisinde, şarj kutusu, veri kablosu, üç adet çift halinde silikon uç, kullanım kılavuzu ve kulaklıkların bulunmasıyla da ihtiyaç duyulabilecek bütün parçaları kullanıcılarına sunmayı başarır.

Farklı boyutlarda olan uçlar arasında kulağınıza en uygun olanı rahatlıkla bulabilir, ürünün bütün avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Haylou T15 modelinin silikon uçları, kulak kanalındaki yerleşimleri anatomik olarak düzelten ek bir çıkıntıya sahiptir.

Haylou T15 her uç yaklaşık 3.7 gram ağırlığında olmasıyla oldukça hafif bir yapıya sahiptir. İdeal ağırlığı sayesinde uzun saatler boyunca kulakta kalsa da kullanıcıyı rahatsız etmemeyi başarır. Haylou T15 ürününün uçları, mat plastikten yapılmasıyla öne çıkar. Ayrıca şarj kutusu da aynı şekilde mat plastikten üretildiğinden dolayı uyumlu bir görünüm sunar.

Malzeme kalitesi sayesinde kolay kolay kirlenmez ve parmak izi bırakmaz. Ön tarafında ise dokunmatik sensörler ve kırmızı beyaz bir LED göstergesi yer alır. Ayrıca uç tarafında kir ve tozun birikmesini önleyen koruyucu bir ağ bulunur.

Haylou T15 fiyat seçeneklerini inceleyerek kaliteli ve kullanışlı tasarımdan faydalanmaya başlayabilir, uygun fiyata başarılı bir aksesuara sahip olabilirsiniz.

Haylou T15 Bağlantı Noktaları ve Şarj Süresi

Haylou T15 özellikleri ile kullanıcılarına fonksiyonellik sunmayı başarır. Başarılı bir şekilde tasarlanmasının yanı sıra IPX5 sertifikasına da sahip olan Haylou T15, sıvılara karşı dayanıklıdır.

Böylece spor yaparken müzik dinlemekten isteyenlerin beklentilerini karşılar. Şarj kutusu, manyetik bağlantıya sahip olması sayesinde açma ve kapama sırasında herhangi bir problem yaşanmasının önüne geçer.

Aynı zamanda kutunun ön tarafında çeşitli cihazları şart etmek için USB-A bağlantı noktasının yer aldığı gizli kauçuk fiş vardır. Böylece, USB-A girişine sahip olan akıllı telefonları şarj edebileceğiniz bir powerbank görevi görür.

Şarj kutusunun kendisi ise Mikro USB girişinden pilini doldurur. Haylou T15 2200 mAh olmasıyla kullanıcılarına etkili bir performans sağlar. Haylou T15 genel kullanımda 2.5 saatlik bir pil ömrü sağlamasının yanı sıra şarj kutusuyla beraber 60 saate kadar kullanılabilir.

Böylece tam dolu kutuyla uzun süre boyunca herhangi bir pil sıkıntısı yaşamazsınız. Ayrıca Haylou T15 kutusu 1.5 saatte tamamen şarj olmasıyla da ortalamanın üzerinde bir performansa imza atmayı başarır.

Haylou T15 10 metrelik bir kullanım mesafesi sunmasıyla da kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik katar. Bağlandığınız cihazla aranızda 10 metre mesafe olduğunda bile sesi başarılı bir şekilde almaya devam ederek ev içinde istediğinizi yapmanızı mümkün kılar.

Haylou T15 Bluetooth modeli, işlevsel özellikleri sayesinde günlük yaşantıda ihtiyaç duyulabilecek fonksiyonları içerir. Haylou T15 en ucuz opsiyonlarını inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olanı kısa sürede bulabilirsiniz.

Haylou T15 Suya Dayanıklılık

Haylou T15 Teknik Özellikleri

T15 Haylou teknik özellikleriyle segmentinde dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. Ayrıca Haylou T15 5.0 Bluetooth kulak içi kulaklık TWS olmasıyla da öne çıkar. True Wireless Treo olarak da bilinen TWS, tam kablosuz kulaklık kategorisinde olmasından dolayı rahat bir kullanıma sahiptir.

Ayrıca Haylou T15 Bluetooth 5.0 ile güçlü bağlantı özellikleri sunar. Aynı zamanda dokunmatik sensörlere sahip olduğundan dolayı bağlandığı cihazı ortaya çıkarmadan bazı işlemleri gerçekleştirmenize imkan tanır.

Müziği çalmak veya duraklatmak için sol veya sol uca bir kere dokunmak yeterlidir. Şarkıyı ilerletmek için sağ taraftakine iki kez ve bir parça geri dönmek için de sol kulaklığa iki kez dokunulması gerekir.

Uç taraflarında genişletilmiş mikrofonlar bulunan Haylou T15, telefon görüşmeleri yapmak için de ideal bir yapıya sahiptir. Sesi karşı tarafa net şekilde iletmesi ve ortam seslerini biraz da olsa yalıtabilmesi, ürünün öne çıkan özellikleri arasında bulunur.

Üstelik Haylou T15 gaming moduna sahip olmasıyla da oyun oynamaktan hoşlanan kişilere hitap eder. Haylou T15 oyun modu sayesinde ses görüntüyle tam anlamıyla senkronize olur.

Böylece oyun oynarken gecikmeleri en aza indirebilir. Haylou T15 fiyat alternatiflerini inceleyerek kullanışlı bir parçaya sahip olabilir, uygun fiyatlarla yüksek bağlantı desteği sunan bir Bluetooth kulaklığa ulaşabilirsiniz.

Haylou T15 Kulaklık Görünüm

Haylou T15 ile Haylou GT1 Farkları

İki ürün de benzer bir tasarıma sahip olsa da Haylou T15, bazı yönleriyle Haylou GT1 modelinden ayrılmayı başarır. Ek olarak powerbank olarak kullanılabilmesi, Haylou T15’in öne çıkan özellikleri arasında bulunur.

Aynı zamanda şarj kutusuyla beraber 48 saat daha fazla kullanım süresi sunması da T15’i selefinden ayırır. Uçlar 0.6 g daha hafif olduğundan daha konforludur. Ayrıca DSP desteği sayesinde cihazlarla daha iyi bir şekilde bağlantı kurar.

Haylou T15 Artı ve Eksileri

Haylou T15 gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık modeli hakkında daha yakından bilgi sahibi olmak istiyorsanız ürün özelliklerini inceleyebilir, olumlu ve olumsuz yönlerine göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Bu özellikler arasında:

 • Haylou T15 hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip olan cihazlarla başarılı bir şekilde bağlantı kurabildiğinden dolayı geniş bir kitleye seslenir. Aynı zamanda Google Asistan ve Siri desteğine sahip olması da işlevselliğini artırır.
 • Pasif gürültü önleme özelliğine sahip olduğundan dolayı dış ortamdan gelen sesleri bir miktar azaltır.
 • 6 mm’lik sürücü çapı sayesinde sesi başarılı bir şekilde yansıtır. Dengeli bir ses düzeyi sunarak dikkatleri üzerinde toplar. Vokal ve enstrümanların ayırt edilebileceği berraklıkta ortalamanın üzerinde bir performansa imza atar.
 • Haylou T15 kutuyla beraber 7.4 gram ağırlığında olduğu için her yere rahat bir şekilde taşınabilir.
 • Her gün 2 saat kullanılırsa ortalama bir ay boyunca şarj edilmesine gerek kalmaz. 60 saatlik pil ömrü, ürünün kullanım süresini uzatır.
 • Dokunmatik kontrollerin hızlı bir şekilde çalışması, acil durumlarda kullanıcılarına pratiklik kazandırır.
 • Kutusunun Mikro USB girişiyle şarj olması ürünün olumsuz özellikleri arasında bulunur. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmadığından dolayı dış ortamdan gelen gürültüye karşı tam anlamıyla yalıtım sağlamaz.

Haylou T15 en uygun özellikleri ve ulaşılabilir fiyatıyla pek çok kişinin favorilerindendir. Haylou T15 fiyat seçeneklerini inceleyerek bütün bu avantajlardan faydalanabilir, uygun fiyata kablosuz bir aksesuar satın alabilirsiniz.

Haylou T15 Kulaklık

Haylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Haylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Haylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
Suya Dayanıklı:
TWS:
Bluetooth Versiyonu:   5
Konuşma Süresi:   3.5 saat
Müzik Dinleme Süresi:   3.5 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Uzaktan Kumandalı:
Mikrofonlu:
Şarj Olma Süresi:   90 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   6 mm
Ağırlık:   3.7 gr
Şarj Giriş Tipi:   Micro USB
Toplam Kullanım Süresi:   60 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.417 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • SK11 yorum
  50 beğeni
  Sude K.11 Şubat 2021
  ben çok memnun kaldım uzun zamandır kulaklık arayışındaydım fiyat açısından bütçemi çok sarsmadı doğrusu gözden çıkarmıştım zaten kablosuz çok rahat konforlu bir kez alışınca demek istediğimi anlayacaksınız.1.5 saatte şarj oluyor kutusunun içerisinde son derece ideal bence.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • GG9 yorum
  60 beğeni
  Gökhan G.Ankara27 Aralık 2021
  Kasım'da 175 TL idi. Kesinlikle 200 küsür fiyatlara almayın acil ihtiyacınız yoksa. 1 günde zam yaptılar indirimi gıdım gıdım yapıyorlar. 300 küsürden 250 TL ye düştü diye atlamayın.
Tüm Yorumlar
 • ŞA1 yorumŞefaat A.İstanbul30 Aralık 2022
  Cok iyi indirim yakaladim aldim
 • GG9 yorum
  60 beğeni
  Gökhan G.Ankara27 Aralık 2021
  Kasım'da 175 TL idi. Kesinlikle 200 küsür fiyatlara almayın acil ihtiyacınız yoksa. 1 günde zam yaptılar indirimi gıdım gıdım yapıyorlar. 300 küsürden 250 TL ye düştü diye atlamayın.
 • OD1 yorum
  5 beğeni
  Oğuz D.12 Kasım 2021
  Çok memnunum. 2 sini almak için takibe aldım ama fiyat yükselmiş 170 TL ye almıştım 1 ay önce. Şarjı çok uzun gidiyor ve çok uzak mesafelerden bile çekiyor kulağa güzel oturuyor. Kesinlikle tavsiye olunur
 • SK11 yorum
  50 beğeni
  Sude K.11 Şubat 2021
  ben çok memnun kaldım uzun zamandır kulaklık arayışındaydım fiyat açısından bütçemi çok sarsmadı doğrusu gözden çıkarmıştım zaten kablosuz çok rahat konforlu bir kez alışınca demek istediğimi anlayacaksınız.1.5 saatte şarj oluyor kutusunun içerisinde son derece ideal bence.

Haylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Haylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou GT1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T5 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Haylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou GT1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi AirDots TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T5 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 457,88 TL
33 satıcı
699,00 TL
4 satıcı
229,98 TL
12 satıcı
329,00 TL
6 satıcı
Popülerlik1. Popüler Haylou Bluetooth Kulaklık2. Popüler Haylou Bluetooth Kulaklık-8. Popüler QCY Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan4 yorum2 yorum13 yorum5 yorum
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıVar---
TWSVarVarVarVar
Bluetooth Versiyonu5555
Bekleme Süresi-300 saat150 saat150 saat
Kelime ile Filtrele--spor-
Konuşma Süresi3.5 saat--4 saat
Müzik Dinleme Süresi3.5 saat3.5 saat4 saat4 saat
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıVar--Var
MikrofonluVarVarVarVar
Düşük Frekans-20 Hz--
Yüksek Frekans-20 kHz--
Empedans Değeri-32 ohm--
Ses Seviyesi-110 dB--
Şarj Olma Süresi90 dk90 dk90 dk120 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m10 m
Sürücü Çapı6 mm7.2 mm-6 mm
Uzunluk--21.6 mm-
Genişlik--26.6 mm-
Yükseklik--16.4 mm-
Ağırlık3.7 gr3.9 gr8.2 gr9 gr
Şarj Giriş TipiMicro USBMicro USBType-CMicro USB
Toplam Kullanım Süresi60 saat26 saat12 saat25 saat
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı