Huawei

Huawei FreeBuds 3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(6 yorum)
Huawei FreeBuds 3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Model seçenekleri:Renk seçenekleri:

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.799,10 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 14 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adet1 iş günüSatıcı: Hepsiburada/evamobile

Ürün Özellikleri: Aktif Gürültü Önleme, Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Bluetooth Versiyonu: 5.1, Bekleme Süresi: 150 saat, Kablosuz Şarj, Kutulu... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Huawei FreeBuds 3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Tüm fiyatlar (8)

En Popüler Huawei Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Huawei Freebuds 3

Huawei Freebuds 3 şık tasarımı ve başarılı bir şekilde dizayn edilmiş sistemiyle kullanıcılarının çoğu ihtiyacına yanıt vermeyi başarır. Uç yapıları rahat bir şekilde tasarlandığı için uzun saatler boyunca takılsa bile kulaklarda ağrıya neden olmaması, Huawei Freebuds 3 modelinin öne çıkan özellikleri arasında bulunur.

Üstelik hareket halinde düşmemesiyle de spor yaparken de rahatlıkla kullanılabilir. Egzersiz yaparken kulaklıklarınızın düşmesinden sıkıldıysanız, Freebuds 3 ile bu problemin üstesinden gelebilirsiniz. Aynı zamanda aktif gürültü engelleme gibi ek özelliklere sahip olmasıyla da kullanıcılarının günlük hayatına işlevsellik kazandırır.

“Huawei Freebuds 3 hangi telefonlara uyumlu bir şekilde çalışır?” diye merak ediyorsanız hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip olan cihazlarla başarılı şekilde çalıştığını öğrenmekten memnun kalabilirsiniz.

Huawei Freebuds 3 çok yönlülüğü sayesinde herkesin rahat bir şekilde kullanabileceği bir parça haline gelir. Bluetooth bağlantısı içeren Huawei Freebuds 3 kullanımı ile de dikkatleri üzerinde toplar.

İlk defa cihazla bağlantı kurduktan sonra kutu kapağı her açıldığında eşleştirildiği cihaza bağlanan Huawei Freebuds 3, günlük hayata pratiklik kazandırmayı başarır. Özellikle Huawei’nin Android 10 ve sonrasıyla çalışan cihazlarıyla hızlı ve akıcı şekilde bağlanır.

Ayrıca her kulaklığa iki kez dokunduğunuzda hangi işlevin yerine getirileceğini de ayarlayabilirsiniz. Varsayılan olarak soldaki aktif gürültü engelleme özelliğini çalıştırırken sağ taraf medya oynatmak veya sonraki parçaya geçiş yapmak için ayarlanmıştır. Huawei Freebuds 3 fiyat seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza anında yanıt bulabilir, uygun fiyata kaliteli bir kulaklığa sahip olabilirsiniz.

Huawei Freebuds 3 Önden Görünüm

Huawei Freebuds 3 Güçlü Ses Performansı ve Kullanım Detayları

Huawei Bluetooth kulaklık Freebuds 3 modeli, güçlendirilmiş sistemiyle kullanıcılarına farklı bir deneyim sunar. Stereo ses çıkışına sahip olan Huawei Freebuds 3, 14.2 mm sürücü çapıyla başarılı bir performans ortaya çıkarır.

Sürücü çapının 14.2 olması, dengeli bir sesin yanı sıra ayrıca daha derin bas sunar. Böylece seslere derinlik kazandırarak daha etkileyici sonuçlar elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda Huawei Freebuds 3, yüksek ses seviyelerinde ses bozulmalarını ortadan kaldırdığı için müzik deneyimini ayrı doku kazandırır.

Ayrıca farklı biçimde tasarlanan aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan Huawei Freebuds 3, ortam seslerini tam olarak yalıtmasa da azaltmasıyla öne çıkar. Kalabalık ortamlarda etrafla tamamen bağınızı koparmadan dinlediğiniz şeylere odaklanabilir, etrafın farkında olarak günlük hayatınızı idame ettirebilirsiniz.

Aktif gürültü engelleme özelliği, dış ortamlardan tamamen soyutlanmasının önüne geçtiği için günlük hayatın her alanında daha güvenli kullanım sağlar. Açık tasarım olarak da nitelendirilen Huawei Freebuds 3 modelindeki aktif gürültü önleme özelliği, ortamın seslerini analiz ederek içeri girme oranını azaltır.

İç veya dış mekan fark etmeksizin her yerde iyi bir şekilde çalışan özellik, kullanıcılar tarafından da beğeniyle karşılanır. Gürültü seviyesini düzenlemek istediğinizde de Huawei’nin AI Life programı üzerinden ilgili ayarlamaları yapabilir, gürültü engelleme seviyesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Huawei Freebuds 3 Bluetooth kulaklık kullanan kişilerin gürültü oranını ayarlayabilmesini sağlar, kendi sınıfında ayrı bir yerde konumlanır. Her yerde kullanabileceğiniz işlevsel bir kulaklık arıyorsanız modeli incelemeye başlayabilirsiniz.

Huawei Freebuds 3 Alttan Görünüm

Huawei Freebuds 3 Güçlü Bağlantı Detayları

Huawei Freebuds 3 özellikleri ile kullanıcılarının her türlü bağlantı gereksinimi karşılamayı başarır. BLE sertifikasına sahip Bluetooth 5.1 bağlantısına sahip olan Huawei Freebuds 3, yeni nesil teknolojileri desteklemesiyle öne çıkar.

Bluetooth versiyonu sayesinde bağlantı hızını artırarak kısa sürede kulaklığı elektronik aletlerle bağlamanızı mümkün hale getirir. Ayrıca Huawei Freebuds 3 modelinde Bluetooth yonga setinin Kirin A1 olması da bağlantı söz konusu olduğunda bazı avantajlar sunar.

Küçük ebatlara sahip olan çip, Huawei Freebuds 3 modelinin işlevselliğini artırmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Kirin A1, sesin gecikme süresini azaltarak bağlantı iyileştirmeleri sağlamasının yanı sıra aynı zamanda bataryadan gelen gücün de daha dengeli şekilde kullanılmasını sağlar.

Aynı zamanda eş zamanlı çift kanallı Bluetooth veri iletim teknolojisine sahip olan Huawei Freebuds 3, kulaklığın iki ucunun da ayrı ayrı bir akıllı cihaza bağlanmasını sağlar. Bu özellik, Bluetooth bağlantı kararlılığını artırırken aynı zamanda optimize edilmiş şarj ömrü sağlar.

Üstelik iki ucun da doğrudan bağlantı kurması, cihaz ile iki kulaklık arasında parazitsiz doğrudan iletişimi kolaylaştırır. Böylece Huawei Freebuds 3 modeli sesin daha güçlü ve net olarak duyulmasını mümkün hale getirir.

Huawei Freebuds 3 kullanıcı yorumları incelendiğinde bağlantı performansıyla kullanıcılarının beğenisini kazandığı rahatlıkla görülebilir. Ayrıca Huawei Freebuds 3 fiyat alternatifleri sayesinde birçok kişinin tercihleri arasında yer alır.

Huawei Freebuds 3 Türkiye fiyatı ve seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olanı anında bulabilir, günlük yaşantınıza işlevsel bir aksesuar katmaya başlayabilirsiniz.

Huawei Freebuds 3 Kulaklıklar

Huawei Freebuds 3 Teknik Detayları

Freebuds 3 teknik detaylarıyla kullanıcılarının pek çok farklı beklentisini karşılamayı başarır. 30 mAh dahili pile sahip olan Huawei Freebuds 3, yaklaşık dört saatlik bir kullanım ömrü sağlar.

Aktif gürültü engelleme özelliği aktif hale getirildiğinde bu süre azalsa da genel anlamda kullanıcılarını memnun eden performanslara imza atar. Aynı zamanda kablosuz şarj kutusuna sahip olan Huawei Freebuds 3, hızlı şekilde doldurulmasıyla da öne çıkar.

410 mAh batarya kapasitesine sahip olan kutu, kısa süre içinde şarj etmesiyle de işlevselliğini artırır. Kutunun içindeki kulaklıklar 1 saat gibi kısa süre içinde tamamen doldurulabilir. Ayrıca pili tükenmiş kutu da USB Type-C girişi yardımıyla 1 saatte tamamen doldurulabilir.

Üstelik şarj kutusuyla birlikte toplamda yaklaşık 20 saatlik şarj süresi sunan Huawei Freebuds 3, uzun yolculuklarda veya tatillerde kullanışlı hale gelir. Ayrıca Huawei Freebuds 3, 2W Qi desteğine sahip olması sayesinde ters şarj özelliğine sahip olan elektronik aletlerle birlikte şarj edilebilir.

Her ucun altında bulunan mikrofonlar ise ürünlerin işlevselliğini geliştirir. Konuşma yapmak veya telefonların asistanlarından bilgi alışverişi almak amacıyla kullanılabilen mikrofon, pratikliğiyle kullanıcılarını memnun eder.

Aynı zamanda aerodinamik mikrofon kanalları, rüzgar gürültüsünü arka plana atarak konuşma sesinin karşı tarafa daha iyi bir şekilde iletilmesini mümkün hale getirir. Sunduğu özelliklerle Huawei Freebuds 3 Türkiye ve yurt dışında pek çok kişi tarafından tercih edilir.

Huawei Freebuds 3 teknik özellikleri sayesinde ortalamanın üzerinde bir performans ortaya koyar. Kaliteli bir kulaklık arıyorsanız Huawei Freebuds 3 modelini inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Huawei Freebuds 3 ile Freebuds 2 Farkları

Huawei Freebuds 3 ile Huawei Freebuds 2 kıyaslandığında ilk olarak tasarım farklılıkları göze çarpar. Freebuds 3’ün kutusu ve kulaklığı daha ovalken selefi biraz daha sert çizgilere sahiptir. Aynı zamanda ekstra aktif gürültü önleme özelliğine sahip olmasıyla da öne çıkar. Selefinin Bluetooth versiyonu 5 iken bu modelde 5.1 bulunur. Böylece yeni nesil teknolojileri daha iyi desteklemeyi başarır.

Huawei Freebuds 3 Üstten Görünüm

Huawei Freebuds 3 Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Huawei kulaklık Freebuds 3 sahip olduğu özelliklerle kullanıcılarının çoğu ihtiyacına yanıt vermeyi başarır. Huawei Freebuds 3 SAR değeri veya tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Bu özellikleri inceleyerek daha ayrıntılı bilgi edinebilir, olumlu ve olumsuz yanları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 • Huawei Freebuds 3, dokunmatik sensörü sayesinde rahatlıkla kullanılabilir.
 • Uçların ağırlığı 9 gram ve kutunun ağırlığı 48 gram olduğu için oldukça hafif bir yapıdadır. Böylece dilediğiniz yere kolaylıkla şekilde taşımanıza imkan tanır. Kompakt tasarımıyla oldukça pratik bir kullanım sunar.
 • Huawei ve Android tabanlı olan diğer cihazlarla başarılı bir şekilde uyum sağlar.
 • iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarla Bluetooth üzerinden bağlanabilse de Siri’yi desteklememesi de iPhone veya iPad sahibi kullanıcılar için olumsuz bir özelliktir.
 • Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmasına rağmen kullanılması için ürünün kutusunun üzerindeki QR kodunu okutarak AI Life uygulaması üzerinden ayarlanması gerekir. Ancak bu uygulama, AppStore’larda bulunmaz.
 • “Freebuds 3 suya dayanıklı mı?” diye merak ediyorsanız olmadığını bilmeniz gerekir. Aynı zamanda toza karşı da dayanıklı değildir.
 • Uçlarında kulak kanalına sıkışan silikon bir parça bulunmaz. Açık olarak nitelendirilen uçlar, bazı kullanıcılar için olumlu bazısı için olumsuz bir özellik olabilir.

Sunduğu özelliklerle beraber Freebuds 3 fiyat seçenekleriyle de genel anlamda kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. En ucuz Huawei Freebuds 3 alternatiflerini inceleyebilir, bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki ürüne sahip olabilirsiniz.

Huawei FreeBuds 3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Huawei FreeBuds 3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Huawei FreeBuds 3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Aktif Gürültü Önleme:
Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Bluetooth Versiyonu:   5.1
Bekleme Süresi:   150 saat
Kablosuz Şarj:
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Mikrofonlu:
Uzaktan Kumandalı:
Şarj Olma Süresi:   60 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   14.2 mm
Ağırlık:   9 gr
Şarj Giriş Tipi:   USB
Toplam Kullanım Süresi:   20 saat

Huawei FreeBuds 3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Detayları

 • Performans
 • Ürün tipiKulaklık
 • Mikrofon tipiAnkastre
 • Takma tipiKulak içi
 • Önerilen kullanımÇağrı ve Müzik
 • Ürün rengiBeyaz
 • Kulaklık türüBinoral
 • Renk adıCeramic White
 • Uluslar arası koruma koduIPX4
 • Kablosuz şarj olmaEvet
 • Bağlantı
 • Bağlantı teknolojisiKablosuz
 • 3,5 mm konektörleriHayır
 • 2,5 mm konektörHayır
 • USB BağlantısıEvet
 • BluetoothEvet
 • USB konnektörüUSB C Tipi
 • Bluetooth versiyonu5.1
 • True Wireless Stereo (TWS) teknolojisiEvet
 • Kulaklık
 • Kulaklık çeşidiKulak içi
 • Sürücü ünitesi1,42 cm
 • Sürücü türüDinamik
 • Mikrofon
 • Gürültü yok etme etkisiEvet
 • Kontrol ünitesi
 • Kontrol tipiDokunmatik
 • Batarya
 • Sağ kulaklık pil kapasitesi30 mAh
 • Sol kulaklık pil kapasitesi30 mAh
 • Müzik Oynatma4 Saat
 • Sürekli ses çalma süresi (şarj çantasıyla birlikte)20 Saat
 • Şarj edilebilir pilEvet
 • Pilin yeniden şarj edilme süresi1 Saat
 • Şarj voltajı5 V
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik17,8 mm
 • Derinlik20,4 mm
 • Yükseklik41,5 mm
 • Sol kulaklık ağırlığı4,5 g
 • Sağ kulaklık ağırlığı4,5 g
 • Şarj kılıfı boyutları (G x D x Y)60, 9 x 60, 9 x 21, 8 mm
 • Şarj kılıfı ağırlığı48 g
 • Paket içeriği
 • Şarj kılıfı kapasitesi410 mAh
 • Hızlı başlangıç rehberiEvet
 • Pakete dahil kablolarUSB C Tipi
 • Garanti kartıEvet
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.76 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • BY1 yorum
  12 beğeni
  Batuhan Y.9 Aralık 2020
  Hayatımda 6 tane Bluetooth kulaklık kullandım (apple airpods pro,huawei freebuds 3,xiaomi mi airdots pro,haylou t15 plus, Qcy T1 pro,xiaomi airdots) ve arasında en çok canımı sıkan buydu -fiyatı da göz önün de bulundurursak- yazcak çok şey var ama kısaca tavsiye etmem.
 • ÖI1 yorum
  10 beğeni
  Özge I.2 Kasım 2020
  Bozduğum sayısız kulaklıktan sonra ilk kez bir kulaklığımdan gerçekten çok memnunum. Ses kalitesi gayet iyi. Dışarıdaki sesi karşı tarafa çok az iletiyor ve rahatsız etmiyor. Bluetooth eşleşmesi çok hızlı oluyor ve kopma yaşanmıyor. Hareket ederken kulaktan düşme tehlikesi yaşamıyorum. Şarjı uzun süre gidiyor ve bittiğinde de çok kısa sürede şarj oluyor. Tavsiye ederim.
 • Selma K.296 yorum
  1318 beğeni
  Selma K.2 Ekim 2020
  Ses kalitesi Apple AirPods'lar ile eşdeğer diyebilirim. Dünyanın ilk çift modlu BT / BLE sertifikalı Bluetooth 5.1 teknolojisi kullanılmış. Çok hızlı bağlantı yapılabiliyor. USB Type-C girişiyle bir saate şarj edilebiliyor. Yirmi saate yakın kullanılabiliyor. Gürültü önleme özelliği pek gerekmiyor. Kulaklık düşecek gibi duruyorsa da böyle bir sorun olmuyor.
  • Alışverişçi resmi
 • Fatmanur Ö.458 yorum
  2080 beğeni
  Fatmanur Ö.10 Eylül 2020
  Kablosuz ve ters şarj özelliği bulunuyor. Aktif gürültü önleme özelliği de var. Sade tasarımlı bir kulaklık. Topuz kısmında silikon uçlar kullanılmamış, bu sayede ortam içerisindeki seslere de hâkim olunuyor. LED lamba sayesinde kulaklık topuzlarının şarj durumunu görmek mümkün.
  • Alışverişçi resmi
 • AG1 yorum
  11 beğeni
  Ahmet G.16 Mart 2020
  gürültü engelleme özelliği diyorum başka bir şey demiyorum. o kadar başarılı ki bunca zaman nasıl olmuş da bu uğultulara maruz kalmışız. özelliği aktif edince resmen huzur doluyor insanın içi. sonra açıyorum müziği. ses kalitesi desen zaten çok iyi. android kullandığım için diğer telefonları bilemem ama android için mükemmel bir ürün.

Huawei FreeBuds 3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Huawei FreeBuds 3 Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHuawei Freebuds 3i TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHuawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth KulaklıkAirPods 2.Nesil
 Huawei FreeBuds 3 Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHuawei Freebuds 3i TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHuawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth KulaklıkAirPods 2.Nesil
Fiyat1.799,10 TL
8 satıcı
Fiyat Yok1.218,23 TL
57 satıcı
2.459,00 TL
93 satıcı
Popülerlik--5. Popüler Huawei Bluetooth Kulaklık1. Popüler Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan6 yorum1 yorum14 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeVarVarVarYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokYokYokYok
TWSVarVarVarVar
Seri---AirPods
Bluetooth Versiyonu5.155.25
Bekleme Süresi150 Saat--150 Saat
Konuşma Süresi-2.5 Saat--
Müzik Dinleme Süresi-3.5 Saat10 Saat-
Kablosuz ŞarjVarYokYokYok
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıVarVarVarYok
NFCYokYokYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
MikrofonluVarVarVarVar
Kafa Bandı YastığıYokYokYokYok
Şarj Olma Süresi60 dk60 dk60 dk30 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m10 m
Sürücü Çapı14.2 mm10 mm--
Uzunluk---40.5 mm
Genişlik---16.5 mm
Yükseklik---18 mm
Ağırlık9 gr11 gr11 gr8 gr
Şarj Giriş Tipi-Type-CType-CLightning
Toplam Kullanım Süresi20 saat-22 saat24 saat
Gaming OyuncuYokYokYokYok