Huawei

Huawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Huawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Model seçenekleri:Renk seçenekleri:

3 satıcı içinde en ucuz fiyat seçeneği

2.449,00 TL + kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 49 dakika önce Stokta Satıcı: Trendyol.com

Ürün Özellikleri: Aktif Gürültü Önleme, Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Huawei FreeBuds, Bluetooth Versiyonu: 5.2, Müzik Dinleme Süresi: 10 saat, Kutulu... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Huawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

Yenilenmiş ve İkinci El Huawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

En Popüler Huawei Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Huawei FreeBuds 4i

Kullanıcılarının konforu düşünülerek tasarlanan Huawei FreeBuds 4i modeli, Bluetooth kulaklıklardan beklenen çoğu özelliği bünyesinde barındırır. Silikon uçlara sahip olan Huawei FreeBuds 4i, herkesin kulağına rahatça uyum sağlayabilir ve böylece geniş bir kitleye hitap eder. Düşük ve yüksek frekanslarda ortalamanın üzerinde performans sunmasıyla da müzik dinlemeyi keyifli hale getirmeyi başarır.

Aktif gürültü engelleme ve farkındalık modlarına sahip olmasıyla da kullanıcılarına fonksiyonellik sunar. Renkli tasarımı, hafif yapısı ve herkese uyum sağlayan uçlarıyla Huawei FreeBuds 4i Bluetooth kulaklık arayışında olanlar için iyi bir seçim haline gelir. Konik tasarıma sahip olan uçlar, kulağın içine iyi biçimde oturduğu için spor yaparken de güvenle kullanılabilir.

Aynı zamanda kulaktan düşmemesi için kıvrımlı biçimde tasarlanan Huawei FreeBuds 4i, sıkı ve güvenli hissettirir. Üstelik rahat kesimi ve kulağı tamamen kaplamasıyla da sesi başarılı olacak şekilde yalıtır. Aynı zamanda FreeBuds 4i şık şarj kutusuyla da dikkatleri üzerinde toplar.

Ele rahatlıkla oturan ve cebe sığacak kadar kompakt boyutlara sahip olan kutu, fonksiyonelliği ile öne çıkar. Kutunun küçük olması sayesinde ürünü dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilir, her an yanınızda bulundurabilirsiniz. Ayrıca kutu, kulaklıklarla aynı parlak kaplamaya sahip olduğu için de canlı bir görünüm sunar.

Her ayrıntısı incelikle düşünülmüş tasarımı, kolay taşınabilmesi ve çeşitli özellikleriyle öne çıkan Huawei FreeBuds 4i, gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Uygun fiyata ortalamanın üzerinde bir Bluetooth kulaklık arıyorsanız Huawei FreeBuds 4i fiyat alternatiflerini inceleyebilirsiniz.

Huawei Freebuds 4i Genel Görünüm

Geniş Frekans Aralığına Sahip Huawei FreeBuds 4i

FreeBuds 4i ses kalitesiyle sınıfında özel bir yerde konumlanır. 10 mm dinamik bobin sürücüleri ve hassas polimer kompozit diyaframları ile FreeBuds 4i ses konusunda tatmin edici bir performans ortaya koyar. Aynı zamanda 10 mm ölçülerinde olan ürün, yüksek sesler üretme konusunda oldukça başarılıdır.

Geniş bir ses frekans aralığı sunan Huawei FreeBuds 4i modelindeki sürücüler, gürültüden uzak hassas sesler üretmesiyle kullanıcılarına konforlu bir deneyim sağlamayı başarır. Ayrıca dinamik sürücüler, geniş frekans aralığına sahip olmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Vokaller, ses miksajının merkezinde yer alır ve yüksek ses seviyelerinde bile sıfır bozulmayla canlı bir şekilde iletilir.

Piyano, elektro gitar ve bateri de temiz şekilde duyulabilir. Vokalle enstrümanların ayrımını başarılı şekilde yapan Huawei FreeBuds 4i, müzik dinlemeyi seven kişiler için iyi bir seçim haline gelir. Aynı zamanda Huawei FreeBuds 4i, yüksek ses seviyelerinde bozulmaların oluşmasını engellemesiyle de kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya çıkarır.

Tizleri başarılı şekilde yansıtmasıyla beraber bas kalitesi ortalamanın biraz üzerindedir. Müziğin yanı sıra film veya dizi izlerken de verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar. Aksiyonun yoğun olduğu filmlerde net bir ses sunmasından dolayı seyir keyfini ayrı bir noktaya taşıyabilir. Huawei FreeBuds 4i fiyat seçeneklerini inceleyerek siz de kaliteli deneyimle birlikte yaşayabilir, günlük hayatınızda işlevselliği ile öne çıkan bir parça satın alabilirsiniz.

Huawei Freebuds 4i Şarj Kutusu

Farklı İşletim Sistemlerine Uygun Huawei FreeBuds 4i

Huawei 4i kulaklık modeli, güçlü bağlantısıyla her türlü cihazla kolay şekilde uyum sağlayabilir. Bluetooth 5.2 içermesi ile söz konusu bağlantıya sahip olan hemen hemen her elektronik aletle bağlantı kurabilir. Huawei FreeBuds 4i, tablet, telefon veya bilgisayar fark etmeksizin hızlı şekilde senkronize olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar.

Aynı zamanda AAC ve SBC özellikleri sayesinde işletim sistemi fark etmeksizin her cihazla uyum sağlamayı başarır. Düşük karmaşıklıkta alt bant kodeği olarak bilinen SBC, sinyali birden çok frekans bandına bölerek hepsini bağımsız olarak kodlar. Böylece Huawei FreeBuds 4i, farklı enstrümanların veya seslerin daha rahat bir şekilde ayrıştırılabilmesine yardımcı olur.

Bu sayede müzik dinlerken vokalle arka planda akan müziği rahat şekilde ayırabilirsiniz. Ayrıca SBC, Android cihazlarla verimli bir performans elde edilmesine imkân tanır. AAC ise daha gelişmiş ses kodlaması sunar. YouTube veya Apple için lisanssız olarak bir standarttır.

Bundan dolayı Huawei FreeBuds 4i, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda da kaliteli bir deneyim yakalar. İşletim sistemi fark etmeksizin her cihazla senkronizasyon sağlamasıyla geniş bir kitleye seslenir. Fonksiyonelliği sayesinde Huawei FreeBuds 4i kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerinden olumlu geri dönüşler alır.

Üstelik bağlandıktan sonra gecikme sürelerini minimize etmesi, video veya dizi izlerken senkronizasyon kayıplarının yaşanmasının önüne geçer. Bağlantı gücü ve Bluetooth standardıyla öne çıkan Huawei FreeBuds 4i, herkesin beklentilerine yanıt vermeyi başarır. Bütçenizi zorlamadan kaliteli aksesuar edinmek istiyorsanız Huawei FreeBuds 4i fiyat opsiyonlarını inceleyebilir, başarılı bir ürüne vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Huawei Freebuds 4i Kulaklıklar

Aktif Gürültüleri Engelleyen Huawei FreeBuds 4i

Huawei FreeBuds 4i özellikleri ile kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırmayı başarır. Huawei telefonlarla kapağı açıldıktan sonra senkronize olmasıyla beraber iOS ve Android cihazlarla da pratik bir şekilde bağlanabilir. Huawei FreeBuds 4i, Bluetooth cihazlar bölümünden ilk bağlantı kurulduktan sonra her seferinde otomatik olarak kendini cihazla eşler.

Silikon uçları ve kulağa iyi şekilde oturması sayesinde aktif gürültü engelleme söz konusu olduğunda başarılı performans ortaya çıkarır. Huawei i4 kulaklık modelinde bulunan mikrofonlar, ters çevrilmiş ses dalgaları üreterek arka plandaki gürültüyü azaltmayı başarır. Her iki uçta da bulunan ikişer mikrofondan biri aktif gürültü engelleme diğeri ise telefon görüşmeleri için bulunur.

Ayrıca farkındalık moduna da sahip olan Huawei FreeBuds 4i, isteğe göre dış ortamdan tamamen kopmadan müzik dinlenilmesini mümkün kılar. Özellikle karşıdan karşıya geçerken bu özellik kullanışlı hale gelir. Aynı zamanda Huawei FreeBuds 4i kutusunun içerisinde üç farklı boyutta silikon uç bulunur. Böylece ürünü kendiniz için ideal şekilde ayarlayarak ses kalitesini artırabilirsiniz.

Ayrıca Huawei FreeBuds 4i sensörler içerdiği için telefona dokunmadan dinlenenlerin yönetilmesini sağlar. Bir kere dokunulduğunda şarkıyı açıp/kapatma, iki kere dokunulduğunda müziği değiştirme ve bir kere uzun bastırıldığında şeffaf modla aktif gürültü engelleme arasında geçiş yapma özellikleri sunar.

Ayrıca kulaklığa dokunarak gelen çağrıları da yanıtlayabilirsiniz. Sahip olduğu özellikler sayesinde Huawei FreeBuds 4i inceleme sonuçlarından da yüksek puanlar alır. Huawei FreeBuds 4i en ucuz opsiyonlarını inceleyerek başarılı bir kulaklığa sahip olabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katmaya başlayabilirsiniz.

Huawei FreeBuds 4i ile 3i Farkları

Huawei FreeBuds 3i modelinin kutusu daha geniş tasarıma sahipken 4i’de biraz daha oval bir tasarım tercih edilmektedir. Selefinin Bluetooth versiyonu 5.0 iken Huawei FreeBuds 4i modelinde 5.2 olması daha güçlü bir şekilde cihazlarla bağlantı kurabildiği anlamına gelir.

Aynı zamanda genel kullanımda 6.5 saat ve yoğunda 3 saat fazla pil ömrü sunar. Ek olarak hızlı şarj desteği sunmasıyla daha fonksiyonellik kazanarak FreeBuds 3i modelini geride bırakır. 14.5 g daha hafif olmasıyla da daha konforlu bir kullanım sağlar.

Huawei Freebuds 4i Genel Görünüm 2

Huawei FreeBuds 4i Olumlu ve Olumsuz Yanları

Huawei FreeBuds 4i yorumlar ve değerlendirmelerinden iyi geri dönüşler almayı başarsa da ürünü satın almadan önce bazı özellikleri bilmeniz gerekir. Huawei FreeBuds 4i kulaklık şu şekilde özetlenebilir:

  • Huawei FreeBuds 4i modelinin üzerinde bulunan sensörler sayesinde bağlandığı cihazı ortaya çıkarmadan bazı işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlar. Çağrıları ve müziği rahatlıkla kontrol etmenize imkân tanır.
  • Tam dolu batarya, genel kullanımda 10 saat, aktif gürültü engelleme açıkken 5.5 saatlik kullanım ömrü sunar. Ayrıca şarj kutusuyla beraber bu süre 22 saate kadar çıkabilir.
  • Huawei FreeBuds 4i, 60 dakikada tamamen şarj olmasının yanı sıra hızlı şarj desteğine de sahiptir. 10 dakika şarj edildiğinde 4 saatlik kullanım sunması, acil durumlarda ürünü kullanışlı kılar.
  • Kendi ağırlığı 11 g ve şarj kutusuyla beraber 36.5 g olduğundan dolayı hafif bir yapıdadır. Böylece cepte rahatlıkla taşınabilir.
  • Huawei FreeBuds 4i kulaklığının dokunmatik sensör özelliklerinin düzenlenmesi için gerekli olan uygulama Google Play’de bulunurken AppStore’da yoktur.
  • Toza ve suya karşı dayanıklı olmaması da ürünün olumsuz yanları arasında bulunur.

Siz de gereksinimlerinizi belirledikten sonra Huawei FreeBuds 4i ürününü inceleyebilir, aradığınız kulaklığa kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Huawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Huawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Huawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Aktif Gürültü Önleme:
Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Seri:   Huawei FreeBuds
Bluetooth Versiyonu:   5.2
Müzik Dinleme Süresi:   10 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Uzaktan Kumandalı:
Mikrofonlu:
Şarj Olma Süresi:   60 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Ağırlık:   11 gr
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Toplam Kullanım Süresi:   22 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Samsung Galaxy S23 Ultra iPhone 14 Pro Max Fiyat Kulak İçi Bluetooth Kulaklık ANC Bluetooth Kulaklık Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık TWS Bluetooth Kulaklık

Ortalama Puan
5.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Huawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Huawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Huawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHuawei FreeBuds 3 Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHuawei FreeBuds 4 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHuawei FreeBuds 5i TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Huawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHuawei FreeBuds 3 Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHuawei FreeBuds 4 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHuawei FreeBuds 5i TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 2.449,00 TL
3 satıcı
2.649,00 TL
9 satıcı
2.299,00 TL
14 satıcı
1.659,00 TL
37 satıcı
Popülerlik---4. Popüler Huawei Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan4 yorum1 yorum-
Aktif Gürültü ÖnlemeVarVar--
Çoklu Bağlantı---Var
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
TWSVarVarVarVar
SeriHuawei FreeBudsHuawei FreeBudsHuawei FreeBudsHuawei FreeBuds
Bluetooth Versiyonu5.25.155.2
Bekleme Süresi-150 saat22 saat-
Müzik Dinleme Süresi10 saat--6 saat
Kablosuz Şarj-Var--
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıVarVar--
Hızlı Şarj---Var
MikrofonluVarVarVarVar
Düşük Frekans--20 Hz20 Hz
Yüksek Frekans--40 kHz40 kHz
Şarj Olma Süresi60 dk60 dk120 dk60 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m10 m
Sürücü Çapı-14.2 mm14.3 mm10 mm
Genişlik---21.7 mm
Yükseklik---30.9 mm
Ağırlık11 gr9 gr4.1 gr4.9 gr
Şarj Giriş TipiType-C-Type-CType-C
Toplam Kullanım Süresi22 saat20 saat14 saat18.5 saat
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı