Huawei

Huawei FreeBuds SE TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Model seçenekleri:Renk seçenekleri:

81 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

629,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 8 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 7 adet2 iş günüSatıcı: N11/kaptaniletisimist

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Huawei FreeBuds, Bluetooth Versiyonu: 5.2, Konuşma Süresi: 4 saat, Müzik Dinleme Süresi: 6 saat, Kutulu... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Huawei FreeBuds SE TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Piyasa fiyatları (9)

Tüm fiyatlar (40)

Yenilenmiş ve İkinci El Huawei FreeBuds SE TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

En Popüler Huawei Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Huawei FreeBuds SE

Gerçek Kablosuz Stereo (TWS) kulaklık özelliği ile dikkat çeken Huawei FreeBuds SE, hafif, etkili ses düzeyi ve şık tasarıma sahip kablosuz çok yönlü kulaklık modellerinden biridir. Birçok kablosuz kulaklık gibi şarj kutusuyla sunulur. Hafif, kulak içi tasarımı kulaklarınız için ideal şekle sahiptir. Bu sayede HUAWEI FreeBuds SE, gün boyu kullanılabilir. Ayrıca aramaları ve müzik çalmayı kolaylaştırmak için telefon, tablet ve hoparlör gibi cihazlarla Bluetooth bağlantısı kurabilir.

Huawei FreeBuds SE kulaklık, 10 mm çapında dinamik sürücü birimi ve iki mikrofon içerir. En önemli özelliği ise arama gürültüsünü filtreleyerek net görüşmeler yapmanıza olanak tanımasıdır. HUAWEI FreeBuds SE kulaklığın batarya kapasitesi söz konusu olduğundaysa enerji verimliliği dikkat çeker, 37 mAh devasa pil sayesinde uzun pil ömrü sağlar. Tüm gün sorunsuz kullanım için şarj kutusu aracılığıyla hızlı dolum sağlar.

Hızlı şarjı destekleyen kulaklık outdoor aktiviteleri için de ideal bir üründür. Kulaklıkların kapasitesi oldukça uzun süre müzik dinlemenize ve telefon görüşmesi yapmanıza yardımcı olurken aynı zamanda kutusu powerbank işlevi görür. Bu sayede şebeke elektriğine ihtiyaç duymadan açık hava aktivitelerinizde kulaklıkların bataryasını doldurmanız mümkündür. Siz de çalma listelerinizi kesintisiz, kaliteli bir şekilde dinlemek isterseniz Huawei FreeBuds SE kablosuz kulaklıkları tercih edebilirsiniz.

Huawei FreeBuds SE

Yeni Nesil Özellikleriyle Huawei FreeBuds SE

Şık tasarım, kablosuz kullanım özelliği, kolay eşleştirme ve uzun pil ömrü ile yoğun ilgi gören FreeBuds SE Huawei, sertifikalı IPX4 gibi koruma özelliklerine de sahiptir. Etkileyici stereo ses ve birincil/ikincil kulaklıklar arasında sorunsuz geçiş yapılmasını sağlayan Huawei FreeBuds SE inceleme ve yorumlarda da öne çıkan cihazlardan biridir.

Herhangi bir Bluetooth cihaza bağlandıktan sonra sesli arama yaptığınızda veya ses çaldığınızda, Huawei FreeBuds SE kulaklıklar her iki kanalda da stereo ses çalabilir. Gerçek zamanlı kullanıma ve pil seviyelerine bağlı olarak akıllı bir şekilde kulaklığı birincil, diğerini ikincil olarak belirleyebilir. Kullanım esnasında avantaj sağlayan diğer FreeBuds SE özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

  • Huawei FreeBuds SE kablosuz kulaklığın ses kalitesi, yüksek hassasiyete sahip 10 mm dinamik hoparlörler, son derece hassas polimer membran ile sağlanır.
  • Huawei Freebuds SE kablosuz kulaklıklar kılıfıyla birlikte 24 saate kadar çalışabilir. Kulaklık tek başına 6 saat müzik dinlemek için yeterli enerjiye sahiptir, kutusu 3 kez tam şarj sağlar.
  • Kulaklıkların şarj edilmesi yaklaşık 1,5 saatte tamamlanırken taşıma kutusu ise yaklaşık 2 saatte %100 dolar. Huawei FreeBuds SE yorumlar ve incelemelerde de kısa sürede şarjının tamamlanması ön plana çıkan özellikler arasındadır.
  • Çift mikrofonlu arama gürültüsü engelleme mevcuttur. Her iki kulaklıkta da arama gürültüsünü engellemeyi destekleyen, yüksek kaliteli aramalar için ortam gürültüsünü etkili şekilde azaltan iki Mikro Elektro-Mekanik Sistem (MEMS) silikon mikrofon bulunur.
  • Huawei FreeBuds SE kablosuz kulaklık, Bluetooth 5.2 kablosuz teknolojisi aracılığıyla cihazla hızlı ve kolay bir biçimde eşleştirilebilir. AI Life uygulaması ise dokunmatik yüzeyin kontrolünü kolayca ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanızı sağlar.
  • EMUI 10 veya üstü Huawei cep telefonunuz, tabletiniz veya başka cihazınız varsa Huawei FreeBuds SE kulaklığın kapağını açtığınızda cihazınız eşleştirme isteği gönderir. Bu sayede saniyeler içinde otomatik bağlantı gerçekleşir.
Huawei FreeBuds SE Genel

Dayanıklı ve Şık Tasarımıyla Öne Çıkan Huawei FreeBuds SE

Kompakt ve konforlu FreeBuds SE kulaklıklar sadece işlevsel değil aynı zamanda son derece şık tasarım özelliklerine sahiptir. Ses kalitesiyle müziğin, sesli kitapların veya podcast'lerin keyfini çıkarmanızı, kompakt tasarımıyla ise konforlu kullanmanızı sağlar. Yüksek kapasiteli pili ve kutusu sayesinde 24 saate kadar müzik dinlemek mümkündür. Çünkü küçük, ancak lüks tasarımı yüksek kapasiteli batarya ile donatılmıştır.

10 mm hoparlörler kaliteli ses sağlar ve yerleşik gürültü önleyici mikrofonlar, Huawei FreeBuds SE ile telefon görüşmeleri yapmanıza yardımcı olur. Huawei FreeBuds SE kulaklıklar şık tasarımlarına ek olarak mavi ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğine sahiptir. Huawei FreeBuds SE kılıfı da kulaklıklarla aynı renklerde tasarlanır. Kılıfı da tıpkı kulaklıklar gibi kompakttır ve cebe, çantaya her yere rahatlıkla sığabilir.

Kulaklıkların pürüzsüz yüzeyi, ergonomik yapısı Huawei FreeBuds SE kulaklıkların hem şık görünmesini hem de her kulak anatomisine uyum sağlamasına olanak tanır. Çünkü True Wireless Huawei FreeBuds SE, dış kulağın hatlarına en iyi şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır. Kulaklığın tam uyum sağlaması açısından 3 farklı boyutta kulaklık tomurcuğu ile birlikte satışa sunulur.

Yerleşik G sensörü ise sezgisel kontrole sahip olmanızı sağlarken dokunmatik kontrol paneli ise çift dokunuşla oynatmayı duraklatıp/devam ettirmeniz için oldukça hassastır. Ayrıca dokunmatik panel sayesinde gelen aramayı cevaplayabilir veya sonlandırabilirsiniz.

Huawei FreeBuds SE Kutu

Huawei FreeBuds SE ve Huawei FreeBuds 4i Karşılaştırması

Etkili Adaptive Sync (ANC) gürültü önleme özelliği ile dikkat çeken Huawei FreeBuds 4i, Huawei FreeBuds SE kulaklığın görüşme esnasında sağladığı sessizliği müzik dinlerken de elde etmenize olanak tanır. Aynı zamanda FreeBuds 4i kulaklığın pil ömrü 10 saat iken, şarj kutusu ekstra 12 saatlik şarj imkânı tanır. Her iki kulaklığın ortak özelliği ise ses sürücüleridir. Huawei FreeBuds 4i ANC kulaklıkların sesi, kayıt sırasında her notanın net duyulması için dikkatlice ayarlanmış son derece hassas 10 mm sürücüler tarafından iletilir.

Huawei FreeBuds SE Kulaklıklar

Huawei FreeBuds SE Artıları ve Eksileri

Kullanım, pil dolum ve taşıma esnasında pek çok avantaj sağlayan Huawei FreeBuds SE özellikleri, müzik dinleme, görüşme için son derece idealdir. Huawei FreeBuds SE kullanıcı yorumları sayesinde pek çok kullanıma göre şarj süresini belirlemek mümkündür. Çünkü bataryanın tamamen boşalması kullanım alışkanlıklarına göre değişkenlik gösterir.

FreeBuds SE yorum ve karşılaştırmalarında dikkat çeken diğer artı yönü ise kızılötesi sensördür. Huawei FreeBuds SE kulaklıklarda, aktifliği doğru bir şekilde algılayabilen kızılötesi (IR) sensör bulunur. Böylece eşleştirmeler kısa sürede tamamlanır. Huawei FreeBuds SE Bluetooth kulaklıklar çift mikrofon teknolojisine sahiptir. Gürültü filtresi teknolojisi sayesinde aramalar sırasında sesler bastırılır, böylece gürültülü ortamlarda bile net iletişim sağlar.

Ancak kulaklıklarda genel gürültü azaltma teknolojisi (ANC), etrafı duymanıza olanak tanıyan şeffaf mod, kablosuz şarj, LDAC codec bileşeni mevcut değildir. Huawei FreeBuds SE kulaklığın bir diğer eksi yönü ise aktivite sırasında kulaklıkların yerinden çıkabilmesidir. Ancak kutu içeriğindeki yedek silikon başlıklar sayesinde kulağınıza tam olarak yerleşmesini sağlayabilirsiniz.

Huawei FreeBuds SE Kulaklıklar Arka

Huawei FreeBuds SE Fiyatları

Yüksek kapasiteli pil ve kompakt gövde sayesinde Huawei FreeBuds SE kulaklık, uzun pil ömrü, enerji verimliliği sağlar. %50 ses düzeyinde %100 şarjı olduğunda 6 saat müzik çalma veya yaklaşık 4 saat sesli arama imkanı tanır. Bu sayede bütçe dostu kullanım sağlayan Huawei FreeBuds SE fiyat açısından da oldukça ulaşılabilirdir.

Huawei FreeBuds SE yorum ve ürün incelemelerinde belirtildiği gibi dayanıklı malzemesi, toz koruması ve uzun şarj süresi ile yıllar boyunca kullanılabilecek bir kulaklıktır. Bu nedenle FreeBuds SE fiyat konusunda bütçe dostu olmasının yanı sıra uzun yıllar müzik listelerinizin keyfini çıkarmanız, sevdiklerinizle telefon görüşmeleri yapmanız için ideal bir seçenektir. Bu nedenle Huawei FreeBuds SE en ucuz ve en kaliteli Bluetooth kulaklıklar arasında yer alır.

Taşınabilirliğinin yanı sıra dayanıklı yapısı, yaşıma esnasında zarar görmesini önlemeye yardımcı olur. Ayrıca taşıma kutusu dahili bir şarj istasyonu olduğundan yedek powerbank taşımanıza gerek bırakmaz. Siz de Huawei FreeBuds SE kulaklıklar arasından dilediğiniz rengi seçerek tüm özelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Huawei FreeBuds SE TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Huawei FreeBuds SE TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Huawei FreeBuds SE TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Seri:   Huawei FreeBuds
Bluetooth Versiyonu:   5.2
Konuşma Süresi:   4 saat
Müzik Dinleme Süresi:   6 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Mikrofonlu:
Şarj Olma Süresi:   120 dk
Sürücü Çapı:   10 mm
Uzunluk:   20.5 mm
Genişlik:   20 mm
Yükseklik:   38.1 mm
Ağırlık:   5.1 gr
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Toplam Kullanım Süresi:   24 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Huawei FreeBuds SE TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Huawei FreeBuds SE TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Huawei FreeBuds SE TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSoundpeats Air3 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHuawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth KulaklıkAnker SoundCore R100 TWS Siyah Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Huawei FreeBuds SE TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSoundpeats Air3 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHuawei FreeBuds 4i ANC Kulak İçi Bluetooth KulaklıkAnker SoundCore R100 TWS Siyah Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 629,00 TL
81 satıcı
750,61 TL
41 satıcı
1.399,99 TL
16 satıcı
899,00 TL
12 satıcı
Popülerlik1. Popüler Huawei Bluetooth Kulaklık2. Popüler Soundpeats Bluetooth Kulaklık-3. Popüler Anker Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan-4 yorum1 yorum
Aktif Gürültü Önleme--Var-
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya Dayanıklı-Var--
TWSVarVarVarVar
SeriHuawei FreeBuds-Huawei FreeBudsAnker SoundCore
Bluetooth Versiyonu5.25.25.25
Konuşma Süresi4 saat---
Müzik Dinleme Süresi6 saat5 saat10 saat6.5 saat
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan Kumandalı--VarVar
MikrofonluVarVarVarVar
Şarj Olma Süresi120 dk90 dk60 dk90 dk
Kullanım Mesafesi-10 m10 m10 m
Sürücü Çapı10 mm14.2 mm-10 mm
Uzunluk20.5 mm---
Genişlik20 mm---
Yükseklik38.1 mm---
Ağırlık5.1 gr8 gr11 gr-
Şarj Giriş TipiType-CType-CType-C-
Toplam Kullanım Süresi24 saat17 saat22 saat25 saat
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı