Jabra

Jabra Elite 85h Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

(2 yorum)
Jabra Elite 85h Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
Model seçenekleri:Renk seçenekleri:

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.690,98 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 59 dakika önce

3 taksit

Stokta 50+ adet16:00Bugün kargodaSatıcı: Webdenal.com9,9 818 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Aktif Gürültü Önleme, Müzik Dinleyebilme, Kulak Üstü, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 41 saat, Konuşma Süresi: 36 saat, Kutusuz... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Jabra Elite 85h Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Tüm fiyatlar (8)

En Popüler Jabra Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Jabra Elite 85H

Jabra Elite 85H başarılı tasarımı ve yüksek ses gücüyle kullanıcılarının çoğu beklentisine karşılık verir. Kulaklık uçları yumuşak yapıda tasarlanan Jabra Elite 85H, uzun saatler kullanıldığında bile herhangi acıya neden olmadan konforlu deneyim sunar. Oyun oynarken ya da günlük hayatta kullanılabilecek yapıda olduğundan dolayı geniş kullanım alanı sunar.

Çok yönlülüğüyle Jabra Elite 85H yorumlar ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar alarak kalitesini tesciller. Sesi başarılı şekilde iletmesi sayesinde her müzik türü için ideal parça olma özelliği gösterir. Aynı zamanda aktif gürültü engelleme gibi ek özelliklere sahip olduğundan dolayı her türlü kullanım amacına rahatlıkla adapte olabilir.

Kablosuz tasarlandığından dolayı hareket alanını kısıtlamaması da ürünün öne çıkan detayları arasında bulunur. Kablo derdini ortadan kaldırarak her türlü ortamda rahat kullanım sağlar. Müzik dinlemenin yanı sıra telefon üzerinden yapılabilecek bazı işlemleri gerçekleştirilebilmesiyle de kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katar.

Jabra Elite 85H, hem iOS hem de Android işletim sistemlerine sahip olan cihazlarla uyum sağlayabildiğinden dolayı geniş bir kitleye hitap eder. Cihazlarla etkili bir bağlantı kurarak kullanıcılarının gereksinimlerine başarılı şekilde yanıt verir.

Yapı kalitesinin üst seviyede olduğu Jabra Elite 85H, her yerde konforlu bir deneyim elde edilmesine yardımcı olur. Kaliteli kulaklık arayışı içindeyseniz Jabra Elite 85H fiyat seçeneklerini inceleyerek aradığınızı kolaylıkla bulabilir, ihtiyacınız olan aksesuara kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Jabra Elite 85H

Detaylı Dinleme için Jabra Elite 85H

Jabra 85H geliştirilmiş sistemi sayesinde kullanan kişilere ayrı bir deneyim sağlamayı başarır. 40 mm’lik sürücü çapına sahip olan Jabra Elite 85H, yüksek seviyelerde ses bozulmalarının ortaya çıkmasını engelleyerek kaliteyi korumayı başarır. Hafifçe vurgulanan bas notalarının, vokalleri ve enstrümanları birbirinden ayırarak her ayrıntının rahatça duyulabilmesini sağlar.

Kulağı saracak biçimde tasarlanan uçları sayesinde müzik deneyiminin tam anlamıyla yaşanmasını sağlar. Aynı zamanda sesleri birbirinden ayrılabilir derecede ayrıntılı biçimde yansıtır, oyun oynarken veya aksiyon filmi izlerken de detayların kaybolmadan hissedilmesine imkân tanır.

Jabra Elite 85H modeli, her türlü gereksinimi karşılayacak şekilde tasarlandığından herkese hitap etmeyi başarır. Üstelik podcast gibi sadece konuşmaların geçtiği yayınlar için de konuşma seslerine netlik kazandırarak doğal dinlenmelere yardımcı olur.

Geniş ses aralığı ve başarılı bir şekilde detaylandırılan özellikleriyle bir kulaklıktan beklenen çoğu özelliği çatısı altında toplamayı başaran ürün, Jabra Elite 85H inceleme ve değerlendirmelerinde de öne çıkar. Jabra Elite 85H fiyat seçeneklerini inceleyerek kaliteli bir aksesuara anında sahip olabilirsiniz.

Jabra Elite 85H Çapraz

Gürültü Önleme Özelliği ile Jabra Elite 85H

Jabra Elite 85H kulak üstü kulaklık sahip olduğu özelliklerle kullanıcılarının çoğu beklentisine yanıt vermeyi başarır. Jabra Elite 85H aktif-pasif gürültü önleyici kulak üstü Bluetooth kulaklık modeli, dış ortamın sesini iyi bir biçimde yalıtması ile de dikkat çeker.

Hem aktif hem de pasif gürültü önleme özelliğine sahip olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Kulağı tamamen kapatacak biçimde tasarlandığından dolayı dizayn bakımından gürültüyü pasif olarak önler. Aktif gürültü önleme ise Jabra’nın Moments olarak nitelendirdiği dört farklı seviye arasından seçim yapılmasına olanak tanır.

İşe gidip gelme, özel, genel ve şeffaf mod olarak nitelendirilen bu modlar, farklı seviyelerde yalıtım sunduğundan dolayı kulaklığı her türlü ortamda kullanılabilir hale getirir. Aynı zamanda My Moment olarak nitelendirilen ayar üzerinden kendi aktif gürültü önleme seviyenizi ayarlayarak ürünü tam anlamıyla istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz.

Bütün bunlarla beraber SmartSound isimli bir mode içeren Jabra Elite 85H, çevrenizin ses seviyesine göre aktif gürültünün ne derece güçlü olması gerektiğini algılayarak sesi otomatik olarak ayarlar. İçerdiği akıllı teknoloji sayesinde herhangi bir çaba sarf etmeden iyi bir deneyim elde etmenize yardımcı olur.

Jabra Elite 85H modelindeki SmartSound teknolojisi, ortamdan gelen seslerin gerçek zamanlı sahne analizi için yapay zeka kullanır. Böylece otomatik olarak dört mod arasından hangisine geçilmesi gerektiğini belirler.

AppStore ve Google Play’de bulunan Sound+ uygulaması üzerinden kulaklığın gürültü engelleme özellikleri rahatlıkla ayarlanabilir. Jabra Elite 85H fiyat seçeneklerine göz atarak her ortamda kaliteli bir ses deneyimi yaşamaya başlayabilirsiniz.

Jabra Elite 85H Genel

Jabra Elite 85H Modelinin Hızlı Şarj Desteği

Elite 85H Jabra modeli, bluetooth üzerinden bağlantı kurduğundan dolayı kablo derdini ortadan kaldırır. Bluetooth standardı 5.0 olduğu için de hemen hemen Bluetooth içeren her türlü cihazla bağlantı kurabilir. Çoklu bağlantıyı da destekleyen cihaz aynı anda birden fazla telefonla senkronize edilebilir.

Güçlü bağlantı özellikleri sayesinde sesle görüntüyü senkronize etmeyi başaran Jabra Elite 85H, film veya dizi izlerken daha keyifli deneyim elde edilmesine yardımcı olur. Ayrıca 10 metrelik kullanım mesafesi sunduğundan, bağlı olduğu cihazı sürekli yanınızda taşımanıza gerek kalmaz. Böylece kullanıcılarına geniş bir hareket verir.

En büyük başarılarından biri etkileyici pil ömrü olan Jabra Elite 85H kablosuz kulaklık ile günlük yaşantınıza pratiklik kazandırabilirsiniz. Genel kullanımda 41 saat ve aktif gürültü engelleme özelliğiyle beraber 36 saate kadar pil ömrü sunmasıyla ortalamanın üzerinde bir performans sunar.

Ayrıca 150 dakikada tamamen pilini doldurması da Jabra Elite 85H modelinin dikkat çeken detayları arasında yer alır. Hızlı şarjı desteklemesi ile de kullanıcılarının her türlü gereksinimini karşılamayı başarır.

15 dakikalık sürede 5 saate kadar kullanılabilir bir pil seviyesine ulaştığı için acil durumlarda da kullanışlı hale gelir. Jabra Elite 85H fiyat alternatiflerini inceleyerek ürünün başarılı pil ömründen yararlanabilir, güçlü bağlantı seviyesi sayesinde dilediğiniz cihazda istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Jabra Elite 85H Karşı

Jabra Elite 85H ile 45H Farkları

İki kulaklık da kulak üstü tasarlansa da Jabra Elite 85H, Jabra Elite 45H modelini bazı özellikleri ile geride bırakmayı başarır. Asgari frekansı 10 Hz daha yüksek olduğundan dolayı selefine göre daha üstün kaliteli ses üretir. Ayrıca 85H’de ek olarak standart 3.5 mm girişi olduğundan dolayı Bluetooth bağlantısı olmayan cihazlarla da kullanılabilir. Ek olarak 6 mikrofon içermesiyle de aktif gürültüyü engeller.

Jabra Elite 85H Olumlu ve Olumsuz Yanları

Elite 85H hem tasarımıyla hem de donanım detayları ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. Siz de ürünün artı ve eksi yönlerini inceleyerek, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu özellikler arasında:

 • Jabra Elite 85H, her türlü işletim sistemi ile kullanılabilmesinin yanı sıra Alexa, Google Asistan ve Siri desteğine sahip olmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Böylece bağlı olduğu cihazın açılmasına gerek kalmadan bazı işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlar.
 • Her iki tarafta dört tane olmak üzere toplam sekiz mikrofon içeren Jabra Elite 85H, ortamın sesini bu sistemi sayesinde başarılı şekilde yalıtır.
 • Mikrofon frekansı 150 Hz ile 6.8 kHz aralığında olduğundan dolayı telefon görüşmeleri sırasında sesi karşı tarafında net olarak aktarmayı başarır.
 • Sağ tarafında bulunan kumanda üzerinden çağrılar ya da müzik kontrol edilebilir.
 • Toza karşı dayanıklı olmasından dolayı zorlu şartlarda da kullanılabilir. Özellikle dış mekan sporlarıyla ilgilenen kişiler için iyi bir alternatiftir.
 • Jabra Elite 85H modeli, suya karşı dayanıklı olmasına karşın sertifikası sadece sıçramaları kapsadığından dolayı yağışlı havalarda kullanılması önerilmez.
 • Aynı zamanda NFD bağlantısının olmaması da olumsuz tarafları arasında bulunur.

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Jabra Elite 85H en ucuz alternatiflerini inceleyerek kaliteli bir parçaya kısa sürede sahip olabilir, bütçenize uygun olan opsiyonu vakit kaybetmeden bulabilirsiniz.

Jabra Elite 85H Yan

Jabra Elite 85h Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Jabra Elite 85h Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Jabra Elite 85h Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Aktif Gürültü Önleme:
Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak Üstü
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   41 saat
Konuşma Süresi:   36 saat
Müzik Dinleme Süresi:   36 saat
Kutu Seçeneği:   Kutusuz
Kafa Bandı Yastığı:
Mikrofonlu:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Şarj Olma Süresi:   150 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Uzunluk:   195 mm
Genişlik:   176 mm
Yükseklik:   79 mm
Ağırlık:   296 gr
Şarj Giriş Tipi:   Type-C

Jabra Elite 85h Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Detayları

 • Performans
 • Ürün tipiKulaklık
 • Takma tipiSaç bandı
 • Ürün rengiBej
 • Kulaklık türüBinoral
 • Ses kontrolüDijital
 • Kablo uzunluğu1,2 m
 • Uyumlu markalarEvrensel
 • RoHS uyumluEvet
 • Sertifikalar, uygunluk bildirimleriCE, FCC, IC, REACH, MFI
 • Bağlantı
 • Bağlantı teknolojisiKablolu & Kablosuz
 • 3,5 mm konektörleriEvet
 • 2,5 mm konektörHayır
 • USB BağlantısıEvet
 • BluetoothEvet
 • USB konnektörüUSB C Tipi
 • Bluetooth versiyonu5.0
 • Bluetooth profilleriA2DP, AVRCP, HFP, HSP, PBAP, SPP
 • Kablosuz yöneltici alanı10 m
 • Kulaklık
 • Kulaklık çeşidiDış
 • Kulaklık frekansı10 - 20000 Hz
 • Sürücü ünitesi4 cm
 • Ses azaltmaEvet
 • Mikrofon
 • Mikrofon frekansı100 - 8000 Hz
 • Gürültü yok etme etkisiEvet
 • Mikrofon sessizEvet
 • Batarya
 • Pille çalışırEvet
 • Şarj edilebilir pilEvet
 • Konuşma süresi36 Saat
 • Pil performansı500 mAh
 • Pilin yeniden şarj edilme süresi2,5 Saat
 • Pil türüYerleşik batarya
 • Bekleme süresi8760 Saat
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik82 mm
 • Derinlik195 mm
 • Yükseklik225 mm
 • Ağırlık296 g
 • Çevresel koşullar
 • Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius)-20 - 85 °C
 • Çalışma ısısı aralığı-5 - 45 °C
 • Paket içeriği
 • Audio adaptör dahildirUçuş
 • Hızlı başlangıç rehberiEvet
 • Pakete dahil kablolarSesli (3.5mm), USB C Tipi
 • Taşıma kutusuEvet
 • Garanti kartıEvet
 • Ambalajlama bilgisi
 • Ambalaj genişliği176 mm
 • Ambalaj derinliği195 mm
 • Ambalaj yüksekliği79 mm
 • Diğer özellikler
 • MalzemeAkrilonitril bütadien stiren (ABS), Kumaş, Polibutilen tereftalatik (PBT), Polikarbonat, Poliüretan
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.84 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • KT1 yorum
  1 beğeni
  Kahraman T.İstanbul8 Kasım 2021
  Dünyanın en saçma ürün fiyat sistemi. Sürekli değişen bir sistem bir haftasına kadar 1154TL ye alınabiliyordu şimdi fiyatın azalması gerekirken daha çok artıyor indirim ile birlikte. Üç günde 250TL fazla vermek hiç mantıklı gelmiyor.
 • Yalçın B.111 yorum
  561 beğeni
  Yalçın B.12 Kasım 2020
  Kulaklık pad leri yumuşak çok rahat kullanılıyor fakat suni deri olduğu için uzun süreli kullanımda terletiyor. Sesli görüşmelerde ses çok net geliyor. Sesi elektro müzikte tatmin ediyor. ANC özelliği iyi çalışıyor. Sound+ uygulamasıyla senkronize çalıştığında tatmin ediyor.
  • Alışverişçi resmi

Jabra Elite 85h Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Jabra Elite 85h Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkSony WH-1000XM3 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkSennheiser PXC 550-II Wireless ANC Kulak Çevreleyen Kulak Üstü Seyahat KulaklığıJabra Elite 85h Kulak Üstü Bej Bluetooth Kulaklık
 Jabra Elite 85h Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkSony WH-1000XM3 Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkSennheiser PXC 550-II Wireless ANC Kulak Çevreleyen Kulak Üstü Seyahat KulaklığıJabra Elite 85h Kulak Üstü Bej Bluetooth Kulaklık
Fiyat3.690,98 TL
8 satıcı
4.433,56 TL
4 satıcı
5.500,00 TL
3 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik-7. Popüler Sony Bluetooth Kulaklık--
Ortalama Puan2 yorum4 yorum1 yorum2 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeVarVarVarVar
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Suya DayanıklıYokYokYokYok
TWSYokYokYokYok
Bluetooth Versiyonu54.255
Bekleme Süresi41 Saat200 Saat30 Saat41 Saat
Konuşma Süresi36 Saat--36 Saat
Müzik Dinleme Süresi36 Saat30 Saat30 Saat36 Saat
Kablosuz ŞarjYokYokYokYok
Kutu SeçeneğiKutusuzKutusuzKutusuzKutusuz
Uzaktan KumandalıYokVarYokYok
NFCYokVarYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
MikrofonluVarVarVarVar
Kafa Bandı YastığıVarVarVarVar
Düşük Frekans20 Hz4 Hz18 Hz20 Hz
Yüksek Frekans20 kHz40 kHz22 kHz20 kHz
Empedans Değeri-32 ohm--
Ses Seviyesi-104 dB108 dB-
Şarj Olma Süresi150 dk180 dk120 dk150 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m10 m
Sürücü Çapı-40 mm32 mm-
Uzunluk195 mm-18 mm195 mm
Genişlik176 mm-18 mm176 mm
Yükseklik79 mm-10 mm79 mm
Ağırlık296 gr254 gr238 gr296 gr
Şarj Giriş TipiType-C-Type-CType-C
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı