Jabra

Jabra Elite 85T ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Jabra Elite 85T ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Renk seçenekleri:

20 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.199,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 27 dakika önceStokta14:00Bugün kargodaSatıcı: Media Markt9,0 633 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Aktif Gürültü Önleme, Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Bluetooth Versiyonu: 5.1, Müzik Dinleme Süresi: 5.5 saat, Kablosuz Şarj, Kutulu... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Xiaomi Mi Band 5
Jabra Elite 85T ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık+Xiaomi Mi Band 5
Pttavm2.294,66 TL Ücretsiz kargoBirlikte GörAmazon Türkiye3.247,55 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör

En Ucuz Jabra Elite 85T ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (18)

Yenilenmiş ve İkinci El Jabra Elite 85T ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Bütçenize uygun teşhir, yenilenmiş ve ikinci el Jabra Elite 85T ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık fiyatlarını inceleyebilir, ürünleri sıfır fiyatları ile karşılaştırıp en doğru kararı verebilirsiniz.

En Popüler Jabra Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Jabra Elite 85T

Jabra Elite 85T modeli, sahip olduğu özelliklerle kullanıcılarının her türlü gereksinimini başarıyla karşılar. Aktif gürültü önleme gibi çeşitli özellikleriyle her türlü ortama rahat bir şekilde adapte olabilir. Aynı zamanda kablosuz olarak tasarlandığı için konforlu bir kullanım sağlar.

Müzik dinlemenin yanı sıra telefonla yapılabilecek bazı işlemlerin de gerçekleştirilmesini sağlar. iOS ve Android işletim sistemine sahip olan cihazlarla uyum sağlayabildiği için geniş bir kitleye seslenir. Google Asistan ve Siri ile uyumlu olması sayesinde telefonların sahip olduğu ek özelliklerden de faydalanmanıza yardımcı olur.

Kulağa rahat bir şekilde oturacak biçimde tasarlanan kulaklık, uçları ile her türlü ortamda konforlu bir deneyim sunar. Ayrıca başarılı bir performans ortaya çıkaran mikrofon dizisi sayesinde çok yönlü bir kullanım sunar. Aynı zamanda önceki serilerden farklı olarak kulak kanalına daha rahat bir şekilde uyan dikdörtgen benzeri oval uçlara sahiptir.

Silikon uçlar, kir ve tozun hoparlör ızgarasını tıkamasını önleyen kir koruyucu içerir. Böylece temizliği ve bakımı da oldukça kolay hale gelir. Kutu içerisinde kulaklık, şarj kutusu ve kısa bir Type-C kablosu çıktığı için de satın aldıktan sonra ekstra bir parça almanıza gerek kalmaz.

Jabra Elite 85T sahip olduğu özelliklerle segmentinde bulunan diğer alternatiflerinden ayrı bir yerde konumlanır. Jabra Elite 85T en ucuz opsiyonlarını inceleyerek kulaklık ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Jabra Elite 85T

Jabra Elite 85T Etkileyici Ses Performansı

Jabra 85T güçlendirilmiş sistemi ile kullanıcılarına ayrı biri deneyim sunar. Sürücü çapının 12 mm olması sayesinde ses konusunda başarılı bir performans ortaya çıkarır. 12 mm çap, dengeli bir ses sahnesinin yanı sıra aynı zamanda daha derin bir bas sağlar. Böylece müziğe derinlik kazandırarak daha verimli sonuçlar elde edilmesine imkân tanır.

Ayrıca bas sesiyle ünlü olan Elite 85T derin tonların eşsiz bir şekilde duyulmasını mümkün hale getirir. Aynı zamanda ses seviyesinin yükseklere çıkabilmesi ile de öne çıkar. Düşük frekansının 12 Hz ve yüksek frekansının 20 Hz olması da farklı seslerin doğal bir şekilde duyulmasına yardımcı olur.

Müziğin ses seviyesini artırdığınızda kalitenin bozulmasının önüne geçtiği için kulaklıklar içinde önemli bir yere sahiptir. Aktif gürültü önleme özelliğine sahip olan ürün, sesin yoğun olduğu ortamlarda sessizliğin sağlanmasını sağlar. Kalabalık bir yerde telefonla konuşmanız gerektiğinde bu özellik oldukça kullanışlı hale gelir.

Aynı zamanda spor salonunda egzersiz yaparken etraftan gelen gürültüyü önlediği için yaptığınız aktiviteye daha iyi bir şekilde odaklanmanıza yardımcı olur. Ayrıca sesin yoğun olduğu yerlerde istediğiniz müziği dinlemenizi de mümkün kılar. Özellikle gün içinde toplu taşımalarda çok fazla vakit geçiren kişiler için kullanışlı bir özelliktir. Jabra Elite 85T ile günlük hayatınızın her anına pratiklik kazandırabilir, kulaklık ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde giderebilirsiniz.

Jabra Elite 85T Kulaklıklar

Jabra Elite 85T Güçlü Bağlantı Özellikleri

Bağlantı gücü söz konusu olduğunda Jabra Elite 85T özellikleri ile kullanıcılarının her türlü ihtiyacını karşılamayı başarır. Bluetooth bağlantısıyla çalışan ürün, 5.1 versiyonuyla yeni nesil teknolojiler içerir. Gelişmiş ses kodlaması olarak da bilinen Bluetooth AAC, Apple telefonlarla daha iyi bir şekilde bağlantı sağlanmasını mümkün kılar.

Yüksek çözünürlüklü oynatma özelliği sayesinde ses kalitesinin iyileştirilmesini sağlar. SBC ise düşük karmaşıklıkta alt bant özelliği olarak bilinir. Sesin cihazlar arasında başarılı bir şekilde aktarılmasını ve kulaklığın hem Android hem de Apple cihazlarla yüksek seviyelerde bağlantı kurmasını sağlar.

Ses karmaşasını ortadan kaldırarak daha temiz bir duyum elde edilmesine yardımcı olur. Ayrıca Jabra Elite 85T modelinin kullanım mesafesi 10 metre olduğu için cihazınızı her an yanınızda tutmadan kulaklığı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Jabra Elite 85T bağlı olduğu elektronik alet evin uzak bir noktasında olsa bile sesin aynı akıcılıkla elde edilmesini mümkün hale getirir.

Gürültü engelleme çalıştırılmadığında 7 saat, aktif olduğunda 5.5 saat pil ömrü sunması da Jabra Elite 85T’nin öne çıkan özellikleri arasında bulunur. Ayrıca şarj kutusu 31 saat kullanım ömrü sunmasıyla Jabra Elite 85T yorumlar ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar başarır.

Hem pil hem de bağlantı özellikleriyle dikkatleri üzerinde toplayan model, kablosuz bir kulaklık arayışında olanlar için iyi bir alternatiftir. Kaliteli bir kablosuz kulaklık arıyorsanız Jabra Elite 85T’yi incelemeye başlayabilirsiniz.

Jabra Elite 85T Kutu

Jabra Elite 85T Tasarım Detayları

Kutu ve iki kulaklıktan oluşan Jabra Elite 85T, kullanışlı tasarımı ile dikkatleri üzerinde toplar. Uçların yeni oval tasarımı, kulak içinde basınç birikmesini önlemek için özel tahliye deliklerine sahiptir. EarGel ismi verilen silikondan üretilen uçlar basıncın dengelenmesi için özel bir kanala sahip olduğu için ürünün daha işlevsel hale gelmesini sağlar.

Her uçta bulunan HearThrough düğmesi, şeffaf modla aktif gürültü önleme arasında hızlı bir şekilde geçiş yapılmasını sağlar. Pratikliği ile geçişlerin sadece bir tıklamayla elde edilmesine imkân tanır. Kompakt boyutlara sahip olmasıyla her yere rahat bir şekilde taşınabilir.

Titanyum grisiyle hoş bir görünüm kazanır. Aynı zamanda Jabra Elite 85T tek başına 14 gram ve şarj kutusuyla beraber 45.1 gram olmasından dolayı hafif bir yapıdadır. Mümkün olduğunca küçük ve hafif olacak şekilde tasarlandığı için küçük bir kulaklık arayan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir.

Aynı zamanda her uçta üç tane mikrofon vardır. İki mikrofon, aktif gürültü engelleme özelliğinin daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlar. Üçüncüsü de telefon üzerinden asistanları yönetmek veya konuşmak gibi işlemlerin yapılması için idealdir. Aynı zamanda uçların üzerinde kontrol düğmeleri bulunur.

Başlatma/duraklatma, müzikleri ileri/geri alma, cevaplama ve reddetme işlevlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan düğmeler, isteğe göre farklı amaçlar için de ayarlanabilir. Jabra Elite 85T fiyat alternatiflerini inceleyerek kullanışlı bir ürüne sahip olabilir, günlük hayatınıza kaliteli bir ürün kazandırabilirsiniz.

Jabra Elite 85T Şarj

Jabra Elite 85T ile Elite 75T TWS Arasındaki Farklar

85T, Jabra Elite 75T TWS ile kıyaslandığında daha farklı bir uç tasarımına sahip olmasıyla öne çıkar. Kulak içi sabitleyici, otomatik açma kapatma ve güçlü bas özellikleriyle selefine göre daha işlevseldir. Şarj kutusunun 3 saat daha uzun kullanılabilmesi de ürünün öne çıkan tarafları arasında bulunur. Ayrıca her uçta birer tane daha fazla mikrofon içermesiyle de 75T TWS modeline göre ses yalıtımını daha başarılı bir şekilde gerçekleştirir.

Jabra Elite 85T Olumlu ve Olumsuz Yanları

Jabra Elite 85T Bluetooth kulak içi kulaklık modelinin özellikleri hakkında daha iyi bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilir, olumlu ve olumsuz yanlarına göz atabilirsiniz.

  • Kulağa takıldığı andan itibaren açılması ve çıkarıldıktan sonra kapanmasıyla oldukça kullanışlıdır.
  • Hızlı şarjı desteklemesi de acil durumlarda oldukça kullanışlıdır. Kutu içerisinde 15 dakika şarj edildiğinde 1 saatlik bir kullanım ömrü sunar.
  • IPX4 sertifikasına sahip olduğu için suya karşı dayanıklıdır. Sıçramaya karşı dayanıklı olan ürün, yağışlı havalarda rahatlıkla kullanılabilir.
  • Aktif gürültü önlemenin yanı sıra kulaklıkta HearThrough ismi verilen şeffaf mod özelliği bulunur. İki mod arasında 11 farklı ses seviyesi olduğu için duruma göre ortamın gürültüsünü dengelemenize yardımcı olur.
  • Kanal içi tipinde tasarlandığı için diğer cihazlarla rahat bir şekilde uyum sağlar. Uçlar kulağa iyi bir şekilde oturduğu için konforlu bir deneyim sunar.
  • Çağrı ve müzik kontrolünün sahip olduğu tuşların yönetimi üzerinden yapılabildiği için oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Ayrıca MyControls özelliği sayesinde kulaklık düğmeleri ihtiyaçlar doğrultusunda düzenlenebilir.

Tasarımı, ses performansı ve özellikler bakımından kullanışlı olan ürün, kullanıcıların her türlü ihtiyacına yanıt vermeyi başarır. Jabra 85T fiyat opsiyonlarını inceleyerek uygun fiyata kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Jabra Elite 85T ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Jabra Elite 85T ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Jabra Elite 85T ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Aktif Gürültü Önleme:
Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Bluetooth Versiyonu:   5.1
Müzik Dinleme Süresi:   5.5 saat
Kablosuz Şarj:
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Mikrofonlu:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Şarj Olma Süresi:   210 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   12 mm
Ağırlık:   14 gr
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Toplam Kullanım Süresi:   31 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Jabra Elite 85T ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Jabra Elite 85T ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Jabra Elite 85T ANC TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkJabra Elite 75T TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkAirPods ProHuawei FreeBuds Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Jabra Elite 85T ANC TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkJabra Elite 75T TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkAirPods ProHuawei FreeBuds Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat2.199,00 TL
20 satıcı
799,00 TL
20 satıcı
4.905,00 TL
9 satıcı
2.597,00 TL
14 satıcı
Popülerlik8. Popüler Jabra Bluetooth Kulaklık4. Popüler Jabra Bluetooth Kulaklık5. Popüler Apple Bluetooth Kulaklık-
Ortalama Puan-4 yorum3 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeVarYokVarYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokYokVarYok
TWSVarVarVarVar
Seri--AirPods-
Bluetooth Versiyonu5.1555.2
Bekleme Süresi-150 Saat150 Saat-
Konuşma Süresi---3.5 Saat
Müzik Dinleme Süresi5.5 Saat7.5 Saat4.5 Saat4 saat
Kablosuz ŞarjVarYokVarVar
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıYokYokYokYok
NFCYokYokYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
MikrofonluVarVarVarVar
Kafa Bandı YastığıYokYokYokYok
Düşük Frekans20 Hz20 Hz--
Yüksek Frekans20 kHz20 kHz--
Ses Seviyesi--32 dB-
Şarj Olma Süresi210 dk150 dk25 dk-
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m10 m
Sürücü Çapı12 mm6 mm-11 mm
Uzunluk--30.9 mm-
Genişlik--21.8 mm-
Yükseklik--24 mm-
Ağırlık14 gr11 gr10.8 gr12.2 gr
Şarj Giriş TipiType-CType-CLightningType-C
Toplam Kullanım Süresi31 saat28 saat24 saat30 saat
Gaming OyuncuYokYokYokYok