Jabra

Jabra Elite Active 75T TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(2 yorum)
Jabra Elite Active 75T TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Model seçenekleri:Renk seçenekleri:

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Jabra Elite, Bluetooth Versiyonu: 5, Müzik Dinleme Süresi: 7.5 saat, Kutulu, Uzaktan Kumandalı... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

Sıfır niteliğinde olmayan yenilenmiş, teşhir, outlet ve ikinci el fiyatları gösterilmektedir. Yenilenmiş ve İkinci El Jabra Elite Active 75T TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

En Popüler Jabra Bluetooth Kulaklıklar

Jabra Elite Active 75T

Jabra Elite Active 75T, kaliteli dizaynı sayesinde Bluetooth ile çalışan kulaklıklar arasında farkını ortaya koyar. Üründe mevcut olan teknik özellikler, performansının maksimum düzeyde olmasını sağlarken bir yandan da kullanıcılarının günlük yaşantılarının kolaylaşmasına yardımcı olur.

Neredeyse her alanda kullanıma uygun bir cihaz olduğu için her gününüzde size eşlik eder. Zarif ve modern tasarıma sahip olan Jabra Elite Active 75T, tarzınızı tamamlamanıza ve girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekmenize olanak sağlar.

Jabra markasına ait olan bu kulaklıkta herhangi bir kablo yer almaz. Dolayısıyla kullanım esnasında hareket özgürlüğünüzün kısıtlanmasının önüne geçer. Yürürken, spor yaparken ya da araç kullanırken rahat bir şekilde görüşmelerinizi gerçekleştirmenize imkan tanır.

Bununla birlikte Jabra Elite Active 75T, ergonomik yapıya sahip olması itibari ile kulak içine kusursuz bir şekilde oturur ve hareket ederken düşmez. Böylece özellikle de antrenman sırasında gönül rahatlığı ile tercih edilebilir aksesuarlardan biri haline gelir.

Jabra kablosuz kulaklık modelinde ön plana çıkan detaylardan diğeri de ses kalitesidir. En düşük ya da yüksek seslerde bile Jabra Elite Active 75T eşsiz seviyelerde netlik sunar. Cızırdama ve yankı problemlerinin ortaya çıkmasına engel olur. Eğer siz de yıllar süren bir kablosuz kulaklık deneyimi yaşamak istiyorsanız, Jabra’nın Elite Active 75T alternatifini tercih edebilirsiniz.

Jabra Elite Active 75T Lacivert

Jabra Elite Active 75T Teknik Özellikleri

Jabra Elite Active 75T, birçok yönden pratiklik kazandırır ve en büyük yardımcılarınızdan biri haline gelir. Cihazda yer alan teknik özellikler, fonksiyonel ve eğlenceli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur. Jabra Elite Active 75T özellikleri şu şekildedir:

 • Jabra Elite Active 75T ürününde Bluetooth 5.0 teknolojisi mevcuttur. Kusursuz bağlantı hızı sayesinde cihazlara yalnızca dakikalar içinde bağlanarak kullanıma hazır hale gelir ve kaydeder. Böylece cihazları her seferinde bağlamaya gerek kalmaz.
 • Jabra Elite Active 75T modelinde gelişmiş mikrofon dikkat çeker. Bu 4 x MEMS mikrofon, kulaklığınızla yalnızca dinleme değil aynı zamanda görüşmeler de yapmanıza imkan tanır.
 • Şarj kutusunun içerisinde yer alan birimlerde özel bir mıknatıs sistemi yer alır. Kulaklıkları şarj olmaları için yuvalarına yerleştirirken mükemmel şekilde oturur, siz çekmeden yerlerinden çıkmaları imkansız hale gelir.
 • Kutunun şarj olma süresi yaklaşık olarak 2 saat 20 dakikadır. Bununla birlikte kulaklıklar, birimlerinde 15 dakika süren hızlı şarj fonksiyonu ile 60 dakika süren kesintisiz bir kullanım sunar.
 • Jabra Elite Active 75T modelinde uyku modu opsiyonu söz konusudur. 15 dakika boyunca herhangi bir bağlantı olmazsa veya 60 dakika boyunca kulaklık kullanılmazsa, otomatik şekilde kapanır.
Jabra Elite Active 75T Suya Dayanıklılık

Jabra Elite Active 75T Kullanım Alanları

Jabra Elite Active 75T kulaklık, portatif yapısı ve kablosuz dizaynı sayesinde her alanda kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında yerini alır. İlk olarak Jabra Elite Active 75T, ofis yaşantısında sunduğu kolaylıklar ile ön plana çıkar.

Yoğun tempolu geçen günlerde cep telefonuna gelen aramalar yalnızca kulaklığa hafifçe dokunarak yanıtlanabilir veya reddedilebilir. Yüksek ses ve mikrofon kalitesi sayesinde görüşmeler rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

Özellikle dışarıda vakit geçirirken herhangi toplantıya katılmak gerektiği anda Jabra kulaklıklar takılarak dışarıdan gelen sesler engellenir. Böylece maksimum konsantrasyon sağlanır. Jabra Elite Active 75T ürününün diğer kullanım alanı da spordur.

Kulak içine tam oturan yapısı sayesinde HIIT ve Cardio gibi yoğun tempolu antrenmanlarda ya da yürüyüşlerde sıkça tercih edilir. Favori playlistler açılarak ihtiyaç duyulan motivasyon sağlanır ve buna bağlı olarak da performans artabilir.

Müzik değişikliği veya duraklatma gibi işlemler yine hafif bir dokunuş ile gerçekleştirilebilir. Jabra Elite Active 75T araç kullanırken de kolaylık sağlar. Telefona gelen aramalar pratik şekilde yanıtlanabilir ve herhangi bir dikkat dağınıklığı yaşanmadan görüşmeler yapılabilir.

Böylelikle güvenli bir sürüş deneyimi yaşatır. Eğer siz de daha detaylı bir Jabra Elite 75T inceleme yapmak istiyorsanız, kullanıcı yorumları kısmını inceleyebilir ve daha pek çok kullanım alanına dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Jabra Elite 75T ile Jabra Elite Active 65T Arasındaki Farklar

Üstün kalitesi ile adından sıkça bahsettiren Jabra Elite Active 75T ile Jabra Elite Active 65T, pek çok tasarımsal ve tekniksel benzerliğe sahiptir. Buna karşın bazı farklılıkları da mevcuttur. Aralarındaki farklardan biri, kullanım süresidir.

Jabra Elite Active 75T modelinin kullanım süresi 28 saat ilen 65T’de bu süre 15 saattir. Bununla birlikte Jabra Elite 75T cihazındaki şarj giriş tipi USB iken Jabra Elite 65T cihazının şarj girişi Type-C’dir.

Jabra Elite Active 75T

Jabra Elite Active 75T Artı ve Eksi Yönleri

Jabra Elite Active 75T kulaklık seçeneği, zamansız tasarımı ile göz doldurur. Bununla birlikte sahip olduğu artı ve eksi özellikler ile de dikkatleri üzerine çeker. Üründe yer alan artı ve eksi özelliklerden bazıları aşağıdaki gibidir:

 • Jabra Elite Active 75T cihazında suya ve tere karşı maksimum dayanıklılık söz konusudur. IP57 koruma dereceli Elite Active 75T, açık havada yapılan sporlarda, havuz antrenmanlarında rahatlıkla kullanılabilir.
 • Aktif gürültü önleme özelliğine sahip olması, Jabra Elite Active 75T ürününün dikkat çekici artı yönleri arasındadır. Proje hazırlarken, meditasyon yaparken ya da önemli bir toplantıdayken konsantrasyonu korumaya yardımcı olur.
 • Üründe Heal Through fonksiyonu yer alır. Heal Through aktive edilerek bir yandan dışarıdan gelen sesler de tercih edilen seviyelerde duyulabilir. İsteğe bağlı olarak kapatılabilir.
 • Müzikler ve aramalar arasında eşsiz geçişler yapar. Dolayısıyla herhangi müzik dinlerken telefon çaldığında bekletme yapmaz, görüşme tamamlandıktan sonra müzik kaldığı yerden devam eder.
 • Jabra Elite Active 75T modelinin ses sistemi oldukça kalitelidir. Bas ayarlarını kendi tercihlerinize göre düzenlemeniz mümkündür. Yumuşak ve güçlü bas derecelerinden en uygun alternatif seçilebilir.
 • Jabra Elite Active 75T’nin eksi yönleri arasında ise şarj olduktan sonraki kullanım süresinin uzun olmaması yer alır.

Siz de ürünün kullanıcı yorumlarına bakarak kararınızı verebilir ve fiyat aralıklarını kıyaslayarak Jabra Elite Active 75T en ucuz alternatifi kolayca bulabilirsiniz.

Jabra Elite Active 75T Kutu İçeriği

Avantajlı Jabra Elite Active 75T Fiyat Seçenekleri

Rüzgara, toza, tere ve suya karşı maksimum dayanıklılığı ile ön plana çıkan ve kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilen Jabra Elite Active 75T, yıllar süren bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Üstün kaliteli dizaynı, özel fonksiyonları ve sağladığı rahatlık dikkate alındığında ise Jabra Elite Active 75T fiyat açısından ulaşılabilir aralıklara sahiptir. Dolayısıyla neredeyse tüm kullanıcıların ceplerine hitap eder ve yüksek kaliteyi deneyimlemelerini kolaylaştırır.

Üstelik çeşitli kampanyalarda indirime girdiği için daha da avantajlı fiyat seçenekleri ile sunulur. Bunun haricinde Jabra Elite Active 75T yorum kısmı incelendiğinde genellikle tasarımdan ve fonksiyonlardan memnun kalındığı görülür.

Jabra Elite Active 75T cihazını kullanmış olanlar, yapmış oldukları yorumlarda tüm izlenimlerini gerçek deneyimlerine dayanarak aktarır. Şarj süresinden konfora, ses kalitesinden dayanıklılığa kadar pek çok detay dile getirilir.

Ayrıca artı özellikler kadar eksi özelliklerden de bahsedildiği görülür. Böylelikle her açıdan bilgi sahibi olmak kolay hale gelir. Dolayısıyla herhangi bir kablosuz kulaklık satın almadan önce yorum kısmına göz atmak, pratik bir alışveriş deneyimi yaşamanızı sağlar.

Eğer senelerce kullanabileceğiniz, maksimum konforlu, fonksiyonel ve şık tasarımlı bir kablosuz kulaklık arıyorsanız, Jabra Elite Active 75T modeli sizin için ideal seçeneklerdendir. Ürünün fiyatlarını karşılaştırarak Jabra 75T en ucuz alternatifi kolaylıkla bulabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Jabra Elite Active 75T TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Seri:   Jabra Elite
Bluetooth Versiyonu:   5
Müzik Dinleme Süresi:   7.5 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Uzaktan Kumandalı:
Mikrofonlu:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Şarj Olma Süresi:   120 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   6 mm
Ağırlık:   11 gr
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Toplam Kullanım Süresi:   28 saat
Ortalama Puan
5.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • ÖC15 yorum
  141 beğeni
  Özgür C.26 Kasım 2020
  Bu arada bataryası inanılmaz gidiyor 5 gündür her akşam 1 saat dinliyorum henüz şarj etmedim
 • ÖC15 yorum
  141 beğeni
  Özgür C.26 Kasım 2020
  Küçük parmağım kadar toplam boyutu var. Ses kalitesine diyecek bişeyim yok. Aktif Gürültü önleme muhteşem çalışıyor. Hearthrough özelliği için aynı şeyi söyleyemem. Bazen özellikle sol kullaklıkta sorun çıkarabiliyor. İphone 7 ile kullanırken kopma ses kesilme gibi sorun yaşamadım. Ama 6s ile kullanırken kafamı sağa sola çevirdiğimde seste kesilme vs oldu.
  • Alışverişçi resmi

Jabra Elite Active 75T TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Jabra Elite Active 75T TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkJabra Elite 75T TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkJabra Elite 75T TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık TitanyumJabra Elite 4 Active TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Jabra Elite Active 75T TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkJabra Elite 75T TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkJabra Elite 75T TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık TitanyumJabra Elite 4 Active TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
FiyatFiyat Yok 1.999,00 TL
13 satıcı
1.999,00 TL
9 satıcı
1.890,00 TL
28 satıcı
Popülerlik-8. Popüler Jabra Bluetooth Kulaklık-2. Popüler Jabra Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan2 yorum4 yorum4 yorum-
Aktif Gürültü ÖnlemeYokYokYokYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokYokYokYok
TWSVarVarVarVar
SeriJabra Elite Jabra Elite Jabra Elite Jabra Elite
Bluetooth Versiyonu5555.2
Bekleme Süresi-150 saat150 saat-
Konuşma Süresi---7 saat
Müzik Dinleme Süresi7.5 saat7.5 saat7.5 saat7 saat
Kablosuz ŞarjYokYokYokYok
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıVarYokYokYok
NFCYokYokYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
MikrofonluVarVarVarYok
Kafa Bandı YastığıYokYokYokYok
Düşük Frekans20 Hz20 Hz20 Hz-
Yüksek Frekans20 kHz20 kHz20 kHz-
Şarj Olma Süresi120 dk150 dk150 dk-
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m-
Sürücü Çapı6 mm6 mm6 mm-
Ağırlık11 gr11 gr11 gr-
Şarj Giriş TipiType-CType-CType-C-
Toplam Kullanım Süresi28 saat28 saat28 saat-
Gaming OyuncuYokYokYokYok