JBL

JBL Tune 220TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(7 yorum)
Renk seçenekleri:

7 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

681,45 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 15 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10+ adet2 iş günüSatıcı: Pazarama/home team kitchen

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 150 saat, Müzik Dinleme Süresi: 3 saat, Kutulu, Mikrofonlu... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz JBL Tune 220TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Tüm fiyatlar (7)

En Popüler JBL Bluetooth Kulaklıklar

JBL Tune 220TWS

JBL Tune 220TWS, Bluetooth 5.0 desteği sunan, hem Android hem iOS cihazların kontrolüne izin veren, özel uyumu sayesinde hassas kulaklarda dahi basınç hissi yaratmayan kablosuz kulak içi kulaklıktır. JBL TUNE 220TWS gerçek kablosuz sistemin kulaklıkları sert plastikten yapılır, her biri öne doğru çıkıntı yapan 40 mm uzunluğunda çubuklara sahiptir.

Kulağa takması oldukça kolay, kullanımı rahat JBL Tune 220TWS modelinin tizleri özellikle etkileyici bir ses kalitesine sahiptir. Kablosuz kulak içi kulaklık JBL Tune 220TWS, silikon adaptörler kullanmadığından ve diğer birçok kulak içi sistem gibi kulak kanalının içine değil kepçesine takıldığından, kulağınıza her zaman rahatlıkla oturur.

Uzun süreli kullanımlarda bile kulak kanalı üzerinde herhangi bir baskı oluşturmaz. JBL Tune 220TWS için tavsiye edilen satış fiyatı, hemen her bütçeye hitap edebilecek uygun seviyelerdedir. JBL, Tune 220TWS paketi içinde iki kulaklık ve şarj kutusuna ek olarak, kısa mikro USB kablosu ile bir kılavuz sunar.

USB kablosunda USB-A konektörü ile konektörün ortasına yalnızca ince plastik çubuk takıldığından kablonun bükülmesini önleyici tasarımıyla uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Kablo, her iki yönde de USB bağlantı noktasına takılma yeteneğiyle günlük temponuza uyum gösterir.

Nispeten kısa pil ömrü, kullandığı uygulamasının ve IP sertifikasının bulunmaması gibi JBL Tune 220TWS özellikleri, birçok görevi yerine getirirken sınırlayıcı hale gelebilir. Ancak yüksek ses kalitesi, gündelik kullanıma uygunluk, uygun fiyatlı JBL kalitesi arayan kullanıcılar için ideal bir seçenek sunar.

JBL Tune 220TWS

JBL Tune 220TWS Kulak İçi Kulaklığın Hafif ve Uyumlu Yapısı

JBL T220 kulağa takıldığında, başın her iki yanına paylaştırılan beşer gramlık düşük ağırlığıyla neredeyse hiç fark edilmez. Kulaklığın hafif yapısı sayesinde basınca duyarlı insanlar için iyi bir seçenek haline gelir. Aynı zamanda, uyumlu tasarımı günlük kullanımda yeterli stabilite sağlar.

Hafif spor aktiviteleri sırasında dahi kulaklıklar düşmeden takılabilir. JBL Tune 220TWS sisteminin avantajlarından bir diğeri de yalıtım özelliğinin klasik kulak içi sistemlerine göre önemli ölçüde daha düşük olmasıdır. Kullanım amacına göre dezavantaj olarak görülen bu özellik, dış ortamın algılanabilmesine izin verdiğinden açık havada koşu veya bisiklet gibi aktiviteleriniz sırasında avantaja dönüşür.

JBL Tune kulaklık serisinin şık, hafif, ince yapısı ile biçim alan JBL Tune 220 TWS, güçlü Bluetooth 5.0 bağlantısı ile yoğun, hareketli yaşam tarzı olan kullanıcılara özellikle hitap eder. TWS (True Wireless System), hem Android hem iOS uyumludur. JBL Tune T220 TWS Bluetooth 5.0 kulak içi kulaklık, güç kaynağına ihtiyaç duymadan iyi bir ortalama ses seviyesinde yaklaşık 3 saatlik pil ömrü sunar.

Kulaklıkla beraber kutunun toplam ağırlığı 56 gramdır. Cep dostu formata sahip 45 gram ağırlığında, oldukça kompakt yapıdaki kullanışlı kutusu aynı zamanda şarj istasyonu olarak hizmet verir. JBL Tune 220TWS şarj kutusu toplamda tam olarak 5 şarja imkân verir. Cihaz şarj olduğunda toplam 19 saatlik çalışma süresi vadeder ve şarj işlemi yaklaşık 90 dakika sürer.

JBL Tune 220TWS Genel Görünüm

JBL Tune 220TWS Kulaklığın Kullanışlı Cihaz Kontrolleri

JBL Tune 220 sistemi, otomatik olarak açılıp eşleştirme moduna geçtiğinde kutudan çıkarır çıkarmaz doğrudan eşleşir. Bununla birlikte, ürünün şarj kutusuna geri yerleştirilmesi sistemin otomatik olarak kapanmasına neden olur. Her iki kulaklıkta parçaları atlamak, aramaları cevaplamak veya cihazınızdaki sesli asistanı başlatmak üzere kullanışlı dokunsal düğmeler bulunur.

Master görevi gören sağ kulaklık, tekli modda kullanabilmesine ek olarak, düğmeye uzun basıldığında manuel açma kapamayı da etkinleştirme görevi görür. Ortamda kablosuz bağlantı bulunduğunda, sağdaki düğme aynı zamanda oynatmayı kontrol etmek, telefon aramalarını cevaplamak, sonlandırmak için de kullanılır.

Siri, Google Asistan veya Bixby gibi sesli asistanlar aynı tuşa çift tıklanarak çağrılabilir. Sol tarafta, ileri atlamak için bir kez, geri atlamak için iki kez basılarak parça seçimi yapılır. JBL Tune 220TWS kulaklığın güvenilir kontrolleri gecikmeden tepki verebilir özelliktedir.

Ancak, ses seviyesi kontrolü, cihazınız üzerinden veya sesli asistan yardımıyla gerçekleştirilebilir. Cihaz, çeşitli Android ve iOS cihazlarıyla 10 metreden fazla menzil içerisinde bağlantı kurabilir. JBL Tune 220TWS sisteminin bir diğer olumlu özelliği, telefon görüşmeleri sırasında konuşmanın her iki tarafta da son derece iyi anlaşılmasını sağlamasıdır.

Tüm gün kullanım için tasarlanan kulaklıklar tamamen pürüzsüz, plastik gövdeleri sayesinde son derece hafiftir. JBL Tune 220 TWS; her iki kulaklıkta olmak üzere lityum iyon 22mA/3.85V pil, şarj kutusunda yaklaşık 120 dakikada tam şarja ulaşan lityum iyon 410mA/3.85V pile sahiptir.

JBL Tune 220TWS Kulaklık

JBL Tune 220TWS Kulak içi Kulaklığın Yüksek Ses Kalitesi

JBL Tune 220TWS ses kalitesi, yüksek seviyede netlik ve canlılık ile rahatsız edici olmayan ancak belirgin duyulan tizlerle karakterize edilir. Vokaller ile diğer seslerin yeniden üretimi kulağa hoş bir his verir. Konuşma içeriğinin ses seviyesi, kulaklıktan beklentilerinizi karşılar.

Bas odaklı prodüksiyonları bas temeli iyi tanımlanmış olduğundan sınırlıdır, fazla derine inmez. Bas sesin üst bas aralığında olması, bas tonlarını güçlü, tam gövdeli olmaktan daha çok ince hale getirir. Sadece çok yüksek seviyelerde ıslıksı tiz sesler duyulsa da bu tonlar dinleyeni rahatsız edici bir keskinlik taşımaz.

Günlük kullanımda verimli çalışan kulak içi kulaklığın ses çıkışı stereo özelliklidir. JBL'in Pure Bass Sound'u ile tamamlanan her parçada 20Hz – 20kHz frekans yanıtına sahip 12 mm'lik dinamik sürücü, JBL Tune 220TWS fiyat seviyesine göre etkileyici ses kalitesi üretir.

Hassasiyeti 105 dB olan JBL Tune 220TWS, 32 Ohm empedansa ve dahili mikrofona sahiptir. JBL Tune 220TWS kulaklık, aptX veya AAC formatı gibi yüksek kaliteli ses kodeklerini desteklemese de standart Bluetooth SBC kullanır. JBL TUNE 220TWS, Harman akustik mühendisleri tarafından düşük bozulma ve mükemmel hassasiyet azaltma özellikleri ile profesyonel olarak ayarlandığından insan sesi net ve güçlüdür.

Ayrıca, JBL TUNE 220TWS, aramadaki ortam gürültüsünü etkili şekilde azaltıp insan sesini daha doğru şekilde almak amacıyla çift hüzmeleme yapan gürültü yalıtımlı mikrofon kullanır. İster evde ister ofiste iş görüşmesi veya video konferansa ihtiyacınız olduğunda, JBL TUNE 220TWS ortam gürültüsünü azaltabilir, görüşmeyi net şekilde takip etmenizi sağlar.

JBL Tune 220TWS Kutu

JBL Tune 220TWS ile 225TWS Karşılaştırması

JBL Tune 225TWS True Wireless, 220TWS’nin yeni nesil versiyonudur. 225TWS 5 saat ile daha uzun pil ömrüne sahip olmasına rağmen, genel olarak JBL 220TWS ile oldukça benzer performans gösterir.

220TWS, sesi tutarlı şekilde iletmek için daha az mücadele etse de her iki model de düşük etkili gürültü yalıtım özelliği sunar ve IP sertifikasına sahip değildir. JBL Tune 225TWS’nin 220TWS’den farklı bir yanı, sağ kulaklığının konuşmada en yetenekli kısım olarak ayarlanmasıdır.

JBL Tune 220TWS Kulaklığın Artıları ve Eksileri

JBL Tune 220TWS egzersiz yaparken kullanabileceğiniz oldukça iyi spor kulaklıklarından biridir. Denge kanatçıkları olmamasına rağmen, kulakta oldukça dengelidir, sabit durur. Birçok hafif egzersiz veya koşu sırasında düşmemesi beklenir. Ayrıca, arka plan gürültüsünü neredeyse hiç engellememesi, spor yaparken çevrenin farkında olmayı isteyenler için iyi özelliklerden biri olabilir.

Sert plastikten yapılan JBL Tune 220TWS kablosuz kulak içi Bluetooth kulaklık ses profilleri açısından yalnızca üst bas sesleri üretir. Derin baslardan yoksun olmasına ek olarak EQ ayarları için özel yardımcı uygulama kullanmaz. JBL Tune T220 TWS özellikleri, silikon kulak içi kablosuz kulaklık istemeyen kullanıcıları memnun edebilir.

JBL Tune 220TWS yorum ve değerlendirmelerine bakıldığında birçok kullanıcı, uzun dinleme sürelerinde dahi kulaklarında ağrı ve yorgunluk hissetmediğini belirtir. JBL Tune T220 TWS inceleme sonuçlarına göre pil ömrü beklentilerin altında kalır. JBL 220 kulaklığın şarj süresi 1,5 saatten fazla sürebilir. JBL Tune 220TWS kablosuzun artıları şu şekildedir:

 • Kulak içi cihazların tasarımını sevmeyen kişiler için uygun kulaklıklardır.
 • Basit görünümlü yapısına rağmen oldukça rahat kullanıma sahiptir.
 • JBL Tune 220TWS fiyat performans dengesi iyi, uygun fiyatlı kablosuz kulaklıktır.
 • Gündelik kullanımda yeterince istikrarlı bir uyum gösterir.
 • JBL Tune 220TWS iyi ses kalitesinin yanı sıra yalıtımlı dahili mikrofona da sahiptir.

JBL Tune 220TWS modelinin eksileri̇ ise şunlardır:

 • Uzun şarj süresi ile çok kısa pil ömrü kullanışlı sayılmaz.
 • Ses profili neredeyse tamamen bastan yoksun olan JBL Tune 220TWS modelinin gürültü yalıtımı bulunmaz.

JBL TUNE 220TWS, yüksek kaliteli ses kalitesi, düşük gecikme hızı, düşük güç tüketimi ve yüksek kod akışı ses iletimi, daha kararlı sinyal, hızlı ve güvenilir bağlantı hızı sağlayan yeni nesil Bluetooth 5.0 çipini kullanır. Yüksek kaliteli sese sahip gerçekten kablosuz bir kulaklık almak istiyorsanız, JBL TUNE 220TWS sizin iyi bir seçim olabilir.

JBL Tune 220TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

JBL Tune 220TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

JBL Tune 220TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   150 saat
Müzik Dinleme Süresi:   3 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Mikrofonlu:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Empedans Değeri:   32 ohm
Ses Seviyesi:   105 dB
Şarj Olma Süresi:   120 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   12 mm
Ağırlık:   52 gr
Şarj Giriş Tipi:   USB
Toplam Kullanım Süresi:   19 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.06 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 3 yorum
  266 beğeni
  Doğukan Ö.6 Şubat 2021
  Aşağıda bir yorumum daha var, bu kulaklığın Türkiye'de her yerde sahtesinin satıldığından bahsetmiştim. Youtube'da hem N11'den JBL Tune 220Tws'nin sahtesini hem de Teknosa'dan orijinali alan bir kullanıcı var, ve sahtesi ile orijinalini (hem paketini hem de kulaklık tasarımını) karşılaştırarak sahtesini nasıl anlayacağınızı gösteriyor. Eğer bu kulaklığı 400 liranın altında satın aldıysanız sahtesini mi aldığınızı bu videodan kontrol edin. (Video bana ait değil, ama karşılaştırma doğru) Linki: https://www.youtube.com/watch?v=WEPWV8B1FhU Eğer link yorumda görünmüyorsa Youtube'a girin ve videonun adını yazıp arayın. Videonun adı: "N11'den gelen sahte JBL 220TWS ile orjinalin karşılaştırması"
 • AC7 yorum
  36 beğeni
  Azra C.4 Şubat 2021
  ap gibi duran kısımları biraz kalın gibi gelmişti ilk aldığımda ama zamanla alıştım. çok beğendim çok kullanışlı. şarjı falan da iyi gidiyor bence. silikonlu kulak içi kulaklık sevmeyenler için bu özelliklerde en iyisi bu. JBL'in başka kulaklıklarını da bildiğimden kıyaslarsak eğer bence tek eksiği birden fazla cihaza aynı anda bağlanamaması.
 • 3 yorum
  266 beğeni
  Doğukan Ö.23 Ocak 2021
  Arkadaşlar bu kulaklığın çok fazla "sahtesi" var. Gittigidiyor'daki tüm satıcıların sattığı Vietnam'da yapılan birebir aynı tasarımlı sahte ürün. İlanlarında bunu belirtmiyorlar tabi ki, ama "eğer sahte çıkarsa iade ederim boşuna zaman ve para kaybetmeyin" diye mesaj gönderdiğimde hepsi de "a kalite bir üründür, orijinalinden farksız" şeklinde cevaplar verdi. Yani sattıkları ürün orijinal değil. O yüzden bu kulaklığı kesinlikle Gittigidiyor'dan almayın. Fiyatı da 400 liranın altında ise kesinlikle almayın, genelde 300-350'ye satan satıcılara mesaj attığımda alıyorum bu cevabı. Yurtdışındaki fiyatına göre bu ürünün zaten 500 liradan aşağı ithal edilmesi mümkün değil. Bu kulaklıkla ilgili okuduğunuz "çok kötü" gibi yorumların hepsi de farkında olmadan bu ürünün sahtesini alanlar tarafından yazılıyor. Diğer kulaklıklar için bir şey demiyorum, ama JBL'in bu kulaklığının o kadar çok sahtesi var ki Türkiye'de, bu modele özel Mediamarkt gibi yerlerden alın demek zorundayım. Gittigidiyor gibi yerlerde satış yapan esnafların tamamı da çarşı pazardaki küçük büfe tarzı telefon aksesuarcıları, ve zaten sattıkları tüm kulaklıklar taklit. Ama bu Tune 220wts için ayrı bir sahte çılgınlığı var. Eğer 400 lira altına satan bi yerden alacaksanız önce "taklit/sahte ise iade edeceğim ona göre gönderin" diye mesaj atın ve komediyi izleyin.
 • DA10 yorum
  41 beğeni
  Dilara A.6 Ocak 2021
  Çok beğndiğim bir kulaklık severek kullanıyorum :)
 • 15 yorum
  64 beğeni
  Yasemin Ç.6 Kasım 2020
  Verdiği ses çok kaliteli ve kulağa tam oturuyor.Kolayca bağlanıyor. Tasarımıyla da dikkat çekici

JBL Tune 220TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 JBL Tune 220TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkJBL Tune 225TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Mi TWS Earphones 2 Basic Kulak İçi Bluetooth KulaklıkJBL Tune 225TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Siyah
 JBL Tune 220TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkJBL Tune 225TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Mi TWS Earphones 2 Basic Kulak İçi Bluetooth KulaklıkJBL Tune 225TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Siyah
Fiyat 681,45 TL
7 satıcı
1.289,00 TL
9 satıcı
399,90 TL
5 satıcı
1.289,00 TL
3 satıcı
Ortalama Puan7 yorum1 yorum8 yorum1 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeYokYokYokYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokYokYokYok
TWSVarVarVarVar
Bluetooth Versiyonu5555
Bekleme Süresi150 Saat-150 saat-
Konuşma Süresi--5 saat-
Müzik Dinleme Süresi3 Saat5 Saat5 saat5 Saat
Kablosuz ŞarjYokYokYokYok
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıYokVarYokVar
NFCYokYokYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
MikrofonluVarVarVarVar
Kafa Bandı YastığıYokYokYokYok
Düşük Frekans20 Hz---
Yüksek Frekans20 kHz---
Empedans Değeri32 ohm-32 ohm-
Ses Seviyesi105 dB---
Şarj Olma Süresi120 dk120 dk90 dk120 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m10 m
Sürücü Çapı12 mm6 mm14.2 mm6 mm
Ağırlık52 gr62.1 gr9.4 gr62.1 gr
Şarj Giriş Tipi-Micro USBType-CMicro USB
Toplam Kullanım Süresi19 saat25 saat20 saat25 saat
Gaming Oyuncu--YokYok
Gaming Oyuncu-Yok-Yok