JBL

JBL 560BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Renk seçenekleri:

117 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.249,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 35 dakika önce Peşin fiyatına 4 taksit /4 %0 Peşin fiyatına 4 taksit /4 %0 Stokta 100+ adet Yarın kargoda Satıcı: Teknosa/Nethouse

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak Üstü, JBL Tune, Bluetooth Versiyonu: 4.1, Müzik Dinleme Süresi: 16 saat, Kutusuz, Hızlı Şarj, Mikrofonlu... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
1.187,50 TL24.11.2023

En Ucuz JBL 560BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (4)

Tüm fiyatlar (66)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler JBL Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

JBL T560BT

1946 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan JBL’in kulak üstü Bluetooth kulaklığı JBL 560BT, sıklıkla tercih edilir. JBL’in Tune ailesinden olan JBL T560BT Tune 560BT, sadece müzik için değil oyunlarda, telefon görüşmelerinde ya da filmlerde de en yüksek ses performansı sağlar. JBL Tune 560BT, gövdesinin altında yer alan etkili sürücüsü ve üstün kalite basları sayesinde sizi saniyeler içinde dilediğiniz yerde hissettirebilir.

JBL T560BT, dayanıklı yapısı ve katlanır tasarımı sayesinde rahat bir kullanıma sahiptir. Kulaklığınızı çantanıza atarak, dilediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Uzun ömürlü bataryaya sahip olan Bluetooth kulaklığı, sizlere 16 saate kadar kesintisiz müzik keyfini garantiler. Ayrıca JBL 560BT kaç saatte şarj olur derseniz, hızlı şarj özelliği sayesinde 5 dakikalık şarjı ile 1 saat kullanılır.

JBL 560BT, kolay tasarımı sayesinde tamamen kullanıcı dostu bir kulaklıktır. Gövdesinde yer alan tuşlar sayesinde dilediğinizde telefonunuzu elinize almadan müziği kontrol edebilir ya da gelen aramalara cevap verebilirsiniz. Ayrıca, gelişmiş mikrofonu sayesinde tüm telefon görüşmelerinizi kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde JBL T560BT ile sürdürebilirsiniz.

Beyaz, mavi, pembe ve siyah seçenekleri ile piyasaya sunulan JBL T560BT, yumuşak kulak pedleri ve kafa bandı yastığı sayesinde saatlerce müzik dinlemeye uygun olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda kulaklık, su geçirmez olmasa da suya ve tere dayanıklıdır. Bundan dolayı özellikle spor yaparken sıklıkla tercih edilir.

4.1 Bluetooth versiyonuna sahip olan JBL 560BT, kablo kalabalığından sıkılanlar için ideal bir tercihtir. Özellikle spor yaparken, dans ederken ya da bisiklet binerken kulaklığın kablosuz özelliği sayesinde asla hareketiniz kısıtlanmaz. Tüm bu ayrıcalıklı özellikleri sayesinde kullanıcıların beğenisini toplayan JBL Tune 560BT, yeni kulak üstü Bluetooth kulaklığı arayanlara önerilir.

Jbl T560 Bt

JBL 560BT Ayırt Edici Özellikleri

JBL 560BT kulaklığı diğerlerinden ayıran en çarpıcı özelliği, rahat kullanım ve yüksek ses kalitesinin bir arada bulunmasıdır. Her kulağa uygun yumuşak pedleri ve kafa bandı sayesinde uzun süreli kullanımlar için tasarlanmış JBL T560BT, aynı zamanda katlanan tasarımı sayesinde kolaylıkla çantada taşınabilir.

Bu rahat kullanımının yanı sıra JBL T560BT 32 mm kaliteli sürücüsü ve kusursuz basları sayesinde müzik dinlerken, oyun oynarken ya da film izlerken sizlere eşsiz bir ses deneyimi sunar. Pasif gürültü engelleme özelliğine sahip olan JBL 560BT, dışarıdaki sesleri olabildiğince kulağınıza iletmez. Bu sayede kulaklık kulağınızdayken, dış ortamdaki sesler sizi rahatsız edemez. Aynı zamanda yine bu özellik sayesinde JBL T560BT ile dinlediğiniz müzikler, yanınızdaki kişiler tarafında da duyulmaz.

Dolayısıyla istediğiniz ortamda, dilediğiniz yükseklikte JBL T560BT ile müzikleri dinleyebilirsiniz. JBL 560BT telefona nasıl bağlanır ya da T560BT bilgisayara nasıl bağlanır sorularının yanıtlarını merak edenler için; 4.1 Bluetooth versiyonu ile piyasaya sürülen JBL 560BT, açıldıktan sonra hiçbir ayar istemez otomatik olarak tanımlı telefona bağlanır. Kablosuz olmasından dolayı özellikle sportif faaliyetlerde sıklıkla tercih edilen JBL 560BT, terlemeye ve suya karşı da dayanıklıdır.

10 metre kullanım mesafesine sahip olan JBL 560BT sayesinde telefonunuzu hep yanınızda taşımak zorunda da kalmazsınız. Kulaklığın diğer kolaylık sağlayan özelliği ise şarj olmasını saatlerce beklemenize gerek yoktur. JBL 560BT nasıl şarj edilir diye merak ediyorsanız; JBL 560BT, hızlı şarj özelliği sayesinde 5 dakikalık şarj ile 1 saat kesintisiz müzik keyfi sunar.

JBL T560BT full şarj ile ise 16 saate kadar kesintisiz müziği sizlere garantiler. Bütün gün vazgeçilmez çalma listelerinizi dinlerken, gelen çağrılarınıza da kulaklık üzerinde yer alan tuşla anında cevap verebilirsiniz. JBL T560BT özellikleri sayesinde diğer cihazlardan ayrılarak, sizlere üstün bir standart yaratır.

Jbl T560 Bt Geniş Açı

Artı ve Eksileriyle JBL T560BT

JBL Tune 560BT Bluetooth kulak üstü kulaklık sıklıkla tercih edilen bir ürün olsa da JBL T560BT alınır mı diye merak eden birçok kullanıcı da mevcuttur. Kulaklık almadan önce, eksilerini-artılarını tercihlerinize göre incelemek ve bu şekilde karar vermek en doğru alışveriş tekniğidir. Özellikle internet üzerinde yer alan JBL T560BT yorum sayfalarına ya da JBL T560BT inceleme videolarına göz atmak da alışveriş öncesinde yarar sağlar. JBL Tune 560BT tercih ederseniz karşılaşacağınız eksi ve artılar şu şekilde sıralanır:

  • JBL 560BT, pasif gürültü engelleyiciye sahiptir. Bu sayede kulağınız dış seslerden yalıtılırken aynı zamanda da dinlediğiniz müzikler yanınızdakiler tarafından duyulmaz.
  • Fiyat ve performans ürünü olarak karşınıza çıkan JBL 560BT sayesinde uygun fiyata, üstün ses kalitesine ulaşmak mümkündür.
  • 155 gram ağırlığa sahip olan JBL 560BT, katlanan tasarımı sayesinde yanınızda taşımanız için uygundur.
  • Kafa bandı yastığı ve yumuşak kulak pedlerine sahip olan JBL T560BT kulaküstü Bluetooth kulaklık kullanıcılarına konforlu bir hizmet sunar.
  • Fakat ter önleyici bir özelliği olmadığından kimi zamanlarda kulakların kapalı kalması terlemeye neden olabilir.
  • Kaliteli malzemelere sahip JBL 560BT, terlemeye ve suya karşı da dayanıklıdır. Fakat JBL 560BT su geçiriyor mu sorusunun cevabı “evet” olarak yanıtlanır.
  • JBL 560BT şarj süresi, cihazı öne çıkaran özelliklerdendir. Kulaklık, hızlı şarj özelliği sayesinde 5 dakikalık şarjlar da bile 1 saat kullanım sağlar.
  • Aynı zamanda tam şarj ile kesintisiz 16 saat müzik keyfi sunar.
  • 32 mm çapındaki sürücüleri sayesinde JBL 560BT; sizlere oyun oynarken, müzik dinler ya da film izlerken üstün bir ses kalitesi sunar.
Jbl T560 Bt Profil

JBL 560T ile JBL Everest 300 Arasındaki Farklar

T560BT JBL sıklıkla tercih edilen modellerden biri olsa da aynı markanın Everest serisine ait olan JBL Everest 300 kullanıcılar arasında beğenilir ve tercih edilir. JBL Tune 560BT özellikleri ile Everest 300’ün özellikleri arasında birtakım farklar bulunur. JBL Tune 560BT wireless kulaklık, pasif gürültü engellemesi sayesinde daha etkili bir deneyim sunarken, Everest 300’de bu özellik yer almaz. 155 gram ağırlığı ve katlanabilen özelliği sayesinde taşınabilen JBL Tune 560BT kablosuz kulak üstü kulaklık kullanıcılarına kolaylık sağlar. Everest 300 ise katlanan bir tasarıma sahip olsa da 245 gram ağırlığa sahiptir.

Jbl T560 Bt Yan

JBL 560BT Fiyatları

JBL 560BT, sunduğu özellikler sayesinde kulaklık alacakların tercihleri arasında yer alır. Ürünün fiyat bilgisi de bu çerçevede önem taşır. JBL Tune 560BT fiyat incelemesi yapıldığında, renklere göre değişiklik gösterdiği görülür. JBL, kulaklığı kullanıcılarına pembe, siyah, beyaz ya da mavi olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile sunar. JBL Tune 560BT inceleme yorumlarına bakıldığında her renk kendine has bir güzelliğe sahiptir. JBL T560BT en ucuz modeli ise siyah dışındaki diğer renk seçenekleridir.

JBL 560BT kulak üstü kulaklığın sizlere sunduğu 16 saat kesintisiz müzik keyfi, yüksek bas kalitesi, pasif gürültü engelleme ve daha pek çok özelliğinin yanı sıra fiyatı gayet uygundur. Ayrıca JBL 560BT yorum incelemesi yapıldığında JBL 560BT, özel günlerde de sıklıkla hediye olarak tercih edilir. JBL T560BT Bluetooth kulaklık alındığında kutu içerisinden, şarj kablosu çıkar. Böylece ekstra harcamadan sizi kurtaran JBL T560BT fiyat- performans ürünüdür.

JBL 560BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

JBL 560BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık son 1 aylık fiyat değişim grafiği

JBL 560BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak Üstü
Seri:   JBL Tune
Bluetooth Versiyonu:   4.1
Müzik Dinleme Süresi:   16 saat
Kutu Seçeneği:   Kutusuz
Hızlı Şarj:
Mikrofonlu:
Kafa Bandı Yastığı:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Şarj Olma Süresi:   120 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   32 mm
Ağırlık:   155 gr
Şarj Giriş Tipi:   Micro USB
Toplam Kullanım Süresi:   16 saat
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Samsung Galaxy S23 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık JBL Tune

Ürüne puan ver

JBL 560BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 JBL 560BT Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkJBL Tune 510BT Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkJBL Tune 500BT Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkJBL Tune 510BT Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
 JBL 560BT Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkJBL Tune 510BT Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkJBL Tune 500BT Kulak Üstü Bluetooth KulaklıkJBL Tune 510BT Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
Fiyat 1.249,00 TL
117 satıcı
993,60 TL
65 satıcı
2.509,00 TL
1 satıcı
1.399,00 TL
21 satıcı
Popülerlik2. Popüler JBL Bluetooth Kulaklık4. Popüler JBL Bluetooth Kulaklık--
Ortalama Puan2 yorum1 yorum9 yorum1 yorum
Çoklu Bağlantı-Var-Var
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
TürüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
SeriJBL TuneJBL TuneJBL TuneJBL Tune
Bluetooth Versiyonu4.154.15
Bekleme Süresi--16 saat-
Müzik Dinleme Süresi16 saat40 saat16 saat40 saat
Kutu SeçeneğiKutusuzKutusuzKutusuzKutusuz
Uzaktan Kumandalı-Var-Var
Hızlı ŞarjVarVar-Var
MikrofonluVarVarVarVar
Kafa Bandı YastığıVarVarVarVar
Düşük Frekans20 Hz20 Hz20 Hz20 Hz
Yüksek Frekans20 kHz20 kHz20 kHz20 kHz
Empedans Değeri-32 ohm-32 ohm
Şarj Olma Süresi120 dk120 dk120 dk120 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m5 m10 m
Sürücü Çapı32 mm32 mm32 mm32 mm
Genişlik-73 mm-73 mm
Yükseklik-73 mm-73 mm
Ağırlık155 gr160 gr155 gr160 gr
Şarj Giriş TipiMicro USBType-CMicro USBType-C
Toplam Kullanım Süresi16 saat---
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı