Oppo

Oppo Enco Buds TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Oppo Enco Buds TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Model seçenekleri:

19 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

547,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 26 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta1 iş günüSatıcı: Media Markt9,3 663 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Oppo Enco, Bluetooth Versiyonu: 5.2, Konuşma Süresi: 4 saat, Müzik Dinleme Süresi: 6 saat, Kutulu... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Oppo Enco Buds TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (18)

En Popüler Oppo Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Oppo Enco Buds

Oppo Enco Buds teknoloji doğrultusunda güncellenen özellikleriyle birlikte kullanıcıların taleplerini karşılamayı amaçlar. Şık tasarımı sayesinde Oppo Enco Buds günlük yaşamınızda size kolayca uyum sağlar. Oppo Enco Buds gerçek kablosuz kulaklık beyaz renk seçeneği ile şık bir görünümün yolunu açar. Giyilebilir teknoloji alanında yaşanan gelişmeler ışığında tasarlanmış olan kulaklık konforlu kullanımı beraberinde getirir. Oldukça küçük boyutuyla kolayca istediğiniz yere taşıma olanağı sağlar.

Ayrıca hafif sayılabilecek ağırlığıyla günlük kullanımda kulağınıza rahatsızlık vermeden uzun süre müziğin keyfini yaşamanıza olanak sunar. Oppo Enco Buds Bluetooth kulak içi kulaklık kompakt şarj kutusu beraberinde sunduğu uzun kullanım süreleriyle de ön plana çıkar. Geliştirilmiş teknolojisi sayesinde hızlı bir bağlantı sağlayan Oppo Enco Buds bağlantı kopmaları ve kesilmelerinin önüne geçerek gerçek bir ses deneyimini kullanıcılarla buluşturur.

Oppo Enco Earbuds tasarımında bulunan silikon kulaklık uçları sayesinde kulağınıza tam oturarak herhangi bir düşmenin önüne geçer. Böylelikle gün içerisinde sizlere geniş hareket alanı sağlar. Aynı zamanda silikon uçları belirli seviyede gürültüyü azaltmaya yardımcı olabilir. Ergonomik tasarımı ve güçlü teknik özellikleriyle ön plana çıkan Oppo Enco Buds bulunduğu segmentte ön plana çıkan ürünlerin arasında yer alır. Günlük kullanımda pek çok artıyı beraberinde getiren Oppo Enco Buds dikkatleri üzerine çeker.

Oppo Enco Buds

Oppo Enco Buds Donanım Özellikleri Nelerdir?

Enco Buds gelişmiş teknolojik özellikleri sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Hafif bir yapıda üretilmiş olan kulaklıklar 4 gram ağırlığıyla birlikte konforlu bir kullanım sunar. Oppo Enco Buds kompakt şarj kutusuyla birlikte toplamda 45 gram ağırlığa sahiptir. Oldukça hafif tasarımıyla kolaylıkla taşınır. Gelişmiş bataryasıyla uzun süreli kullanım imkanı sunar. Aktif kullanımda 6 saat müzik dinleme süresi sunan Oppo Enco Buds şarj kutusuyla beraber kullanımda 24 saate kadar kullanıma olanak verir.

Böylelikle tek şarjla uzun süreler kesintisiz müziğin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. USB Type-C girişe sahip şarj kablosuyla birlikte 120 dakikalık bir sürede tamamen şarj olur. AAC ses teknolojisini kaliteli şekilde iletmek için tasarlanmış 8 mm dinamik sürücüsü ile basların ve tizlerin gerçekçi bir şekilde aktarılmasına olanak sağlar. Oppo Enco Buds diğer donanım özellikleri şu şekildedir:

  • Enco Buds Oppo oyun moduyla birlikte performansını üst seviyelere taşır. 80 ms seviyelerindeki gecikmesiyle birlikte akıcı bir deneyime olanak sağlar. Oyun modunu etkinleştirmek için kulaklık üzerinde bulunan sensöre 3 kere dokunmanız yeterlidir.
  • Oppo Enco Buds kablosuz kulak içi kulaklık beyaz üzerinde bulunan dokunmatik sensörlerle birlikte müziği duraklatma, şarkılar arası geçiş, çağrı cevaplama ya da sonlandırma, oyun moduna giriş ve ses seviyesi ayarlama işlemlerini basitçe gerçekleştirmeniz mümkündür.
Oppo Enco Buds Genel

Oppo Enco Buds ve Seleflerinden Ayrılan Yönleri

Oppo Enco Buds kablosuz kulaklık kullanıcıların ihtiyaçlarını ve beklentileri göz önünde bulundurularak tasarlanır. Böylelikle bir kulaklıktan beklediğiniz özellikleri içerisinde barındırır. Gelişmiş teknolojiyi kullanıcılarla buluşturmayı amaçlayan Oppo Enco Buds kaliteli bir ses deneyimi ve aynı segmentte bulunan seleflerinden ayıran özellikleriyle birlikte ön plana çıkar. Oppo Enco Buds kullananlar tarafından gerçekleştirilen yorumları incelemek seleflerinden ayıran özellikleri ortaya çıkarır.

Kesintisiz müzik keyfini yaşarken aynı zamanda geniş bir hareket alanına sahip olmak isteyen teknoloji meraklıları için uygundur. Oppo Enco Buds IP54 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikasıyla güvenli bir kullanımı beraberinde getirir. Spor yaparken rahatça kullanabileceğiniz Enco Buds TWS yoğun tempolu aktiviteler esnasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamanız açısından ter ve hafif yağmur gibi etkenlerden korur. Böylelikle hasar görme korkusu olmadan aktivitelerinizi dilediğinizce gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Oppo Enco Buds sunduğu hızlı eşleştirme özelliği ile vakit kaybetmeden kullanmanıza olanak sağlar. Geliştirilmiş Bluetooth teknolojisiyle üst düzey bağlantı kalitesi sunar. Böylece kesilmelerin ve bağlantı kopmalarının önüne geçerek herhangi bir sekteye uğramadan akıcı bir şekilde müzik keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Oppo Enco Buds Bluetooth 5.2 yongası sayesinde sabit bir bağlantı sunar.

Aramalarınız esnasında kaliteyi üst düzeye çıkaran teknolojiyle birlikte herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçer. Binaural Bluetooth bağlantısıyla her iki kulaklığa aynı anda bağlanarak yaşanabilecek ses gecikmelerinin önüne geçer. Akıllı Çağrı Gürültü Engelleme özelliği bulunan Oppo Enco Buds sesinizi kaliteli bir şekilde algılayarak karşıya iletir. Böylelikle akıcı bir çağrı performansı yaratır.

Oppo Enco Buds ve Oppo Enco W11 Farkları

Oppo Enco Buds özellikleri ile Oppo Enco W11 ile arasında farklılıklar bulunur. Oppo Enco Buds inceleme doğrultusunda yapılacak karşılaştırma ile bu farklar belirlenir. Oppo Enco Buds 101 db hassasiyete sahipken W11 modelinde bu seviye 99 db’dir. Oppo Enco Buds 5.2 Bluetooth teknolojisi kullanır, Oppo Enco W11 ise 5.0 Bluetooth teknolojisi barındırır. Oppo Enco Buds 6 saat oynatma süresi sağlarken Oppo Enco W11 için bu süre 5 saattir.

Oppo Enco Buds Kutu

Oppo Enco Buds Nasıl Kullanılır?

Oppo Enco Buds ergonomik tasarımı ve konforlu kullanımıyla birlikte beklentileri karşılar. Bu noktada kullanıcıların akıllarında “Oppo Enco Buds nasıl kullanılır?” sorusu canlanabilir. Oppo Enco Buds kullanıcı yorumları incelemesi yapılarak nasıl kullanılacağı hakkında bilgi alınabilir. Şık tasarımlı Oppo Enco Buds kutu içeriği açıldıktan sonra hızlı bir şekilde akıllı telefonlarla eşleştirilmesi yapılır. Oppo Enco Buds OPPO ColorOS 11.0+ telefonlarla hızlı bağlantıyı destekler. Böylelikle akıllı telefonunuzun Bluetooth özelliği etkinleştirdikten sonra yalnızca kulaklığın kutusunu açarak hızlı bir şekilde bağlantı yapılır.

Android ve iOS işletim sistemi destekleyen Oppo Enco Buds diğer cihazlarla da kesintisiz bir performans yaratır. Android 6+ kullanıcıları için Google Play Store’da bulunan HeyMelody uygulaması kullanılarak dokunmatik sensörlere çeşitli komutlar atarayak kişiselleştirmenize olanak sağlar. Kutu içeriğinde yer alan 3 adet silikon başlık ile kulağınıza uygun olan seçilerek kulaklık kullanıma hazır hale getirilir. Geriye Oppo Enco Buds eşliğinde kaliteli ve kesintisiz müzik keyfini yaşamak kalır.

Oppo Enco Buds Fiyat Seçenekleri

Oppo Enco Buds fiyat seçenekleriyle birlikte gelişmiş teknolojiyi kullanıcılarla buluşturur. Dayanıklı malzemesi, hafif tasarımı ve yüksek performanslı donanımlarıyla Oppo Enco Buds giyilebilir teknoloji tutkunlarının taleplerini karşılamakta iddialıdır. Oppo Enco Buds uygun fiyatı ve sunduğu çeşitli gelişmiş özellikler sayesinde gerçekçi bir ses deneyimini avantajlı bir şekilde elde etmenize yardımcı olur.

Oppo Enco Buds ergonomik tasarımı, yüksek performansa sahip donanım özellikleriyle ön plana çıkar. Fiyat performans olarak da göz önünde bulundurulduğunda uygun seçimlerden biri olarak kullanıcıların beğenisini kazanır. Oppo Enco Buds yorum ve görüşlerini incelemek ürün satın alırken pek çok faydayı beraberinde getirir. Oppo Enco Buds Bluetooth kulaklık fiyatına karşın sunduğu gelişmiş özellikleriyle ön plana çıkar.

Fiyat araştırmasına ek olarak seleflerinden ayıran özellikleri ve Oppo Enco Buds kablosuz kulaklık yorumları gibi çeşitli araştırmalar sonucunda ortaya çıkan sonuçlar ürün hakkında nihai karar vermenize yardımcı olur. Oppo Enco Buds ile gerçekçi ve kaliteli ses deneyimini yaşarken aynı zamanda bütçe dostu fiyatıyla birlikte avantaj sağlamanız mümkündür.

Oppo Enco Buds TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Oppo Enco Buds TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Oppo Enco Buds TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Seri:   Oppo Enco
Bluetooth Versiyonu:   5.2
Konuşma Süresi:   4 saat
Müzik Dinleme Süresi:   6 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Uzaktan Kumandalı:
Mikrofonlu:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Şarj Olma Süresi:   120 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   8 mm
Ağırlık:   8 gr
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Toplam Kullanım Süresi:   24 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Oppo Enco Buds TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Oppo Enco Buds TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Oppo Enco Buds TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkOppo Enco Buds 2 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkOppo Enco Air TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Oppo Enco Buds TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkOppo Enco Buds 2 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkOppo Enco Air TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 547,00 TL
19 satıcı
412,41 TL
72 satıcı
869,00 TL
20 satıcı
385,00 TL
46 satıcı
Popülerlik4. Popüler Oppo Bluetooth Kulaklık1. Popüler Oppo Bluetooth Kulaklık5. Popüler Oppo Bluetooth Kulaklık1. Popüler Haylou Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan---4 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeYokYokYokYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarYokVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokYokYokYok
TWSVarVarVarVar
SeriOppo EncoOppo EncoOppo Enco-
Bluetooth Versiyonu5.25.25.25
Konuşma Süresi4 saat4 saat-3.5 saat
Müzik Dinleme Süresi6 saat7 saat4 saat3.5 saat
Kablosuz ŞarjYokYokYokYok
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıVarYokYokYok
NFCYokYokYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
MikrofonluVarYokVarVar
Kafa Bandı YastığıYokYokYokYok
Düşük Frekans20 Hz20 Hz20 Hz-
Yüksek Frekans20 kHz20 kHz20 kHz-
Ses Seviyesi-101 dB38 dB-
Şarj Olma Süresi120 dk90 dk90 dk90 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m10 m
Sürücü Çapı8 mm10 mm12 mm6 mm
Uzunluk--35.8 mm-
Genişlik--22.7 mm-
Yükseklik--22.2 mm-
Ağırlık8 gr38 gr40.4 gr3.7 gr
Şarj Giriş TipiType-C-Type-CMicro USB
Toplam Kullanım Süresi24 saat28 saat24 saat60 saat
OyuncuYokYokYokYok
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı