Philips

Philips TAT1215BK TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(1 yorum)
Philips TAT1215BK TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

14 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

399,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 21 dakika önceStokta 3 adet2 iş günüSatıcı: A1016,5 78 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Bekleme Süresi: 50 saat, Konuşma Süresi: 3 saat, Müzik Dinleme Süresi: 6 saat, Kutulu, Mikrofonlu... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Philips TAT1215BK TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (14)

En Popüler Philips Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Philips TAT1215BK

Philips TAT1215BK içerisinde barındırdığı kaliteli donanım özellikleriyle ön plana çıkan kablosuz kulaklıklar arasında yer alır. Kablosuz tasarıma sahip olan Philips TAT1215BK kullanıcılara sunduğu geniş hareket alanıyla tercih edilebilir ürünlerdendir. Kullanıcı taleplerini göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan TAT1215BK Philips kulaklık gerek ergonomik kullanımı gerek yüksek kaliteli ses sürücüleriyle göz dolduran bir performans sergiler.

Kulağa tam oturan yapısı güvenli bir kullanımı beraberinde getirir. Günün en hareketli anlarında dahi kulağınızdan düşmez. Philips TAT1215BK kaliteli malzemesi, gelişmiş donanım özellikleri ile tercih edilebilecek kablosuz kulaklıklar olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Aynı zamanda TAT1215BK Philips kulaklık fiyatları göz önünde bulundurulduğunda bütçe dostu seçenekler arasında bulunur.

Philips TAT1215BK sunduğu geniş hareket alanıyla günlük rutinlerinizi gerçekleştirirken sizlere konfor sağlar. Spor yaparken, seyahat ederken keyifle müzik dinlemenize yardımcı olur. Böylece kesintisiz müziğin tadını çıkarmanız kolaylaşır. Gelişmiş teknoloji doğrultusunda yüksek teknik özelliklerle tasarlanmış olan Philips TAT1215BK gerçek kablosuz kulaklıklar beklentilerini karşılamayı amaçlar.

Hafif tasarımı sayesinde kulağınızda herhangi bir rahatsızlık hissi yaratmaz. Philips TAT1215BK içerisinde yer alan Bluetooth teknolojisi sayesinde kolayca akıllı cihazlarla eşleştirilebilir. Yüksek ses iletimi sağlamak için tasarlanmış olan ses sürücüleri sayesinde tiz ve basların kalitesini hissettirir. Kulağa tam oturan yapısıyla dışarıdan gelen sesleri engelleyerek müzik keyfinizin bölünmesinin önüne geçer. Philips TAT1215BK ihtiyaç duyduğunuz pek çok özelliği sizlerle buluşturur.

Philips TAT1215BK

Bluetooth 5.0 Teknolojisiyle Kesintisiz Bağlantı Sunan Philips TAT1215BK

TAT1215BK gerçek kablosuz kulaklık Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanan bir modeldir. Bu teknoloji kulaklık ile cihaz arasında daha güçlü bir bağlantı sağlar. Aynı zamanda Philips TAT1215BK TWS Bluetooth kablosuz kulak içi kulaklık kesintisiz bağlantıyı beraberinde getirir. Böylelikle Philips TAT1215BK müzik keyfinizin bölünmesinin önüne geçer. Philips TAT1215BK Bluetooth kulaklık özellikleri arasında bulunan Bluetooth 5.0 teknolojisi müzik dinlerken veya arama yaparken daha az gecikmeyle daha az kesinti yaşamanıza yardımcı olur.

Philips TAT1215BK üzerinde yer alan mikrofon sayesinde sesinizi kaliteli bir şekilde algılayarak herhangi bir kesinti yaşamadan karşıya iletir. Böylelikle aramalarınızı, telefon görüşmelerinizi kolayla gerçekleştirme imkanı sağlar. Philips TAT1215BK Bluetooth bağlantısı olan çeşitli cihazlarla uyumludur. Philips TAT1215BK tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlarla hızlıca eşleştirilebilir. Kablosuz olması nedeniyle sizlere konforlu, geniş bir alan yaratan kulaklıklar Bluetooth teknolojisi sayesinde cihazdan uzak mesafelerde de kullanılabilir.

Yüksek kalitede ses deneyimini yaşatırken aynı zamanda kullanıcılara konfor sunan Philips TAT1215BK gerçek kablosuz kulaklıklar ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanır. Hafif yapısı, ergonomik, şık tasarımı ile kullanıcılara hitap eden Philips TAT1215BK giyilebilir teknoloji tutkunlarının dikkatini çeken ürünler arasında yer alır. Gelişmiş ses sürücüleri, kesintisiz bağlantısı ile gerçek kablosuz kulaklık deneyimini yaşamanıza olanak sağlar. Bluetooth teknolojisiyle Philips TAT1215BK bağlantı gecikmelerini, kesinti, kopma gibi sorunları ortadan kaldırır.

Philips TAT1215BK Genel

6 mm Neodimyum Sürücü Teknolojisiyle Philips TAT1215BK Donanım Özellikleri

Philips TAT1215BK Bluetooth kulaklık gelişmiş özellikleriyle sunduğu performansla adından söz ettirir. Kapsamlı donanım özellikleri ile yüksek kaliteli ve kesintisiz müzik keyfini yaşamanıza olanak sağlar. Philips TAT1215BK özellikleri kullanıcı talepleri doğrultusunda tasarlanır. Böylelikle Philips TAT1215BK ihtiyacınız olan teknolojiyi sizlerle buluşturur. İçerisinde yer alan 6 mm Neodimyum sürücüyle ses iletiminin yüksek kalitede gerçekleştirir.

Neodimyum teknolojisi düşük frekanstaki sesleri daha güçlü bir şekilde üreterek kullanıcılarla buluşturur. Philips TAT1215BK bas ve tiz sesleri akıcı bir şekilde ileterek gerçek ses deneyimini sizlere ulaştırır. Gelişmiş teknik özellikleriyle öne çıkan cihaz, üzerinde yer alan düğmelerle kolayca yönetilebilir. Düğmeler ile şarkılar arasında geçiş yapma, ses seviyesini artırma, duraklatma, oynatma gibi komutları kolayca gerçekleştirmeniz mümkündür.

Philips TAT1215BK aynı zamanda akıllı cihazınızda yer alan sesli asistana kolayca erişebilmenize, komutlarınızla cihazınızı yönetebilmenize imkan tanır. Aynı zamanda arama cevaplama, reddetme, aramalar arası geçiş yapma ve aramayı bekletme gibi özellikler sunar. Gelişmiş bataryasıyla uzun süreli kullanıma olanak sağlar. Tek şarjla 6 saate varan oynatma süresi sunan cihaz aynı zamanda 50 saat bekleme süresine sahiptir.

Kompakt şarj kutusuyla beraber kullanıldığında 18 saat kadar oynatma süresine ulaşır. Böylelikle günün her saatinde yanınızda bulunur. Aynı zamanda tek şarjla 3 saat görüşme yapma imkanı tanır. Philips TAT1215BK güçlü donanımı, uzun süreli kullanımı ve kaliteli ses iletimiyle ihtiyacınız olan kablosuz kulaklıklar arasında yerini alır.

Philips TAT1215BK Kulaklıkları

Philips TAT1215BK Modelini Seleflerinden Ayıran Özellikler

TAT1215BK Philips güçlü donanım özelliklerine ek olarak selefleri ile kıyaslandığında fiyatı ve performansıyla ön plana çıkar. Neodimyum sürücüyle çalışan cihaz içerisinde yer alan ses teknolojisi sayesinde düşük seviyedeki ses frekanslarını daha iyi ileterek benzerlerinden ayrılır. Ergonomik, şık tasarımıyla göz dolduran kulaklık aynı zamanda yankı önleme imkanı sunan mikrofonuyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Bluetooth özelliğine sahip Android ve iOS cihazlarla eşleştirilebilir.

Böylelikle her iki platform kullanıcıları için tercih edilebilir durumdadır. Philips TAT1215BK kolay kullanım özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda küçük boyutlardaki şarj kutusu ile istediğiniz şekilde yanınızda taşımanıza olanak sağlar. Kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan cihaz, beraberinde 2 adet yedek silikon kulaklık ucuyla gelir. Kulağınıza tam oturabilmesi için size uygun olan silikon ucu seçmeniz önemlidir. Böylelikle Philips TAT1215BK kulaktan düşmelerin önüne geçer ve dışarıdan gelen sesleri minimum düzeye indirerek müzik keyfini yaşamanıza olanak sağlar.

Philips TAT1215BK Kullanım

Philips TAT1215BK Artı ve Eksi Yönleri

Ergonomik ve konforlu bir kullanıma sahip olan TAT1215BK kablosuz kulaklık yüksek performansıyla adından söz ettirir. Gelişmiş bataryası, kaliteli basları ve tizleri ile ön plana çıkan Philips TAT1215BK beklentileri karşılamayı amaçlar. Philips TAT1215BK inceleme sonucunda ortaya çıkan artı ve eksi yönleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kulağa tam oturan yapısıyla konforu beraberinde getirir.
 • Gerçek kablosuz kulaklık olan ürün sağladığı 10 metrelik bağlantıyla geniş bir hareket alanı oluşturarak gün içerisinde pek çok aktiviteyi yaparken müzik dinleme olanağı sağlar.
 • Kompakt şarj kutusu sayesinde kolayca çantada veya cepte taşınabilir.
 • Gelişmiş Bluetooth bağlantısıyla sinyal kesilmelerinin önüne geçerek akıcı bir performans sağlar.
 • Pasif gürültü engelleme özelliği ile dışarıdan gelen sesleri minimum düzeye indirir.
 • IPX4 sertifikasıyla sıçramalara ve tere karşı dayanıklıdır.
 • Mikrofonunda yer alan çağrı gürültü engelleme teknolojisiyle sesinizi karşıya akıcı bir şekilde iletir.
 • Aktif gürültü engelleme özelliği bulunmaz.
 • Çoklu bağlantı özelliği sunmaz.
Philips TAT1215BK Siyah

Philips TAT1215BK Fiyatları

Philips TAT1215BK fiyat seçenekleri ile kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Philips TAT1215BK Bluetooth kulaklık yorumları incelenerek satın alma hakkında bilgi edinmek mümkündür. Gelişmiş donanımıyla beğenileri kazanmayı amaçlayan Philips TAT1215BK gerçek kablosuz kulaklık deneyimini sizlerle buluşturur. Uzun süreli batarya performansıyla ihtiyacınız olan kullanım süresini sağlar. Böylelikle gün içerisinde tekrar tekrar şarj etmenize gerek kalmaz.

Philips TAT1215BK Bluetooth kulaklık fiyatları internet üzerinden araştırılarak gerekli karşılaştırmalar yapılabilir. Bu noktada Philips TAT1215BK kullanıcı yorumları incelerek ürün hakkında detaylı bilgi edinmek oldukça önemlidir. Philips TAT1215BK güçlü donanım özellikleri ve bütçe dostu fiyat seçenekleri ile sizlerin taleplerini karşılamakta iddialıdır. Uzun saatler kullanımda dahi kulağınızı acıtmayan silikon uçlarıyla kesintisiz müziğin tadını çıkarmanız mümkündür.

Philips TAT1215BK TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Philips TAT1215BK TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Philips TAT1215BK TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Bekleme Süresi:   50 saat
Konuşma Süresi:   3 saat
Müzik Dinleme Süresi:   6 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Mikrofonlu:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Empedans Değeri:   16 ohm
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   6 mm
Şarj Giriş Tipi:   Micro USB
Toplam Kullanım Süresi:   18 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.04 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 1 yorum
  5 beğeni
  Nevzat Ö.Antalya17 Temmuz 2022
  Ne olduğu bilinmeyen dandik çin markaları yerine giriş seviyesi bluetooth kulaklık arayanlar için güzel bir alternatif.Şarj için kablo ve kulakiçi silikon kutu içerisinde mevcut.Nadiren kopmalar olabiliyor ses kalitesi fiyatına göre gayet yeterli , kulağa oturma sorunu yaşamadım kılavuzda gösterildiği şekilde takıldığında kulağa oturuyor,Şarj kutusu hissiyatı güzel. Ben a101den 349 TL fiyatına aldım tavsiye ederim.

Philips TAT1215BK TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Philips TAT1215BK TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkPhilips TAUT102BK UpBeat TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Philips TAT1215BK TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkPhilips TAUT102BK UpBeat TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkXiaomi Redmi Buds 3 Lite Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 399,00 TL
14 satıcı
1.935,00 TL
5 satıcı
359,90 TL
46 satıcı
329,72 TL
119 satıcı
Popülerlik2. Popüler Philips Bluetooth Kulaklık-1. Popüler Haylou Bluetooth Kulaklık6. Popüler Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan1 yorum-4 yorum3 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeYokYokYokYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokYokYokYok
TWSVarVarVarVar
Seri---Xiaomi Buds
Bluetooth Versiyonu-555.2
Bekleme Süresi50 saat50 saat--
Konuşma Süresi3 saat2.5 saat3.5 saat-
Müzik Dinleme Süresi6 Saat3 saat3.5 saat5 saat
Kablosuz ŞarjYokYokYokYok
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıYokVarYokYok
NFCYokYokYokYok
Hızlı ŞarjYokYokYokYok
MikrofonluVarVarVarYok
Kafa Bandı YastığıYokYokYokYok
Düşük Frekans20 Hz20 Hz--
Yüksek Frekans20 kHz20 kHz--
Empedans Değeri16 ohm16 ohm--
Şarj Olma Süresi--90 dk-
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m-
Sürücü Çapı6 mm6 mm6 mm-
Uzunluk-2.7 mm--
Genişlik-5.3 mm--
Yükseklik-3.57 mm--
Ağırlık--3.7 gr-
Şarj Giriş TipiMicro USBType-CMicro USB-
Toplam Kullanım Süresi18 saat12 saat60 saat18 saat
OyuncuYokYokYokYok
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı