QCY

QCY T17 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Model seçenekleri:Renk seçenekleri:

14 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

449,90 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 02:04 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 100+ adet 4 iş günü Satıcı: n11/viptrend

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Bluetooth Versiyonu: 5.1, Konuşma Süresi: 4.5 saat, Müzik Dinleme Süresi: 7.5 saat, Kutulu... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
399,00 TL06.11.2023

En Ucuz QCY T17 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (14)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler QCY Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

QCY T17

QCY T17 gerçek kablosuz kulaklık göze hitap eden tasarımı ve sağladığı konforla kullanıcıların beğenisini kazanır. Üstün ses kalitesiyle adından söz ettiren QCY T17 dinamik sürücüleriyle başarılı ses iletimi gerçekleştirerek müziği sizlerle buluşturur. QCY T17 güçlendirilmiş ses kalitesine ek olarak düşük gecikmeye sahip olmasıyla ön plana çıkan kulaklıklar arasında bulunur. Gerçek kablosuz kulaklık deneyimini sizlerle buluşturan, Xiaomi markasının alt markalarından biri olan QCY, T17 modelinde kullanıcı taleplerini karşılamak amacıyla tasarlanır.

Hafif ve küçük tasarıma sahip olan QCY T17 günlük kullanımda rahat bir şekilde taşınabilir ve kullanılabilir. Kulağa tam oturan silikon uçları sayesinde uzun süreli kullanımda dahi rahatsızlık hissi yaratmadan kullanmanıza olanak sağlar. QCY T17 üstün ses kalitesine ek olarak telefonunuza dokunmadan komut vermenize imkan tanır. Üzerinde yer alan dokunmatik sensörler sayesinde yönetmeniz mümkündür.

QCY T17 geniş kapasiteli bataryasıyla uzun süreli kullanıma olanak sağlar. Aynı zamanda QCY T17 gelişmiş Bluetooth teknolojisiyle bağlantı kopmalarını ve sinyal kesilmelerini en aza indirerek akıcı müzik deneyimini sizlerle buluşturur. Bunlara ek olarak fiyat performans karşılaştırması yapıldığında uygun fiyat seçenekleri ile tercih edilebilecek kablosuz kulaklıklar arasında yer alır.

QCY T17

Gelişmiş Ses Kalitesiyle QCY T17 Donanım Özellikleri

QCY T17 özellikleri günlük kullanımda kaliteli performansı ile dikkat çeker. Gelişmiş donanımı ile sunduğu özellikler kullanıcı beklentilerini karşılamayı amaçlar. Her biri 4 gram ağırlığa sahip kulaklıklar günlük kullanımda konforu sizlerle buluşturur. QCY T17 gerçek kablosuz kulaklık kulağa tam oturan silikon uçları sayesinde kulaktan düşme gibi olumsuzlukların önüne geçer. Küçük boyutlardaki kompakt şarj kutusu gün içerisinde yanınızda taşırken herhangi bir zorluk yaşamanızı engeller.

Böylece QCY T17 ile günün her anında müzik dinleme imkanınız bulunur. Dinamik ses sürücüsüyle sunduğu üstün ses performansı akıcı bir müzik deneyimini beraberinde getirir. Düşük frekanstaki sesleri dahi net şekilde ileten kablosuz kulaklık müziğin keyfini çıkarmanıza olanak sağlar. Güçlendirilmiş bas ve tizleri sayesinde istediğiniz tür müziği doyasıya dinlemenize yardımcı olur. QCY T17 şık tasarımıyla görsel beklentileri karşılamakta geri kalmaz.

Gelişmiş donanıma ek olarak sunulan malzeme kalitesiyle de beğenileri kazanır. QCY T17 yalnızca müzik dinlemek için değil aynı zamanda telefon görüşmeleri yapmanıza olanak sağlar. QCY T17 kulaklık üzerinde yer alan mikrofonuyla sesinizi net bir şekilde algılayıp karşıya iletir. Mikrofonunda yer alan ENC gürültü engellemesi sayesinde arka planda yer alan sesleri minimum düzeye indirir. En kalabalık ortamlarda bile gönül rahatlığıyla telefon görüşmesi yapma imkanını sizlerle buluşturur.

QCY T17 Beyaz

Seleflerinden Ayrılan Özellikleri ile QCY T17

T17 Bluetooth kulaklık bulunduğu segmentte fark yaratan özellikleriyle adından söz ettirir. QCY T17 Bluetooth 5.1 kulakiçi kulaklık bağlantı kalitesiyle ön plana çıkar. Bluetooth 5.1 teknolojisini içerisinde bulunduran kablosuz kulaklık sinyal kopması ya da kesilmesi gibi olumsuzlukların önüne geçer. QCY T17 Android ve iOS işletim sistemine sahip Bluetooth bağlantı özelliği olan cihazlarla kullanıma uygundur. Gelişmiş bağlantı teknolojisi ile hızlı bir şekilde cihazlarla eşleştirilebilir.

Böylece hiç zaman kaybetmeden kulaklığınızın tadını çıkarmanız mümkün hale gelir. QCY T17 kolayca aktifleştirilebilir oyun moduyla düşük gecikmeli ses iletimini kullanıcılarla buluşturur. Oyun tutkunlarının en çok ihtiyaç duyduğu düşük gecikme özelliği talepleri karşılar niteliktedir. Oyun modu kulaklık üzerinde yer alan sensörler aracılığıyla kolayca aktifleştirilebilir. Aynı zamanda kulaklıkta bulunan dokunmatik sensörler şarkılar arası geçiş yapma, duraklatma, oynatma, ses seviyesini değiştirme gibi imkanları sizlere sunar.

QCY T17 ile dokunmatik sensörleri kullanarak telefonunuza dokunma ihtiyacı duymadan aramaları cevaplama ya da reddetmenize olanak tanır. Bunlara ek olarak geniş kapasiteye sahip bataryasıyla sunduğu kullanım süreleri oldukça tatmin edicidir. 380 mAh bataryaya sahip kompakt şarj kutusuyla uzun süreler kullanmanız mümkündür. QCY T17 tek şarj ile 7.5 saat müzik dinlemenize olanak tanır. Aynı zamanda konuşma süresi 4.5 saat olarak belirlenir. QCY T17 şarj kutusuyla beraber kullanıldığında 26 saate kadar oynatma süresini sizlere sunar.

QCY T17 Genel

QCY T17 Nasıl Kullanılır?

Gelişmiş donanımı, şık görünümü ve ergonomik yapısına ek olarak oldukça kolay kullanıma sahip bir kulaklık modeli olan T17 giyilebilir teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanmayı amaçlar. Ürün satın alındıktan sonra beraberinde gelen kutunun içerisinde bir adet kompakt şarj kutusu, T17 kulaklıklar, değiştirilebilir silikon uçlar, Type-C şarj kablosu ve kullanım kılavuzu yer alır. Kullanım talimatlarında yer alan yönlendirmeleri inceleyerek cihazı kolay şekilde kullanmak mümkündür. Cihazınızı şarj etmek için kompakt şarj kutusunun kapağını açarak ve aynı zamanda akıllı cihazınızda Bluetooth özelliğini aktif ederek hızlıca eşleştirme yapmanız mümkündür.

Dokunmatik sensörler aracılığıyla kulaklığınızı kolayca yönetebilirsiniz. Dokunmatik sensörlerle şarkılarınız arasında geçiş yapabilir, sesli asistana bağlanabilirsiniz. Ayrıca arama yanıtlama veya reddetmeniz mümkündür. Böylece günün en hareketli anlarında telefonunuza dokunmanıza gerek kalmadan komutlarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Type-C girişine sahip olan T17 kablosuz kulaklık 2 saatlik sürede tamamen şarj edilebilir. Geniş bataryaya sahip şarj kutusuyla kulaklıkları 3 kere tam şarj etmeniz mümkündür.

QCY T17 Mavi

QCY T17 Artı ve Eksileri

QCY T17 inceleme ve kullanıcı yorumları doğrultusunda cihazın artı ve eksi yönleri belirlenebilir. Gelişmiş özelliklere sahip olan QCY T17 kullanıcılara sunduğu özelliklerle ön plana çıkar. Bu noktada QCY T17 artı ve eksileri şu şekilde sıralanabilir:

  • QCY T17 kaliteli malzemesi ve ergonomik yapısıyla ön plana çıkar. Küçük boyutlardaki tasarımıyla kolayca taşınabilir ve günün her anında müzik keyfini yaşamaya olanak sağlar.
  • Güçlendirilmiş dinamik sürücüleriyle kaliteli ses performansı yaratarak beklentileri karşılar.
  • Bluetooth 5.1 teknolojisiyle meydana gelebilecek kesintileri en aza indirerek akıcı bir kullanıma imkan tanır. Aynı zamanda cihazlarla hızlıca eşleşerek kesintisiz bağlantı sağlar.
  • Cihaz şarja ihtiyaç duyduğunda şarj kutusunda kırmızı bir ışık yanar. Böylece ne zaman şarja ihtiyacınız olduğunu anlamak kolaylaşır.
  • ENC gürültü engelleme özelliğine sahip mikrofonuyla kaliteli görüşmeler yapmayı kolaylaştırır.
  • Düşük gecikmeye sahip oyun moduyla bütün sesleri anlık olarak duymaya olanak sağlar. Böylece doyasıya oyun keyfini yaşamanıza yardımcı olur.
  • 10 metreye kadar bağlantı sunmasıyla geniş hareket alanını sizlerle buluşturur.
  • Aktif gürültü engelleme özelliği bulunmaz.
  • QCY T17 aynı anda birden çok cihazla bağlantı imkanı sunmaz.
QCY T17 Siyah

QCY T17 Fiyat

QCY T17 fiyat seçenekleri ile sizlerin karşısına çıkar. Üstün ses performansı, gelişmiş donanımıyla ön plana çıkan QCY T17 tercih edilebilecek kablosuz kulaklıklar arasında yer alır. QCY T17 en ucuz fiyat seçenekleri internet üzerinden yapılacak araştırmalar doğrultusunda görüntülenebilir. Sizlere uygun olan seçenekleri belirlemek için QCY T17 yorum ve kullanıcı görüşlerini incelemek fayda sağlar. QCY T17 fiyat performans karşılaştırılması yapıldığında sunduğu özellikler ile ön plana çıkar.

Böylelikle bütçenizi yormadan ihtiyacınız olan özellikleri barındıran bir kablosuz kulaklık satın almanız mümkün hale gelir. QCY T17 Bluetooth 5.1 gerçek kablosuz kulaklık günün en yoğun anlarında dahi geniş hareket alanı sunduğu için pek çok artıyı beraberinde getirir. QCY T17 ile günlük rutinlerinizi gerçekleştirirken veya spor yaparken rahatça müzik dinlemeniz mümkündür. Siz de QCY T17 ile kalabalık ortamlarda dahi kesintisiz ve konforlu bir kullanım imkanı yaşayabilir, ürünün yeni nesil teknolojilerle tasarlanan üstün özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

QCY T17 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

QCY T17 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 1 aylık fiyat değişim grafiği

QCY T17 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Bluetooth Versiyonu:   5.1
Konuşma Süresi:   4.5 saat
Müzik Dinleme Süresi:   7.5 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Toplam Kullanım Süresi:   26 saat
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Samsung Galaxy S23 Ultra iPhone 14 Pro Kulak İçi Bluetooth Kulaklık TWS Bluetooth Kulaklık

Ürüne puan ver

QCY T17 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

QCY T17 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 QCY T17 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T13 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T17S TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T13 TWS Siyah Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 QCY T17 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T13 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T17S TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T13 TWS Siyah Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 449,90 TL
14 satıcı
479,00 TL
39 satıcı
Fiyat Yok 469,00 TL
15 satıcı
Popülerlik-8. Popüler Bluetooth Kulaklık-5. Popüler QCY Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan-3 yorum1 yorum3 yorum
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya Dayanıklı-Var-Var
TWSVarVarVarVar
Bluetooth Versiyonu5.15.15.25.1
Bekleme Süresi-30 saat-30 saat
Konuşma Süresi4.5 saat5 saat-5 saat
Müzik Dinleme Süresi7.5 saat8 saat4.5 saat8 saat
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan Kumandalı-Var-Var
Hızlı Şarj-Var-Var
Mikrofonlu-VarVarVar
Düşük Frekans-20 Hz-20 Hz
Yüksek Frekans-20 kHz-20 kHz
Şarj Olma Süresi-120 dk-120 dk
Kullanım Mesafesi-10 m10 m10 m
Sürücü Çapı-7.2 mm-7.2 mm
Uzunluk-29 mm-29 mm
Genişlik-24 mm-24 mm
Ağırlık-6.34 gr8.4 gr6.34 gr
Şarj Giriş Tipi-Type-CType-CType-C
Toplam Kullanım Süresi26 saat40 saat26 saat40 saat
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı