QCY

QCY T5 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(5 yorum)
QCY T5 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Model seçenekleri:

2 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

808,73 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 29 dakika önce Stokta 2 adet Yarın kargoda Satıcı: Pazarama/OemPlay

Ürün Özellikleri: Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 150 saat, Konuşma Süresi: 4 saat, Müzik Dinleme Süresi: 4 saat, Kutulu... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
561,70 TL27.11.2023

En Ucuz QCY T5 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Xiaomi Mi Band 5
QCY T5 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık+Xiaomi Mi Band 5
Pttavm 1.956,16 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler QCY Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

QCY T5

Bluetooth kulaklıklar, her anınızda size eşlik eden pratik aksesuarlardandır. Özellikle QCY T5 modeli, kusursuz donanımı ve buna bağlı olarak ortaya koyduğu maksimum performansı sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Herhangi bir kablo bulunmadığı için rahat etmenize yardımcı olan QCY T5, kullanımı açısından oldukça pratiktir. Bu nedenle de günlük hayatınızın hemen hemen tüm alanlarında işlerinizi kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Ürünün genel olarak tasarımı modern ve yenilikçidir. Kulaklarınızda kaba bir görüntü yaratmayan QCY T5 Bluetooth kulaklık modeli, tarzınızı en iyi şekilde ön plana çıkarmanıza olanak sağlar. Böylece girdiğiniz her ortamda gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlar. Bu cihazı spor yaparken, araç kullanırken, ofisteyken ve daha birçok işinizi yaparken kullanmanız mümkündür.

Telefon görüşmelerinizi özgürce hareket ederken yapmanıza, en sevdiğiniz müzikleri ve podcastleri telefonunuz yanınızda olmadan da dinleyebilmenize olanak sağlar. Bu cihazda QCY T5 dokunmatik özelliği yer alır. Bu özellik sayesinde kulaklığınıza yalnızca hafif bir şekilde dokunarak gelen aramaları yanıtlayabilir, yaptığınız görüşmeyi sonlandırabilir, dinlediğiniz müziği değiştirebilirsiniz. Dolayısıyla son derece zahmetsiz bir deneyim yaşatır.

Siz de QCY T5 kulaklık yorumları kısmına göz atarak ürün hakkındaki birçok fonksiyonu ve detayı öğrenebilirsiniz. Böylece kararınızı da bu bilgilerden yola çıkarak kısa bir süre içinde verebilir, hızlı bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

QCY T5

QCY T5 Özellikleri ve Teknik Donanımı

QCY T5 Bluetooth kulaklık özellikleri sayesinde üst düzey performans ortaya koyar. Bu sayede kullanıcıların beğenerek tercih ettiği kablosuz kulaklık modellerinden biri haline gelir. QCY T5 özellikleri şu şekildedir:

 • Kulak içi tasarıma sahip olan QCY T5 kulaklık, kulağınıza tam olması gerektiği gibi oturur, hareket halindeyken kolay kolay çıkmaz. Böylece rahat bir şekilde hareket edebilmenize ve işlerinizi halledebilmenize yardımcı olur.
 • Cihazda Bluetooth teknolojisi yer alır. Dolayısıyla akıllı telefon, tablet ve bilgisayar gibi pek çok farklı cihazla bağlantısını saniyeler içinde kurabilirsiniz. Böylece çok daha işlevsel bir kulaklık deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • QCY T5 Bluetooth kulaklık modelinin şarj süresi 120 dakikadır. Bu süre içerisinde tamamen şarj olur. Hem kutuyu hem de kulaklıkları tamamen şarj ettikten sonra saatler boyunca kesintisiz bir şekilde kullanmaya devam etmeniz mümkündür.
 • Yaklaşık olarak 10 metreye kadar kullanıma uygun olan QCY T5 Bluetooth 5.0 kulaklık modeli, beraberinde kullandığınız telefon ya da tablet farklı bir odada dahi olsa, görüşmelerinizi konforlu bir şekilde, duraksama olmadan yapmanızı sağlar.
 • QCY T5 Bluetooth 5.0 kulak içi kulaklık modelini ortalama olarak 5 saat boyunca kesintisiz bir şekilde kullanmanız mümkündür. Eğer daha yoğun bir şekilde kullanırsanız da size 4 saat süren bir deneyim sunar.
QCY T5 Kutu Çalışma

QCY T5 Modelini Muadillerinden Ayıran Özellikleri

QCY T5 kablosuz Bluetooth kulaklık, bazı fonksiyonları ve özellikleri itibari ile benzerlerinden farklılık gösterir. Cihazın bu özellikleri arasında en çok ön plana çıkan ise zarif ve hafif bir tasarıma sahip olmasıdır. Ürünün şarj kutusunu, cebinizde ya da çantanızda oldukça rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Kulaklıklar takıldığında ise ilk andan itibaren maksimum konfor hissedilir. Kulağın içerisine mükemmel bir şekilde oturduğu için size herhangi bir rahatsızlık hissettirmez. Uzun süre yapılması gereken görüşmelerde veya katılım sağlanması gereken toplantılarda ihtiyaç duyulan desteği sağlar.

Ürünün dokunmatik özelliği de muadillerinden ayrılmasına neden olan detaylardan biridir. Dolayısıyla QCY T5 dokunmatik nasıl kullanılır başlığı da kullanıcılar tarafından merak edilir. Bluetooth özelliği aktive edilerek cihazla kulaklık bağlanabilir ve hızlıca kullanmaya başlanılabilir. Kulaklığı açmak için dokunmatik çubuğuna 1 saniye boyunca dokunabilir, kapatmak için ise her iki kulaklığa 3 saniye boyunca dokunabilirsiniz.

Bununla birlikte gelen aramayı reddetmek için 2 saniye dokunabilir, cevaplamak ve aramayı sonlandırmak için de çift tıklayabilirsiniz. Cihazın özel fonksiyonlarından bir diğeri de ses kalitesidir. En üst ses seviyesinde dahi net ve pürüzsüz olarak duyabilmenizi sağlar, herhangi bir cızırtıya neden olmaz. Böylece kaliteli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur.

QCY T5 Genel

QCY T5 Artı ve Eksi Yönleri

Kullanıcılar QCY T5 nasıl, QCY T5 alınır mı gibi soruları sıklıkla sormaktadır. Ürün, yeni nesil teknolojiyi kullanmanıza olanak sağlar, uzun ömürlü bir deneyim yaşatır, bu nedenle de beğeni ile tercih edilir. Bununla birlikte bazı artı ve eksi yönleri ile de dikkat çeker:

 • QCY T5 Türkiye, Google Asistan, Siri Asistan özelliklerine sahiptir. Her anınızda size destek olur. Dolayısıyla hem IOS hem de Android cihazlarınızı kullanırken birçok komut verebilir, hareket halindeyken işlerinizi tamamlamanın keyfini çıkarabilirsiniz.
 • QCY markasının bu kablosuz kulaklığında Bluetooth 5.0 sürümü mevcut olduğu için daha az enerji harcar ve buna bağlı olarak da şarj ömrü uzundur. Üstelik bu özellik, daha uzak mesafelerde de kulaklığı kullanabilmenize yardımcı olur.
 • QCY T5 kablosuz Bluetooth kulaklık modeli, sahip olduğu özel tasarım itibari ile su sıçlamalarına karşı dayanıklıdır. Bu sayede spor yaparken terlediğinizde ya da yağmur yağarken performansında herhangi bir değişiklik meydana gelmez.
 • Stereo ses çıkışı yer alan bu kulaklık modelinde üstün bir ses kalitesi söz konusudur. Pasif gürültü engelleme özelliği mevcut olduğu için kalabalık ve gürültülü ortamlarda seslerin sizi rahatsız etmesinin önüne geçer.
 • Ürünün eksi özellikleri arasında hızlı şarj özelliğinin mevcut olmaması dikkat çeker.

Siz de QCY T5 kullanıcı yorumları kısmını inceleyerek cihazın bütün artı ve eksi yönlerine hakim olabilirsiniz.

QCY T5 Kutu Şarj

QCY T5 ve QCY T1C Arasındaki Farklar

Estetik ve zamansız tasarımı ile göz dolduran QCY T5 ile bir önceki modeli olan QCY T1C kulaklık tasarım ve özellikler bakımından pek çok benzerliğe sahip olsa da aralarında bazı farklar mevcuttur. Bu farkların başında uyumlu olduğu cihazlar gelir. QCY T5 modeli hem IOS hem de Android cihazlarla birlikte kullanıma uygundur. Ancak buna karşın QCY T1C modeli yalnızca Android cihazlarla uyumludur. Ayrıca QCY T5 modelinin tasarımı daha ince iken QCY T1C ona göre daha kalın bir yapıdadır.

QCY T5 Fiyat Seçenekleri

QCY T5 kulaklık, gününüzün her anında size eşlik eder. Üstün ses kalitesiyle müzik ve podcast dinlemeyi, telefon görüşmeleri yapmayı çok daha keyifli hale getirir. Kablosuz tasarımı itibari ile hareket özgürlüğünüzü hiçbir şekilde kısıtlamaz. Tüm bu özellikler göz önüne alındığında ise QCY T5 fiyat açısından uygun ürünlerden biridir.

Üstelik ultra dayanıklı bir tasarıma sahip olduğu için yıllar içinde deforme olma ve performansının azalma ihtimali minimum seviyededir. Dolayısıyla uzun ömürlü bir deneyim yaşatır, yeni bir kablosuz kulaklık satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır. Kullanıcıların neredeyse tamamının bütçesine hitap eder. Bu sayede ailenize ya da arkadaşlarınıza hediye almak isteyebileceğiniz özel alternatifler arasında yer alır.

QCY T5 kullananlar, ürünün performansından ve özel fonksiyonlarından ne kadar memnun kaldıklarını yaptıkları yorumlarda dile getirir. Dolayısıyla detaylı bir QCY T5 inceleme için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Olumlu yönleri kadar olumsuz yönleri de mevcuttur. Bu özellikleri detaylı bir şekilde inceleyerek, kararınızı verebilirsiniz.

Eğer siz de dayanıklı, yüksek performanslı ve uzun süre kullanabileceğiniz bir kulaklık arıyorsanız, QCY T5 en ucuz alternatifini bulduktan sonra bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.

QCY T5 Kutu Kulaklik

QCY T5 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

QCY T5 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 1 aylık fiyat değişim grafiği

QCY T5 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   150 saat
Konuşma Süresi:   4 saat
Müzik Dinleme Süresi:   4 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Uzaktan Kumandalı:
Mikrofonlu:
Şarj Olma Süresi:   120 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   6 mm
Ağırlık:   9 gr
Şarj Giriş Tipi:   Micro USB
Toplam Kullanım Süresi:   25 saat
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

iPhone 14 Pro Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık TWS Bluetooth Kulaklık

Ortalama Puan
4.3 9 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • UK 1 yorum
  12 beğeni
  Umut K. 5 Ekim 2020
  kulaklık gayet iyi kulaklarımdan durmayacağından şüphem vardı ama. uygun pedi takınca kesinlikle düşmüyor sesi gayet iyi ter vs yapmıyor şarjı gayet iyi spor yaparken oyun oynarken vs uzun süre gidiyor ve ayrı ayrıda kullanılıyor tavsiye ederim
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • FT 7 yorum
  70 beğeni
  Fikri T. Balıkesir 25 Şubat 2021
  Ürünü kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hepsiburada dan aldım. Şarj ve kopma problemi ile iade etmek istedim. MPX diye bir teknik servise gidiyor ve kişisel kullanım ürünü diyerek iade gerçekleşmiyor. Mağdur olmayın.
Tüm Yorumlar
 • 4 yorum
  5 beğeni
  Kadir Ç. 8 Mart 2022
  Tam 2 yıl kullandım. 2 yıl sonunda şu an sağ kulaklığın şarjı 10 dakikada, sol kulaklık ise 45 dakikada filan bitiyor. 2 yıl boyunca her gün kullandım. Daha once de qcy qy12 kullanmistim o da tam 2 yil dayanmisti. Şimdi qcy t7 aldım. T5in mikrofonu iyi degildi, baglanti bazen kopuyordu. Onun disinda memnundum.
 • FT 7 yorum
  70 beğeni
  Fikri T. Balıkesir 25 Şubat 2021
  Ürünü kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hepsiburada dan aldım. Şarj ve kopma problemi ile iade etmek istedim. MPX diye bir teknik servise gidiyor ve kişisel kullanım ürünü diyerek iade gerçekleşmiyor. Mağdur olmayın.
 • 4 yorum
  5 beğeni
  Kadir Ç. 4 Şubat 2021
  Yaklasik bir yildir kullaniyorum. Dokunmatik kismi hic kullanisli degil. Baglanti bazen kopuyor tekrar baglaniyor. Bazen telefona baglanmakta sorun yasiyor. O da acaba telefondan dolayi mi kulakliktan dolayi mi bilmiyorum. Onun disinda memnunum.
 • UK 1 yorum
  12 beğeni
  Umut K. 5 Ekim 2020
  kulaklık gayet iyi kulaklarımdan durmayacağından şüphem vardı ama. uygun pedi takınca kesinlikle düşmüyor sesi gayet iyi ter vs yapmıyor şarjı gayet iyi spor yaparken oyun oynarken vs uzun süre gidiyor ve ayrı ayrıda kullanılıyor tavsiye ederim
 • AK 3 yorum
  12 beğeni
  ARZU K. 11 Eylül 2020
  Beklediğimden daha iyi.. Kulak içi ergonomisi nasıldır diye tereddütüm vardı ancak gayet güzel kavrıyor ve sabitleniyor.. Uzun süreli kitap dinlediğim için böyle bir kulaklık almak istedim ve fiyat olarak benzerlerine kıyasla tercih sebebim oldu.. Ses kalitesi çok temiz eklemek isterim..

QCY T5 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 QCY T5 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T7 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou GT1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 QCY T5 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkQCY T7 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou GT1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkHaylou T15 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 808,73 TL
2 satıcı
898,00 TL
1 satıcı
Fiyat Yok 1.859,00 TL
1 satıcı
Popülerlik--7. Popüler Haylou Bluetooth Kulaklık1. Popüler Haylou Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan5 yorum8 yorum2 yorum4 yorum
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya Dayanıklı---Var
TWSVarVarVarVar
Bluetooth Versiyonu5555
Bekleme Süresi150 saat300 saat300 saat-
Konuşma Süresi4 saat3 saat-3.5 saat
Müzik Dinleme Süresi4 saat3.5 saat3.5 saat3.5 saat
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıVar--Var
MikrofonluVarVarVarVar
Düşük Frekans--20 Hz-
Yüksek Frekans--20 kHz-
Empedans Değeri--32 ohm-
Ses Seviyesi--110 dB-
Şarj Olma Süresi120 dk60 dk90 dk90 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m10 m
Sürücü Çapı6 mm-7.2 mm6 mm
Uzunluk-50 mm--
Genişlik-20 mm--
Yükseklik-40 mm--
Ağırlık9 gr50 gr3.9 gr3.7 gr
Şarj Giriş TipiMicro USBType-CMicro USBMicro USB
Toplam Kullanım Süresi25 saat17.5 saat26 saat60 saat
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı