Samsung

Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZ ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(1 yorum)
Model seçenekleri:Renk seçenekleri:

4 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.750,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 38 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adet18:00Bugün kargodaSatıcı: Hepsiburada/parsbilisim

Ürün Özellikleri: Aktif Gürültü Önleme, Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Samsung Buds, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 200 saat... Devamını gör

856 TL'ye varan fiyat avantajlarıyla yenilenmiş ve ikinci el seçeneklerini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZ ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

Sıfır niteliğinde olmayan yenilenmiş, teşhir, outlet ve ikinci el fiyatları gösterilmektedir. Yenilenmiş ve İkinci El Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZ ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

En Popüler Samsung Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Samsung Galaxy Buds Live

Teknoloji meraklılarının günümüzde sıkça kullandığı kablosuz kulaklıklar arasında yer alan Samsung Galaxy Buds Live ergonomik ve şık tasarımıyla kullanıcıların görsel olarak beklentilerini karşılamakta iddialıdır. Samsung Galaxy Buds Live yenilikçi tasarımla hazırlanmış dış görünüşüyle oldukça estetik bir duruşa sahiptir. Bununla sunduğu çeşitli gelişmiş özelliklerle kaliteli bir kulaklık deneyimi yaşamanızı sağlar.

Buds Live kulaklık kullanıcılarına kesintisiz müzik keyfini sunar. Samsung Galaxy Buds Live güçlü donanım özellikleri sayesinde kullanıcı taleplerini karşılamayı amaçlar. Yenilenmiş Bluetooth teknolojisiyle akıllı cihazınız ve kulaklık arasında yaşanabilecek kesintileri en aza indirerek kesintisiz bir performans sunar.

Gelişen teknolojiyi kullanıcılarına sunan SM-R180NZ kablosuz kulaklık günlük kullanımda sunduğu pek çok avantajla ön plana çıkan ürünler arasında yer alır. Samsung Galaxy Buds Live kulaktan düşmeyi engelleyen yapısıyla güvenli bir kullanımı beraberinde getirir. Kulağınıza kolayca oturan uçlarıyla tek hareketle takabileceğiniz Samsung Galaxy Buds Live “Buds Live nasıl takılır?” sorusunun cevabını verir. Samsung Galaxy Buds Live sunduğu pek çok artı özellik sayesinde kullanıcıların gözdesi haline gelmeyi amaçlar.

Samsung Galaxy Buds Live

Aktif Gürültü Engelleme Özelliği ile Yeni Samsung Galaxy Buds Live

Kablosuz kulaklıkların kullanımının günümüzde artmasıyla ön plana çıkan Galaxy Buds Live kullanıcılara sunduğu yeni özellikler sayesinde tercih edilebilecek kulaklıklar arasında yer alır. İhtiyaç duyulan gelişmiş teknik özellikleri kullanıcılarına sağlar. Samsung Buds Live kulaklık kablosuz kulaklıktan beklentilerinizi göz önünde bulundurarak tasarlanıp sizlerin kullanımına sunulur.

Samsung Galaxy Buds Live yeni yapay zeka teknoloji eşliğinde geliştirilmiş Aktif Gürültü Engelleme özelliği (ANC) ile kulaklık deneyiminizi üst seviyelere taşımayı sağlar. Kulaklığın üzerinde bulunan tek bir tuşa uzun süre basarak aktif edilen bu özellik sayesinde duymak istediklerinize siz karar verebilirsiniz.

Samsung Galaxy Buds Live içerisinde bulunan Aktif Gürültü Engelleme özelliği dışarıdan gelen gereksiz sesleri en aza indirerek kaliteli bir ses deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Gereksiz sesleri en aza indirirken aynı zamanda insan sesini algılayarak bu sesleri belirgin bir şekilde sizlere iletir.

Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZ böylelikle kullanıcılara kesintisiz dinleme deneyimi yaşatır. Aynı zamanda kulağa tamamen oturan tasarımı ile şık bir görüntü yakalanırken, ses deneyiminden de ödün vermeden keyifli bir kullanım sunar. İnsanların yüz ve kulak yapısı göz önünde bulundurularak ortaya çıkan kreatif tasarımı aktif gürültü engelleme özelliği ile güzel bir uyum yakalar.

Samsung Galaxy Buds Live Genel Görünüm

Gelişmiş Sürücüsüyle Samsung Galaxy Buds Live Donanım Özellikleri

Buds Live kullanıcıların ihtiyacını karşılamak için çeşitli gelişmiş özelliklerle donatılır. Ergonomik kullanımı, şık tasarımına ek olarak güçlendirilmiş donanım özellikleriyle kullanıcıların tercih edebilecekleri Samsung Galaxy Buds Live adından sıkça söz ettirir. Yenilenen teknolojiye ayak uyduran Samsung’un kullanıcılar için tasarlanmış modeli müzik deneyimini üst seviyelere taşımaya yardımcı olur.

Buds Live özellikleri ile göz dolduran bir kulaklık olarak sizlerin karşısına çıkar. Geliştirilmiş 12 mm boyutlarındaki hoparlöre sahip kulaklık gelişmiş teknolojisiyle kesintisiz müzik keyfini kaliteli düzeylerde yaşamanıza olanak sağlar.

Yenilenmiş büyük sürücü ve bas kanalıyla ses akışını kaliteli bir şekilde iletir. Böylelikle Samsung Galaxy Buds Live gerçekçi bir ses deneyimini yaşayabilmenize olanak sağlar. Bluetooth 5 teknolojisi ile kesintilerin ve kopmaların önüne geçmeyi sağlayan Samsung Galaxy Buds Live akıllı telefonunuzla kulaklık arasında güvenli bir ses akışı yaratır. İçerisinde yer alan 3 adet dahili mikrofon ve Ses algılama Ünitesiyle telefon görüşmelerinin kalitesini büyük ölçüde artırır.

Samsung Galaxy Buds Live Renkleri

Benzerlerinden Ayrılan Yönleriyle Samsung Galaxy Buds Live

Çeşitli özellikleriyle benzerlerinden ayrılan Samsung Galaxy Buds Live geliştirilmiş bataryasıyla uzun süre kullanım imkanı sunar. Tam şarjla 6 saate kadar aralıksız müzik keyfini sizlere yaşatır. Kompakt şarj kutusu ile kullanıldığında bu süre 21 saate kadar çıkar. Samsung Galaxy Buds Live hızlı bir şekilde şarj edilebilmesiyle 5 dakikalık şarjla yaklaşık 1 saat kullanım süresi sağlar.

İçerisinde yer alan Çoklu Buds bağlantısı özelliğiyle aynı anda 2 farklı telefona bağlantı yapma imkanı sunar. Böylelikle arkadaşlarınızla müzik keyfinizi paylaşmanıza olanak sağlar. Samsung hesabınızı kullanarak Samsung Galaxy Buds Live cihazınızı diğer Samsung cihazlarınızla kolay ve hızlı bir şekilde eşleştirmenize yardımcı olur.

Samsung Galaxy Buds Live Android ve iOS işletim sistemleriyle kullanıma olanak sağlar. Android üzerinden Galaxy Wearable uygulaması, iOS’ta ise Galaxy Buds Live uygulamasını cihazlarınıza indirerek kolayca kullanılır. Aynı zamanda Bixby sesli uyandırma özelliği ile sesinizle Bixby’i aktif etmenize imkan sunar. Böylelikle herhangi bir tuşa basmaya gerek kalmadan Bixby kullanılır. Samsung Galaxy Buds Live IPX2 sertifikasıyla su sıçramalarına ve tere karşı dayanıklılık sunar. Böylelikle spor aktiviteleriniz esnasında güvenli kullanım sağlar.

Samsung Galaxy Buds Live Kulaklık Görünüm

Samsung Galaxy Buds Live Artı ve Eksileri

Samsung Buds Live güçlü donanım özellikleri ile kullanıcılara optimum ses performansı sağlar. Çeşitli kullanıcılar tarafından yapılmış olan Buds Live inceleme ve Buds Live yorum araştırmalarını yapmak ürünün kullanım performansı hakkında yanıtlar almanıza olanak sağlar. Gelişmiş teknik özellikleri doğrultusunda yüksek performans vaat eden Samsung Galaxy Buds Live artı eksi yönleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Geliştirilmiş yapay zeka teknolojisiyle Aktif Gürültü Engelleme özelliği sunarak, dışarıdan gelen sesleri en aza indirir.
  • Samsung Galaxy Buds Live mikrofonları sesinizi kaliteli bir şekilde karşıya ileterek kesintisiz çağrı performansı yaratır.
  • Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık gelişmiş tasarımıyla kulağınıza tam olarak oturur.
  • Samsung Galaxy Buds Live gelişmiş bataryasıyla uzun süre kullanıma olanak sağlayarak gün içerisinde her zaman yanınızda bulunur.
  • Kompakt şarj kutusuyla cihazınızı kolay bir şekilde şarj etmeniz mümkündür.
  • Samsung Galaxy Buds Live Android ve iOS uyumluluğuyla her iki işlemcinin kullanıcıları tarafından tercih edilebilir.
  • Samsung Galaxy Buds Live su geçirmez özelliği bulunmaması sebebiyle yüzerken ya da banyo yaparken kullanıma olanak sağlamaz.
Samsung Galaxy Buds Live Kulakta Duruşu

Samsung Galaxy Buds Live Fiyatı

Buds Live fiyat seçenekleri birçok kullanıcının bütçesi için uygundur. Sunduğu gelişmiş teknik özelliklerle ön plana çıkan ürün beklentileri karşılar. Samsung Galaxy Buds Live renk seçeneklerinin yanı sıra şık tasarımıyla da dikkat çeker. Samsung Galaxy Buds Live kompakt şarj kutusuyla sizlere uzun sürelerde kullanım avantajı sağlar. Böylelikle uzun yolculuklarınız, spor aktiviteleriniz esnasında yanınızda bulunur.

Geliştirilmiş tasarımıyla kulağınıza tam oturarak kaliteli ve kesintisiz müzik deneyimini sizlere sunar. Yüksek performansa sahip olan Samsung Galaxy Buds Live günlük kullanımda pek çok artı özelliği kullanıcılarla buluşturur. Geliştirilmiş bağlantı kalitesiyle günün her anında sizlere kesintisiz müzik keyfini yaşatır.

Üstün ses kalitesi sunan Samsung Galaxy Buds Live aynı zamanda tarzınızı da tamamlar niteliktedir. Samsung Buds Live fiyat seçenekleri tercih edilebilecek renge göre farklı fiyatları beraberinde getirir. Kablosuz kulaklıklar teknoloji meraklılarının son dönemlerde sıkça tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Galaxy Buds Live fiyat araştırması yaparak çeşitli seçenekler arasında ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZ ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZ ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZ ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Aktif Gürültü Önleme:
Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Seri:   Samsung Buds
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   200 saat
Müzik Dinleme Süresi:   6 saat
Kablosuz Şarj:
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Uzaktan Kumandalı:
Hızlı Şarj:
Mikrofonlu:
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   12 mm
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Toplam Kullanım Süresi:   21 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.52 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZ ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZ ANC TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSamsung Galaxy Buds Pro SM-R190NZ Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSamsung Galaxy Buds 2 SM-R177 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSamsung Galaxy Buds Plus SM-R175NZ Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZ ANC TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSamsung Galaxy Buds Pro SM-R190NZ Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSamsung Galaxy Buds 2 SM-R177 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSamsung Galaxy Buds Plus SM-R175NZ Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 2.750,00 TL
4 satıcı
2.699,00 TL
6 satıcı
1.197,00 TL
136 satıcı
2.799,00 TL
4 satıcı
Popülerlik--5. Popüler Bluetooth Kulaklık-
Ortalama Puan1 yorum4 yorum1 yorum1 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeVarVarVarYok
Çoklu BağlantıYokYokYokYok
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
Su GeçirmezYokYokYokYok
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıYokVarYokYok
TWSVarVarVarVar
SeriSamsung BudsSamsung BudsSamsung BudsSamsung Buds
Bluetooth Versiyonu555.25
Bekleme Süresi200 saat-20 saat20 saat
Konuşma Süresi--3.5 saat5 saat
Müzik Dinleme Süresi6 saat5 saat5 saat5 saat
Kablosuz ŞarjVarVarVarVar
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıVarVarVarYok
NFCYokYokYokYok
Hızlı ŞarjVarYokVarYok
MikrofonluVarVarVarVar
Kafa Bandı YastığıYokYokYokYok
Şarj Olma Süresi--90 dk-
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m10 m
Sürücü Çapı12 mm11 mm11 mm-
Uzunluk---17.5 mm
Genişlik--17 mm19.2 mm
Yükseklik--20.9 mm22.5 mm
Ağırlık-12.6 gr5 gr6.3 gr
Şarj Giriş TipiType-CType-CType-CType-C
Toplam Kullanım Süresi21 saat28 saat20 saat22 saat
OyuncuYokYokYokYok
Gaming OyuncuYokYokYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı