Samsung

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190NZ Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(4 yorum)
Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190NZ Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Model seçenekleri:Renk seçenekleri:

5 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.885,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 12 dakika önceStokta 10+ adet3 iş günüSatıcı: ÇiçekSepeti/KIRMIZI ELMA

Ürün Özellikleri: Aktif Gürültü Önleme, Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, Suya Dayanıklı, TWS, Samsung Buds, Bluetooth Versiyonu: 5, Müzik Dinleme Süresi: 5 saat... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190NZ Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (5)

En Popüler Samsung Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung tarafından geliştirilerek kullanıcıların beğenisine sunulan Samsung Galaxy Buds Pro, aktif gürültü engelleme teknolojisiyle benzerlerinden ayrılır. Eşsiz bir dinleme deneyimi sağlaması için titizlikle tasarlanan başarılı kulaklık, tamamen kablosuz olmasıyla dikkat çeker.

Minimal ve kulak kanalına uyum sağlayan tasarımı, dokunmatik kontrol paneli, pratik şarj süreci ve gelişmiş ses sürücüleri ile fark yaratan Samsung Galaxy Buds Pro, kullanıcılara dış ortam gürültüsünü %99 oranında kapatabilme olanağı tanır.

Özellikle sadece dinlediği içeriklere odaklanmak isteyenlere büyük avantaj sunan akıllı ANC özelliği aynı zamanda dış ortam seslerini kontrollü olarak dinleme imkânı tanır. Başka bir ifadeyle, kullanıcı çevredeki sesleri sadece kendi istediği kadar duyar.

Tek dokunuşla tamamen açılıp kapanabilen söz konusu gürültü engelleme özelliğinin yanı sıra sahip olduğu ses sürücüsüyle de övgü toplayan ürün, tüm enstrüman ve seslerin duyulabildiği bir müzik dinleme süreci sağlar. Profesyonel stüdyo kulaklık kadar iyi bir ses aktarım becerisine sahip olan Samsung Galaxy Buds Pro hem derin basları hem de yüksek tizleri stüdyo kaydında olduğu gibi aktarır.

Günlük telefon görüşmelerinden müzik dinlemeye, mobil oyunlardan film izlemeye kadar pek çok aktivitede ihtiyaç duyulan ses desteğini sağlayan Samsung Galaxy Buds Pro, aynı zamanda şarj istasyonu olan taşıma kutusu ile ekstra konfor sağlar. Siz de yeni bir kablosuz kulaklık arayışındaysanız, Samsung Galaxy Buds Pro modelini tercih edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Buds Pro

Akıllı ANC ile Samsung Galaxy Buds Pro

Devrim niteliğindeki Akıllı ANC özelliği ile öne çıkan Galaxy Buds Pro, çok özel bir çalışma prensibine sahiptir. Samsung Galaxy Buds Pro ANC, akıllı algoritma sayesinde çevredeki sesleri bloke eder. Bu sayede rahatsız edici gürültülerin duyulması engellenir.

Bununla birlikte tek dokunuşla aktif edilebilecek “Ortam Sesleri” modu bulunan Samsung Galaxy Buds Pro, bu mod sayesinde kullanıcı ANC özelliğini aktif etmiş olsa bile ortam seslerini duyulur kılar. Yine akıllı algoritma kullanarak seslerin 4 ayrı seviyede yükselmesini sağlayan Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190NZSATUR, özellikle sosyal ortamlarda konuşulanları da duyma avantajı sağlar.

Başka ifadeyle kullanıcı müzik dinlediği sırada tek dokunuşla ortam seslerini açarak çevresinde konuşulanları duyabilir. Ekstra büyük sürücülü hoparlörlere yer verilen Samsung Galaxy Buds Pro, 11 mm woofer sayesinde gerçek bass deneyimi sunar. Düşük distorsiyon özelliğiyle öne çıkan 6.5 mm tweeter ile de parazitsiz saf sesleri aktarır. Samsung Galaxy Buds Pro özellikleri arasında öne çıkanlardan biri de 360 derece ses özelliği olarak da adlandırılan Surround teknolojisidir.

Bu teknoloji sayesinde sinematik dinleme deneyimi yaşanır. Galaxy Buds Pro kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerinde öne çıkan özellikler arasında şarj süresi ve kullanım süreci yer alır. Hızlı şarj olma özelliği ile fark yaratan Samsung Galaxy Buds Pro, gürültü engelleme aktifken şarj kutusuyla birlikte toplam 13 saat kullanılabilirken gürültü engelleme kapalıyken bu süre 20 saate ulaşır.

Samsung Galaxy Buds Pro Kulaklıklar

Samsung Galaxy Buds Pro ile Suya Dayanıklı Bir Deneyim

Eğlenceli renkleri ve sevimli tasarımı ile dikkat çeken Samsung Galaxy Pro Buds, saklama ve taşıma kutusu olarak da kullanılan akıllı kutusuyla birlikte gelir. Bu kutu sayesinde kulaklıkları çok daha uzun süre şarj etmeden kullanmak mümkün olur. Kulak kanalında ağrıya neden olamayacak özel tasarıma sahip olan IPX7 su direncine sahiptir.

Bunun anlamı ise Samsung Galaxy Buds Pro kulaklıkların 30 dakika boyunca 1 metrelik suyun içinde bozulmadan kullanılabileceğidir. Olası suya düşürme durumlarında kulaklıkları kurtarmak için yeterince süre tanıyan söz konusu özellik aynı zamanda uzun kullanım ömrünü de destekler.

Samsung Galaxy Buds Pro Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde telefonlar ve tablet bilgisayarlarla pratik şekilde eşleşir. Böylece Samsung Galaxy Buds Pro cihazını telefonun 10 metrelik çevresindeki alanda bağımsız olarak kullanmak mümkün olur. Galaxy Buds Pro inceleme ve kullanıcı değerlendirmelerinde öne çıkan tasarım özelliklerinden diğeri ise konforlu kullanım sunan dokunmatik paneldir.

Bu panel, tek dokunuşla pek çok ayarın yapılmasına olanak tanır. Galaxy Buds Pro uyumlu telefonlar açısından da kullanıcılara büyük ayrıcalık sunar. Android 5.0 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışabilen uygulamasıyla pek çok Samsung Galaxy telefon ile Samsung Galaxy Buds Pro kulaklıkları kullanmak mümkündür. Bu çok yönlü kullanım Galaxy Buds Pro yorum ve değerlendirmelerde de sıkça vurgulanır.

Samsung Galaxy Buds Pro Kutu

Samsung Galaxy Buds Pro ve Samsung Galaxy Buds 2 Arasındaki Farklar

Görsel olarak aynı gibi görünen Samsung Galaxy Buds Pro ve Samsung Galaxy Buds 2 arasında bazı farklar bulunur. Samsung Galaxy Buds 2 şarj kutusuyla birlikte toplam 20 saatlik kullanım sağlarken Galaxy Buds Pro 28 saat kullanım sunar. Öte yandan Buds 2 IPX2 koruma seviyesiyle su sıçramalarına dirençlidir. Buds Pro ise IPX7 ile su içinde 30 dakika bekleyecek kadar yüksek bir korumaya sahiptir.

Samsung Galaxy Buds Pro Kulaklık Renkleri

Samsung Galaxy Buds Pro Artı ve Eksi Yönleri

Başarılı markanın giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yer alan Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190, pek çok özelliği ile kullanıcılara ayrıcalıklı dinleme deneyimi sunar. Bununla birlikte Samsung Galaxy Buds Pro kulaklığın, her teknoloji ürünü gibi eksi yönleri de vardır.

Örneğin, Samsung, iOS tabanlı işletim sistemlerine olan desteğini Galaxy Buds Pro kulaklık ile kestiği için söz konusu kulaklığı iPhone markalı telefonlar ile uygulama aracılığıyla kullanmak mümkün değildir. Dolayısıyla “Galaxy Buds Pro iPhone ile uyumlu mu?” sorusunun yanıtı olumlu olmaz. Samsung Galaxy Buds Pro kulaklığı satın alma aşamasında rehberlik edecek nitelikte olan diğer artı ve eksi yönler şöyle sıralanır:

 • Galaxy Buds Pro şarj süresi 60 dakikadır. Ancak 10 dakikalık hızlı şarjla 85 dakika kesintisiz kullanım sağlar.
 • Akıllı kutu sayesinde toplamda ANC açıkken 18 saat, kapalıyken 28 saatlik kullanım sunar.
 • Akıllı ANC özelliği sayesinde çevredeki sesleri %99 oranında engelleme avantajı sunar.
 • Ortam sesi adlı modla tek dokunuşla ANC geçici olarak kapatılabilir. Bu da hızlı ve pratik kullanımı destekler.
 • Samsung Galaxy Buds en ucuz ANC kulaklık modeli olmasa da kendi segmentinin ulaşılabilir cihazları arasında yer alır.
 • Dokunmatik kontrolleri çok hassastır. Bu da zaman zaman istenilen ayarları yapmakta zorlanma gibi olumsuz durum yaratabilir.
 • Aynı anda birden fazla cihaza bağlanma özelliği bulunmaz. Dolayısıyla sadece tek cihazla kullanım mümkündür.
Samsung Galaxy Buds Pro Kutu Üst

Samsung Galaxy Buds Pro Fiyatları

Kendi segmentinin en başarılı kulaklıkları arasında yer alan Samsung Galaxy Buds Pro, sunduğu tüm avantajlara kıyasla oldukça bütçe dostu bir fiyatlandırma ile kullanıcılara sunulur. Küçük ancak profesyonel ses aktarımı sağlayan kulaklığa sahip olmak isteyenlere tam bir fiyat performans ürünü olarak alternatif sunan Samsung Galaxy Buds Pro R190, ulaşılabilir fiyat düzeyiyle benzerlerinden ayrılır.

Akıllı ANC olarak adlandırılan özel bir teknoloji sayesinde dış ortam seslerini neredeyse tamamen filtreleyebilen Samsung Galaxy Buds Pro aynı zamanda ortam sesleri moduyla kullanıcıya seçenek sunar. 360 derece ses teknolojisiyle dinlenilen içeriğin ortasında gibi hissettiren Samsung Galaxy Buds Pro, pratik şarj süreciyle de konforlu kullanım sağlar.

Dört farklı renk alternatifiyle kullanıcılar tarzlarını yansıtan rengi seçme olanağı tanıyan başarılı kulaklık, renk nedeniyle değişen fiyatlarıyla dikkat çeker. Genel olarak sahip olduğu teknolojilere kıyasla ulaşılabilir düzeyde olan Samsung Galaxy Buds Pro fiyat seçenekleri, dönemsel kampanyalar sayesinde bazı renklerin daha uygun fiyatlı olmasını sağlar.

Bu tarz kampanyaları takip ederek Galaxy Buds Pro en ucuz fiyatlı modellere ulaşmak mümkündür. Siz de akıllı telefonunuzla kullanabileceğiniz, profesyonel kalitede ses aktarımı yapan ve ortam gürültüsünü istediğiniz zaman kapatmanıza olanak tanıyan bir kablosuz kulaklığa sahip olmak isterseniz, Samsung Galaxy Buds Pro modelini tercih edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190NZ Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190NZ Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190NZ Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Aktif Gürültü Önleme:
Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
Suya Dayanıklı:
TWS:
Seri:   Samsung Buds
Bluetooth Versiyonu:   5
Müzik Dinleme Süresi:   5 saat
Kablosuz Şarj:
Kutu Seçeneği:   Kutulu
Uzaktan Kumandalı:
Mikrofonlu:
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   11 mm
Ağırlık:   12.6 gr
Şarj Giriş Tipi:   Type-C
Toplam Kullanım Süresi:   28 saat
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.65 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • MK2 yorum
  34 beğeni
  Muhammed Furkan K.Yozgat1 Aralık 2022
  Önceki Pamela Shop üzerinden aldığım kulaklık replika çıkmıştı, sorun olmadan iadesini sağlamıştım. Tekrardan Bi üst pahalı(Orjinal fiyatında) olarak satan E-PTT AVM üzerinden Oto Müzik Teknoloji satıcısından aldım, satıcıya almadan önce orjinal olup olmadığını sorduğumda bana orjinal olduğunu söylemişti ve satış sayfasında Samsung Türkiye Garantili olduğu belirtiliyordu. Bende orjinal fiyatında olduğu için siparişi döndüm. Geldiğin de ürün yine Galaxy Wearble bağlanmıyordu, ve diğer karşılaştırmalar da orjinal ile uyuşmuyordu. Dolayısıyla ürün yine replika çıktı. Aynı şekilde iade de satıcı sorun çıkarmadı, E-PTT AVM den para yatması uzun sürdü(2-3 Hafta) sadece. Onaylı satıclardan ve mutlaka müşteri yorumu bulunan satıclardan almanızı öneririm. Aldığınız ürün Galaxy Wearble bağlanması gerekiyor aksi takdirde replika dır. Açarken video kaydı ile açın çünkü kulaklık hijyenik ürün olduğu için uğraştırabilirler. Sahte/Replika Satan Satıcılar; Pamela Shop - Hepsiburada Oto Müzik Teknoloji - E-PTT AVM
 • AK1 yorum
  7 beğeni
  Abdullah K.31 Ağustos 2022
  Muhammed kardeşim ben de likyapazardan aldım ama iptal ettim kargolanmadan. Pamela Shop 1.Kalite replika yazmış o ilanı da incelemiştim. Asıl sorun şudur ki HB buna nasıl müsade ediyor. Yada diğer pazaryerleri. Ürün samsungun sitesinde bile fiyatlandırılamamışken biz ne yapacağız? Ben ürünün satıcısı HB, Amazon, Akakçe gibi orjinalliğinden şüphe duymayacağım bir sitesinin satmasını bekleyeceğim. Gerçi Buds 2 pro çıkmışken bu topa kim girer Allah bilir. Bekleyip göreceğiz..
 • MK2 yorum
  34 beğeni
  Muhammed Furkan K.Yozgat30 Ağustos 2022
  Aynı şekilde indirimli zannedip aldık ancak ürün Galaxy wearble bağlanmıyor. Dolayısıyla ürün sahte çıktı. Satıcı: Pamela Shop
 • İÖ1 yorum
  9 beğeni
  İrfan Ö.İstanbul20 Ağustos 2022
  Ürün indirimli sandım, sahte çıkmış, iadesiyle uğraşıyorum şu an.

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190NZ Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190NZ Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSamsung Galaxy Buds 2 SM-R177 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSamsung Galaxy Buds Live SM-R180NZ ANC TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSamsung Galaxy Buds Plus SM-R175NZ Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190NZ Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSamsung Galaxy Buds 2 SM-R177 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSamsung Galaxy Buds Live SM-R180NZ ANC TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSamsung Galaxy Buds Plus SM-R175NZ Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 2.885,00 TL
5 satıcı
1.195,00 TL
160 satıcı
Fiyat Yok 2.799,00 TL
5 satıcı
Popülerlik-5. Popüler Bluetooth Kulaklık--
Ortalama Puan4 yorum1 yorum1 yorum1 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeVarVarVar-
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Suya DayanıklıVar---
TWSVarVarVarVar
SeriSamsung BudsSamsung BudsSamsung BudsSamsung Buds
Bluetooth Versiyonu55.255
Bekleme Süresi-20 saat200 saat20 saat
Konuşma Süresi-3.5 saat-5 saat
Müzik Dinleme Süresi5 saat5 saat6 saat5 saat
Kablosuz ŞarjVarVarVarVar
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
Uzaktan KumandalıVarVarVar-
Hızlı Şarj-VarVar-
MikrofonluVarVarVarVar
Şarj Olma Süresi-90 dk--
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m10 m
Sürücü Çapı11 mm11 mm12 mm-
Uzunluk---17.5 mm
Genişlik-17 mm-19.2 mm
Yükseklik-20.9 mm-22.5 mm
Ağırlık12.6 gr5 gr-6.3 gr
Şarj Giriş TipiType-CType-CType-CType-C
Toplam Kullanım Süresi28 saat20 saat21 saat22 saat
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı