Sony

Sony WF-1000XM3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

(4 yorum)
Model seçenekleri:

5 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.000,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 1 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 50 TL bonus Stokta 10+ adet 1 iş günü Satıcı: n11/philipste

Ürün Özellikleri: Aktif Gürültü Önleme, Müzik Dinleyebilme, Kulak İçi, TWS, Bluetooth Versiyonu: 5, Bekleme Süresi: 9 saat, Konuşma Süresi: 4 saat... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Sony WF-1000XM3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (5)

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: TP-Link UB400 Bluetooth Adaptör
Sony WF-1000XM3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık+TP-Link UB400 Bluetooth Adaptör
Pttavm 6.866,57 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler Sony Bluetooth Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Sony WF 1000xm3

Müzik dinlerken dış ortam seslerinden etkilenmek istemiyorsanız, Sony WF 1000xm3 tam da size uygun bir seçenek olabilir. Eğlence, teknoloji ve çok daha fazlasını yeni nesil alışkanlıklara dönüştürmede dünya lideri haline gelen Sony kullanıcılarına bu kulaklık modeliyle üst düzey bir müzik deneyimi yaşatmayı amaçlar.

Sony WF 1000xm3 hayatınızı hareket getiren benzersiz deneyimler için üretilir. Tamamen müziğe ve kullanıcı isteğine uygun donatılan Sony WF 1000xm3 gürültüyü kulaklarınızdan uzak tutarak sesi dilediğiniz şekilde dinleme imkanı verir.

Sıradışı bir ses deneyiminin yanı sıra gelişmiş gürültü önleme sistemi vesayetler süren dinleme özgürlüğü ile beklentilerin ötesine geçmeye hazırdır. Sony WF 1000xm3 sahip olduğu teknoloji sayesinde ihtiyacınız olan ses kalitesine sahip olmanızı sağlar.

Çalışma ortamınıza elverişli bir ekipman sağlamak yaptığınız her işten maksimum fayda almanızı kolay hale getirir. Sony WF 1000xm3 evini ofisi haline getirenler, nerede olursa olsun masa başına geçerek çalışmaya başlamayı sevenler için ideal ses desteği sunar.

Etraftaki ses ve gürültüden izole şekilde odağınızı kaybetmeden maksimum verimde çalışmanızı veya müziğin tadını çıkarmanızı mümkün hale getirir. Sony WF-1000xm3 kablosuz kulak içi kulaklık Bluetooth bağlantı teknolojisine en üst düzeyde ulaşabileceğiniz ekipmanlardan biridir.

Gün boyunca aktif olarak kullanmanızı sağlayacak pil ömrü ile benzer çoğu üründen daha üstün performans gösterir. En uygun Sony WF 1000xm3 modeline ulaşarak siz de kaliteli bir kulaklık satın alma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Sony WF 1000xm3 Kutu İçeriği

Sony WF 1000xm3 Gürültü Engelleme Teknolojisi

Yeni nesil kulaklık teknolojisinde gün geçtikçe önem kazanan gürültü engelleme özelliği, Sony WF 1000xm3 ile ortam seslerini maksimum seviyede zayıflatırken ses kalitesini maksimum seviyede artırmayı amaçlar.

Sony WF 1000xm3 uçuş sırasında, trafikte, metroda veya ofis gibi kalabalık ortamlarda çevredeki seslerin çoğunu yakalayarak kulağa ulaşmasını önler. Sony WF-1000xm3 gürültü engelleme özellikli kablosuz kulaklık sahip olduğu QN1 işlemcisi sayesinde yüksek çözünürlüklü ses keyfini kablo bağlantısı olmadan çıkarmanızı sağlar.

QN1 işlemci, ortam sesini yakalayan özel HD gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Sony WF 1000xm3 modelinde bulunan bu özellik minimum güç kullanarak tüm frekanslarda önemli ölçüde gürültüyü engelleyerek kusursuz müzik deneyimi sunar.

Böylelikle Sony EF 1000xm3 deneyimini gün boyu kulaklarınızda taşıyabilirsiniz. Sony WF 1000xm3 Bluetooth kulaklığın sahip olduğu HD gürültü engelleme işlemci QN1, 24 bit ses sinyali işleme özelliği ve dijital-analog dönüştürücü sayesinde minimum bozulma ile çarpıcı bir ses deneyimi yaşamak mümkündür.

Sony WF 1000xm3 modelinin sahip olduğu DAC olarak bilinen ve dijital ses bilgilerini analog sinyallere dönüştüren sistem, herhangi bir akıllı cihaz üzerinden sesin dijital ortama aktarılmasına yardımcı olur.

Sony WF-1000xm3 gürültü önleyici kablosuz kulaklık, dönüştürülen ses sinyallerini çift gürültü sensörüne sahip hoparlörlere iletir, 6 mm boyutundaki güçlü sürücü birimi yardımıyla zengin, net ve kapsamlı ses ulaşabilmenizi sağlar.

Sony WF-1000xm3 kulaklık modellerinde bulunan DSEE HX ses teknolojisi mevcut ses kaynağını kaliteyle bir araya getirir. Bu özellik ile sıkıştırılmış dosyalar şarkının orijinal kaydına yakın hale getirilir, Sony WF 1000xm3 ile ses restorasyon işlemi tamamlanmış olur.

Sony WF 1000xm3 Şarj Kutusu

Sony WF 1000xm3 Kulaklığı Seleflerinden Ayıran Özellikler

Film, maç, oyun, konser, müzik gibi birden fazla alanda kişiselleştirilmiş bir ses deneyimi elde etmek üzere Sony WF-1000xm3 kablosuz Bluetooth kulaklık özel olarak üretilir. Evinizdeki diğer kişileri rahatsız etmeden üstün eğlence ile izlediğiniz ve dinlediğiniz her şeyden keyif almak istiyorsanız WF 1000xm3 doğru kulaklık seçimi olabilir.

Oyun severler için doğrudan oyun konsoluna bağlanabilecekleri kablosuz bağlantı özelliği sayesinde hem bireysel hem paylaşımlı olarak eğlence deneyiminizi arttırabilirsiniz. Sony WF-1000xm3 yorum ve incelemelerinden ulaşabileceğiniz ürün özellikleri diğer birçok farklı alanda gerçek ses kalitesinin kapsamını anlamanıza yardımcı olur.

Sony WF 1000xm3 dinamik bir hoparlör sistemi içerisinde profesyonel balans ayarı ve her vuruşu hissettirecek ses ünitesi aradığınız müzik deneyimine ulaşmanızı sağlar. Akıllı dinleme deneyimi için nerede olduğunuzdan ve ne yaptığınızdan bağımsız bir kullanım imkanına sahip olmak isteyebilirsiniz.

Sony WF 1000xm3 her alandaki deneyiminizi maksimum seviyeye taşımak amacıyla mekan ve harekete bağlı değişen birtakım özellikler sunar. Ses kalitesini oluşturan özellikler arasında bulunan uyarlanabilir ses kontrolünü ifade eden Sense Engine, Sony’nin sinyal işleme ve analiz tekniklerinin entegre teknolojisidir.

Sense Engine, müzik ve ortam sesi dahil olmak üzere her bir uyaran için kullanıcı tercihlerine göre kişiselleştirilmiş deneyim sunar. Ne yaptığınızı otomatik olarak algılayan bu sistem ile ortama göre ses ayarı tamamlanır. Ayarlar kişiselleştirilebilir, mekan ve hareket özelliklerine göre özelleştirilebilir.

Sony WF 1000xm3 Kulak Görünümü

Sony WF 1000xm3 Artı ve Eksi Özellikleri

Kablosuz kulaklar, birçok avantajla birlikte sunulmasının yanı sıra müzik söz konusu olduğunda eğlence deneyiminizi maksimum seviyeye çıkarma potansiyeline sahiptir. Sony WF 1000xm3 ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan ve ne istediğinizi sunduğu yüksek kalite ses ile tanımlamanıza yardımcı olan ileri teknolojiye sahip bir kulaklıktır. Sony WF 1000xm3 inceleme ve yorumlarında da anlaşılabilecek artı ve eksi özellikler vardır. Bunlar:

 • Üründe ANC olarak bilinen aktif gürültü önleme özelliği öne çıkar. Sony WF 1000xm3 trafikte veya işyerinde ANC ile dilediğiniz an ortamdan izole olmayı mümkün kılar.
 • Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısı yeni nesil kulakların kullanımı pratik hale getiren önemli bir özelliktir. Sony WF 1000xm3 kablosuz teknolojisi ile gün boyu ergonomik bir kullanım sunarken engelleri ortadan kaldırır.
 • Gelişmiş ses kalitesinin yanı sıra hata toleransı düşük bir kulaklık kapsamlı ses deneyimi sunar. Sony WF 1000xm3 yüksek gürültü engelleme performansı sunan 6 mm sürücü birimi ile hata payını ortadan kaldırarak yüksek kaliteli bir dinlenmeye olanak sağlar.
 • Hareket alanında olduğu kadar kullanım alanında da kullanıcısına geniş ulaşım imkanı yaratan Sony WF 1000xm3 ile ister telefondan ister tabletten veya bilgisayardan yüksek çözünürlüklü içerikleri görüntü ve ses senkronizasyonu ile izlemek mümkün olur.
 • Sony WF 1000xm3 optimize edilmiş anten tasarımıyla ergonomik bir kullanım sunar. Kulakla bütünleşen yapısı geniş bir kapsama alanı yaratarak kesintisiz akış için sinyallerin daha güçlü iletilmesine yardımcı olur.
 • Sony WF 1000xm3 bağlanan ekran üzerinde şarj oranını yüzdelik olarak gösteren bir sisteme sahip değildir.
 • LED indicator sistemli Sony WF 1000xm3 kulaklıkların ses kontrolünü yalnızca bağlı olan cihaz üzerinden yapmak mümkündür.
Sony WF 1000xm3 Detay Görünümü

Sony WF-1000xm3 Fiyat Avantajları

Sony WF-1000xm3 fiyat aralıklarını belirleyen birden fazla kriter bulunur. Bütçe dostu seçeneklerle kablosuz bağlantı, yüksek kalite ses deneyimi ve çok daha güçlü özellikleri bir araya getiren Sony, güvenilir ürün anlayışını fiyat aralıklarına da yansıtmayı başarır.

WF-1000xm3 fiyat özellikleri kaliteden ödün vermeden maksimum performansa sahip kulaklığa sahip olmanızı mümkün kılar. Bu noktada kulaklığın türü, set parçaları, marka ve kullanılan ses teknolojileri fiyatların belirlenmesinde rol oynar.

Üstün teknolojiye sahip kulaklıklar sahip oldukları sistem nedeniyle diğer modellerden daha farklı fiyat aralıklarına sahip olabilir. Örneğin, elektrostatik teknolojiye sahip kulaklıklar standart elektrodinamik tasarımlara oranla farklı fiyat aralıklarına sahiptir.

Sony WF-1000xm3 en ucuz seçeneğe ulaşırken kaliteden ödün vermemenizi sağlar. Aktif gürültü önleme, ses kontrolü, kablosuz bağlantı özelliği, markaya ait Headphones Connect uygulaması veya Sense Engine gibi özellikler fiyatlar üzerinde etkilidir.

Modelin farklı renk seçenekleri ve özgün tasarımı da marka özelliklerini belirleyen etkenler arasında yer aldığı için fiyatlar özelinde değişiklik olabilir. Bunun yanı sıra Sony WF-1000xm3 fiyat aralıkları üzerinde ürüne ait malzeme seçimi de rol oynar.

Sony WF 1000xm3 kaliteyi bütçenize uygun şekilde sunan avantajlı seçeneklere sahiptir. Siz de Sony WF 1000xm3 değerlendirmelerini ve fiyat karşılaştırmalarını inceleyerek en uygun kulaklığa hızla sahip olabilirsiniz.

Sony WF-1000XM3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Sony WF-1000XM3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Sony WF-1000XM3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Aktif Gürültü Önleme:
Müzik Dinleyebilme:
Türü:   Kulak İçi
TWS:
Bluetooth Versiyonu:   5
Bekleme Süresi:   9 saat
Konuşma Süresi:   4 saat
Müzik Dinleme Süresi:   6 saat
Kutu Seçeneği:   Kutulu
NFC:
Mikrofonlu:
Düşük Frekans:   20 Hz
Yüksek Frekans:   20 kHz
Şarj Olma Süresi:   90 dk
Kullanım Mesafesi:   10 m
Sürücü Çapı:   6 mm
Ağırlık:   17 gr
Toplam Kullanım Süresi:   24 saat

Sony WF-1000XM3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Detayları

 • Performans
 • Ürün tipi Kulaklık
 • Takma tipi Kulak içi
 • Ürün rengi Siyah
 • Kulaklık türü Binoral
 • Bağlantı
 • Bağlantı teknolojisi Kablosuz
 • 3,5 mm konektörleri Hayır
 • 2,5 mm konektör Hayır
 • USB Bağlantısı Hayır
 • Bluetooth Evet
 • Bluetooth versiyonu 5.0
 • Bluetooth profilleri A2DP,AVRCP,HFP,HSP
 • True Wireless Stereo (TWS) teknolojisi Evet
 • Frekans bandı ve işletim kanalları 2.4 GHz
 • Kablosuz yöneltici alanı 10 m
 • Yakın Alan İletişimi Evet
 • Kulaklık
 • Kulaklık çeşidi Kulak içi
 • Kulaklık frekansı 20 - 20000 Hz
 • Akustik sistem kapalı
 • Mıknatıs tipi Neodim
 • Kulaklık
 • Sürücü ünitesi 6 mm
 • Sürücü türü Dinamik
 • Ses bobin türü CCAW
 • Mikrofon
 • Gürültü yok etme etkisi Evet
 • Batarya
 • Pille çalışır Evet
 • Pil ömrü 4,5 Saat
 • Müzik Oynatma 6 Saat
 • Şarj edilebilir pil Evet
 • Pilin yeniden şarj edilme süresi 1,5 Saat
 • Pil türü Yerleşik batarya
 • Bekleme süresi 15 Saat
 • Müzik çalar
 • Desteklenen ses formatları AAC,SBC
 • Ağırlık & boyutlar
 • Sol kulaklık ağırlığı 8,5 g
 • Sağ kulaklık ağırlığı 8,5 g
 • Şarj kılıfı ağırlığı 77 g
 • Paket içeriği
 • Pakete dahil kablolar USB C Tipi
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Sony Xperia Z3 iPhone 14 iPhone 14 Pro Max Kulak İçi Bluetooth Kulaklık ANC Bluetooth Kulaklık Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık TWS Bluetooth Kulaklık

Ortalama Puan
4.8 8 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • EA 43 yorum
  127 beğeni
  Erkan A. Antalya 12 Kasım 2022
  Ürün ilk geldiğinde hemen telefonla eşleştirdim. Ve ses inanılmaz kötü bilerek yapmışlar. Play Storedan Sony'nin "Headphones" adlı uygulamasını yükleyince kulaklığı normal bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Ses kalitesi siyah beyaz arasındaki fark gibi değişiyor. Gürültü engellemesi başarılı. Ekolayzır ayarı vs var. İçinden farklı büyüklüklerde pedler çıkıyor. Şarjı iyi gidiyor. Şarj girişi type c takması kolay yani. DSEE HX diye bir özelliği var onu açmayın şarj çabuk bitiyor açınca ve ses kalitesi pek değişmiyor. Televizyonda kullanamadım çünkü illa ki Headphones uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Belki android işletim sistemli TV'lerde çalışır( bendeki LG tvde webos var.)
 • YO 9 yorum
  37 beğeni
  Yonca O. 3 Mart 2021
  Jabra elite 65t ve airpod pro kullandım. Ses ikisinden de çok daha iyi, kulağa oturma konusunda airpodlar daha rahat, dışarıdan ses alma konusunda yine airpodlar oldukça güzel. Fakat ses kalitesi ve ANC kalitesi bu kulaklıklarda çok daha iyi. Sürekli rutin fan sesi olan bir ortamda çalışıyorum, bu kulaklıklar sesi yüksek olmasına rağmen oldukça başarılı şekilde kesiyor. Muzik kalitesi de airpodlardan bariz iyi, 65t'ye göre de biraz daha net. Kutusu ve kendileri kocaman, benim için bir problem yok fakat birçok kişi buna dikkat edecektir. Bir de USB C olması benim için çok avantajlı, çünkü hem laptop hem telefon hem de bu kulaklıkları aynı şarj aletiyle şarj edebiliyorum.
 • 2 yorum
  39 beğeni
  Egemen Ö. 9 Ocak 2021
  Çok pahalı 600TL düşsün belki alınır.
 • AA 9 yorum
  75 beğeni
  ADNAN A. 30 Mart 2020
  Ürünün ses kalitesi çok kaliteli.Tiz,mid ve bass olarak dengeli. Gürültü engelleme gayet başarılı. Tereddüt etmeyin. Kaliteli müzik dinlemek istiyorsanız kaçırmayın.

Sony WF-1000XM3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Sony WF-1000XM3 Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSony WF-1000XM4 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSony WF-1000XM4 TWS Siyah Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSennheiser Momentum True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 Sony WF-1000XM3 Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSony WF-1000XM4 TWS Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSony WF-1000XM4 TWS Siyah Kulak İçi Bluetooth KulaklıkSennheiser Momentum True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Fiyat 5.000,00 TL
5 satıcı
6.999,00 TL
1 satıcı
Fiyat Yok 8.599,00 TL
1 satıcı
Popülerlik-5. Popüler Sony Bluetooth Kulaklık--
Ortalama Puan4 yorum-2 yorum
Aktif Gürültü ÖnlemeVar---
Müzik DinleyebilmeVarVarVarVar
TürüKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
TWSVarVarVarVar
Seri---Sennheiser Momentum
Bluetooth Versiyonu55.25.25
Bekleme Süresi9 saat150 saat150 saat12 saat
Konuşma Süresi4 saat5.5 saat5.5 saat-
Müzik Dinleme Süresi6 saat8 saat8 saat4 saat
Kablosuz Şarj-VarVar-
Kutu SeçeneğiKutuluKutuluKutuluKutulu
NFCVar---
MikrofonluVarVarVarVar
Düşük Frekans20 Hz20 Hz20 Hz20 Hz
Yüksek Frekans20 kHz40 kHz40 kHz20 kHz
Şarj Olma Süresi90 dk90 dk90 dk120 dk
Kullanım Mesafesi10 m10 m10 m10 m
Sürücü Çapı6 mm6 mm6 mm-
Uzunluk---7.86 mm
Genişlik---4.5 mm
Yükseklik---3.5 mm
Ağırlık17 gr14.6 gr14.6 gr70.87 gr
Şarj Giriş Tipi-Type-CType-CType-C
Toplam Kullanım Süresi24 saat24 saat24 saat-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı